LEGRA Sp. z o.o.

2 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o LEGRA Sp. z o.o.

(usunięte przez administratora)S jesten ciekaw w jakich latach pracowałeś?bo ja lata tam pracowałem i nie pamiętam żadnego (usunięte przez administratora)na gilotynie????pochwal sie (usunięte przez administratora).

Edyta

@Dariusz S, czy możesz powiedzieć coś więcej o warunkach pracy w firmie LEGRA? Jak przedstawia się kwestia benefitów pozapłacowych oraz pakiet świadczeń socjalnych? Czy pracodawca organizuje swoim pracownikom szkolenia podnoszące ich kwalifikacje? Z Twojej wypowiedzi wynika, że wynagrodzenie i system premiowy są zadowalające. Jakie jeszcze zalety tego pracodawcy możesz wymienić?

@Edyta

No cóż można tam zdobyć bardzo duże doswiadczenie mają nowoczesny park maszynowy którego może pozazdrościć nie jedna drukarnia w krakowie troche lat minęło odkąd tam nie pracuje ale jeśli chodzi o szkolenie to jak najbardziej oczywiscie mówię tu o szkoleniu ludzi kumatych ja zdobyłem tam duże doswiadczenie obecnie pracuje już 11 lat w branży i jak sobie przypomne jak tam było to miło to wspominam aha jeśli chodzi o kase to jak na początek nie było najgorzej tyle że ten początek trwał za długo a apetyt rośnie w miarę jedzenia

Praca

Witam. Chcę aplikować do działu zakupów. Proszę o informację jak wygląda praca w biurze. W jakich godzinach, czy jest poukładana, na co można liczyć a z czym należy się rozstać. Może ktoś coś......... obiektywnego.

@Praca

Skąd wiesz, że rekrutują do tego działu? Na stronie Legra nie ma takich informacji. Chętnie poznałabym szczegóły.

Edyta

zajc, Twój komentarz nie wnosi zbyt wiele, czy mógłbyś go rozwinąć? Sytuacja z brakiem szacunku dla pracownika, dotknęła bezpośrednio Ciebie? Będę wdzięczna za odpowiedz.

Edyta

Wiesz, być może coś się zmieniło w LEGRA od starszych wpisów. Z chęcią przeczytam też Twoją opinię. Czy w tej pracy są częste nadgodziny?

LEGRA Sp. z o.o. prowadziła rekrutację na stanowisko Kierowca Taxi. Dostałeś zaproszenie na rozmowę kwalifikacyjną? Jakie warunki oferuje pracodawca? Opowiedz o przebiegu spotkania z rekruterem.

Edyta

Chyba każdy się ze mną zgodzi, że opinie na forum stanowią bardzo ważne źródło wiedzy. Jednak czasami warto jest samemu spróbować i wyrobić sobie własne zdanie. LEGRA kRAKOW obecnie poszukuje osób na stanowisko: Operator trójnoża maszyny do produkcji oprawy miękkiej KOLBUS PERFECT BINDER KM 200, Operator maszyny do falcu GUK lub HEIDELBERG STAHL oraz Operator maszyny tłoczącej KOLBUS DBA 472. Któraś z tych ofert Cię interesuje?

K. N-Wawszczak dyr. szkoły

Drukarnia jest niezwykle przyjazna, życzliwa dla początkujących grafików zainteresowanych poligrafią. Co roku gości nas, słuchaczy "Publishing School" z Krakowa w halli maszyn drukujących offsetowych i cyfrowych oraz w introligatorni. Oprowadza nas grafik Legry. Potrafi rzeczowo i ciekawie przedstawić technologie, maszyny i materiały. Pokazuje gotowe arkusze plano, składki i oprawy. To jest prawdziwa i nieoceniona pomoc dla szkolnictwa poligraficznego dorosłych. Bardzo serdecznie dziękujemy!

Ja dobrze wspominam swój epizod z LEGRA, nie miałem problemów z szefostwem, wynagrodzeniem, ani godzinami pracy. Wydaje mi sie, ze wszelkie standardy zostały spełnione, a przynajmniej w tym stopniu, że nie miałem na co narzekać ; )

@Michał

W pierwszej kolejności chciałabym Ci serdecznie podziękować za ten wpis. W ostatnim czasie niewiele osób dyskutuje o pracodawcy, jakim jest LEGRA kRAKOW, dlatego Twój komentarz jest tak ważny. Myślę, że wiele osób po jego przeczytaniu będzie chciało aplikować do tej firmy. Jak zatem myślisz, czy zatrudniają tam tych, którzy nie mają żadnego doświadczenia w pracy?

Asystentka z NBP
@Michał

300 h za 2800 zł , i wszystko w temacie , taki tam jest standard

@Asystentka z NBP

Przedstawiłaś Nam kwestię wynagrodzenia w LEGRA kRAKOW w bardzo przejrzysty, prosty sposób. Na pewno znajdzie się kilka osób, które zadowoli ta kwota i zechcą aplikować. A czy nowo przyjęte osoby mogą liczyć na jakąś pomoc? Mam tu na myśli udział w jakichś szkoleń wdrażających. Są takie organizowane?

Dominik
@Edyta

Edyta .. albo nie czytasz ze zrozumieniem albo jesteś nieco sprawna inaczej

ARS

Co nie zmienia tego, że faktycznie sporo osób (z tego co pamiętam) normalnie pracowało i byli zadowoleni z zarobków ;)

m
@ARS

Taki kraj przez lata rządy chwaliły się konkurencyjną gospodarką (pracą niewolniczą). Teraz jest łatwiej o robotę wiec podejżewam że albo podniesliz zarobki albo mają problemy :)

Jasiu
@m

Co do zarobków dramatu dużego nie ma ale mogłoby być lepiej. Sporo Ukraińców nasi rodacy nie zawsze chcą pracować za takie pieniądze co Ukrainiec.

Edyta

@Marek, pracujesz w firmie LEGRA? Zachęcam Ciebie do dłuższego komentarza ta temat warunków pracy i zatrudnienia u tego pracodawcy. Możesz podzielić się z nami na forum swoim doświadczeniem związanym z tą firmą? Jak przedstawia się kwestia benefitów pozapłacowych oraz wynagrodzeń?

Dariusz S

Jasiu skoro z Pana Radka taka Piz... A nie kierownik to sam go musisz koniecznie zastąpić prawda jest taka trzeba tylko dogadać się o kasę i jak chcesz robić to robisz i zarabiasz jak jesteś szwędą no to cóż chcesz osiągnąć w życiu praca jest dla twardych ludzi pracowalem tam dwa lata i byłem krajaczem wiem jak tam jest jak nie kombinujesz i pracujesz uczciwie to premia jest ok

@Dariusz S

Własna godność osobista zawsze ma swoją cenę

Edyta

@Łukasz, dziękuję za Twoją opinię z zaznaczonymi plusami i minusami pracy w LEGRA kRAKOW - muszę Cię jednak upomnieć, że używanie obraźliwych słów w stosunku do osób trzecich jest niezgodne z naszym regulaminem i fragment Twojej wypowiedzi może zostać usunięty przez administratora (https://www.gowork.pl/regulamin ). @Galernik, Twoja opinia jest nieco niezrozumiała - druga część Twojej wypowiedzi dotyczy pracy w LEGRA kRAKOW czy w innej firmie, tej do której odszedłeś?

Jack

Witam a jak z terminami ? - oddają w terminie prace ?

Czesio

Mam pytanie pracował ktoś na ctp lub dtp w tej Drukarni, jakie wrażenia :-), interesuje mnie obiektywna ocena, praca to nie wypoczynek w końcu.

Być może Pracownik

Witam Chciałbym się dowiedzieć jaka jest atmosfera w pracy,warunki pracy,pensja jako Pracownik Produkcji Flecarki ?? Proszę o Prawdziwe Opinie ;)

sexiukrainka

Prace w drukarni polecił bym ( śmiechu wartym ) piłkarzom Legii Warszawa i ewentualnie swojej teściowej , bo swoim wrogom życzę jak najgorzej.

Dariusz S

Witam wszystkich pracowałem w legrze 2 lata i powiem tak maszyny nowoczesne kasa w terminie co do wysokości wynagrodzenia to w tej chwili nie mógłbym tam pracować mam rodzinę na utrzymaniu, ale miło wspominam tą firmę na pewno zdobyłem tam duże doświadczenie obiecnie pracuję w innej drukarni na krajarce,falcerce ,sztancy,foliarce,oklejarce,i linii szyjaco zbierajacej typu Horizon co do hejterów to wydaję mi się ze nie umiecie się przyłożyć do pracy a dla szwend i leni nie ma tam miejsca jak się pracuje i nie kombinuje to nikt sie nie czepia co do Radka kierownika uważam ze ma ogromną wiedzę i jest fachowcem w sztuce introligatorskiej i nie kryje wiedzy bardzo dużo mnie tam nauczył owszem był tekst typu tknij w to trochę życia i wiele innych były też typu że pracujecie na takim sprzęcie a robotę potraficie spier... Więcej cierpliwości dla P.kierownika a dla uczących się wytrwałości pozdrawiam Dariusz krajacz

Bob

Jestem zaskoczony ilością negatywnych komentarzy. Pracuję w Legra od niedawna i nie mam jakichś szczególnych uwag, a już na pewno nie pretensji. Mam w porządku współpracowników, z którymi zawsze można parę zdań wymienić, dzięki czemu atmosfera jest naprawdę przyjemna. Nie zauważyłem podczas pracy ponuraków i chamów - wszyscy wydają się być mili. Wiadomo, jesteśmy tylko w pracy i aż w pracy. Nie można oczekiwać super sielankowej atmosfery, bo przecież obowiązki wzywają. A do tych, którzy napisali te negatywne komentarze: Zastanawiam się, czemu przy takim narzekaniu, nie zmienicie po prostu pracy? Coś stoi na przeszkodzie, żeby wziąć los w swoje ręce...?

Użytkownik1.0

Spoko drukarnia. Atmosfera typowa dla pracy fizycznej, ale ogółem płaca spoko i zawsze na czas :-)

Legra jest drukarnia na poziomie. Atmosfera jak wszędzie, praca dobrze płatna. Ja polecam :)

Olek

Przyjąłem się tam, choć wiedziałem co mogę "zastać" (czyt. negatywne komentarze), ale okazało się że jest zupełnie inaczej. Czy ludzie, którzy wypisują te brednie zostali słusznie zwolnieni, a są oburzeni i mściwi? Człowiek człowiekowi człowiekiem, a nie zawiść i mściwość. Nie jesteście w podstawówce żeby się złościć i tupać nóżką.

kjuue

FAJNA ROBOTA. Pracuję tu od 2 tygodni i szef jest miły, praca nie lekka (jak to w drukarnii ;) ale dobrze płatna. Polecam!

Zostaw merytoryczną opinię o LEGRA Sp. z o.o. - Kraków

• Jak się pracuje w LEGRA Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy LEGRA Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w LEGRA Sp. z o.o.?

LEGRA Sp. z o.o.