Transport Medyczny "MEDICA" Konrad Komassa

Gdańsk

Transport Medyczny "MEDICA" Konrad Komassa

Opinie o Transport Medyczny "MEDICA" Konrad Komassa

Odradzam prace w tej Firmie ,, Oszust " - zarobki i podejście do pracownik to masakra 6-7zł godz (bez żadnej umowy )wypłata co 2 miesiące , nigdy nie wiesz o której skończysz prace raz o 19 a następnym razem o 22 , nocki za które nie płaci ( bo masz od kursu 10 zł ,ale czasem nie ma żadnego albo jeden i tak siedzisz całą noc ) nie legalne jeżdżenie na bombach - bo najczęściej odwozisz do domu babcie albo na zabieg do innego szpitala ( ale liczą się kursy bo ,,kasa - kasa ''a na bomach szybciej ) siedziba w szpitalu kolejowym w piwnicy gdzie do pokoju musisz się dostać skokami po paletach bo pełno wody (raz chłopaki czekali w wigilie ze może da jaką premie a właściciel każdemu przyniósł po kawie z automatu i złożył życzenia chwali się tylko jaki kupił sobie nowy motor na prezent , Mam nadzieje ze komuś pomogę bo szkoda czasu na Firmę krzak

Zostaw opinię o Transport Medyczny "MEDICA" Konrad Komassa - Gdańsk

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Transport Medyczny "MEDICA" Konrad Komassa