Opinie o Cekal Recruitment w Portsmouth

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Cekal Recruitment. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Cekal Recruitment o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Cekal Recruitment w Portsmouth

Martyna

Cekal jest dobra firme a Pan Tomek wie co mowi Bo wszystko co mowil bylo w kontrakcie

Malgorzata

Pracuje dzieki firmie Cekal we Walii jako opiekunka srodowiskowa i jak na razie nie mialam zadnych problemow ani u pracodawcy Czy z Cekal.

Z cekal wyjechałam do pracy w 2012 i nie miałam żadnych problemów, polecam te firmę.

Olaa

Cekal jest dobrą firmą ponieważ jako jedyni załatwili mi pracę a wysyłałam CV do wszystkich firm tak wiec są skuteczni tak myślę

Madzia

Katerian i jak? Zadzwonił pracodawca?

Katerian

Ja wysłałam c.v. in english w sobotę, dziś tj. poniedziałek około 11.00 dzwonili do mnie z zapytaniem czy jestem gotowa na interviev od pracodawcy? Powiedziałam o.k. i czekam na ich kontakt. Pewnie będą już dzwonić anglicy.. Zobaczymy. Któraś z was ma może doświadczenie z tą firmą i już tam była i pracowała? Takiego info szukam.

Ja mialam przez telefon ale nie po angielsku tylko z Cekal. Pytali sie kiedy chce jechac Czy mam wazny paszport itd

Madzia

Czy rozmowa jest przeprowadzana przez telefon czy skype'a i jak długo trwa, o co pytają?

Karolcia

Ok ok ale sposrod wielu innych firm ta wydaje sie nsjbardziej wiarygodna i warta zaufania zreszta zadzwonie do nich jutro bo aplikowalam do pracy

Karolcia

A ja uwazam ze im bogatsza firma tym lepiej a nie jakies polskie malutkie i biedne firmy co mysla tylko o tym jak szybko zarobic i wysylaja ludzi gdzie popadnie.

Karolcia

Dokladnie firma jest w porzadku - Widzialam ich ogloszenia na platnych portalach ( wydaje sie ze drogich) tak wiec to nie jest jakas amatorszczyzna

Sylwia

WidZialam na ich stronie ze oferuja tez prace dla au pair to chyba firma im sie rozwija wiec to nie jest jakas firma ''krzak''

adrenalin

Witam, czy mogę prosić o kontakt z którąś z osob które wyjechały za pomocą agencji?(usunięte przez administratora) Bardzo proszę o kontat

Sylwia

Ja dostałam kilka ofert z Cekal i w sumie zanim wyjechałam minął miesiąc. Agencja oferuje pracę za wyższe stawki niż inne agencje z Polski. Przeważnie jest 6,31funta za godz, a ja mam 6,7funta i 7,7funta za weekendy. Niestety nie jest prosto wyjrchać. Trzeba znać język angielski na poziomie średnim, mieć doświadczenie. W pracy opiekuna liczy się organizacja, zgranie w zespole, uprzejmość i pomoc. (usunięte przez administratora)

OPIEKUNKA
@Sylwia

Cześć, ja właśnie szukam sprawdzonej agencji - chcę wyjechać do pracy w domu opieki w Anglii. Mój angielski jest na poziomie średnim i mam doświadczenie w opiece w Polsce. Czy firma CEKAL współpracuje z angielską firmą Caring Homes. Większość polskich agencji współpracuje właśnie z nimi.

megi

do mnie w tym tyg.dzwonili wyslam im dokumenty . Stram sie o prace w charakerze opiekunki w angielskiej rodzinie.czy ktos wczesniej pracowal na tym stanowisku..?piszcie jak cos wiecie wiecej.

Do mnie dzisiaj dzwonili

K

Napisałam im maila (po ang) z zapytaniem o pracę live in care parę dni temu i nic. Dzisiaj zadzwoniłam i musiałam nagrać się na sekretarkę. Zostawiłam wiad. rowniez w jez. ang. Fakt faktem swoj wyjazd widze w maju, ale chcialabym wyjechac na dluzej, wiec chce wszystkiego dowiedziec sie wczesniej. Ktoś juz pracował tam za posrednictwem firmy? Jakies rady?

m

Hej mam pytanie jak dlugo czekalyscid na tel po wyslaniu cv.jak dlugo czdka sie na szkolenie.ap,ikowal ktos z wzs nie z polxki tylko z uk?

Dorota

Witam, czy wyjazdy z tą firmą są sprawdzone i nie ma przykrych niespodzianek po przylocie?

Wyjechałam z tej firmy do pracy jako opiekunka środowiskowa ( głównie mają takie oferty ostatnio ) i nie żałuje , wszystko było tak jak mówił Pan Tomasz. Teraz jestem w Polsce na wakacjach i niedługo znowu wracam do pracy ale na pewno warto wyjechać a nie pracować za te marne grosze w Pl

Hourly
@Kasia

Kasiu, mogłabyś napisać gdzie jesteś i jak z godzinami pracy? Czy jest ta minimalna ilość czy trzeba walczyć o te 40 tygodniowo??

Zostaw merytoryczną opinię o Cekal Recruitment - Portsmouth

• Jak się pracuje w Cekal Recruitment?

Zobacz opinie na temat firmy Cekal Recruitment tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 46.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Cekal Recruitment?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 24, z czego 18 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Cekal Recruitment?

Kandydaci do pracy w Cekal Recruitment napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Cekal Recruitment