Bamet

1.8 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Bamet

ciekawy

Czesc, można coś wiedzieć o zarobkach ? jak to wygląda ? Jaki jest system premiowy ?

Astronauta

Ale się wam pierdzieli !! pracuje już ponad rok i w porównaniu z miejscami gdzie pracowałem jest bardzo ok i kasa i ludzie może oprócz kilku ciekawe który pisze takie bzdury bo jak gadamy w środku to nie mówicie

Zdzisław

Z tego co z nimi rozmawiałem to mają max 2400-2600 z premią i nadgodzinami jak dobrze pójdzie. Dawno to było ale nie sądzę żeby się zmieniło. A no i ZUS masz od najniższej krajowej.

zainteresowany

Witam, ktoś coś wie na temat pracy jaki Elektryk Automatyk w Bamecie ? Na jakie wynagrodzenie można liczyć spełniając ich wymagania ?

Rozmowa kwalifikacyjna
Czy pracodawca podczas rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Bamet na stanowisko Automatyk - Elektronik - Elektryk bardziej zwracał uwagę na Twoje kompetencje twarde, czy miękkie? Jakie odniosłeś wrażenie? Daj znać innym, jakie cechy pracodawca ceni w kandydatach najbardziej.
konstruktor

firma prowadzi dosc ciekawe projekty, jednak poziom zarzadzania jest kiepski. zarobki jak na stanowisko konstrukcyjne kiepsko. umowa na najnizszej krajowej a reszta "dogadanej" zaplaty w kopercie. kierownik techniczny tragedia. wlasciciel calkiem spoko ale skapi kasy- o innych pieniadzach rozmawialismy na rozmowie inne na umowie.

wujek b
@konstruktor

prawidłowo napisane. zgadzam sie w 100%. A jak ktos pracował w gorszych firmach to niestety ale wspólczuje.

Były pracownik.

Piszecie bzdury, w Bamecie nie jest tak źle. Pracowałem w o wiele gorszych firmach.

robolrobol

Ja pracuję w Bamecie od roku i faktycznie dużo opinii to bzdura. Praca jest ok. Stawka z tego co inni mówią zależy od różnych rzeczy. Można nie źle zarobić. Z umowa jeszcze nie słyszałem, żeby ktoś miał problem. Ciekawe kto pisze takie nie prawdziwe opinie...

a gdzie hajs?

nauka nauką ale wazne zebyś jeszcze dobra kase wziąc za to co robisz a nie (usunięte przez administratora) za póldarmo. za darmo umarło...

obcokrajowiec

ja co prawda odszedłem po kilku latach z bametu ale w wiekszosci piszecie bzdury moze pomijajac tego pociotka szefa , sporo sie tam nauczylem, kasa zawsze na czas i w sumie nie taka najgorsza a teraz czas ruszyc w swiat

ciekawski

elo jak w tym Bamecie?

lolek

najpierw zobacz co to za firma i czym się zajmuje. Tam nie ma lini produkcyjnej zeby zapieprzac na akord. Wiec jak o cos takiego pytasz tzn. ze nawet nie wiesz gdzie chcesz skladac papiery. Jak sobie wywalczysz to dostaniesz umowe ale nie licz na niewiadomo co. Co najwyzej minimum krajowe na dzien dobry

lolek

No to uderzaj

Do Tamek

A na jakie stanowisko? Na obrabiarki chcesz?

Do Tamek

Jeżeli ma to być robota na "początek" to może jeszcze być. Przyszłości z tą firmą raczej nie zrobisz, bo widać nie masz tam układów, a głównie to się liczy. Na jakiś normalny hajs tez nie masz co liczyć, bo najniższa krajowa a jak coś więcej to jedynie pod stołem. Dyrektor rzeczywiście niezbyt kumaty więc musi mieć jakieś "plecy", bo w każdej innej i normalnej firmie już by dawno wyleciał. Na stronę nie masz co patrzeć. Może i ładnie wygląda, ale gó#no też można ładnie udekorować :) Jak masz słabe nerwy to raczej odradzam.

ad.ROM

Pomieszczenie socjalne??? Dobre sobie xD Automat jest jeden w firmie taki sam jak w urzędach, szkołach itp.

ad.ROM

(usunięte przez administratora)Przepyta Cię jak na jakiejś rozprawie doktoranckiej a sam nie ma pojęcia praktycznie o niczym. Jeżeli Ci dadzą umowę to nie licz na nic więcej jak na minimum.

ad.ROM

(usunięte przez administratora)ale nie ma co liczyc na jakis szał. Ogoołem w papierach masz "minimalną" no i od tego Ci odprowadzają, o ile oczywiście masz "normalną" umowę, no bo wiadomo jak jest

kolo

Idź Pan w [usunięte przez moderatora] z taką firmą. Nie ma się co rozpisywać, gdyba, że chcesz [usunięte przez moderatora] za minimalna pensje

Gromlin

Może się ktoś wypowiedzieć na temat tej firmy? Jakie są tam warunki pracy? Dobrze płacą? Widze, ze są oferty pracy w tej firmie ale nie wiem czy jest sens aplikowac. Prosze o jakies info i z góry dzieki

xxx
@Gromlin

Niestety nadal tak własnie jest jak mówisz .

AD

Za moich czasów to najgorszy był [usunięte przez moderatora], na wszystkim i wszystkich oszczędzał, na robocie sie nie zna, wielki filozof i ściemniacz. Facet nie do ruszenia, no bo wiadomo rodzina z szefem. Najmadzrejszy itylko szefa sie boi. Swoją drogą to ciekawe czy dalej go tak naciąga, robi fuchy na boku i załatwia prywatne sprawy w godzinach pracy -

Zostaw merytoryczną opinię o Bamet - Wielka Wieś

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w Bamet?

Zobacz opinie na temat firmy Bamet tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 11.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Bamet?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 9, z czego 6 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!