Opinie o Libet S.A. w Lublin

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Libet S.A.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Libet S.A. o rekrutacji.

Branże: Materiały budowlane - produkcja wyrobów betonowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Libet S.A. w Lublin

Rafał

Witam jutro mam rozmowę o pracę w firmie Libet na terenie mazowiecki doradca-techniczno handlowy. Nie wiem co mam myśleć o tej firmie tyle negatywnych komentarzy że kiepsko płacą ,zwalniają .rekrutacja jakoś dziwnie przebiega .Może ktoś coś więcej wie z regionu mazowieckiego proszę o jakieś info.

realista
@Rafał

Kolego ich rozmowy na przedstawicieli to czysta fikcja, dawno już mają kogoś wybranego, a na rozmowach tylko dorabiają do tego ideologię, że była rekrutacja, pozdro

abc
@realista

Witam, z tego co czytam to nie wyglada to za dobrze. Rok wcześniej miałem trafic na rozmowe na doradce technicznego jednak nie doszło do rozmowy bo dostałem inną pracę. Jak to bywa w życiu po roku okazało się, że trzeba zmieniać. Ucięte premie ale to inna historia. Ponownie wysłałem po roku swoje CV, zaprosili mnie na pierwszą rozmow, dla mnie standard grad pytań i odpowiedzi. Trafiłem miesiąc temu na drugą, testy, zadania i prezentacjia + sprzedaż produktów z oferty. Byłem jednym z trzech. Wybrali inną osobę. OK. Był lepszy. Ja startuję na inny region, którego nie znam. Dostałem telefon po miesiącu czy mimo odmownej decyzji wcześniejszej dalej szukam i czy chce rozmawiać. Czy jest ktoś kto pracował lub pracuje jako doradca techniczny? Po tych rozmowach i opiniach nie bardzo to widzę. Nie mogę pozwolic sobię na rzucenie pracy i wylądowanie jeszcze gorzej. Do końca tygodnia będę rozmawiał telefonicznie i coś więcej może wyciągne informacji. Prosze o info.Pozdrawiam

Brandon
@abc

hej i jak udało Ci się dostać tę pracę? W jakim regionie startowałeś? Ja mam zaproszenie do drugiego etapu. Kolega brata pracował w L. przez 3-4 lata jako techniczny. Z tego co mówił "kasa się zgadzała", poza tym jakby nie patrzeć to duża firma. Babka po rozmowie telefonicznej mówiła, że czechach zakład teraz budują, także rozwój chyba jest? Daj znać jak Tobie poszło i na co się szykować na rozmowie!

karol

Witam, a czy ktoś pracuje w LIBET ŻERAŃ WARSZAWA lub słyszał jaka jest tam atmosfera w zakładzie???? jakie kierownictwo???? Z GÓRY DZIĘKUJĘ ZA ODP

Adrian

Podobno ma się zmienić na lepsze... W tym roku wcale tak nie zwalniali więc może coś w tym jest prawdy..

Robert

Remonty w tym roku znów po łebkach, brak kasy i czasu.

W jaki sposób najlepiej przygotować się do rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Libet S.A.? Czy kandydat na stanowisko Technolog Zakładu powinien skupić się na jakichś określonych obszarach swojego życiorysu? Opowiedz nam o swoim doświadczeniu.
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
zatrudniony

w Libecie nie jest tak źle:) praca jak każda inna: nikt nic nie wie, jakieś podszeptywania, niedomówienia, zmiany decyzji o 180 stopni:) ale ogólnie jest w miarę dobrze. Tylko to IFT (działalność kobiety Prezesa) za bardzo miesza się w wynagrodzenia. Propozycje typu na 1/2 etatu w libet i 1/2 etatu w IFT to żenada.

Radek

Ja również nie polecam niczego związanego z tą marką/ Produkty drogie a jakość przecietna. Masę kasy na to straciłem a zadowolenie raczej niskie....

CD historii rekrutacji. A wiec odpowiedź po "finale" miała nastapić do 14.02, otrzymałem wiadomość że dadzą znać do konća lutego. W końcu wysłali odpowiedź ze nie wybrali nikogo. Śmiechu warte te rekrutacje w tej firmie. Tym bardziej że zarobki raczej średnio słabe. Szkoda czasu. Ale innych życze powodzenia oczywiście. Ciekawe czy zamieszcza ogloszenie na teren śląska czy raczej zatrudnią kogoś kogo może już mają.

znawca
@Marek

przecież mówiliśmy Ci Kolego od początku, że sobie w kulki lecą na tych rekrutacjach wieloetapowych, a potem całkiem zamilkną i nikogo nie wybiorą, a Ty stracisz czas i pieniądze na dojazdy. Trzeba czasem słuchać starszych i mądrzejszych Drogi Kolego zamiast się podniecać i wierzyć byle komu, powodzenia!

doku

Rekrytacje w Libet to jedna wielka ściema, mają już osobę z polecenia. Dają ogłoszenie żeby wszystko wyglądało ok. POzatym marne zarobki, ok 2 tys netto. Nie warto odradzam stanowczo, Nie ma możliwości awansu. Firma nie dla ambitnych !!!

Byłem i odpowiedź do końca tygodnia także dam znać jaki był finał spotkań. Szukają nowej osoby ale nie ze względu na rotacje ale raczej ze względu na awans poprzedniej osoby !! Ale widzę że najwiecej tu mają do powiedzenia osoby które nie mają zielonego pojęcia o rekrutacji w Libet. Powiem jedno weźcie się za pracę i nie liczcie na cuda.

dok

Nie aplikujcie do DOKu we Wrocławiu, to praca sezonowa, w lecie zero szans na urlop, poza sezonem urlopy bezpłatne, albo zwolnienia, atmosfera ciężka, kartkówki z bhp i struktury organizacyjnej, do tego obowiązkowe szkolenie w fabryce - bezużyteczne, system ciężki w obsłudze, bardzo dużo telefonów ogrom pracy i stresu

Dzisiaj panie z HR potwierdziła spotkanie 3 etap. Więc do boju;)

Maka
@Marek

Znów szukają doradców? Rotacja to ich specjalność,

stary wrocławiak
@Maka

tam jest rotacja jak w coca coli, szkoda czasu na te kilkuetapowe rekrutacje, które do niczego nie prowadzą

znawca rynku
@Marek

nie podniecaj się Kolego, u nich te etapy i bajer to standard, i tak nikt tego nie przechodzi, bo albo rekrutacja jest fikcyjna albo na etat czeka juz ktoś dawno wybrany ze znajomych, takie są polskie realia takich firm i im podobnych

Witam, bylem na rozmowie 27.01.2014 r i powiem szczerze że rozmowa przebiegała spokojnie, rzoczowo i na temat. Pani dyr na śląsk bardzo miła więc czytajac niektóre wpisy jestem bardzo zdziowiony, Chodz jeszcze nie wiem jaki bedzie wynik spotkania oceniam rekrutacje na tym poziomie pozytywnie

Miał być następny

Witam i Dzięki wszystkim.Jestem zaproszony 27.01.2014 na rozmowę do odziału firmy na śląsku,ale widzę ,że nic się nie zmieniło od dobrych paru lat..czyli szkoda mojego czasu..Pozdrawiam p.s. nawet przez telefon pani była bardzo wyniosła..itp .sociotechniczne przedstawienie firmy..Stanowisko Doradca Techniczny Górny Śląsk

Zygmus Jęzor

Powiem wam tak jestem kilkuletnim pracownikiem libetu i obserwuje z boku to co się dzieje w zakładach produkcyjnych ,Przysłowiowemu robolowi nie należy się nic za to szlachta (ruski z niemcem )wszyscy wiedzą o kim mowię,bawią sie w najleprze imprezy balety wyjazdy itp.z roku na rok to gorzej .zeby sobie jeszcze poleprzyc spólkneli się z wszystkim znaną mafią IFT ,która ma za zadanie wydymac nas z umów o prace na umowy o dzieło (Smieciówki)i tu apel do wszystkich zakładów w polsce nie dajmy się (usunięte przez administratora)powiem więcej jak ruszy nowy sezon i beda potrzebowac to wtedy możemy z nimi pojechac tulko musimy trzymac się razem JEDEN ZA WSZYSTKICH WSZYSCY ZA JEDNEGO Pozdrawiam

LIBetPipet

Witam i dolacze sie do rozmowy, sprawdzcie sami jak odpala sie linie OMAG6 w Zorach, patykiem ktory moze polamac rece hehe, ogolnie zgodze sie z negatywnymi opiniami bo sa jak najbardziej na miejscu, niech zarzad zacznie cos robic. (usunięte przez administratora)

Libeciarz

Na rozmowie wydawalo sie wporzadku i kierownik tez, no ale coz na obiecankach sie konczy a na koniec dostajesz wypowiedzenie z przyczyn nieznanych i nikogo to nie obchodzi ze masz dziecko w drodze, szkoda tylko staran na tych biedakow, bo oglaszaja sie jako najlepszy producent kostki a tak naprawde, beton uzywany w tej firmie to nawet nie beton tylko najtansza mieszanka ... Szkolenia po pracy i tracisz kolejny czas, na pasku nikt nie uwzglednil mi ani jednego szkolenia, brakuje moich nadgodzin i przerobionych sobot, nikt nie pamieta o tym zeby wpisac Cie za sobote (mowa o kierowniku bo on tym sie zajmuje). Wyplata za kazdym razem nie zgadza sie jakiemus pracownikowi, a teraz kazano nam przymusowo podpisac liste na pol etatu a jak nie to dowidzenia. Raz chlopak o malo co nie stracil palca, w zamian za to kierownik mu zaoferowal umowe (TYLKO DLATego ze go nie pozbawi premii), poniewaz od ilosci dni bez wypadku wyplacana jest premia kierownikowi, nikt nie patrzy na umiejetnosci, (usunięte przez administratora)Pieniedzy nie ma na nowe czesci do zgrzycialej linii ktora ledwo chodzi. Moj kolega mial wypadek ktory zglosil, po czym telefon otrzymuje brygadzista ze cala wine zwalono na niego. Pan od BHP to dawny pracownik firmy i raczej nie pomoze Tobie, tylko wylizac sie firmie. Porazka !! Stary kierownik byl o niebo lepszy (usunięte przez administratora). Na kierownika narzeka kazdy gdyz nie ma on totalnie pojecia co dzieje sie na linii i zamiast przyjsc sprawdzic to slucha sugestii innych pracownikow. Pozdrawia dlugoletni pracownik firmy. Nie zycze nikomu zle ale jesli chcecie byc najlepszym producentem to zacznijcie cos wkoncu robic a nie tylko oszczedzac na nas !!!

BYLYPRACOWNIK

witam, pracowalem przez 3 miesiace w firmie libet Żory, firma dobra, ludzie nie za bardzo(usunięte przez administratora)Musialem zwolnic sie z roznych przyczyn, glownie wyjazd do nowej pracy, w biurze dogadalem sie z kierownikiem, poniewaz wyjazd byl jakos 3 dni pozniej, wczoraj otrzymalem telefon od brata ze w domu mam papiery w ktorych mam(usunięte przez administratora)ze nie stawilem sie do pracy !! Zenada !! (usunięte przez administratora)

znawca tematu

podobnie robią z przedstawicielami handlowymi, to normalka w tej firmie, cięcie kosztów na zimę wszystkimi sposobami

zdegustowana

UWAGA do DOKu we Wrocławiu poszukują pracowników sezonowych, dają umowę na okres próbny a potem żegnaj, grudzień koniec sezonu dla pracowników starszych stażem urlopy bezpłatne a nowi są zwalniani, zwykli [usunięte przez moderatora] , jak macie stałą pracę nie rezygnujcie z niej dla libetu

?

Pytanie, czy ktoś w ogóle został zatrudniony? Te rekrutacje to sztuka dla samej sztuki i wykazywanie konieczności istnienia działu HR. W normalnych warunkach rynkowych, potencjalni kandydaci przy pierwszym zadaniu z cyklu "rekrutacji" trzasnęli by drzwiami, bo ta firemka to nie koncern marzeń, żeby takie cyrki urządzać.

Zostaw merytoryczną opinię o Libet S.A. - Lublin

Libet S.A.