Opinie o Krotrans Logistics Sp. z o.o. w Tychy

Spółka transportowa zajmująca się przewozem płynnych oraz półpłynnych produktów spożywczych cysternami.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Krotrans Logistics Sp. z o.o. w Tychy

Iza

@były pracownik Widzę, że jesteś albo byłeś pracownikiem w Krotrans Logistics. Nadmieniasz, iż praca trwa 24 na dobę - co masz przez to na myśli? Pamiętaj, że nie jest to zgodne z Kodeksem Pracy i należałoby to bezzwłocznie komuś zgłosić. @Waldi To w związku z tym podzielisz się z nami jakimś konkretami o tym pracodawcy? Bardzo Cię do tego zachęcam.

@Iza

Byłem ale już nie jestem :-)Praca 24 godziny na dobę tzn., że po wyjściu z pracy cały czas pod telefonem, w domu zamiast spędzać czas z rodziną ciągłe zmiany w planie i ponowne wystawianie zleceń,kontakty z kierowcami,przewoźnikami,klientami,planistami, etc. Ludzie pracują na działalności więc kodeks pracy raczej nie funkcjonuje. Raz była kontrola z PIP to ludzie usłyszeli, że tego dnia mają nie przychodzić do pracy :-)

Waldi

Krotrans Logistics to firma z opinią bardzo dobrego pracodawcy. Straty pracy w firmie boli i teraz się zaglada?

@Waldi

Nie,nie boli, wręcz przeciwnie. Waldi (chociaż żadnego Waldka w Krotransie nie ma) rozumiem, że ktoś Ci wydał polecenie pisania pozytywnych opinii o firmie?

Firma nastawiona przede wszystkim na pracownika, dbająca o jego komfort. Przykładem jest choćby przyjemna atmosfera w pracy, która ją zdecydowanie uprzyjemnia!!

@anonymous

Firma dbająca o komfort?komfort czego?jeżeli komfortem dla Ciebie jest praca na działalności, praca przez 24 godziny na dobę i wypełnianie poleceń od małego zakompleksionego człowieczka aleeee mając darmową kawę i wyjście co jakiś czas na piwo to ok.

Iza

Dziękuję @spedytor Krotrans i @anonymous za szybkie reakcje na moje zapytanie. Mam wrażenie, że obie Wasze opinie potwierdzają, że następują wyraźne zmiany na rynku pracy z przesunięciem środka ciężkości w stronę pracownika. Zachęcam inne osoby mające doświadczenie zawodowe z firmą Krotrans Logistics do podzielenia się nim na tym forum. Dla osób wahających się, którego pracodawcę wybrać takie opinie mogą mieć kluczowe znaczenie.

Firma Krotrans Logistics Sp. z o.o. w ostatnim czasie przeprowadzała rekrutację na stanowisko Spedytor międzynarodowy. Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej? Jaki rodzaj umowy oferuje pracodawca? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania w sprawie pracy.
Tychy
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Tychy
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
Iza

@Irek, czy mógłbyś podzielić się opinią zasłyszaną i napisać kilka zdań na ten temat. Oczywiście zawsze najwyżej cenione są opinie osób mających osobiste doświadczenie w danej firmie, ale jeśli Twoje źródło wiadomości jest dla Ciebie wiarygodne, to przypuszczam, że takim też będzie dla osób zainteresowanych pracą w Krotrans Logistics.

Irek

Dziwny wpis, ponieważ słyszałem, że firma ma opinię dobrego pracodawcy

Iza

Po Waszych wcześniejszych komentarzach wnioskuję, że firma Krotrans Logistics Sp. z o.o. oczekiwała prowadzenia własnej działalności gospodarczej - czy nadal tak jest? Czy na przykład księgowość oferuje pomoc pracownikom rozliczającym się samodzielnie?

Agnes

nie mają umów o pracę tylko trzeba założyć własną działalność tylko czy na godziwych warunkach ..... ktoś ? coś???

@Agnes

przez pierwsze trzy miesiące oferują umowę zlecenie lub umowę o dzieło. po trzech miesiącach jak sprawdzisz się na stanowisku to proponują samozatrudnienie. nic stabilnego.

@Andrzej

A dlaczego samozatrudnienie to nic stabilnego ? Właśnie że kontrakt oferowany przez Krotrans ma w sobie wiele przywilejów, które zwykle związane są z umową o pracę (m.in. płatny urlop, tacierzyński). Ponadto do wynagrodzenia firma dokłada pieniądze na opłacenie Zusu, Vatu, podatku dochodowego, a nawet księgowości, więc pracownik nie jest stratny. Forma zatrudnienia jak każda inna. i nie jest to minimalna krajowa.

Zenon Witkowski

jeśli do wszystkiego dopłaca to traci. ktoś takim postępowaniem naraża firmę na straty, ciekawe. jestem na samo zatrudnieniu i zatrudniam pracowników, wiem ile kosztuje pracownik. sedno samo zatrudnienia nie jest w kwestii finansowej lecz odpowiedzialności prawnej jak i ominięcia jej. firma której priorytetem jest rozwijanie się na stabilnym poziomie z myślą o długotrwałym działaniu w tel branży nie czyni takich postępowań.

Tymon

Jak ktoś od początku myśli jak tu wykorzystać pracodawcę to zupełnie nie dziwi mnie, że firmy nie mają skrupułów. Jak komuś źle niech zmieni firmę i po kłopocie.

Iza

@Andrzej a nie rozmawiałeś z pracodawcą, czy jest możliwość na przejście o umowę o pracę po jakimś dłuższym czasie? Zawsze można spróbować, może akurat się dogadacie co do umowy. Dla zainteresowanych osób pracą w Krotrans Logistics Sp. z o.o. pojawiła się nowa oferta pracy jako Kierownik spedycji międzynarodowej. Ktoś aplikuje na takie stanowisko?

Chuck

Samozatrudnienie to przywileje ??? HA HA HA świetny dowcip, kolego życzę Ci wszystkiego najlepszego :-) "i nie jest to minimalna krajowa" ciekawe co powiesz w przypadku L4 lub przejścia na emeryturę... Samozatrudnienie to pic na wodę - zarobki takie same jak na umowie o pracę z tym, że opłacasz się od niższej krajowej. Wiem co mówię bo miałem do czynienia z samozatrudnieniem - i nigdy więcej - tzw pracodawca leszczy Cię na tym ....

gość

Wykształcenie wyższe kierunkowe to normalny wymóg do spełnienia, ale zastanawiam się jednak jakich średnich zarobków może się spodziewać taki spedytor transportu międzynarodowego, wiecie może? Chyba się miały pojawić jakieś premie do podstawy zarobków.

Agnes

spedytor

Czy moge prosic opinie a temat pracy dla Krotrans na stanowisku spedytora?jakie sa obowiazki pracownika,jaka umowa,jak wyglada platnosc?minimum krajowe plus premia ?z gory dziekuje za informacje

krisu

czy to prawda, że się teraz mocno rozwinęli? podobno szukają kolejnych przewoźników? warto z nimi zacząć

Zostaw merytoryczną opinię o Krotrans Logistics Sp. z o.o. - Tychy

• Jak się pracuje w Krotrans Logistics Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Krotrans Logistics Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Krotrans Logistics Sp. z o.o.