DHT Tartak

Koszkowo

DHT Tartak

Opinie o DHT Tartak

Zuzanna

Zapraszam was do podzielenia się najnowszymi informacjami na temat DHT Tartak. Z pewnością znajdą się na forum osoby, które pracują lub kiedyś pracowały w tym miejscu. A może ktoś bliski wie coś o firmie? Napiszcie, jakie warunki oferuje pracodawca i czy warto starać się o posadę.

Zuzanna

Pracujesz w DHT Tartak? Jakim firma jest pracodawcą? Co lubisz w swojej pracy? Chętnie dowiemy się więcej na temat Twojego doświadczenia w firmie.

Arek

No bo to jest dość jasne, ale co zrobić innego jak nic nie zrobicie, moim zdaniem praca jest naprawdę fajna, więc polecam wszystkim ją od razu, ktoś pracuje?

Ludwig

A chociaż jakość tego drewna jest w porządku? Przyznam szczerze, że nie mam zbyt dużego doświadczenia a poszukuję pracy w podobnym zawodzie. Jestem po technologii drewna. Nie brzmi może to zbyt pasjonująco, ale osoba wychowująca się całe życie na wsi pod lasem ma ograniczone zainteresowania, w moim przypadku padło na drewno.

szukająca pracy

dołącze sie -gdzie taka firma jest ? szukam pracy własnie i czytam te opinie -podajcie adres tego dht i co to za firma co sie tam robi ?chetnie bym popracowała tam bo od 4msc.nie mam zajęcia na internecie nie umiem za bardzo sie odnalesc ale podajcie adres złoże tam swoje" siwi "mieszkam w Gostyniu czy to daleko z droga do pracy do dht?

kosmyczek

nie wiem kto to naradoki ale ja piszę od siebie -jestem kobieta mam przerwe mam prosby u szefa realizowane i firme cenie bo dziss trudno o dobra prace potrzebne wolne dostaje załatwiam co trzeba nie ma krzyków ze mi nie wolno wziać wolnego byc u nas to byc w pracy i czuc sie dobrze cenic trzeba tylko polecenia szefa bo to jego firma i cenic trzeba jego a sama reszta układa sie zawsze na pozytyw bo szef sam w sobie szanuje tych co nie ściemniają i nas zostawia na długo poza tym jak cos u kogos w rodzinie jest nie tak tez stara sie pomagac wiec czego chciec wiecej ?

naradoki

jestem zadowolony pracuje od x czasu pan dał mi awans jesli pytasz wprost i czuje ze mnie doceniono a nie jak w innych firmach robisz zero awansu zero podwyżek tu na wszystko dla szefa czas jest -po prostu pracuj żetelnie a doceni kazdego

Narodoki

no jasne ze są premie -spoko jak zapracujesz szef sam doceni -startuj do nas ale nie wiem czy będzie miejsce -spróbowac mozesz -zapraszam

Tomi

gdzie jest jeszcze w Polsce taka firma ? Pozdrawiam szczęściarzy i pana [usunięte przez administratora].

yx

jasne ze DHT to firma najlepsza jaka może stworzyć nasz prezes Pan [usunięte przez administratora] -pozdrowienia dla Niego

momor

firma z przyszłoscia firma na topie firma jako jedyna w wlkp.dobrze idaca i nie upadająca !! brawo dla tej firmy

koleś fajny

spoko firma spoko zarobki !!! zapraszamy!

nanatolka

ktoś pisze o naszej firmie -Wow-super -miło czytac słowa fajne -dołączę się i napiszę od sibie ze firma ta jako firma jest spoko firmą i spoko daje chleb-po prostu jest kul-pozdrowienia dla Pana[usunięte przez administratora] !

Zenek-wesoły

wiec co tu pisać dużo po prostu firma jako tako najlepsza na Weilkopolsce bo na czas kasa -bo ceni się pracowników -a to najważniejsze szefa mamy spoko -mega wyrozumiłego -polecam te firmę

Zostaw opinię o DHT Tartak - Koszkowo

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie DHT Tartak