4 Dodaj opinię
4 236 239 5 1

Opinie o Cekal Recruitment

Aktualność
Witam serdecznie,

Od 5 lat główną naszą specjalizacją była praca w opiece nad osobami starszymi jednak już dziś możemy śmiało powiedzieć że specjalizujemy się również w hotelarstwie. Posiadamy oferty pracy w hotelach w Anglii oraz Szkocji.
Tak10Nie2
Margo Nowy wpis

Witam, połasiłam się na wylot do pracy w Anglii w charakterze opiekunki osoby starszej, no cóż. Najpierw tydzien bezsensownego szkolenia, zalatwiania spraw urzedowych na własną rękę i koszt, brak zwrotu dojazdu. Brak pracy, czasami siedzi sie w ich mieszkaniu po 2 tygodnie bez pracy. Fakt, jedzenie dają ale tylko podstawowe. Chleb, dżem itp.(usunięte przez administratora) Po 5 dniach zjechalam do Polski na koszt wlasny, nie odzyskujac pieniędzy. Dramat i smiech na sali, sytuacja tez moze byc taka iz 2 tygodnie pracujesz, 2 tygodnie siedzisz w domu i masz zarobione tylko za dwa tygodnie, bo nie wiadomo co dalej. ????????????Zalosne są te opinie, ze firma godna zaufania, bo nie ma ich nawet w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia, a to już jest podejrzane.

Nowy wpis

@Margo

Opinie jest nie prawdziwa i napisana przez konkurencyją firmę lub osobę która starała się u nas o pracę jednak jej nie otrzymała. My nie pozwalamy na to aby wyjeżdżały do pracy osoby piszące: połasiłam się... połasić się to może kot ;) Osoby o takim charakterze/stylu nie przeszłyby u nas wstępnej selekcji. Konkurencji życzymy większej kreatywności następnym razem chociaż ten chleb i dżem... brakowało jeszcze wody w wiaderku ;)

Tak1Nie2
Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 33 dni.

Jaki dress code obowiązuje w Cekal Recruitment?

zanetac33

Bardzo polecam Cekal Recruitment. Jest to sprawdzona firma. Pan Tomasz jest uczciwy, zaangażowany w swoją pracę. Stara się wysyłać pracowników do sprawdzonych hoteli. Pracowałam 3 miesiące w hotelu w Szkocji. Ogólnie warunki pracy zgadzały się z tym co dostałam na umowie przed wyjazdem. Jednakże musimy pamiętać, że rzeczywistość może okazać się nieco inna niż tego oczekiwaliśmy, ale to już trochę z innej bajki. W każdym razie, jeżeli chodzi o Cekal, według mnie jest to jedna z lepszych firm zajmujących się rekrutowaniem Polaków do pracy na terenie UK !

Antoni
@zanetac33

Czy firma dostosowuje rodzaj pracy do preferencji danego kandydata? Chciałbym zweryfikować, czy pod tym kątem pracodawca stara się dopasować odpowiednio profil kandydata do ofert pracy, które ma aktualnie dostępne.

zsnetac33 Nowy wpis
@Antoni

W dużej mierze zależy to od aktualnych ogłoszeń pracy, od wymagań i ,, widzi mi się '' pracodawcy. Jeżeli spełniasz wymagania na dane stanowisko to jak najbardziej twoje preferencje zostaną uwzględnione.

Mari

Witam... od 5 lat pracuję w Anglii jako opiekunka osób starszych w domu opieki.Spore doświadczenie, dużo treningów i praca dosyć ciężka. I zaczęłam myśleć o zmianie pracy na pracę live in.I właśnie mam pytanie czy wiek 59 jest przeszkodą w otrzymaniu takiej pracy.Moja kondycja fizyczna jest bardzo dobra. Pozdrawiam Mari

TakNie1

@Mari

Witam, Wiek nie stanowi problemu. Najważniejsza jest dobra znajomość j.angielskiego ponieważ interview odbywa się przez telefon z firmą angielską.

Dawid

Jestem zawiedziony ignorancją tej firmy i wkurzony. Dają ogłoszenia, że panowie też mile widziani po czym w ogóle nie odpowiadają na pytanie o prace. Ale od kilku firm Angielskich np. otrzymałem wiadomość zwrotną i kila propozycji pracy natomiast od nich w ogóle! PO co się ogłaszają w takim razie?

Tak1Nie
Użytkownicy czekają na odpowiedź 141 dni.

Jak się pracuje z ludźmi z Cekal Recruitment?

Paula

Cześć. Chciałabym aplikować do Cekal. Proszę o szczere opinie. Pozdrawiam:)

Nelly

Jestem bardzo zadowolona, że trafiłam na tę agencję :-) Pan Tomasz jest profesjonalny, zaangażowany w swoją pracę i bardzo pomocny. Jeżeli pojawiają się jakieś sytuacje "trudne", to tak jak w życiu, ciężko je przewidzieć. Warto radzić sobie z nimi, przejmując przy tym część odpowiedzialności na siebie. Decydując się na wyjazd trzeba być świadomym tego, że nie jesteśmy w stanie dokładnie przewidzieć co się wydarzy. Jeżeli od początku nastawimy się negatywnie do pracy i jej okoliczności lub będziemy mieć zbyt duże wymagania wobec niej, to potem sami ocenimy niewielki problem jako katastrofę.

Tak1Nie3
Karolina

Wyjechałam do pracy do hotelu 20 stycznia i wszystko byłoby ok gdyby nie to że całe życie mieszkałam w dużym mieście ( Warszawa) a trafiłam do małej miejscowości Można zarobić jednak trzeba pracować min 200 H miesięcznie. Miałam zagwarantowane jedzenie tylko że tłuste potrawy. Ogólnie nie było źle

Mat
@Karolina

Pani Karolino. Jak jest z pracą dla par ? Gdybym chciał wyjechać z narzeczoną ? Dla nas praca w małej wiosce to nawet lepiej, nie potrzebujemy atrakcji, mamy konkretny cel i chcemy na niego zarobić. Chcielibyśmy wyjechać na rok. Jak to wygląda ? jest bezpiecznie ? pracodawcy są uczciwi ? J. Angielski znamy na prawdę dobrze :) pozdrawiam !

Zainteresowanaaa

witam jestem zainteresowana jak wygląda Opieka nad osobą starszą w domu podopiecznego, co sądzą osoby które pracowały na takich stanowiskach? , to była by moja pierwsza praca związana z opieką nad osobami starszymi czy mimo to mam szanse? mój język angielski jest komunikatywny jednak zdarza mi się mieć problemy z pisaniem no i mimo że posiadam prawo jazdy wolała bym nie używać auta (nie czuła bym się pewnie prowadząc w Anglii...)

@Zainteresowanaaa

Witam, Praca z zamieszkaniem czyli tzw live in care nie należy do łatwych niestety. Jest to praca wymagająca dużej cierpliwości oraz empatii. Często osoby starsze chorują na demencję jednak duża liczba osób starszych porusza się samodzielnie. Nasi klient czyli firma angielska płaci od 400 GBP/netto na tydzień do 490 GBP/netto na tydzień w zależności od doświadczenia kandydata

zainteresowany
@Cekal Recruitment

a jest Pan pewien, że są to kwoty netto? bo nie wydaje mi się...

Zuza

Moje sugestie dla Cekal Recruitment: Nie odpisują na wysłąne CV, pomimo dużej praktyki i rewelacyjnych referencji!

Tak13Nie

@Zuza

Witam, Niestety nie wszystkie CV podobają się naszum klientom i niestety nie mamy na to wpływu :( To nasi zagraniczni partnerzy decydują z kim mamy się kontaktować.

Paweł

Ja również planuje wyjazd do Anglii na ok.10 stycznia w okolice Londynu

Ola i Piotrek
@Paweł

My pojechaliśmy do pracy do hotelu i wszystko jest ok tylko strasznie mała wioska i nie ma dużo atrakcji. Plusem jest to że do sklepu mamy dość blisko i że płacą w miarę dobrze. Panie Tomaszu proszę się nie przejmować, u nas jedna dziewczyna zrezygnowała bo nie podobała jej się angielska pogoda ( szok ) ;)

Pb
@Ola i Piotrek

A w jakiś rejony pojechaliście? Ja w niedzielę zjeżdżam na północ Anglii

Pracodawca

Witam serdecznie, Biura pośrednictwa pracy mogą legalnie pobierać opłaty za tlumaczenia dokumentów. Jest nam bardzo przykro że nie ulozyla się Pani współpraca z hotelem jednak fakt jest taki że została Pani zwolniona ze skutkiem natychmiastowym po konflikcie ze współpracownicą. Życzymy powodzenia w nowej pracy.

Tak5Nie
Monikkaaa

Siemka ja też wybieram się do pracy przez Cekal jako kelnerka ale od stycznia. Myślałam nad pracą opiekunki osób starszych ale to chyba nie dla mnie, zmiana pampersów itp ;)

Pb
@Monikkaaa

Ja też planuje wyjazd w styczniu. Póki co czekam na odpowiedź odnośnie ewentualnego interview

Tobby

Witam, czy jest możliwość wyjazdu na okres ok. 3 miesięcy do Londynu?

Patrycja

Witam, czy jest możliwość wyjazdu tylko na okres 6tyg. jako opiekun lub kelner? Czy nie jest to zbyt krotki okres czasu?

@Patrycja

Witam można wyjechać na 6 tyg jedynie jako opiekunka z zamieszkaniem u osoby starszej.

Marc

Zastanawiam się, czy to się tak da, żeby jechać w 2-3 osoby? Czy to nie jest tak, że każdy ma inny termin wyjazdu? Nigdy nie pracowałem za granicą więc nie wiem :) Ciekawe czy poradziłbym sobie jako kelner, bo nigdy tego nie robiłem :P A może jest ktoś z Warszawy kto ma zamiar jechać na początku 2019 z Cekalem do pracy?

Tak4Nie

Marcinus

Hej Od stycznia mam zamiar jechać jako Kelner do Anglii :) Ktoś jeszcze się wybiera? Jeśli tak do daj znać ;) Możemy zawsze wiekszym teamem pojechać... Zawsze to ciekawiej i bezpieczniej. Będzie z kim porozmawiać :) Napisz na lobeum(małpa)tlen.pl Pozdrawiam :)

Marc

Cześć! W przyszłym roku wybieram się przez Cekal za granicę do pracy(luty). Oczywiście mam mnóstwo obaw. Jadę w celach głównie zarobkowych, a przy okazji podszkolić swój język i poznać obcą kulturę lepiej niż dotychczas :) Stres jest, ale mam nadzieję, że poznam fajnych ludzi i przede wszystkim liczę na uczciwość firmy. Wstępnie proponowano mi pracę w hotelu, ale nie wiem czy nie wolałbym opieki nad starszą osobą (tak, wiem, że to ciężka praca). Dajcie znać jak wyglądała wasza współpraca z Cekalem :) Dzięki i pozdrawiam!

Zuza

Już drugi raz pracuję przez Cekal w hotelu jako kelnerka, najpierw pracowałam w Szkocji teraz we Walii w hotelu 4 gwiazdkowym, nie mam sie do czego doczepić ale radzę wam dobrze patrzeć na napiwki bo wydaję mi się że powinno być więcej z napiwków,

Kasia

Witam, wybiera się ktoś do hoteli w Anglii w przyszłym czasie?

Gosia
@Kasia

Ja będę chciała aplikować. Skąd jesteś? bo ja z lubelskiego.

anonymous

Chcę aplikować do tej firmy . Podoba mi się Szkocja . Może ktoś napisze jak wygląda praca w hotelu w Szkocji i jakie są warunki pracy oraz płaca

Magda

Witam! Chciałabym pracować jako kelnerka. Wkrótce będę aplikować. Może wybiera się ktoś wktorce?

Stella

Podpowiedzcie jakie wymagania stawia agencja na początek? Na jakim poziomie trzeba znać niemiecki?

MalaK

Monika2233 - daj znać jak będziesz na miejscu, wiem że Cekal ma wiele hoteli, ciekawe gdzie trafisz, daj znać na kaskamala@wp.pl

Monika2233
@MalaK

Ok dam ci znać bo jedziemy z końcem kwietnia do hotelu pod Londynem

Tak4Nie

BETI
@Monika2233

Czesc..dziewczyny dajcie znac jak juz tam bedziecie bo szukam pracy w hotelu i tak naprawde tez informacji czy biuro Cekal jest ok.mam na mysli warunki i dojazd do pracy itd.dzieki prosze na maila beatrycze1979@interia.p

Aneta
@BETI

Pracuję dzięki Cekal w hotelu w Szkocji i praca jest ok chociaż do lekkich nie należy za to mamy darmowe wyżywienie nawet w dni wolne od pracy

Tak3Nie

Dysponujecie jakimiś informacjami z życia firmy? Podzielcie się swoją opinią związaną z wynagrodzeniem w Cekal Recruitment. To coś, co może okazać się bardzo ważne dla innych użytkowników.

carerka

Pracuje od ok pol roku jako live-in carer dla Loga Care. Zaaplikowalam na ogloszenie Cekal. Pan z Cekala pomógł na początku z formalnosciami i umowieniem rozmowy rekrutacyjnej przez telefon z osobą z Loga Care. Po rozmowie zaproszeno mnie na 3 czy 4 dniowe szkolenie z nieodpłatnym zakwaterowaniem w domu treningowym. Na ofertę pracy czeka się wlasnie w tym domu, nie trzeba płacić nawet jeśli oferty nie ma przez kilka dni. Moja koleżanka pojechała do klienta już następnego dnia po zakończeniu treningu. Ja czekalam 3 dni, ktoś inny ponad tydzień tak więc bardzo roznie bywa ale ponoć teraz bardzo potrzebuja opiekunów. Ogolnie Loga jest w miare w porządku. Wyplata jest zawsze na czas czyli ostatniego dnia miesiąca ale ponoc w innych firmach płacą trochę lepiej. Zdecydowanie kuleje tez komunikacja z paniami z biura które powinny nam we wszystkim pomagać i zachecaja do kontaktu w razie jakichkolwiek problemów. Fakt jest taki ze często trzeba dobijać się do nich kilka razy bo nie raczą odpowiedzieć wiec albo odpowiedzą po kilku dniach albo wcale. Zdarza im się też odpowiedzieć tego samego dnia ale to zależy jak problematyczne dla nich jest Twoje pytanie czy prosba. Nie ma też co liczy na urlop na Wielkanoc albo Boże Narodzenie w pierwszym roku pracy. Nie zgodzą sie nawet na jeden. Ogólnie to czy jest ciężko czy nie zależy od klienta na jakiego się trafi. Są spokojne osoby, wymagajace tylko przygotowania posilku i małej pomocy, ale są też wcielenia diabla które doprowadza Cię do płaczu każdego dnia. Także licz na szczęście i ruszaj śmiało :)

Tak10Nie

@carerka

Praca live in care nie należy do łatwych ale można trafić na fajne osoby starsze to fakt. Bardzo fajnie opisała to ta Pani

Aurelia

Witam widzialam ze trzeba miec referencje np z poprzedniej pracy i od kolezanki a co jesli wczesniej nie pracowalam i bylaby to moja pierwsza praca ?

@Aurelia

wówczas refefencję mogą pochodzić od Pani nauczyciela/wychowawcy

Aurelia
@Cekal Recruitment

Jeśli już zakończyłam edukację to mam szukać wychowawcy aby wystawił mi referencje ? :O

@Aurelia

W takim przypadku referencję mogą pochodzić od Pani koleżanki lub kolegi i są to tak zwane personal references

zastanawiające...

Ktoś to jest na 100% uczciwy nie stosuje wylewnych wyjaśnień i nie stosuje tzw. "metody wybielania się na forum". Zawsze trzeba powiadomić o wszelkich ewentualnościach związanych na miejscu pracy, a nie zapewniania kogoś w czymś, co później na miejscu jest odmienne albo pokrywa się tylko w połowie. Ktoś, kto jedzie za granicę w celach zarobkowych, przelicza każdy tzw. grosz, ważne jest, czy jest komunikacja miejska, czy jest się narażonym na taksówki, czy zgadza się proponowana ilość godzin pracy czy jest oferowane znacznie mniej tych godzin, czy jest możliwość nadgodzin, jak może wyglądać zakwaterowanie, a nie utwierdzanie, że opcja zakwaterowania jest już ustalona, czy sklep, jest oddalony 1-2 kilometry od miejsca pracy czy więcej, czy jest darmowy dostęp do wifi czy trzeba sobie kupić internet, itp. Zadawaj pytania, aby uniknąć rozczarowania.

Tak17Nie

Pracodawca

Pani(usunięte przez administratora) oraz Pan (usunięte przez administratora) niestety nie posiadali osobowosci do pracy jako opiekunowie. Osobiście pracowałem dla tej firmy przez około 4 lata. Państwo zostali poinformowani o tym że dom opieki posiada 5 pracowniczych domów i nie wiadomo do którego Państwo trafią Wszystkie pokoje 1 osobowe mają własne pokoję z łazienką i prysznicem. Zaoferowany pokój 2 osobowy miał łazienkę na korytarzu. Państwo go nie zaakceptowało. Jedną ze skarg Pana (usunięte przez administratora) był brak telewizora w pokoju. Dom opieki zaoferował Państwu pokój 2 osobowy tak jak Państwo tego wymagało. Pan (usunięte przez administratora) nie znał j. angielskiego na tyle dobrze aby móc pracować jako opiekun jednak dom opieki zaryzykował i dał Panu szansę pracy. Poprzedni klient ( dom opieki ) nie zaoferował Państwu pracy pisząc: ''I just finished the interview by Skype of the candidates, Unfortunately they are unsuccessful. They didn’t understand most of the questions and they found really hard to answer what they were asked. Positive note, (usunięte przez administratora) seemed very friendly, with a good attitude and interest to work in care. I could consider her in the future if her communication skills improve''. To był jedyny dom który Państwa zaakceptował....pomimo słabej znajomości j. angielskiego. Niestety ostatni raz zdecydowaliśmy się dać szansę komuś kto raz nie przeszedł rozmowy po angielsku. Państwo nie rozumiało co pracownicy domu opieki starało się Państwu wyjaśnić a gdzie brak wspólnego języka tam jest niestety złość Dziękujemy za współpracę i nie zapraszamy ponownie.

Tak11Nie2
Oszukani i zawiedzeni

Zostaliśmy oszukani co do warunków mieszkaniowych i pracy przez Tomasza. Jest bardzo nerwowy i chamski człowiek ,który nie potrafi powiedzieć słowa przepraszam ...Więcej później .

Tak24Nie

@Oszukani i zawiedzeni

(usunięte przez administratora)oraz (usunięte przez administratora) ( para) niestety nie posiadali osobowosci do pracy jako opiekunowie. Osobiście pracowałem dla tej firmy przez około 4 lata. Państwo zostali poinformowani o tym że dom opieki posiada 5 pracowniczych domów i nie wiadomo do którego Państwo trafią Wszystkie pokoje 1 osobowe mają własne pokoję z łazienką i prysznicem. Zaoferowany pokój 2 osobowy miał łazienkę na korytarzu. Państwo go nie zaakceptowało. Jedną ze skarg Pana (usunięte przez administratora)był brak telewizora w pokoju. Dom opieki zaoferował Państwu pokój 2 osobowy tak jak Państwo tego wymagało. Pan (usunięte przez administratora)nie znał j. angielskiego na tyle dobrze aby móc pracować jako opiekun jednak dom opieki zaryzykował i dał Panu szansę pracy. Poprzedni klient ( dom opieki ) nie zaoferował Państwu pracy pisząc: ''I just finished the interview by Skype of the candidates, Unfortunately they are unsuccessful. They didn’t understand most of the questions and they found really hard to answer what they were asked. Positive note, Maria seemed very friendly, with a good attitude and interest to work in care. I could consider her in the future if her communication skills improve''. To był jedyny dom który Państwa zaakceptował....pomimo słabej znajomości j. angielskiego. Niestety ostatni raz zdecydowaliśmy się dać szansę komuś kto raz nie przeszedł rozmowy po angielsku. Państwo nie rozumiało co pracownicy domu opieki starało się Państwu wyjaśnić a gdzie brak wspólnego języka tam jest niestety złość Dziękujemy za współpracę i nie zapraszamy ponownie.

Tak7Nie3
Chcemy prawdy.

A może więcej prawdy .

Tak11Nie

Pracodawca

(usunięte przez administratora) oraz (usunięte przez administratora) ( para) niestety nie posiadali osobowosci do pracy jako opiekunowie. Osobiście pracowałem dla tej firmy przez około 4 lata. Państwo zostali poinformowani o tym że dom opieki posiada 5 pracowniczych domów i nie wiadomo do którego Państwo trafią Wszystkie pokoje 1 osobowe mają własne pokoję z łazienką i prysznicem. Zaoferowany pokój 2 osobowy miał łazienkę na korytarzu. Państwo go nie zaakceptowało. Jedną ze skarg (usunięte przez administratora) był brak telewizora w pokoju. Dom opieki zaoferował Państwu pokój 2 osobowy tak jak Państwo tego wymagało. (usunięte przez administratora) nie znał j. angielskiego na tyle dobrze aby móc pracować jako opiekun jednak dom opieki zaryzykował i dał Panu szansę pracy. Poprzedni klient ( dom opieki ) nie zaoferował Państwu pracy pisząc: ''I just finished the interview by Skype of the candidates, Unfortunately they are unsuccessful. They didn’t understand most of the questions and they found really hard to answer what they were asked. Positive note, (usunięte przez administratora) seemed very friendly, with a good attitude and interest to work in care. I could consider her in the future if her communication skills improve''. To był jedyny dom który Państwa zaakceptował....pomimo słabej znajomości j. angielskiego. Niestety ostatni raz zdecydowaliśmy się dać szansę komuś kto raz nie przeszedł rozmowy po angielsku. Państwo nie rozumiało co pracownicy domu opieki starało się Państwu wyjaśnić a gdzie brak wspólnego języka tam jest niestety złość Dziękujemy za współpracę i nie zapraszamy ponownie.

TakNie2

Zostaw opinię o Cekal Recruitment - Portsmouth

Chcę opublikować:

Joanna Koczaj-DyrdaJoanna Koczaj-Dyrda
Ofiara mobbingu -Radca prawny
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie