Opinie o Cekal Recruitment w Portsmouth

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Cekal Recruitment. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Cekal Recruitment o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Cekal Recruitment w Portsmouth

pytanie ;-)

Cześć! Czy pracował ktoś może w hotelu w Irlandii i byłby mi w stanie napisać jak wygląda wyżywienie tam i zakwaterowanie? Oraz jak wygląda dojazd do państwa, czy jest płatny?????

Dorota

Nadal można z nimi wyjechać do pracy w hotelu? Pamiętam, że szukali ludzi kiedyś. Wtedy nie miałam takiej potrzeby, teraz bym chętnie spróbowała może. Tylko jakie trzeba formalności spełnić z racji Brexitu? Wtedy nie było jeszcze takiej sytuacji.

...

Warto wyjechać do pracy przez firmę Cekal ? Jesli tak to dlaczego, jezeli nie to dlaczego ?

nowa osoba

czy jest tu ktoś kto już wyjeżdżał gdzieś za pośrednictwem tej agencji i mógłby powiedzieć czy to bezpieczna opcja? ktoś może wybiera się do irlandii do hotelu? może ktoś chciałby nawiązać kontakt w sprawie tego wyjazdu? Wyjeźdżam w kwietniu do przydzielonego mi hotelu. Rozmawiałam już z osobą z tego hotelu zajmującą stanowisko Human Reosurces, wydaje się to wszystko być wiarygodne, bilet już mam kupiiony więc wszystko postawione na jedną kartę. Gorzej że jadę sama i to mój pierwszy taki wyjazd. Jeśli ktoś się zastanawia, albo już wie że jedzie albo ma doświadczenie z tą agencją, proszę o kontakt - mój mail to aeternum2302@gmail.com

zainteresowany

Czy jest ktoś w stanie powiedzieć jak jest w hotelach w irlandi ?

Aaa

Witam czy ktokolwiek moglby napisac pare slow o wspolpracy z tym posrednikiem jak i o pracy w hotelu i zakwaterowaniu?(usunięte przez administratora)

@Aaa

Właśnie widziałam ogłoszenie od nich właśnie o pracy w hotelu. Też jestem ciekawa, ktoś może nam zbiorowo odpowie. Ale ja jestem ciekawa, na jaki okres podpisywane są kontrakty? Jak długie są te umowy i czy potem można je odnowić na taki sam czas?

Xyz
@Monika

Pierwszy kontrakt na 6 miesięcy, później nie ma problemu z przedłużeniem( pod warunkiem, ze pracujesz, a nie się (usunięte przez administratora)

Mari
@Monika

Czy ktoś już jest zdecydowany na ofertę wyjazdu do Irlandii? Szukam osoby chętnej, żeby było raźniej ????

Marza
@Mari

Ja staram się wyjechać na produkcję okien do Irlandii

Honorata
@Xyz

A przedłużenie wtedy też na 6 miesięcy czy ma dłużej? A co z zakwaterowaniem pobierają jakieś opłaty czy nie?

Melania
@Mari

Ja jestem zainteresowana Austrią? Może chcesz zmienić kierunek ;) jeszcze nie aplikowałam ale rozglądam się za pracą przez tę agencję.

Mari

Dopiero wybieram między Irlandia/Austria :)

Hotel Irlandia

Witam ! Wybieram się do pracy w hotelu w Irlandii, czy ktoś z państwa mial juz przyjemność tam pracowac i jest w stanie powiedzieć coś na temat warunków mieszkaniowych? Ile osób w jednym domku? Ile łazienek czy jest jakiś telewizor oraz czy jest czysto? Pozdrawiam serdecznie oraz liczę na pomoc

Z
@Hotel Irlandia

Cześć, właśnie czekam na decyzję pracodawcy. Niestety nie dostałam żadnej informacji dotyczącej hotelu. Od kiedy do kiedy się wybierasz? Znasz już swoja lokalizacje, warunki?

Praca Austria na sezon zimowy

Otrzymałam pracę w Austrii i jade do hotelu w pierwszym tygodniu grudnia. Gdyby jeszcze jakaś dziewczyna jechała to daj znać na go work. Jade swoim autem z chłopakiem.

Nnnaa
@Praca Austria na sezon zimowy

Czy trzeba zakładać konto w Austrii czy wystarczy konto walutowe ?

@Praca Austria na sezon zimowy

Ja dostałam też pracę odezwij się proszę

patryk
@Praca Austria na sezon zimowy

czy jest szansa na kontakt, mam kilka pytań odnośnie tego jak to wszystko wygląda

Puppy

Ja jade ! Kontakt mailowy na chromcia6996@gmail.com

Juta
@Praca Austria na sezon zimowy

Witam I jak firma Cekla się wywiązuje?

Ola

Hej możesz odezwać się do mnie na maila ? alex96rozm@gmail.com Pozdrawiam ☺️

@Praca Austria na sezon zimowy

W jakim rejonie pracujesz albo w jakim hotelu? Tez pracuje przez Cekal ale u mnie w hotelu nie ma za dużo Polaków i nie mam nawet z kim wyjść na piwo...

Austria

Czy ktoś wie czy jak mam jechać do Austrii do pracy to czy muszę mieć kartę EKUZ ? OPIS STANOWISKA Praca w hotelach w Austrii. Poszukujemy przede wszystkim, kelnerów, pomocników kuchennych ( kitchen porter) oraz personel sprzątający ( pokojówki) Praca od pierwszego tygodnia grudnia 2022 do końca kwietnia 2023 Hotele położone są w górskich turystycznych miejscowościach. WYMAGANIA - doświadczenie - komunikatywna znajomość j. angielskiego lub niemieckiego NASZA OFERTA -kontrakt podpisywany bezpośrednio z hotelem z pełnymi świadczeniami ( nie delegacja) -wynagrodzenie 1600 € netto ( na rękę) za 48 h pracy tygodniowo -wypłaty miesięczne -zapewnione darmowe zakwaterowanie w pokojach 1 osobowych -zapewnione darmowe wyżywienie podczas całego pobytu nawet w dni wolne od pracy.

Anita
@Austria

Nie wiem ale jak jechałam do Francji to wymagany był wielojęzyczny akt urodzenia aby hotel mógł mnie ubezpieczyć.

MBM
@Austria

Szczerze? Aplikuję na tą samą ofertę... Ale tłumaczenie dokumentów koszt 600zł? A jaką mam pewność, że w stu procentach mi tą pracę załatwi? Umowa to nie wszystko.

Gosiaaa

Pracuje przez Cekal juz 3 raz - mam taki układ z Panem Tomaszem że pracuję przez 6 miesięcy w jakimś kraju i później robię przerwę i znowu szukam pracy. Pierwszą pracą była opieka nad osobami starszymi w UK ale to ewidentnie nie było dla mnie - pracowałam jako domiciliary carer czyli jeździliśmy do osób starszych pomagać im w ich domach Pracodawca ok, kasa nawet ok ale opieka to nie moje klimaty. Wolę jednak pracę w hotelach i byłam w sezonie letnim w Irlandii i teraz jestem w Szwecji. Ogólnie nie mam zastrzeżeń do Cekal bo już raz byłam wszystko sie zgadzało to wracam do nich

takaTam

Nie podobał mi się czasami ton podczas rozmowy (pierwsza była oczywiście cukierkowa). Nie chciał mi udzielić podstawowych informacji na temat hotelu i miejscowości, w której będę mieszkać. Dla mnie to wyglądało tak, jakby chciał zataić pewne fakty, abym po prostu przyjechała za wszelką cenę (bo w końcu oni coś z tego oczywiście mają). Jednak znam osobę, która nie narzeka na współpracę z Cekalem. Większość osób, które znam mają opinię neutralną, nie znam osoby, która ma na ich temat opinię negatywną, bądź pozytywną. Moim zdaniem jeśli ktoś chce spróbować wyjazdu za granicę, to nie ma problemu, ale trzeba czasem tupnąć nogą i żądać odpowiedzi na ważne pytania. Co do samej pracy - ponoć zależy od miejsca. Moja praca była bardzo ciężka, ale znajomy ma już pracę luźniejszą. Wszystko zależy od hotelu. Nie żałuję wyjazdu, żałuję jednak, że było wiele niedomówień przez co było inaczej niż mi sugerowano. PS Zawsze będą mówić, że praca jest bardzo luźna, co nie zawsze jest prawdą.

Praca we Francji w hotelach

Pracuje w hotelu we Francji jako pokojówka przez Cekal i wszystko jest ok polecam te firme ( obecnie na parę dni wróciłam do Polski bo mam wizytę u dentystki) Praca nie jest lekka, ale da się przeżyć, pracuje sie albo jednym dlugim ciągiem od rana, albo 6 h od rana i 3h wieczorem od 19-22, kilka takich dni pod rząd moze dać w kość. Podobno latem jest lżej. Jedzenie pracownicze ok, dość duzy wybor jak na bufet dla pracowników. Mieszkanie bardzo skromne, brak jakichkolwiek kubkow, talerzy, tylko niektore pokoje mialy lodowke, pralka jest. Tak bylo w moim obiekcie, a jest ich kilka. Nadgodziny są, ale tu nie ma reguly ile, zależy jak sie pracuje, odniodłam takie wrażenie, politka hotelu jednak jest taka, zeby ich nie dawać. Polecam wyjazd przez to biuro a miałam obawy bo to była moja pierwsza praca za granicą.

Pawel

Czy ktoś z was wie czy dostanę prace w Anglii jak nie posiadam statusu osoby osiedlonej ? Czy warto jeszcze jechac do pracy do Anglii ?

Przemek
@Pawel

Moim zdaniem nie warto jechac już do Anglii. Chcieli brexitu to znaczy że nie chcieli imigrantów. Wiem że Cekal wysylal ludzi do UK od 2013 roku ale nie wiem jak to jest teraz

@Pawel

Tylko viza niestety. Inaczej nikt cię nie zatrudni bo potrzebny jest numer statusu, jak aplikujesz o pracę. Powodzenia

Renata
@Przemek

a nie warto z jakiego powodu skoro ofertę by szykowali? przewidujesz jakieś potencjalnie nieścisłości na miejscu? bo jeśli tak to raczej firma sama by odradzała?

Okna i drzwi

Dostaje meile jak ktoś doda opinie to na szybko dodam 3 słowa i lece na szifta. Polecam pracę przy produkcji okien i drzwi, przeniosłem się z Holandii do Irlandii gdzie w Holandii masakra ludzie sami alkoholicy a tu gdzie jestem nie ma (usunięte przez administratora) - wszyscy musza mieć zaświadczenie o niekaralności. Sami normalni ludzie.

Firma
@Okna i drzwi

Jak nazywa się ta firma dla której pracujesz ? Gdzie ona jest dokładnie w Irlandii ?

@Okna i drzwi

W jakiej miejscowości jest ta praca?

Asia
@Okna i drzwi

Możesz napisać coś więcej na temat tej pracy na maila angelinajoile000@yahoo.com

PYTANIE

czy firma Cekal rekrutuje jeszcze opiekunki osób starszych do pracy w Anglii ? Czy pomaga w uzyskaniu statusu osoby osiedlonej ?

Ewelina
@PYTANIE

I tak i nie. Ostatnio z nimi rozmawiałam to mówili że pomagają jedynie osobom co posiadają status osoby osiedlonej. Ja takiego nie posiadam. Czy ktoś z was wie jak uzyskać taki status ?

@Ewelina

Żeby uzyskać status musisz mieszkać w UK kilka lat. Inaczej możesz starać się tylko o vize

Michalina

Pracuje w hotelu w Irlandii a wcześniej przez Cekal pracowałam w hotelach w UK- nie otrzymałam statusu więc nie mogłam pracować w Anglii. Już drugi raz wyjechałam do fajnego hotelu 4 gwiazdkowego i nie mogę powiedzieć że to jest lekka praca ( pokojowka) ale mieszkanie mamy super tak samo jak było w UK.

Krystyna
@Michalina

A to mieszkanie organizuje firma tak? :) Pomaga w ogarnięciu innych kwestii, np transportu?

@Michalina

Możesz napisać coś więcej jaka miejscowość? Też chce jechać właśnie do Irlandii do pracy w hotelu.

Praca Austria

Czy Cekal wysyła do Austrii do pracy do hoteli? Czy praca jest od zaraz Czy dopiero od grudnia ? Czy trzeba znać j.niemiecki Czy angielski jest ok

@Praca Austria

Zadzwoń do nich i zapytaj :)

Monia
@Praca Austria

Praca jest dopiero od grudnia i wystarczy że znasz angielski jeśli chcesz pracować jako pokojowka

Renata
@Monia

Na jakim poziomie ten ang miałby być? Jakoś konkretnie to weryfikują?

Stały

Bardzo polecam ich pośrednictwo. Pomogli mi już 3 raz, zawsze kiedy potrzebuję zmiany. Dobre i solidne oferty, współpracują długo z firmami, do których wysyłają. Nigdy nie ma problemu na miejscu, a kontakt jest przez telefon 24/7 nawet w niedzielę późnym wieczorem

@Stały

Panie Tomaszu, widać, ze ta opinia wystawiona jest przez Pana. Wystawia Pan sam sobie regularnie opinie, wczesniejsza byla pod pseudominem Warto, teraz jest pod Staly. Móglby sie Pan bardziej wysilic przy swoim marketingu a warunki jakie Pan oferuje po przyjezdzie sa zupelnie inne niz podczas rozmowy. Nie pozdrawiam.

Płatne pośrednictwo

Firma Cekal pobiera fikcyjną opłatę 600 zł za rzekome tłumaczenie dokumentów mimo, że Pan po drugiej stronie sam przyznaje w trakcie rozmowy, że tak naprawdę nic nie tłumaczy. Zgodnie z prawem pośrednik pracy może pobierać opłaty z tytułu FAKTYCZNIE poniesionych kosztów związanych ze skierowaniem do pracy. W tym przypadku żadne koszty nie zostały poniesione, więc mamy nielegalny proceder ukryty pod płaszczem legalności (w tytule przelewu należy napisać, że to opłata za tłumaczenie dokumentów, więc formalnie wszystko się zgadza). Firma wzbogaca się kosztem kandydatów, odradzam.

Warto
@Płatne pośrednictwo

Ta Pani dobrze to opisala poniżej i również uważam że warto jechać w sprawdzone miejsce Tak ale to nie jest tak że palcisz od razu. Dopiero się płaci jak ma się pracę na 100 % i dokumenty ze ma się pracę czyli wszystko dostajesz na piśmie. Dopiero wtedy ma się te 2 dnia na wpłatę a Pan Tomasz od razu mowi ze jak ktoś ma ochotę to niech zadzwoni do pracodawcy zagranicznego zeby się zapytać czy ta praca jest. Moim zdaniem te opinie to pisza ludzie co wogole nie mają pojęcia o co chodzi tylko coś słyszeli. Jeżeli ktoś chce pracować w fajnych miejscach za fajna kase to szczerze polecam.

@Warto

Tak, tylko że Pan Tomasz obiecuje jedno przez telefon a na miejscu zastaje się drugie. Ja myślę że pierwszy komentarz był rzeczowy a właśnie ten pisze osoba podstawiona albo Pan Tomasz. Ja Panu Tomaszowi zapłaciłem, zajechałem i jeśli chodzi o warunki mieszkalne było zupełnie inaczej jak usłyszałem a 600zl nie odzyskałem. Dodatkowo Pan Tomasz nic nie tłumaczył żadnych pism wiec jest to oplata za pośrednictwo

Zbigniew
@Anonim

Dziwne że nie może od razu powiedzieć że to opłata za pośrednictwo a nie tłumaczenie? Po co tak kombinować? Jakie miałeś te warunki na kwaterze. Gorsze niż to było ustalone?

@Warto

Dwie rzeczy. Po pierwsze Pan Tomasz na samym początku poinformował mnie, że praca owszem będzie, lecz dopóki 600 zł nie zostanie wysłane, to sprawa nie ruszy dalej, tj. bez wpłaty nie ma pośrednictwa pracy. Po drugie jakie ma znaczenie kiedy ta wpłata zostaje pobrana, skoro jest ona niezgodna z prawem, gdyż pośrednik pracy nie może pobierać opłat za pośrednictwo? To, czy wpłata wymagana jest na początku, w środku, czy na końcu rekrutacji jest w powyższej sytuacji nieistotne, bo nawet gdyby pobierana była dopiero po przepracowanym miesiącu, kiedy już wiadomo, że praca jest „pewna”, nie zmienia to nagle rzeczonej praktyki w legalną. Przypomnę, zgodnie z prawem pośrednik może pobierać opłaty wyłącznie z tytułu FAKTYCZNIE PONIESIONYCH KOSZTÓW związanych ze skierowaniem kandydata do pracy, a tutaj takowe nie występują. Kandydat przelewając 600 zł pisze w tytule przelewu, że jest to opłata za tłumaczenie dokumentów i wszystko formalnie się zgadza, podczas gdy jest to ściema, której zadaniem jest ukrycie nielegalnego procederu pobierania opłat za pośrednictwo pracy.

Tu jest opisane poprawnie
@Płatne pośrednictwo

@Tu jest opisane poprawnie

Napiszę po raz kolejny - nie ma znaczenia w którym momencie Cekal żąda rzeczonej opłaty, gdyż w świetle prawa nie może żądać jej wcale, niezależnie od tego czy ma to miejsce przed podpisaniem umowy czy po i czy praca jest pewna, czy nie. Opłata pobierana jest nielegalnie i już, a dostarczony dokument/pewność zatrudnienia nic w tym temacie nie zmienia i nie sprawia z marszu, że nielegalny proceder staje się legalny. Nieprawdą jest, że „ludzie nie wiedzą o co chodzi, tylko coś słyszeli”. Właśnie rzecz polega na tym, że wiedzą bo wyjechali lub przynajmniej zamierzali wyjechać za pomocą tego pośrednika do pracy i mają pojęcie w jaki sposób to się odbywa, bo brali udział w procesie rekrutacji. Nie wiem czy zdaje/ą Pan/Państwo sobie sprawę z tego, że powyższy wpis wcale nie wzbudza zaufania do firmy Cekal, a efekt jest odwrotny do zamierzonego, gdyż widać jak na dłoni, że pisze to Pan Tomasz lub ktoś na jego zlecenie, o czym świadczy nie tylko świadome pomijanie aspektów prawnych, ale również szybkość odpowiedzi i wyczarowanie z kieszeni osób, które uznały tę opinię za pomocną w tak krótkim czasie. Proszę sobie dalej pracować spokojnie. Do czasu aż pojawi się ktoś zdeterminowany, dysponujący czasem i chęcią aby zgłosić ten proceder odpowiednim służbom.

Uśmiałem się
@Tu jest opisane poprawnie

Panie Tomaszu, jeśli chce Pan być choć trochę wiarygodny pisząc samemu sobie opinie, niech Pan chociaż nie kopiuje w kółko tej samej wiadomości, w dodatku z błędami typu: „Dopiero wtedy ma się te 2 dnia na wpłatę” wcześniej pod pseudonimem „Warto”, a jeszcze wcześniej „Iwona”, do której wpisu sam użytkownik „Warto” nawiązał (czyli de facto do samego siebie), bo wygląda to nie tylko nieprofesjonalnie, ale przede wszystkim żenująco i wręcz groteskowo.

@Zbigniew

Tak, warunki były bardzo zle, niedzislajacy prysznic, łóżko zarwane, nad kuchnia lala się woda z sufitu, a lodówka była zasmierdzila a to tylko niektóre rzeczy które były nie do przyjęcia

m.

Czy Państwo też musieli przed rozpoczęciem pracy zapłacić 600 zł za tłumaczenie dokumentów? Czy praca jest na tyle wiarygodna, dostali państwo wcześniej gwarancję pracy? Wydaje mi się to trochę niepewne.

Firma Cekal
@m.

Witam, Tak opłata za tłumeczenie dokumentów jest u nas obowiązkowa Biura pośrednictwa pracy mogą legalnie pobierać opłaty za tłumaczenie dokumentów i u nas jest to od 2017 roku.

Arek
@Firma Cekal

Witam. Też zastanawiam się nad oferta pracy z tej agencji tylko opłata wygląda podejrzanie. Czy pracujesz tam?

Patryk
@m.

Podjąłeś pracę przez firmę Cekal?

P66
@m.

Dokładnie. Niepewne raczej. Piszą, że nie trzeba znać angielskiego, a kilka zdań dalej ..." mile widziana znajomość angielskiego i CV w języku angielskim".

Elżbieta
@P66

A startowałaś / eś tam do pracy ? Wiesz czy w końcu trzeba tam angielski czy nie ?

Milena
@m.

Tak i dzięki nim wyjechałam do pracy na Islandię

Zostaw merytoryczną opinię o Cekal Recruitment - Portsmouth

• Jak się pracuje w Cekal Recruitment?

Zobacz opinie na temat firmy Cekal Recruitment tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 46.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Cekal Recruitment?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 24, z czego 18 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Cekal Recruitment?

Kandydaci do pracy w Cekal Recruitment napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Cekal Recruitment