Neti Interim

Bytom

Neti Interim

Opinie o Neti Interim

czesc

Witam. Znalazłam móstwo negatywnych komatarzy i jestem w szoku! współpracuję z Neti od dawna, faktycznie w 2011 mieli kilka poslizgow z platnosciami, ale kazdej firmie moze sie zdarzyć cos takiego :) Obecnie wypłacają zawsze na czas, zawsze do mnie dzwonia albo pisza, ze jest kolejna inwnetaryzacja, sa bardzo mili, jestem zdecydowanie zadowlona ze wspolpracy:) A jak u was?

Zostaw opinię o Neti Interim - Bytom

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Neti Interim