Rurex Sp.z o.o.

Będzin

Opinie o Rurex Sp.z o.o.

Kostka

jak na moje oko to rzeczywiście nie ma czego się ich czepiać

czekający na wypłatę

Ludzie! Nie pchajcie się tam. Wyrolowali tyle ludzi że się w głowie nie mieści... Dopiero dziś syndyk (po kilku latach) Przysłał list by podać nr konta bo wpłaci to, co uzyskał... Mniej więcej dłużni są 30tyś. Porażka. Zarówno spółka Będzin, jak i W-Wa to ci sami ludzie...

udette

Kiepska sprawa, jeśli rzeczywiście jedyne ogłoszenia o prace sa na stronie Rurex, bo tam nie ma nic konkretnego. Nie ma typowych ogłoszeń z nazwa stanowiska, a jedynie wymienione kompetencje jak zaangażowanie, kreatywność, inicjatywa, sumienność i takie tam ogólniki. Może napiszcie co takiego oferują za wyjątkiem tych profesjonalnych szkoleń.

Amigo

Przenieśli się do innej siedziby na terenie Będzina czy gdzieś w ogóle wylecieli poza Śląsk - jak to wygląda? Zastanawiam się czy w związku ze zmianą miejsca jakaś część zespołu zrezygnowała z przenosin ze względu na zbyt długą i nieopłacalną podróż do pracy z domu? Mam wrażenie, że oferują mocno przeciętne warunki zatrudnienia pracowników?

Kostka

Niestety muszę Cię @gandalf zmartwić, jedyne ogłoszenia o pracy jakie możesz znaleźć dotyczące pracy w Rurex Sp. z o.o. są na ich oficjalnej stronie internetowej w zakładce Praca. Mniej więcej jest tam opisane jakie mają wymagania. Ogólnikowo ale jest. Wyślij do nich na maila swoje CV wraz z listem motywacyjnym. Jak odpowiedza to znaczy ze sie nadajesz :)

gandalf

Hej, tak własnie czytam strone internetowa Rurex i pisza, że przeniesli się do nowego oddziału, widac się rozwijają. Mają także zakładke praca, gdzie jest ogólne ogłoszenie rekrutacyjne i podany mail, gdzie wysyłac CV. Nie wiecie może, czy wystawiają tez bardziej sprecyzowane ogłoszenia pracy? Takie z opisem stanowiska?

sigul

No dokładnie, ale na innym forum nie przeczytałem zbyt dobrych opinii, także może ktos z aktualnych pracowników napisałby chociaż, ze poleca.

johnny

To dobrze o nich świadczy, że sa w stanie douczyc pracownika, bo w dzisiejszych czasach większość firm wymaga nie wiadomo ile doświadczenia...

mam pytanie-a wie ktoś może kiedy syndyk będzie płacił jakieś pieniądze z rurex? no bo przecież jakać część musi być wypłacona z tego funduszu gwarantowanego. o ile jest już syndyk. i jeszcze jedno- skąd teraz wziąść PIT do rozliczenia?

Wyrolowany

Tak czytam to co piszecie i zastanawiam się czy wszyscy na tym forum są normalni. Pracuję u nich od jakiegoś czasu, od 3 tygodni prowadzę robotę na budowie- wyjazdowa- stanowisko brygadzista. Koordynuję robotę, ustawiam ludzi na obiekcie i odpowiadam za postęp przed Zleceniodawcą. Wszystko co potrzebuję do roboty- mam. Chcę powiedzieć, że gadacie o tej firmie na forum, które dotyczy cholernego rurexu. Też zostałem przez rurex wyrolowany, do tej pory brak kasy ale to nie znaczy,że będę patrzył na nową firmę, które ma robote przez pryzmat rurexu.Mam zatrudnienie, umowę, wypłatę, dobrą stawkę i dobrze się dogaduję.Zresztą za jakieś 1,5 tygodnia będą potrzebować około 20 ludzi na budowę-spawaczy i monterów. ( usunięte przez administratora )

Byłem ostatnio w pracy u nich na budowie przez pare dni. Zrobiłem co było do zrobienia a po zakończeniu roboty na drugi dzień gotówka do ręki. Nie mam żadnych zastrzeżeń, współpraca ok.

Wydaje mi się że to napisał jeden z właścicieli, a tak poza tym nawyki zostają. Jeżeli Ci zapłacili to się ciesz. Ja ich akurat ścigam i kiedyś znajdę.

Skoro tak najeżdżasz na tą fimę, to może byś się przedstawił. Co Ty wogóle wiesz o tej firmie, kiedy z nimi współpracowałeś. Ja pracowałem, wykonałem co trzeba było, zapłacili za wszystko w terminie, ani dnia spóźnienia. Współpraca bardzo dobra. Polecam.

sorki 5000 zł

To lepiej uważać na nich otworzyli niedawno firmę wkład 500 zł. A już ( usunięte przez administratora ) Pozdrawiam

poinia

ludzie wzadnym wypadku nie idzcie do tej dziadoskiej firmy

spawacz

nic sie nie zmienia chyba ze na gorsze

Rocco

[usunięte przez admina]na ulicy Partyzantów w Będzinie, ma tam dom , a młody leszczyk to gdzieś w rejonie ul Bławawatków , tez w Będzinie

Witam wszystkich zainteresowanych i nie . Mam pytanie czy w firmie Rurex Bedzin to cos sie zmieni�o czy jak piszecie dalej KAPA.???

Spawacz

Zarówno Rurex Sp. z o.o. jak i Rurex-Warszawa - nowa firma - ci sami właściciele, ci sami wydymatorzy. Właściciel nie płaci pensji pracownikom dlatego ludzie się zwalniają, on przyjmuje nowych naiwnych, którzy pracują za darmo. Jak tak dalej pójdzie to będzie musiał szukać spawaczy w Chinach, bo w Polsce nikt się nie da nabrać. Omijajcie tę firmę (zarówno będzińską jak i Rurex-Warszawa) szerokim łukiem.

spawacz - 2010-01-19 16:02:16 Własciciel tego bajzlu chyba nie orientuje sie w stawkach dla spawaczy,na bełchatow z dziennym dojazdem 16 zeta bruto masz brachu racje tylko mógł by być choćby wypłacalny a nie tak jak do tej pory zalegać z wynagrodzeniami

spawacz

dymacz

porazka,szef chce zarobic na fachowcach,musi szukac ich dalej

Uciekajcie od tej firmy jak najdalej, niewypłacalna Firma ta zalega mi z 3 wypłatami, także napewno czeka ja wiele spraw sądowych,

Zostaw opinię o Rurex Sp.z o.o. - Będzin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Rurex Sp.z o.o.