Opinie o Pro Life Ventures w Gniezno

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Pro Life Ventures. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Pro Life Ventures o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - produkcja

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Pro Life Ventures w Gniezno

emma

Według mnie przebrała sie miarka, można liczyć tylko na Inspekcje Pracy,takie moje zdanie. Pracodawca nie spłaca wynagrodzeń od kwietnia a już jest lipiec. Prowadzi swój proceder nadal jak tak można. Na to wychodzi ze tylko liczą się osoby które tam pracują a reszta to co nie należy się zapłacić ciężko zarobionych pieniędzy. Co jest z naszymi pieniędzmi jeżeli firma istnieje i przynosi zyski. W kosmos nie wyleciały...

riki

Sa osoby które liczą ze ta firma stanie na nogi, ale kosztem ludzi. Kiedys to nawet były premie teraz jedzie sie po bandzie... goła pensja bez niczego. Gdzie tu motywacja pracownika zadna. A jak mozna pracowac i byc wydajnym w telemarketingu jesli człowiek jest zdołowany z braku pieniedzy.

ola

Tak to prawda ludzie którzy pracuja w tej firmie udaja ze wszystko w porzadku byle zeby dostali jakies zaliczki za swoja prace, strajki tam to zenda, prosic sie o swoje, poza tym szef rzuci groszem jak zebrakowi i jak mozna sie cieszyc.... z czego? i nie wiadomo kiedy znowu sypnie... paranoja. Taka polityka prowadzenia tej firmy, pracowałam tam nawet był przypadek ze dwóm osobom szef zapłącił kase a reszta nie dostała nic ... trzeba czekac. To po to by zamknąc usta niektórym osobom zeby nie było szumu zbednego w pracy... zapłaci , zapłaci. Liczyc na cud, a w portfelu pusto. Jak tak mozna funkcjonowac. Szef nie ma skrupułów do osób zeby zapłacic wynagrodzenia, nie odzywa sie... jakby niby nic, ta firma jak teraz wygląda w oczach tam pracujacych ludzi co mogą pomyslec sobie, ze gdzie pracują????

ola

Jak przebiegła Twoja rozmowa kwalifikacyjna w firmie Pro Life Ventures? Napisz o swoich odczuciach ze spotkania. Czy coś Cię zaskoczyło w oferowanych warunkach współpracy? Opowiedz nam o tym.
logo firmy Specjalista IT ds. wsparcia
logo firmy Technik w Centrum Napraw
Nadarzyn
Diebold Nixdorf
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy E-commerce Sales Expert with German
Webinterpret SAS
Lola

tylko że ci co pracuja to mają kase, juz co niektorzy zadbali o nich :) a Ci co nie robią sie proszą...Pozdrawiam wszystkich

Emma

widac, ze ta firma nie cieszy sie dobrą opinią a Gniezno jest małe i duzo ludzi już nie pójdzie do tej firmy pracować. Współczuje tym ludziom którzy jeszcze tam pracują desperaci. Głębokie współczucie.

Emma

Beata

W tej firmie propaguje się chamstwo i drobnomieszczaństwo. Niech to będzie przestrogą dla osób szukajacych pracy. Opinia osoby, która tam pracowała.(usunięte przez administratora)Ogłoszenie mozna czesto znależć na tablicy.pl lub w przemianach.

Izabella

No fakt pracodawca nie wypłaca pieniedzy, ale dziwie się ze tam ludzie wogóle pracują za takie marne grosze i jeszcze w ratach kasa. To jest poziom tej firmy na prawde zenujacy, zeby pracodawca w taki sposób traktował ludzi jak...W Gnieźnie jest bezrobocie ale nie trzeba isc do pracy takiej jak Magnetoterapia Polska zeby pracodawcy nabijac kase w portfel, a samemu nie mieć z tego nic...Caritas normalnie...

zuzza

Opinie o tej firmie wystawie bardzo negatywną iż pracodawca to zwykły oszust, nie wypłaca ludziom na czas pieniedzy, od kwietnia niektóre pracownice nie dostały wogóle wynagrodzenia. Przyjmuje nowe osoby do pracy a nie wypłaca wynagrodzenia tym pracownikom które odeszły. Firma sie sypie i kazdy kto tam pracował wie o tym. A co do kierowniczki jak mozna ja tak nazwac to oszustka taka sama jak ten pracodawca. Powodzenia w składaniu cv. Zycze powodzenia....

kama

masz racje Kiki, ta kierowniczka czy inna jeden pies.co one mogą? pracuje teraz z p.(usunięte przez administratora)i żal mi jej strasznie jak sie tłumaczy wciąż, i a pan szef nawet nie przyjedzie i nie powie słowa.Jestem drugi miesiąc w pracy, i nie słyszałam złego słowa od osób tam pracujących na pracowników którzy juz nie pracują tam.Wręcz przeciwnie ( dla wtajemniczonych, pamietacie ten postój jak nie bylo środków a kierowniczka opowiadała swoje początki, prace z poprzednią kierowniczką, jak było kiedyś )więc nie wiem dlaczego tyle nienawiści i takie głupie komentarze...

Kiki

a tak fajnie było :-) ale jak czytam te posty to pożal się Boże, ludzie kasy nie mają i czekają, i zamiast ściągac od szefów, to smarują na kierowniczki(byłe czy obecne) a to nie o to chodzi.Przestańcie pisac takie głupoty na Anie, Kasie i Bogusię.one nie są niczemu winne!!!zastanówcie się, i opisujcie tych co Wam nie płacą!!!

Do - Ona. Miej cywilną odwagę podpisywać się swoim imieniem(usunięte przez administratora) Tak jak mówisz tak piszesz i to ciebie zdradza. Co do odejścia, to faktycznie p. (usunięte przez administratora)została zwolniona ,ale p. (usunięte przez administratora)odeszła sama długo wcześniej niż p. (usunięte przez administratora)- i nie wprowadzaj ludzi w błąd.Mieszałaś, mieszasz i mieszać będziesz.. taka twoja niezdrowa natura. Trzymaj się dziewczynko i niech ci spłacą te comiesięczne "5 koła" jak ty to mówisz :-)

kwiatowa

Firma pożal się MAGNETOTERAPIA POLSKA nie polecam praca za darmo obiecują wiele ale na wypłaty nie mają kasy.

Do Ona. Teraz to będziesz miała do myślenia bo ani Bogusia ani Ania tego nie pisały. Być moze to one zawiniły ale chyba nie potrafisz wywnioskować z tekstu bo wcale o nich nie było mowy a o prezesikach w tej marnej firmie i braku jakichkowiek panujących tam zasadach.

Ona

Do Anonim...tak mogła tylko napisac Boguśka albo Ania, wywalili je wiec gadają, odeszłam jak już była Kaśka(bo musiałam) laska naprawde spoko,moge wrócić jak mi sie poukłada i uważam ze szefowie zbytnio zaufali właśnie Boguśce i całej tej Ani i dziś mają to co mają.A my na tym traciłyśmy.To raczej one doprowadziły do ruiny, jak potrzebowałam pomocy, to nigdy nie miały czasu.Same komputera nie umiały obsługiwać, prosiły o pomoc Kaskę.Prostaczki!!!Krętaczki obie jak nic, nawet nie potrafia one dobrze umówić a wymagać od innych.

Ludzie co wy wypisujecie. Nie wiem kto tam waszym zdaniem jest dobry no moze któryś z pracownikow bo na pewno żaden właściciel. Każdy dobru pracodawca motywuje swoich pracownikow a nie demotywuje nie wypłacaniem cieżko zarobionych pieniędzy. Zastanawia mnie tylko jedno - jak mozna dalej takim ludziom ufać. "Samozwańczy" prezesi profesora którzy założyli firmę i bawią sie nią jak zabawką. Nie obchodzi ich czy pracownicy bedą mięli co do garnka włożyć albo za co opłacić rachunki - no bo przecież oni na to mają a reszta ich nie interesuje. Nie zdają sobie chyba jeszcze z tego sprawy, że w końcu któryś z obecnych czy byłych pracownikow bedzie miał "jaja" i zgłosi te nadużycia do Państwowej Inspekcji Pracy i wtedy nie dosyć ze bedą musięli spłacić pracownikow to w dodatku poniosą kary nałożone przez PIP. Kadra zarządzająca to po prostu banda niedojrzałych i niekopententnych chłopczyków którym tata dał piaskownicę.

ona

pytam, bo byłam tam kilka dni i jakas czarna dziewczyna była nie pamietam imienia na zastępstwie,i jakaś starsza chyba Ania czy Asia (troche nawiedzona jak dla mnie) nie mam teraz roboty a musze cos miec.to co nie warto tam iść? poradźcie mi prosze, byłam na chrobrego, ale uciekłam, a teraz nie mam kasy.

ona

do Ania... hej z tego co wiem to zaległe wypłaty juz za marzec zostaly uregulowane, juz dostałam, za kwiecień część ale ja juz nie mam nic za kwiecień..no szkoda, fajna firma była, w sumie jeszcze jest...:-)a kto tak teraz jest? w sensie kierownikiem?ktoś fajny?

Nie w Pro Life/Magnetoterapia tylko przeciw tej firmie. Są jeszcze organizowane inne formy wyegzekwowania zaległych wypłat, ale o tym ....nie w tej chwili. Mam krótkie włosy ,ale wszystkie stoją dęba. W głowie mi się nie mieści jak można było doprowadzić do takiej sytuacji i rozwalić taka fajna firmę ;-(

Zostaw merytoryczną opinię o Pro Life Ventures - Gniezno

Pro Life Ventures