Opinie o Cegedim Dendrite w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Cegedim Dendrite, i Klientów firmy. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Cegedim Dendrite o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Cegedim Dendrite w Warszawa

obserwator

Metr 190- bardzo dobrze i prawdziwie napisane. Stawki obcinane jak tylko można z każdej strony, oby tylko za dużo nie dać Ankieterowi zarobić, Pani Katarzyna tylko patrzy, żeby na kimś sie wyrzyć, kogoś [usunięte przez moderatora], lub [usunięte przez moderatora], w ten sposób poprawia swoją samoocenę i odreagowuje prywatne niepowodzenia, może za młodu była w szkole popychadlem i teraz w stolicy pokazuje na co ją stać. Co do dwóch pozostałych koordynatorek, to tańczą jak im główna zagra chociaż dziwię się Martynie Dmowskiej, bo bez niej Katarzyna by sobie nie poradziła, a znając podejście do pracy Martyny całkowicie inaczej by się w CallCenter pracowało i atmosfera też była by inna, a Ewa nie ma tam nic do powiedzenie, robi jako posłniec i "[usunięte przez moderatora] od czrnej roboty". Rekrutacja jest cały czas, nowych pracowników przyjmują, szkolenie trwa około 2óch godzin, gdzie połowa Nowych odchodzi w trakcie trwania szkolenia, czasami na drugi dzień może dwie osoby przyjdą chociaż nie zawsze, wiec strata czasu szkolącego, a przeciez mozna by było dać zarobić starym pracownikom i nie inwestować w rekrutacje.

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna

Zostaw merytoryczną opinię o Cegedim Dendrite - Warszawa

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej

gemius

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Ranking Użytkownicy
(real users)
  1. GoWork.pl 4 014 360
  2. linkedin.com 3 587 328
  3. olx.pl 3 276 288
  4. jooble.org 3 086 424
  5. pracuj.pl 3 054 024
Cegedim Dendrite