Opinie o Brel Dystrybucja Sp. z o.o. w Myszków

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Brel Dystrybucja Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Brel Dystrybucja Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Brel Dystrybucja Sp. z o.o. w Myszków

Odradzam ten bajzel na kółkach ciagle wymyślanie zakazów. Teraz kolejny nowy wymysl pani technolog od składania kanapek całkowity zakaz palenia .co do wypłaty zrobia tak ze nie doliczysz wypłaty która dostajesz w kopercie żenada

Nie ma możliwości najnisza krajowa na konto reszta pod stołem marne grosze

Obserwuje

No widzę że mój komentarz został usunięty, no tak prawda boli .Ale ludziom buzi nie zamknięcie szczególnie Ta (usunięte przez administratora) co skończyła 55 ,ja bym nigdy nie dał złotówki na jej urodziny ,bo dość dużo zakosiła kasy .Brel to firma która (usunięte przez administratora) ludzi z kasy ,szczególnie w Poraju ,pracują ja (usunięte przez administratora) nie mając nawet przerwy żeby sobie Coś zjeść

@Tasza

Ok a jak są małe zamówienia to można chociaż spokojnie zjeść czy napić się kawy przez te 15 minut? Nikt wtedy nie pogania? To ilu aktualnie tam jest pracowników? Czy ich niedobór wiąże się z dużą ilością nadgodzin?

kamera Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 1 dzień.

Koszt usuwania negatywnych opinii z GoWork to około 500 – 1000 złotych netto. Warto pamiętać o tym, że cena zawsze jest ustalana indywidualnie. Wszystko zależy od tego, jaką ilość prac należy wykonać, aby usunąć wszystkie negatywne opinie na temat pracodawcy z forum. Oferta dopasowywana jest do potrzeb danego klienta usuwacie prawdę ale prawda nigdy nie zniknie został usunięty kolejny wpis o groźbach Ukraińca dobrze wiedziałaś o tym i inni nie podjęliście żadnych czynności a mogło coś się stać.

szczery Nowy wpis

zawsze było wszystko ukrywane zamiatane pod dywan przez każdego kierownika i nigdy nie było z tym nic robione np kierownicy mieli swoich pupili co mogli robić wszystko i nikt z tym nic nie robił ludzie narzekali chodzili i kierownicy machali na to ręką ale ludzie nauczyli tego dziadostwa .

HAK Nowy wpis

Jedyny który ma wiedzie i doświadczenie ale nie doceniony przez Pana G i K to jest Tomek

Ona to dobrze widzi ale nie reaguję .dla nich liczy się tylko zeby towar wyjechał nie wazne w jakim stanie jesteś

Nie można zapalić nawet poza firmą na przerwie? Albo w specjalnie wyznaczonym miejscu czy nie ma takiego? Przy przyjmowaniu się do pracy była o tym mowa? Szukali tylko niepalących pracowników?

Nie ma możliwości najnisza krajowa na konto reszta pod stołem marne grosze

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Brel Dystrybucja Sp. z o.o. spełniła Twoje oczekiwania? Jak oceniasz spotkanie z rekruterem?
logo firmy Kierowca w Transporcie Międzynarodowym na cysterny chemiczne
Myszków
ROOS SPEDITION SP. Z O.O.
logo firmy Lekarz Zespołu Domowej Opieki Paliatywnej - śląsk
Tomasz Załęcki Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Siloe
logo firmy OPERATOR MASZYN CNC
Team Support Sp.z o.o.
logo firmy Automatyk
Myszków
HR Quality Polska Sp. z o.o. Sp.k.
Użytkownicy czekają na odpowiedź 57 dni.

Jakie jest podejście kierownictwa do pracowników w Brel Dystrybucja Sp. z o.o.?

PRACOWNIK

Czytam te wszystkie posty i nie rozumiem Waszego podejścia do rzeczy. Zła atmosfera w pracy: przecież taką atmosferę tworzą ludzie czyli my wszyscy np. nadając jeden na drugiego rzekomym " kierownikom", kolejna rzecz jeśli komuś nie pasuje praca to przecież jest tylu piekarzy można iść do kogo innego pracować a nie obrażać się na złe warunki pracy, co do wypłat ludzie nie narzekajcie i przynajmniej nie piszcie głupot bo wiemy wszyscy dobrze że tak źle nie ma jak jest u innych. Ktoś napisał, że po spaleniu uciekli do Zabrza , bo w okolicy nie było takiej możliwości, czy tak ciężko to zrozumieć , że jeśli ktoś stracił prawie wszystko to szuka ratunku wszędzie??? I to nie tylko dla siebie ale również dla swoich pracowników, a czy ten nie dobry pracodawca czasem nie zatrudniał was dalej pomimo , iż nie było piekarni? Jakoś o to nikt nie ma pretensji. Wiadomo jest , jak w każdym zakładzie pracy są dobre i złe momenty ale po to jest rozmowa, po to należy zgłaszać niedogodności by je eliminować a nie na forum narzekać. Wszystkim życzę więcej optymizmu i chęci do współpracy a nie tylko użalania się nad sobą.

Zyga
@PRACOWNIK

Przeczytałem uważnie Twoja wypowiedź i Wiem jedno ,nie jesteś zwykłym Pracownikiem ..Pan GF powinien się cieszyć że ma Tak Oddanych ludzi.!!!!Ludzi którzy pracują Od Poniedziałku do Niedzieli .Czasami 10 dni bez Dnia wolnego !!! Mało tego to się ciągnie od paru lat .Grafiki są zrobione tylko na lewo w razie kontroli .To samo jest z tymi listami co podpisują.Ale najgorsze jest Brak szacunku dla Ludzi !!! Mało tego ,osoba na stanowisku Kierowniczym ciągle zastrasza ludzi .Ludzi którzy pracują 8 godzin bez żadnej przerwy !! Bo tak się dzieje .Ukrainy są mądrzejsi i odchodzą bo nie dają rady .Pisać Więcej???Aż się prosi Wezwać PIP i śmiało się mogę podpisać z imienia i Nazwisks

PRACOWNIK
@Zyga

Tak powinien doceniać ale nie docenia i nic się na to nie poradzi. Docenia tych co mu nadają na innych by zatuszować swoje błędy

A co powiecie o pracy kierowcy na chłodni? Chwalą się, że 30 samochodów mają, jakie ich wiek? Warto składać cv tak na pałę, bez ogłoszenia? Może ktoś zza kółka się odezwie, nie tylko piekarze z produkcji

?????

Przychodźcie ludzie do Pracy do Brela ,tam firma gwarantuje prace przez 30 Dni w miesiącu, mało tego macie super kasę, możecie szaleć za najniższa krajowa ,poza tym super wypoczynek możecie się opalać przy piecach w temperaturze 50 stopni ,a na koniec tej ,,,superowej pracy ,,Macie gwarantowany ,,urlop,,wypoczynkowy _ inaczej chorobowy i lądujecie w Szpitalu z Udarem czy Wylewem .To Wam może za gwarantować jedyna Firma (usunięte przez administratora) w Olkolicy ,,Brel,,.Pani G powinna siedzieć z Tym darmozjadem GF już dawno za kratkami za oszuststa pieniężne. PAMIETSJ jedzo masz jedne zdrowie ,zdrowie którego tez juz nie masz ,zapłacisz za swoje grzechy

@?????

Czyli w miesiącu wszystkie weekendy są pracujące? Wtedy jakaś dodatkowa stawka jest, bo napisałeś, że najniższa krajowa, ale to z godzin by się nawet nie zgadzało? Po ile godzin pracuje się każdego dnia?

Pati

Robisz we wszystkie święta i weekendy bo chleb ma być na rano w sklepie stawka jednakowa

Magdalena
@Pati

Skoro nie można liczyć na lepszą stawkę, to może z tego tytułu jest jakaś premia? Albo firma oferuje jakieś benefity, które są w stanie to zrekompensować? A może jakieś wolne można odebrać? Jest coś takiego?

Obserwuje

Zuzanna
@Obserwuje

A możesz coś więcej powiedzieć czemu tak zaszli Ci za skórę? Na jakim stanowisku pracowałeś i czy nie wypłacili Ci należnych pieniędzy? Wnioskuję z Twojej wypowiedzi ze był jakiś "wyzysk" czasowy? Nie było przerw ani nadgodzin płatnych?

Ccc
@Zuzanna

Wszystko Co Tu napisałem jest czysta Prawda .Co mam wytłumaczyć?.Konkretnie pisze tu o zadzie Zapiekanek .Kto kolwiek tam pracował to wie jak wyglądała tam praca i Nadal wygląda. Grafiki Co czysta fikcja ,niby są, ale i tak dostajesz nagle SMS czy masz wolne ,lub przychodzisz do pracy .Mało tego ludzie pracują przeważnie w Święta i weekend gdzie nie mają płacone tak jak za Święta. Przerwy na jedzenie są już wtedy kiedy dana osoba się upomni .Praca jest nie ciężka tylko Bardzo Ciężka, ale najgorsze jest to że ludzi są trakowani jak (usunięte przez administratora) .Nie będę pisał na temat wynagrodzenia bo to już inna bajka

Ktoś

Moja droga niestety to jest prawda .Ale winę ponoszą tez pracownicy którzy się godzą na taki system .Podam Ci przykład ma dniowe ma 14 a tu P kierownik wysyła Ci o godzinie 13 ,30 SMS i pisze ,Dziś wolne ,, tak jest bardzo Często. Tam zostali tylko Ci co nie mają prawka lub Ci którzy chcą dorobić do emerytury .

Damian
@Ccc

Zaraz zaraz ale jak są takie sytuacje to co jak mamy wolne to mamy normalnie płacone? Załóżmy danego dnia mamy w grafiku, że mamy przyjść do pracy a dostajemy smsa, że dziś wolne. Jak wtedy jest to rozliczane? Wyjaśnijcie mi to proszę, bo już sam się gubię :D

Tasza
@Zuzanna

To bardzo proste ,tu nie ma co wyjaśniać..na zadziale Zapiekanek było tak że pracujesz bez przerwy .Nic się nie zmieniło..przerwa jest taka jak chcesz wyjść do toalety, i wtedy kiedy są małe zamówienia. Natomiast kiedy jest duża produkcja to zapomnij o przerwie .Mało tego nie ma Cie kto nawet zmienić, z prostej przyczyny ..tam już nie ma kto pracować. Nawet Ukraincy przychodzą i wychodzą po paru godzinach..

Martin

Przyjdz do saniko kosze kładziesz na automat wolne w sobote a i można znaleść cos 8 godzin i 4200zł na rękę żaden wstyd robota jak robota

@Tasza

Judyta

Cześć szukam pracy jako piekarz. Nie widzę ofert pracy ale może znajdzie się jakiś wolny etat jeżeli sama przejdę się z cv. Przeraża mnie trochę ze piszecie o braku wolnych weekendów i świąt. Zdaje sobie sprawę ze to nie jest łatwa praca i już się przyzwyczaiłam. Aczkolwiek chciałabym się upewnić czy święta są dodatkowo płatne i przede wszystkim ile mogę dostać za święto. No i to samo pytanie do weekendów. Ile można wyciągnąć na miesiąc? Mam jeden weekend wolny w miesiącu? Dogadujecie się między pracownikami co do świąt? W sensie chodzi o to czy jeżeli ja pracuje w jeden dzień świąt to następnym razem pracuje ktoś inny?

Robak

Dla czego Biuro Brela oszukuję nowych Pracowników z Ukrainy ze soboty i niedziele są wolne ??

Przyjmowani są kierowcy ciężarówek? Zastanawiam się czy transport odbywa się tylko na terenie polski czy można liczyć na wyjazdy zagraniczne? Jak z wypłata? Jesteście zadowoleni czy bez szału ? Dajcie tez znać jaki system pracy występujesz firmie

Czy coś się poprawiło, jeśli chodzi o warunki? Piszecie, że praca cięzka, i ok, mi to nie przeszkadza, wiem na co się pisze, ale kwoty jakie tu padają jeśli chodzi o wynagrodzenie, to że nie traktują pracownika z szacunkiem już mi spędza sen z powiek. Komuś się tu dobrze pracuje, widzi jakieś plusy? Chodzi mi o zwykłe stanowisko na produkcji. Macie tam w ogole teraz jakieś przyjęcia?

Jak patrzę na Ciebie to .

Pracuje bo chce sobie dorobić do emerytury ale już mam dość serdecznie tego wykorzystywania i okradania ludzi z kasy !!!.Karma zawsze wraca i kiedyś Ty razem z Grześkiem zapłacicie ze te wszystkie (usunięte przez administratora) i okradanie ludzi z pieniędzy.

Artur
@Jak patrzę na Ciebie to .

Nie bardzo cię zrozumiałem o co chodzi z tym wykorzystywaniem ludzi? Jak już piszesz takie rzeczy to dobrze byłoby przytoczyć solidne argumenty bo tak niewiele można wywnioskować? Wyjaśnisz?

Czarek

Powiedzcie co dalej z firmą po pożarze? Miałem zamiar złożyć cv, ale teraz czekam.

Młody
@Czarek

Jak to co się stało przenieśli się do Zabrza wyczyścili cały czat na GoWork bo wpisów było mnóstwo i tyle mameje zostały a mądrzy odeszli i tyle

Danuta
@Młody

Cześć, Pisząc "mameje zostały a mądrzy odeszli ", odradzasz pracę tam. Możesz napisać z jakich względów? Niskie wynagrodzenie? Zła atmosfera? itp.

Wal sie
@Danuta

Zaraz Ci odpowiem, Nasz Niby Szef Grzesiek Fros to zwykly (usunięte przez administratora) o bankut. W TYM miesiacu znow Nas(usunięte przez administratora). Z Kasy. Ale tym Razem to nie przejdzie, skadam zawiadomienie do PIP

Gośka

Prośba do szefostwa Karol nie być zaslepiony Ukraina Doceń fachowców na piekarni którzy jak pojdom to zostaniesz z golom (usunięte przez administratora) a ukraina to co potrafi to w nosie dubac i na telefonie siedzieć i 8 godzin pudełka składać żenada trochę a ludzie którzy cisnom z robotom som jak zero dlaczego tak jest Obejrzyj sobie taki program Kryptonim szef to może zrozumiesz A powiem ci tak ze fachowców Masz kilku nastu som oni najlepsi T.Z.P.Z.K. Ci ludzie robiom ci fachowom robotę i przemysl to sobie

Kolory
@Gośka

Popieram to co jest napisane cała prawda Ale ciekawi mnie czy ten K to chyba nie jest Kamil

Była pracownica
@Gośka

Tak jest dobry h się likwiduje,usuwa jak plamę z podłogi eh słów brak.

maciek

odawl sie od Ukraińcow nic do nich niemam.

Kolory

Ona to jest tylko pionkiem która robi zamieszanie bo lubi gadać i być w centrum zainteresowania a Pan (usunięte przez administratora)musi wysłuchać co (usunięte przez administratora) no bo.co ma zrobić

Misiu

Praca w tej firmie nie jest zła kiedyś wypłaty były o czasie a teraz wszystko się zmieniło ... na zakładzie porobiło się więcej konfidentow nie można z nikim porozmawiać żeby nie było kolejnej osoby ... ludzie zabiescie również tą kobietę z krojenia wszędzie jest jej pełno zachowuje się tak jak by dawała rozgrzeszenie ludziom za ich czyny ... pozdrawiam wytrwałych ...

Zostaw merytoryczną opinię o Brel Dystrybucja Sp. z o.o. - Myszków

• Jak się pracuje w Brel Dystrybucja Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Brel Dystrybucja Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Brel Dystrybucja Sp. z o.o.?

Brel Dystrybucja Sp. z o.o.
  • Lotnicza 36
    42-300 Myszków
  • NIP: 5771978700 REGON: 362903204 KRS: 0000594141

Brel Dystrybucja Sp. z o.o.