Opinie o Joker-Cars Kamil Zarębski w Zawiercie

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Joker-Cars Kamil Zarębski. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Joker-Cars Kamil Zarębski o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja samochodów osobowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Joker-Cars Kamil Zarębski w Zawiercie

Jony Nowy wpis

Nie polecam tego sprzedawcy kilka tygodni po zakupie wyszło dużo usterek w skoda superb nie działają lusterka klima nie szczelna kilka przycisków w środku do naprawy nie działa podgrzewana przednia szyba przy sprzedaży wszystko ok radzę się dobrze zastanowić

Klient

Nie polecam tego komisu. W ogłoszeniach i przez telefon oferowane samochody przestawiane są idealnie. Kupiłem samochód BMW X3, podczas rozładunku z lawety właściciel uszkodził pojazd (zderzak do malowania i zniszczona zaślepka halogenu) najeżdżając na szynę zjazdową z lawety. Powiedziano mi że za 300 zł spokojnie zrobię naprawę zderzaka. Rzeczywistość okazała się całkowicie inna. Zapłaciłem za naprawy 600 zł, a właściciel (pomimo kilkukrotnych apelów) nie chce mi dopłacić do rzeczywistej kwoty naprawy. Ponadto okazało się, że tarcze hamulcowe i klocki sprytnie pomalowano na srebrno, a pod spodem samo (usunięte przez administratora) Musze wymienić klocki i tarcze z tyłu i przodu. Do tego po przejechaniu 10 km, zaświeciła się kontrolka CHECK silnika, która nie wiem jeszcze co zwiastuje. DEFINITYWNIE ABSOLUTNIE NIE POLECAM TEGO KOMISU SAMOCHODOWEGO !!!!!!!! Po kontaktach z ta firmą można stracić wiarę w ludzi.

@Klient

Zgadzam się w stu procentach z ostatnim zdaniem.

Nie polecam tego komisu, uważajcie i omijajcie szerokim łukiem oszusta, który zeruje na niewiedzy klientów. Pojechaliśmy samochodem na przegląd, okazało się, że jest mała drobniutka usterka, uszczelniacz skrzyni biegów. Po zakupie samochód został oddany do mechanika w celu naprawy usterki, po czym okazało się, że cała skrzynia jest do wymiany. Ze sprzedającym zero kontaktu.

Xyz

Nie polecam. totalny brak profesjonalizmu... Ominąć szerokim łukiem

Ewa Nowy wpis
@Xyz

A dlaczego omijać szerokim łukiem? Co to znaczy ten brak profesjonalizmu :p

Jak szybko otrzymałeś odpowiedź zwrotną po rozmowie w Joker-Cars Kamil Zarębski? Czy rekruter skontaktował się z Tobą, w szczególności w przypadku odpowiedzi odmownej?
Janek

Jakbym chciał pracować tu jako diler samochodowy ale nie pracowałem wcześniej w takiej branży to jak wygląda szkolenie do tego?

kupiec

właściciel opryskliwy i nie miły nie polecam

xd

Nie polecam tego komisu. W ogłoszeniach i przez telefon oferowane samochody przestawiane są idealnie. Byłam oglądać jeden z samochodów. Niestety rzeczywistość była zupełnie odmienna. W Internecie piękny opis samochodu. Samochód niemalowany, niemiecki, po prostu igła. Okazał się jednym wielkim ulepem. Gość zaprasza z czujnikiem lakieru, jednak gołym okiem widać, że elementy samochodu były malowane. Komis dla naiwnych klientów, nieznających się na rzeczy.

Lodz

Uwaga (usunięte przez administratora)Krecony licznik w Opolu Mokka.

Mathew

Bardzo niepolecam tego autopseudokomisu! Kupiłem tam fiata bravo 2 za 17.000 i w przeciagu roku dolozylem do niego ponad 5000zl . Sypia sie hamulce rozrzad a niby byl robiony dwumas dpf etc a teraz padł silnik i czeka mnie remont za kilka tysiecy . W przeciagu roku dolozylem polowe kwoty za ktora kupilem ten wrak który wg. Właściciela byl tzw.igłą. Niepolecam ! Niejedzcie tam bo to zwykle sQRwy.... !!!

Zostaw merytoryczną opinię o Joker-Cars Kamil Zarębski - Zawiercie

Joker-Cars Kamil Zarębski