Opinie o Cekal Recruitment w Portsmouth

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Cekal Recruitment. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Cekal Recruitment o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Cekal Recruitment w Portsmouth

Basia

A czy sa jakieś kryteria wiekowe jeśli chodzi o podjęcie pracy? Mam 43 lata. Mam szanse po spełnieniu innych kryteriów na zatrudnienie?

Kaska

Ja jade do pracy do Walii - czy ktos juz pracuje we Walii ?

Marzenka43

Mnie Cekal wysłał do domu opieki w Szkocji i wszystko Ok tylko dom na strasznym odludziu...

Gosia

Leciałam ryanair bo wyszło najtaniej i zapłaciłam coś około 650 zł

Jola

Do Gosia: Ile kosztuję bilet do Anglii i jakimi liniami leciałaś ?

Gaga

Do Oxfordshire po jakim czasie zaczynasz zarabiać? Po jakim czasie dostajesz wypłatę? W ogłoszeniu piszą, że płacą już za szkolenie. Czy rzeczywiście dostaje się 7,5 na rękę. Dlaczego nie zwracają za milę?

Gosia

Ja otrzymalam prace w domu opieki I wszystko jest ok. Firma kupila mi nawet bilet lotniczy.

Do Oxfordshire 1700 funtów za 240 h uważam za całkiem nieźle i że firma angielska opłaca ci pokój. Wątpię czy byłoby kogoś stać aby zapłacić taką sumę sam z góry od razu. Do tego pretensję co do samej pracy też mnie śmieszą i chyba piszą je osoby nienauczone pracy co myślą że tu w Anglii to się nic nie robi tylko się leży.lepiej było w Polsce tak ? :)

opiekun medyczny
@Monika

Czy mogłabyś coś więcej powiedzieć na temat zatrudnienia przez CEKAL? Czy te małe domy opieki to dobry pomysł na początek? Ile opiekunów przypada na zmianie, a ilu jest pacjentów? Jak wygląda sprawa z zamieszkaniem? Czy jest możliwość porozmawiania z Tobą prywatnie np. GG lub mail?

Aneta

Do opiekunka: Jestem w Uk i pracowałam przez Cekal. Oni NIE współpracują z Caring Homes tylko z prywatnymi właścicielami małych domów opieki. Caring Homes to moloch na glinianych nogach i mają reputację że nie zatrudniają 2 razy tej samej osoby nawet jeżeli poprzednio wszystko było OK - co za głupota

Aga
@Aneta

Witaj Aneto. mam pytanie- wczoraj tj.11.08.15 zadzwoniła do mnie angielska menedżeka i przeprowadziła ze mną wywiad. Wcześniej złożyłam swoja ofertę pracy właśnie do firmy CEKAL.Wieczorem otrzymałam sms-a i maila,że zostałam przyjęta do racy. W mailu było mnóstwo załączników dotyczących warunków zatrudnienia (jeszcze ich wszystkich nie przeczytałam). Możesz coś więcej napisać o angielskiej firmie,która zatrudnia opiekunów? Pozdrawiam, Aga

Aga
@Aneta

Aneto, proszę o kontakt na mail: aguniaavanti@wp.pl

opiekun medyczny
@Aga

Jak wyglądała rozmowa z menadżerką, o co pytała. Na jakim poziomie jest Twój angielski. Jeżeli byłaby taka możliwość, to chciałbym porozmawiać prywatnie (mail lub GG).

Oxfordshire

Cekal jest jedynie posrednikiem w zatrudnieniu, ale kontrakt podpisuje sie z angielska firma. I tu zaczynaja sie schody.... Radzę zastanowić sie 2 razy zanim złoży sie aplikacje do pracy. Napisano ze płaca za miłe ale tak nie jest, jest podgryzanie sie cześciowo inicjowane przez "bliskie" otoczenie szefa - Anglika. Facet chętnie udziela potrzebującym finansowych pożyczek zaciskając pętle i uzależniając od siebie. Zeby wyciągnąć 1700,00 funtów przed podatkiem miesięcznie trzeba przepracować 60h tygodniowo. Praca od 7:00 do 22:00 jeżdżenie od jednego chorego do drugiego, ale w rzeczywistości nie pracujesz 15h tylko 8h. Ktoś powie jak to jest możliwe? No bo czas tracisz na dojazdy. I tak w przeciągu 15 godzinnej chabrowy przepracujesz 8h, wydasz na benzynę. Niektórzy nie wytrzymują i poprostu wieją. Angielska firma (nie Cekal -zaznaczam) wynajmuje ci podkuj opłaca go za 1-szy miesiąc oraz płaci depozyt (ceny wąchają sie od 360 do 450) i to musisz spłacić oprócz tego robią ci psewdokurs za ktory sobie liczą 200 funtów. Umowę podpisują na 3 miesiącu i w tym okresie jezeli odejdziesz bo nie dają wystarczających godzin lub nie dają samochodu i nie możesz przez to pracować normalnie a musisz być na doczepkę do kogoś kto z samochodem, to odchodząc jesteś zobowiazana do oddania, zgodnie z podpisana umowa, opłatę za pokój wraz z jego depozytem plus 200 funtów za "kurs" i w sumie wychodzi od 1000 i wyżej w zależności od kwoty depozytu i ceny za pokój. Rzesze dopisz sobie sama.........

Nie musisz wklejać całej oferty każdy przeczyta ją na stronie www :)

martusiaa

Nie musisz kupować auta tam mają rózne oferty i są tam też auta za free

Basia

Ja tez pracuje przez Cekal jako opiekunka Live on Care i nie miałam żadnych problemów jak dotąd

pracujaca

hej. ja pracuje przez cekal. za to szkolenie nikt wam nie zaplaci jest darmowe, chodzi o szkolenia na ktore firma cie pozniej wysyla. ale problemow zadnych po przylocie nie mialam. najlepiej uzbierac i kupic sobie wlasny samochod wtedy placa 8 w tygodniu i 10 w weekend. ale za to ubezpieczenie oplacacie sami. pozdrowienia.

d-a
@pracujaca

mam pytanie czy już kupiłaś własny samochód, jaki to koszt i czy to oznacza, że firma nie daje do pracy służbowego auta,

Moni

Nie miałam żadnych problemów wszystko było ok po przylocie do pracy. może jedynie gdyby mi dali większy pokój ale da się przeżyć

aska1986

tez czytalam kontrakt i nie wiem jaki ty otrzymalas ale w moim jest napisane ze 6,19 otrzymujesz za szkolenie teoretyczne natomiast 7,5o za szadowing czyli za to ze jezdzisz nie sama ale z kimś przez jakiś czas. Moze mają kontrakty dla roznych firm. Moj jest akurat dla Oxford

wprawiona

wszystko fajnie ale zwroccie uwage na kontrakt ktory wysla wam po tym jak juz przyjma do pracy, bo czytalam go bardzo dokladnie (jezeli chodzi o opieke z dojazdem do os starszych) i 12 tyg trwa okres szkoleniowy ktory moze zostac wydluzny, jak im sie tylko podoba poza tym przez ten czas stawka wynosi 6,19.|Jesli cos im sie nie spodoba i przez ten okres wylecisz z pracy to oddajesz im hajs za szkolenie i za cala reszte= 280 funtów. czytajcie dokladnie kontrakty. To sie nie dotyczy juz samej oceny agencji (bo tu wszystko gra), chodzi mi jedynie o warunki pracy jakie daje Wam pracodawca

Do mnie też dzwonili i mówili że jest praca dla meżczyzn co mają doświadczenie w opiece.... to napisałem że opiekowałem się moją babcią i miałem już interview dla domów opieki i teraz czekam na wiadomość czy dostałem te robote czy nie

Ja rozmawiałem z nimi przez telefon i mi powiedzieli ze jest praca dla mężczyzn

Zostaw merytoryczną opinię o Cekal Recruitment - Portsmouth

• Jak się pracuje w Cekal Recruitment?

Zobacz opinie na temat firmy Cekal Recruitment tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 46.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Cekal Recruitment?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 24, z czego 18 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Cekal Recruitment?

Kandydaci do pracy w Cekal Recruitment napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Cekal Recruitment