4 Dodaj merytoryczną opinię
4 237 247 5 1

Opinie o Cekal Recruitment

Aktualność
Witam serdecznie,

Od 5 lat główną naszą specjalizacją była praca w opiece nad osobami starszymi jednak już dziś możemy śmiało powiedzieć że specjalizujemy się również w hotelarstwie. Posiadamy oferty pracy w hotelach w Anglii oraz Szkocji.
Tak13Nie2
Aania Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 20 dni.
Kandydat

Jak obecne ogłoszenia o pracę mają się do obowiązkowej kwarantanny w UK i lockdownu?

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 106 dni.

Czy w Cekal Recruitment jest skuteczna reakcja na zgłaszane przez pracowników problemy?

TakNie1
Olala

Witam czy w teraz w czasie pandemii, firma rekrutuje do pracy w hotelach? Pozdrawiam

Cekal Recruitment Nowy wpis
@Olala

Witam, Rekrutacja do hoteli zostanie wznowiona tak szybko jak zostanie zniesiona 14 dniowa kwarantanna w UK. Prawdopodobnie będzie to sierpień.

X Nowy wpis
@Cekal Recruitment

Czy już mozna składać cv?

Margo

Witam, połasiłam się na wylot do pracy w Anglii w charakterze opiekunki osoby starszej, no cóż. Najpierw tydzien bezsensownego szkolenia, zalatwiania spraw urzedowych na własną rękę i koszt, brak zwrotu dojazdu. Brak pracy, czasami siedzi sie w ich mieszkaniu po 2 tygodnie bez pracy. Fakt, jedzenie dają ale tylko podstawowe. Chleb, dżem itp.(usunięte przez administratora) Po 5 dniach zjechalam do Polski na koszt wlasny, nie odzyskujac pieniędzy. Dramat i smiech na sali, sytuacja tez moze byc taka iz 2 tygodnie pracujesz, 2 tygodnie siedzisz w domu i masz zarobione tylko za dwa tygodnie, bo nie wiadomo co dalej. ????????????Zalosne są te opinie, ze firma godna zaufania, bo nie ma ich nawet w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia, a to już jest podejrzane.

Tak8Nie1

@Margo

Opinie jest nie prawdziwa i napisana przez konkurencyją firmę lub osobę która starała się u nas o pracę jednak jej nie otrzymała. My nie pozwalamy na to aby wyjeżdżały do pracy osoby piszące: połasiłam się... połasić się to może kot ;) Osoby o takim charakterze/stylu nie przeszłyby u nas wstępnej selekcji. Konkurencji życzymy większej kreatywności następnym razem chociaż ten chleb i dżem... brakowało jeszcze wody w wiaderku ;)

Tak5Nie11
Waltzing Mathilda
@Cekal Recruitment

Opinia jest bardzo prawdziwa, zwłaszcza o chlebie (tostowym,najtańszym), jak i dżemie, prócz tego jakieś płatki, masło i to, co zostawiły osoby, które były na treningu lub nocowały w wyżej opisanym miejscu. Co do reszty, wszystko to prawda, zarobki są dużo niższe niż w innych firmach tego typu, czasami czeka się długo na nowy placement, czasami dostaje się go tego samego dnia - jednym słowem loteria. Jeśli chodzi o pracowników BHH, w biurze są nieustanne zmiany, co najmniej raz w miesiącu dostaje się informację, o tym, że taka a taka osoba odeszła i teraz pracuje na jej miejscu ktoś inny - jakichś powód tych ciągłych zmian musi być. Bardzo duży bałagan jeśli chodzi o sprawy techniczne, logistyczne, nieścisłości, problemy z kontaktem, unikanie(usunięte przez administratora)

Paulina

@Margo a czy to tygodniowe szkolenie tez było niepłatne?

TakNie
Użytkownicy czekają na odpowiedź 207 dni.

Czy pracodawca Cekal Recruitment organizuje swoim pracownikom szkolenia podnoszące ich kompetencje?

TakNie
Użytkownicy czekają na odpowiedź 308 dni.

Jaki dress code obowiązuje w Cekal Recruitment?

zanetac33

Bardzo polecam Cekal Recruitment. Jest to sprawdzona firma. Pan Tomasz jest uczciwy, zaangażowany w swoją pracę. Stara się wysyłać pracowników do sprawdzonych hoteli. Pracowałam 3 miesiące w hotelu w Szkocji. Ogólnie warunki pracy zgadzały się z tym co dostałam na umowie przed wyjazdem. Jednakże musimy pamiętać, że rzeczywistość może okazać się nieco inna niż tego oczekiwaliśmy, ale to już trochę z innej bajki. W każdym razie, jeżeli chodzi o Cekal, według mnie jest to jedna z lepszych firm zajmujących się rekrutowaniem Polaków do pracy na terenie UK !

Tak5Nie
Antoni
@zanetac33

Czy firma dostosowuje rodzaj pracy do preferencji danego kandydata? Chciałbym zweryfikować, czy pod tym kątem pracodawca stara się dopasować odpowiednio profil kandydata do ofert pracy, które ma aktualnie dostępne.

zsnetac33
@Antoni

W dużej mierze zależy to od aktualnych ogłoszeń pracy, od wymagań i ,, widzi mi się '' pracodawcy. Jeżeli spełniasz wymagania na dane stanowisko to jak najbardziej twoje preferencje zostaną uwzględnione.

Mari

Witam... od 5 lat pracuję w Anglii jako opiekunka osób starszych w domu opieki.Spore doświadczenie, dużo treningów i praca dosyć ciężka. I zaczęłam myśleć o zmianie pracy na pracę live in.I właśnie mam pytanie czy wiek 59 jest przeszkodą w otrzymaniu takiej pracy.Moja kondycja fizyczna jest bardzo dobra. Pozdrawiam Mari

TakNie1

@Mari

Witam, Wiek nie stanowi problemu. Najważniejsza jest dobra znajomość j.angielskiego ponieważ interview odbywa się przez telefon z firmą angielską.

Dawid

Jestem zawiedziony ignorancją tej firmy i wkurzony. Dają ogłoszenia, że panowie też mile widziani po czym w ogóle nie odpowiadają na pytanie o prace. Ale od kilku firm Angielskich np. otrzymałem wiadomość zwrotną i kila propozycji pracy natomiast od nich w ogóle! PO co się ogłaszają w takim razie?

Tak3Nie
Użytkownicy czekają na odpowiedź 416 dni.

Jak się pracuje z ludźmi z Cekal Recruitment?

Paula

Cześć. Chciałabym aplikować do Cekal. Proszę o szczere opinie. Pozdrawiam:)

Nelly

Jestem bardzo zadowolona, że trafiłam na tę agencję :-) Pan Tomasz jest profesjonalny, zaangażowany w swoją pracę i bardzo pomocny. Jeżeli pojawiają się jakieś sytuacje "trudne", to tak jak w życiu, ciężko je przewidzieć. Warto radzić sobie z nimi, przejmując przy tym część odpowiedzialności na siebie. Decydując się na wyjazd trzeba być świadomym tego, że nie jesteśmy w stanie dokładnie przewidzieć co się wydarzy. Jeżeli od początku nastawimy się negatywnie do pracy i jej okoliczności lub będziemy mieć zbyt duże wymagania wobec niej, to potem sami ocenimy niewielki problem jako katastrofę.

Tak2Nie4
Karolina

Wyjechałam do pracy do hotelu 20 stycznia i wszystko byłoby ok gdyby nie to że całe życie mieszkałam w dużym mieście ( Warszawa) a trafiłam do małej miejscowości Można zarobić jednak trzeba pracować min 200 H miesięcznie. Miałam zagwarantowane jedzenie tylko że tłuste potrawy. Ogólnie nie było źle

Tak4Nie
Mat
@Karolina

Pani Karolino. Jak jest z pracą dla par ? Gdybym chciał wyjechać z narzeczoną ? Dla nas praca w małej wiosce to nawet lepiej, nie potrzebujemy atrakcji, mamy konkretny cel i chcemy na niego zarobić. Chcielibyśmy wyjechać na rok. Jak to wygląda ? jest bezpiecznie ? pracodawcy są uczciwi ? J. Angielski znamy na prawdę dobrze :) pozdrawiam !

Zainteresowanaaa

witam jestem zainteresowana jak wygląda Opieka nad osobą starszą w domu podopiecznego, co sądzą osoby które pracowały na takich stanowiskach? , to była by moja pierwsza praca związana z opieką nad osobami starszymi czy mimo to mam szanse? mój język angielski jest komunikatywny jednak zdarza mi się mieć problemy z pisaniem no i mimo że posiadam prawo jazdy wolała bym nie używać auta (nie czuła bym się pewnie prowadząc w Anglii...)

Tak2Nie

@Zainteresowanaaa

Witam, Praca z zamieszkaniem czyli tzw live in care nie należy do łatwych niestety. Jest to praca wymagająca dużej cierpliwości oraz empatii. Często osoby starsze chorują na demencję jednak duża liczba osób starszych porusza się samodzielnie. Nasi klient czyli firma angielska płaci od 400 GBP/netto na tydzień do 490 GBP/netto na tydzień w zależności od doświadczenia kandydata

Tak2Nie
zainteresowany
@Cekal Recruitment

a jest Pan pewien, że są to kwoty netto? bo nie wydaje mi się...

Marc

Zastanawiam się, czy to się tak da, żeby jechać w 2-3 osoby? Czy to nie jest tak, że każdy ma inny termin wyjazdu? Nigdy nie pracowałem za granicą więc nie wiem :) Ciekawe czy poradziłbym sobie jako kelner, bo nigdy tego nie robiłem :P A może jest ktoś z Warszawy kto ma zamiar jechać na początku 2019 z Cekalem do pracy?

Tak4Nie

Piotrek2k
 Rekomendacja
@Marc

Hej, myślę, że się da, Pan Tomek jest rewelacyjnym negocjatorem i o ile na ten moment może być problem ze znalezieniem jednej pracy dla grupy, to myślę, że od kwietnia-maja hotele będą same błagać o pomoc. Spróbuj, Tomek to magik więc może coś wykombinuje dla Ciebie :D Wyjechałem z nimi blisko pół roku temu i wszystko super się układa.

Zuza

Moje sugestie dla Cekal Recruitment: Nie odpisują na wysłąne CV, pomimo dużej praktyki i rewelacyjnych referencji!

Tak13Nie

@Zuza

Witam, Niestety nie wszystkie CV podobają się naszum klientom i niestety nie mamy na to wpływu :( To nasi zagraniczni partnerzy decydują z kim mamy się kontaktować.

Iwona

Jaka atmosfera panuje ogólnie w Cekal? Czy ktoś może coś napisać na ten temat? Też byłabym wdzięczna za jakąś opinie, pomoc jeśli chodzi o sam proces rekrutacji, są dwa etapy, czy na jednym się kończy? W jakim stopniu trzeba znać język angielski? @Beti, aplikowałaś? Masz już swoją opinię o tym pracodawcy?

Rozczarowana.....
@Iwona

Nie są godni polecenia. Ja wysłałam swoje CV i dostałam informację sms od Pana (usunięte przez administratora)kiedy może się ze mną skontaktować , odpisałam Jemu i czekałam przez około 2 tygodnie, w końcu sama zadzwoniłam nie odbierał. Oddzwoniła jakaś Pani z innego tel, powiedziałam jej co i jak i obiecała, że Pan Tomasz zadzwoni do mnie jeszcze tego samego dnia. Oczywiscie nie zadzwonił. Dostałam od niego maila z pytaniem kiedy może się ze mną skontaktować. Odpisałam. I wiecie co. Nie zadzwonił do tej pory. To jakieś kpiny ten cały Pan (usunięte przez administratora)i jego firma Cekal. Jakbym pracowała za granica i potrzebowałabym pomocy to mieliby mnie w (usunięte przez administratora) nawet nie oddzwaniają. Unikajcie tej firmy.

Paweł

Ja również planuje wyjazd do Anglii na ok.10 stycznia w okolice Londynu

Ola i Piotrek
@Paweł

My pojechaliśmy do pracy do hotelu i wszystko jest ok tylko strasznie mała wioska i nie ma dużo atrakcji. Plusem jest to że do sklepu mamy dość blisko i że płacą w miarę dobrze. Panie Tomaszu proszę się nie przejmować, u nas jedna dziewczyna zrezygnowała bo nie podobała jej się angielska pogoda ( szok ) ;)

Pb
@Ola i Piotrek

A w jakiś rejony pojechaliście? Ja w niedzielę zjeżdżam na północ Anglii

Pracodawca

Witam serdecznie, Biura pośrednictwa pracy mogą legalnie pobierać opłaty za tlumaczenia dokumentów. Jest nam bardzo przykro że nie ulozyla się Pani współpraca z hotelem jednak fakt jest taki że została Pani zwolniona ze skutkiem natychmiastowym po konflikcie ze współpracownicą. Życzymy powodzenia w nowej pracy.

Tak6Nie

Zostaw merytoryczną opinię o Cekal Recruitment - Portsmouth