DHT Tartak

Opinie o DHT Tartak

Filtruj opinie po kryteriach:

Zuzanna
 Opinia

Zapraszam was do podzielenia się najnowszymi informacjami na temat DHT Tartak. Z pewnością znajdą się na forum osoby, które pracują lub kiedyś pracowały w tym miejscu. A może ktoś bliski wie coś o firmie? Napiszcie, jakie warunki oferuje pracodawca i czy warto starać się o posadę.

Zuzanna
 Opinia

Pracujesz w DHT Tartak? Jakim firma jest pracodawcą? Co lubisz w swojej pracy? Chętnie dowiemy się więcej na temat Twojego doświadczenia w firmie.

Arek
 Opinia

No bo to jest dość jasne, ale co zrobić innego jak nic nie zrobicie, moim zdaniem praca jest naprawdę fajna, więc polecam wszystkim ją od razu, ktoś pracuje?

Tak2Nie

Ludwig
 Opinia

A chociaż jakość tego drewna jest w porządku? Przyznam szczerze, że nie mam zbyt dużego doświadczenia a poszukuję pracy w podobnym zawodzie. Jestem po technologii drewna. Nie brzmi może to zbyt pasjonująco, ale osoba wychowująca się całe życie na wsi pod lasem ma ograniczone zainteresowania, w moim przypadku padło na drewno.

szukająca pracy
 Opinia

dołącze sie -gdzie taka firma jest ? szukam pracy własnie i czytam te opinie -podajcie adres tego dht i co to za firma co sie tam robi ?chetnie bym popracowała tam bo od 4msc.nie mam zajęcia na internecie nie umiem za bardzo sie odnalesc ale podajcie adres złoże tam swoje" siwi "mieszkam w Gostyniu czy to daleko z droga do pracy do dht?

kosmyczek
 Opinia

nie wiem kto to naradoki ale ja piszę od siebie -jestem kobieta mam przerwe mam prosby u szefa realizowane i firme cenie bo dziss trudno o dobra prace potrzebne wolne dostaje załatwiam co trzeba nie ma krzyków ze mi nie wolno wziać wolnego byc u nas to byc w pracy i czuc sie dobrze cenic trzeba tylko polecenia szefa bo to jego firma i cenic trzeba jego a sama reszta układa sie zawsze na pozytyw bo szef sam w sobie szanuje tych co nie ściemniają i nas zostawia na długo poza tym jak cos u kogos w rodzinie jest nie tak tez stara sie pomagac wiec czego chciec wiecej ?

naradoki
 Opinia

jestem zadowolony pracuje od x czasu pan dał mi awans jesli pytasz wprost i czuje ze mnie doceniono a nie jak w innych firmach robisz zero awansu zero podwyżek tu na wszystko dla szefa czas jest -po prostu pracuj żetelnie a doceni kazdego

Narodoki
 Opinia

no jasne ze są premie -spoko jak zapracujesz szef sam doceni -startuj do nas ale nie wiem czy będzie miejsce -spróbowac mozesz -zapraszam

Tomi
 Opinia

gdzie jest jeszcze w Polsce taka firma ? Pozdrawiam szczęściarzy i pana [usunięte przez administratora].

yx
 Opinia

jasne ze DHT to firma najlepsza jaka może stworzyć nasz prezes Pan [usunięte przez administratora] -pozdrowienia dla Niego

momor
 Opinia

firma z przyszłoscia firma na topie firma jako jedyna w wlkp.dobrze idaca i nie upadająca !! brawo dla tej firmy

koleś fajny
 Opinia

spoko firma spoko zarobki !!! zapraszamy!

nanatolka
 Opinia

ktoś pisze o naszej firmie -Wow-super -miło czytac słowa fajne -dołączę się i napiszę od sibie ze firma ta jako firma jest spoko firmą i spoko daje chleb-po prostu jest kul-pozdrowienia dla Pana[usunięte przez administratora] !

Zenek-wesoły
 Opinia

wiec co tu pisać dużo po prostu firma jako tako najlepsza na Weilkopolsce bo na czas kasa -bo ceni się pracowników -a to najważniejsze szefa mamy spoko -mega wyrozumiłego -polecam te firmę

Zostaw opinię o DHT Tartak - Koszkowo