Opinie o BNB Investment Sp. z o.o. Sp. K. w Poznań

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie BNB Investment Sp. z o.o. Sp. K.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w BNB Investment Sp. z o.o. Sp. K. o rekrutacji.

Branże: Produkcja samochodów osobowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o BNB Investment Sp. z o.o. Sp. K. w Poznań

rozbawiony

Bo to jest pseudo biznesmen i lubi cukrzyc a noz dostanie z 20 dyszki ma girls za komentarze ! Haha

hehe
@rozbawiony

No fakt sory nie pomyślałem... Ale nie bój się i tak nasze komentarze zaraz zostaną usunięte :P

feltcher

oczywiście miała być ci co nie zarabiają, mądrzy zrozumieją :))) głuptaś się przyczepi

feltcher

Fakt, Ci co zarabiają cie mają czsu na komentarze, Ci co nie zarabiają siedzą cały dzień i klikają w oferty "zarób 10 000 nie wychodząc z domu" :))) i taka prawda.

@feltcher

To czemu biznesmenie piszesz komentarze?

rozbawiony

widze , ze strasznie długo trwa powstawanie nowych oddziałów , firma się rozrasta no no pogratulować

Telemarketer

zostałam zaproszona z polecenia, wszysto ładnie pieknie ale potem sie okazało. pracownicy traktowani jak bydło, wysmiewani i wgl. jak sie zwolnilam o do dzisiaj mi nie zaplacili.

jwj

sarkazm tego pewnie nie rozumiesz bo sidzisz na zapierdzianym stolku bezrobotnym

klient
@jwj

Nawet bezrobotni umieją się normalnie po polsku wypowiedzieć, a pracownicy BNB nie... O czym to świadczy??? O profesjonalizmie firmy pewnie...

klient

Spoko ale widać teraz profesjonalizm firmy... Jeśli pracownicy operują takim językiem na co dzień jak tutaj w komentarzach, to nie chciałbym być klientem takiej osoby...

szull

Nie polecam tej firmy!!! Gdyby nie przychylne komentarze nie były usuwane każdy mógłby przeczytać prawdę o tej "firmie"...

Pizaa

NIUEDACZNICY!!!! nigdy nie zarobicie bośta za ciency na obecny system kawki, koputera, telefonu wam nik nie poda, żeśta dolina Polski

kruger

z pewnoscia sie odnalazles bo jak miales oszukiwac to trzeba bylo na Policję do Prokoruratury zgłośić...

kruger

za darmo to nie czytali umów? ułomni? czy nie zaradni życiowo co myślą, że biurko komputerek, telefon, samochód był na ich usługach a oni będą siedzieć na fb hmmm czy to tak nie wygląda Ci co zarobili nie żalą się po forach, wiecie dlaczego? bo nie mają czasu robią pieniądz, pracują, uczą się, najlepiej dać wszystkie atrybuty i niech klienci dzwonią, że kupią dużo hahahah

@kruger

jeśli ktoś ma we krwi oszukiwanie ludzi to się na pewno tam odnajdzie...

eks
@kruger

Ułomny krugerze, napiszcie w ogłoszeniu, że potrzebujecie do pracy akwizytorów żerujących na swoich znajomych, a mniej ludzi będzie się czepiało. Poza tym w komentarzach poza tobą nikt nie oczekuje komputerka, fb i samochodu.

nie bez powodu ktoś usuwa te wpisy tylko ta firma pilnuje żeby za dużo złego o niej nikt nie pisał bo gdyby było inaczej w jaki sposób by znalezli kolejnych frajerów co by za darmo dla nich pracowali ? wpisy nie kłamią ale jak nie wierzysz idz się zatrudnij bo każdego przyjmuja a za miesiać może dwa sam umiescisz tutaj swój kolejny negatywny wpis który zostanie usuniety przez admina tej strony .

Nie polecam tej FIRMY!!!

Damian

Dlaczego ciągle opinie są kasowane? Nikogo człowiek nie obraża a opinie skasowana...

zainteresowany

Do Lovelly słuchaj mam pytanie ale nie tutaj na osobności jak wejdziesz na to forum jeszcze to prosze napisz na mój adres meilowy lima1 @ wp . pl wiadomo adres meiowy pisany razem . Prosze o kontakt ciebie jak i inne pracujące tam osoby mające z ta firmą jakieś przeżycia .

Damian

Zapraszam również do zapoznania się z wpisem w KRS tej firmy i klasyfikacją PKD. Tam nigdy nie będziecie DORADCAMI (nie zdobędziecie licencji) tylko sprzedawcami/awkizytorami bo tak działa firma z branży reklamowej. Tak reklamowej. To nie jest firma, która zajmuję się finansami w żadnym wypadku ;p oni poprostu sprzedają produkty, które swoją drogą są słabe bo jest mnóstwo lepszych. Jedynie tworzą iluzję firmy zajmującej się profesjonalnym doradztwem.

do rybie kolano

A mało masz tutaj informacji na tym forum o tej firmie ? Poczytaj dokładnie zapoznaj sie z tym co ludzie tutaj piszą a zorientujesz się czy warto czy nie warto sie u nich zatrudnic a jak z tego co tutaj wyczytasz bedzie mało informacji dla Ciebie to wyslij do nich swoje cv zaprosza cie na rozmowe bo każdego zapraszają i dowiesz się co i jak tylko zadawaj konkretne pytania i oczekuj konkretnych odpowiedzi .

hehe
@do rybie kolano

Niczego się nie dowie na tym forum bo prawdziwe komentarze juz zostały w wiekszości usunięte... Taka solidna firma hehehe:P

johnnie

Jak ktos chce to zarobi jak ktos bedzie sie patrzyl w komputerek nie zarobi proste jak swinski ogonek.

murzyn
@johnnie

Johnie jasne jak jestes dyrektorem który prowadzi pseudo szkolenia i patrzysz w gowork żeby czasami na temat tej firmy nie pojawiły sie jakies prawdziwe opinie . Gdyby firma była taka super i wporzadku to by pozwoliła żeby komentarze na jej temat które tutaj wypisuja poszkodowane osoby nie byly usuwane

murzyn

Kolego oczywiście , ze na plus ktoś wyszedł przy pracy w bnb a mianowicie właściciel i menagerowie cala reszta tak jak ja to murzyni którzy na nich pracowali i co niektóre osoby zostały jeszcze wynagrodzone dodatkowo i zostały obciążone karami w nagrodę , ze nie chciały pracować za darmo. Polecam ta prace każdemu kto lubi pracować i nie brać za to wynagrodzenia to miejsce jest idealne dla niego:-D

nex

haha caly dyrektor bez prawa jazdy, oszukuja ludzi w bialy dzien, jak ci wyplaca z 300 zlotych po dwoch-trzech miesiacach to bedziesz wielkim szczesciarzem, tyle ze w tym czasie poniosles juz koszty dziesieciokrotnie wyzsze

oj

No niestety wszystko co piszecie to prawda, ale gdy ktoś patrzy tylko jak przepękać dzień bez prac to nigdzie nie zarobi! Firma jak firma, może nie jest doskonała, ale jest możliwość zarobienia kasy jak wszędzie.

Zostaw merytoryczną opinię o BNB Investment Sp. z o.o. Sp. K. - Poznań

• Jak wygląda rekrutacja do firmy BNB Investment Sp. z o.o. Sp. K.?

Kandydaci do pracy w BNB Investment Sp. z o.o. Sp. K. napisali 7 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

BNB Investment Sp. z o.o. Sp. K.
3.3/5 Na podstawie 913 ocen.
  • Wszystkich świętych 5
    61-843 Poznań

BNB Investment Sp. z o.o. Sp. K.