Opinie o Pro Life Ventures w Gniezno

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Pro Life Ventures. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Pro Life Ventures o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - produkcja

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Pro Life Ventures w Gniezno

franek Nowy wpis

firma zajmuje się ubezpieczeniami, jeśli dobrze kojarzę. Dziwne, że nie mają strony www

sindbad Nowy wpis

super atmosfera polecam wszystkim

beznadzieja Nowy wpis

niestety firma na kwiatowej w Gnieznie nie pracuje...koniec z wyzyskiem i dziadostwem w koncu zamkneła sie jak inne telemarketingii. Jesli ktos szukał pracy w tej firmie to musiał byc naprawde zdesperowany, na serio. Ale jesli ktos ma zaległosci w wypłatach mozna złozyc pismo do wydziału cywilnego w gnieznie na ul Franciszkanskiej o wyłudzenie pieniedzy, bo tak ta firma robiła ludzie uciekali z tej firmy po czym im nie wypłacał wynagrodzenia. Nie rozumiem tego jak ci ludzie mogli w jakis sposób funkcjonowac i dawac sie tak oszukiwac. W koncu koniec na szczescie ...Ale pamietajcie oddział w Poznaniu jeszcze funkcjonuje z tego co wiem wiec mozna walczyc o swoje zaległe pieniadze...

Chodzik Nowy wpis

Fuji - dziękuje za odpowiedź :-) Może się orientujesz czy dziewczyny na Kwiatowej jeszcze są ? Pozdrawiam.

Jak przebiegła Twoja rozmowa kwalifikacyjna w firmie Pro Life Ventures? Napisz o swoich odczuciach ze spotkania. Czy coś Cię zaskoczyło w oferowanych warunkach współpracy? Opowiedz nam o tym.
logo firmy Pielęgniarek/Pielęgniarzy
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy PRACOWNIK DOŁOWY NIEWYKWALIFIKOWANY
Ornontowice
Universal Energy Sp. z o.o.
Chodzik

Witam :-) Co ciekawego w firmie słychać ? Jeżeli jeszcze istnieje to muszę kiedyś wpaść na kawę :-) Pozdrawiam wszystkie babeczki i szefa też :-)))

obserwator 2

Ten syf powinien już być zamknięty. Szkoda gadać...

obserwator

Smutne ale prawdziwe, jeszcze trochę i koniec. Szkoda, mogło być fajnie.

beznadzieja

teraz widac jaki poziom soba reprezentujesz wypisujac rózne rzeczy, tym bardziej ze piszesz o osobie która wogóle nie znasz od idiotki itd wiec zastanów sie bo poziom masz na serio niski tak samo jak ta firma która cie przyjęła kochana...Nie chce mi sie juz słyszec a tym bardziej wchodzic na te teksty załosne wypisywane na ta firme i ludzi. Jednym słowem wstyd na maksa...

w szoku

Fakt, nick masz adekwatny do twojej osoby :-))))..beznadzieja inteligencją widzę nie grzeszysz, dawno takich głupot nie czytałam. Trzymaj sie...

beznadzieja...

Nikt mi nie bedzie mówił co mam robic, zakładac własna firme czy nie, nie o to tu chodzi.Co kto robi jego sprawa faktycznie mozna sie domyslać ???? domyslaj sie dalej... mozesz wiecznosc na tym stracic i bądz zadowoloną w szoku.

w szoku

do Niki... niech zgadne, pracowałaś i odeszlaś i kasy nie zobaczyłaś, i z pewnościa prace masz teraz super,zadowolona jesteś itp. please...nie rozbrajaj mnie.Obstawiam że siedzisz w domu, i nic nie robisz.Tak, mnie pomogła i to bardzo, a jak jestes taka mądra to sama miej firmę i zacznij dawać innym pracę!!!idiotka do kwadratu...

niki

w czyms ci pomogła bo mi w niczym niech każdy ocenia według siebie....please. Na ludziach można się poznac , zagubiona na maksa, nie wie co mówi, głubi się w swoich kłamstwach. Takiej kretaczce nie można ufac, każdy kto ja zna wie co to za ziłoko.... PLease pracuj tam i zarabiaj pieniądze dziewczyno żeby inni dostali kase zaległa ... O Boze...

w szoku..

pomoc ze strony kierownictwa nijaka?????Mam nadzieje że ona nie czyta tych bzdur, bo nie zasługuje na to. Boze kto to pisze?!!!na pewno nie osoba, która tam pracuje. Taką kierowniczke to ze świeczka szukac, przestańcie pisać takie głupoty.

aniela

Oszust pozostanie oszustem niestety tego nie da się zmienić. Z reszta z czasem się przekona. Napewno się to odbije w późniejszym czasie co w to wierze. Jeżeli nikt tam nie umiał zarzadzac firma i bajzel totalny samowolka i chamstwo to nikt nie ma czarodziejskiej rózdzki żeby to zmienić, naprawić. Wszystko od podstaw smiechu warte. No fakt na błędach się człowiek uczy.

zula

Wypisywac mozna rózne rzeczy ale to raczej nie przyniesie zadnego skutku.Tam w tej firmie trzeba zaczac działac, tylko w jaka strone to wszystko pojdzie, jezeli teraz telemarketingi sie zamykaja jeden po drugim. W tej branzy faktycznie jest bardzo ciezko.A pomoc ze strony kierownictwa jest nijaka, poniewaz stoi po stroni e szefa który jest oszustem i nie kwapi sie zeby tam cos polepszyc. Co bedzie to bedzie i koło sie zamyka. Firma prosperuje sama i nic i nikt nie ma na to wpływu. Straszne to jest ale prawdziwe. (usunięte przez administratora)Faktycznie lepiej poszukac sobie innej pracy, z lepszym szefem, kierownictwem, spokojniejsza praca i wypłata na czas. Wszystko pa

Eryka

Kasa w ratach to fakt rzuci jak żebrakowi i mozna sie cieszyć że sie wogóle cos dostało. Nie wiem jak ludzie mogą sobie na to pozwolić. Kiedy reszta? Jak nie umia wpłynąc na szefa to tak jest. Jezeli szef sie nie odzywa to zły znak ma wszystko gdzies tak samo jak ludzi wiec niech sie nie zdziwi jak ktoregos dnia wszyscy odejda z tej firmy i zostanie on sam. Zero podziekowania za prace i szacunku. To juz sie nie zmieni niestety.Taka mentalnosc tego człowieka.

ola

Ta strona została stworzona zeby podzielic sie opinia o tej firmie.Czyli wychodzi na to ze zel funcjonuje, trzeba sie najpierw zastanowic co dalej bo to jest wazne. Mnie nie interesuje ta firma tylko wpływ na moje konto bo jeszcze nic nie dostałam nawet w ratach to jest smutne wina szefa nikogo wiecej. Jesli nie umie prowadzic firmy niech wypłaci ludziom pieniedze i zamnknie biznes. Warto mu tak oszukiwac ludzi zeby ludzie sie prosili o swoje pieniadze. To nie jest normalne nie wie ze trzeba zapłącic???? dziwne za darmo nikt nie bedzie robił, a tym bardziej ze wyniki. Dla niego wymniki sa najwazniejsze i wymagania a od siebie nic. Tak procederu nie mozna na dłuzsza mete prowadzic bo zaraz bedzie mniał Prokurature i Inspekcje pracy.(usunięte przez administratora), jesli ktos tam pracuje to o tym wie, przeciez bo sa osoby które odeszły nie zostały zwolnione. Odeszły bo firma nie przynosi zysków. Szkoda takiej firmy na serio. Ludzie na serio sie staraja szkoda ze szef nie umiał wczesniej zadziałac i poprawic trudna w tej firmie od stycznia sytuacje. Tylko wykorzystuje ludzi i liczy na cud. Powodzenia w ratowaniu firmy....moze stanie sie ten Cud? co watpie ? odzukiwac mozna ale to ma swoje granice, prostaczyna.

Smutna

Wielkie dzięki za wpisy- dzisiaj na nie trafiłam. Przeczytałam wszystkie.....Poza obelgami na pracodawców wszystko to prawda .Zachęcam do otwarcia takiego interesu. Na pewno będziecie mogły Panie liczyć w razie trudności i kłopotów finansowych na fajne wpisy. nie zawiedziecie się........ludzi poznaje się w biedzie . Zawsze możecie zmienić prace, a nie popisywać się jedna przez druga na co was stać. . skoro jest tak źle ,nikt Was tam nie trzyma na siłę. Sytuacja obecnie naprawdę jest ciężka , ogólnie ta branża przechodzi kryzys .....ale co Was to interesuje........może jakaś kolejna akcja , zawsze można jeszcze nasłać gromy na pracodawcę. Ale co zrobicie jak zamkną oni ten oddział . Nie będziecie miały na co czekać nawet w ratach nie będziecie miały pieniędzy. Róbcie jak uważacie.......Z cała pewnością znajdziecie lepszych szefów. Może tylko mniej wyrozumiałych ,którzy sami będą wcześniej Wam dziękować za marne wyniki Nie chcesz nie pracuj tam ale zastanów się jedna z drugą co wypisujesz. Są dwie strony medalu. Powodzenia . Pozdrowienia. I wielkie dzięki za ten szum ....można na Was liczyć. Daje dużo do myślenia .....czy jest to wszystko tego warte .

riki

No niestety cos trzeba z ty zrobić niestety, rachunków nie chcą dać, ciezka sprawa. A kierowniczka taka żenująca, odbierac telefony tylko umie. Nakreca tam ludzi do pracy a pózniej bardzo mi przykro? Musi wiedzieć w jakim bagnie siedzi. Trzeba sprawe wziąść w swoje rece i dziwie sie ze ludzie tak cicho siedzą.

Lulu

po prostu umowa o dzieło to tzw śmieciówka i Inspekcje pracy to nie obchodzi....wiec zostaje tylko sąd, i nie sąd pracy a wydział cywilny sądu powszechnego.tak niestety jest

Zostaw merytoryczną opinię o Pro Life Ventures - Gniezno

Pro Life Ventures