BNB Investment

Poznań

Opinie o BNB Investment

bnb oszuści

aktualnie ta firma nie ma żadnego adresu, bo oszuści rafał j i łukasz sz chyba zlikwidowali podmiot, przynajmniej pod tą nazwą. Łukasz Sz miał bliźniaczą "firmę"-oszustkę pod nazwą Capital innovation, nie wiem czy też jeszcze istnieje. Mechanizm był prosty - oszukiwać ludzi, którzy podpisali z nimi umowy i podjęli pracę, jak myśleli - w charakterze doradcy finansowego, nie wypłacali im wynagrodzeń, należnych podstaw, prowizji a ponadto bazowali na klauzuli kary w wysokości 5 tysięcy złotych, jeśli rozwiązesz umowę przed upływem 3 miesięcy. Zawsze robili tak, ażeby umowa była wypowiedziana niby z winy pracownika, powołując się na jakiś punkt z umowy który nie miał najczęściej w ogóle zastosowania w rzeczywistości. Wówczas obciążali ludzi wspomnianą karą i liczyli na łatwe pieniądze

Byly pracownik

Dokladnie jestem rego samego zdania w Polsce prawo jeszcze bardzo raczkuje bo oszusci i kretacze a takimi sa Ci dwaj panowie wymienieni wczesniej przez Damiana to az dziw, ze jeszcze nie siedza a moze swiadczy to o tym, ze w naszym pieknym kraju mozna bezkarnie oszukiwac i naciagac ludzi.

Joanna

@Damiandlaczego masz taką opinię na temat firmy? Czy byłeś jej pracownikiem? Chętnie dowiemy się więcej na temat tego jak wygląda praca w firmie od jej obecnych pracowników.

D.
@Joanna 28.04.2017 09:02

Byłem jej pracownikiem. Mechanizm ich działania jest bardzo przemyślany. Oszuści i naciągacze. Wiem, że było prowadzone kilka spraw przeciw nim. W jednej uczestniczyłem jako świadek. Omijajcie szerokim łukiem a jeśli ktoś chcę zacząć przygodę z finansami to niech szuka dłużej ale w firmie, która się tym rzeczywiście zajmuje.

Damian

Ta pseudo firma jeszcze istnieje? Idealny przykład, że polskie prawo jest raczkujace. Rafała J. i lukasza sz. Jeszcze nie posadzili za machlojki... Niesamowite... Nie idźcie na rozmowę, nie zaczynajcie pracy za darmo.

oszukany

Czy ktoś ma aktualny adres firmy BNB Investment?

Wom

Ale jak to, nie ma umowy o prace tutaj w firmie, czy my na pewno wszyscy mówimy właśnie o BNB Investments? Ja tam zawsze myślałem, że umowy o pracę to jest właśnie standard niezaprzeczalny i nie do podwazenia i na tym opiera się właśnie komfort firmy

Chłopie o jakiej umowie o prace w tej firmie Ty mówisz ? Pracowałeś tam , ze się wypowiadasz ? czy tylko powtarzasz to co wyczytałeś w ogłoszeniu ? idź na rozmowę zatrudnij się a potem porozmawiamy bo fajnie jest się udzielać nie mając zielonego pojęcia o czym się pisze a powiela coś co się wyczytało a nie przeżyło samemu !! Papier wszystko przyjmie a rzeczywistość to weryfikuje . Ja pracowałem tam więc wiem o czym pisze a Ty ?

Chcesz być murzynem to do bnb

Czasy niewolnictwa i pracy za free myślałem, że mamy dawno za sobą a tutaj prosze w XXI wieku w podanej wyżej firmie jest gorzej niż w więzieniu no może nie do końca bo można opuścić mury siedziby firmy ale w więzieniu dają chociaż jeść a pracując w tej firmie podkreślam pracując nawet na suchy chleb się nie zarobi a jeszcze jak przyjdzie co do czego to człowieka obciąża kara za śmieszne kserowki i pseudo line szkolenie!

Oszuści

Chyba to ze płaca napisał ktos z właścicieli. BO NIE PŁACA! Ani na czas ani w ogole. !!!!!!!

oszukana

ja przez pana rafala zostalam oszukana - standardwo jak widze powyzej nie wyplacono mi wynagrodzenia. dzis zlozylam pozew z powodztwa cywilnego. wszelkie osoby ktore zostaly rowniez oszukane prosze o kontakt poniewaz zostanie zlozny rowniez pozew zbiorczy. sprawa zgloszona jest rowniez na policji. kontakt: ula.gas@wp.pl

Flaszer

Pracowalem u nich w grudniu 2012r. Poswiecilem wszystkich moich znajomych probujac im sprzedac te smieszne produkty finansowe. Jak teraz pomysle to smiech przez lzy. Stracilem ponad 2 tysiace zl a nie zarobilem ani gronia, bo... nie potrafie klamac i oszukiwac. Tak! Jezeli jestes kretaczem, oszustem i zlodziejem to jest praca w sam raz dla Ciebie!

Zainteresowany

Faktycznie jak sie sprawdzi krs widnieje ta sama osoba!!!!!!

J.D

Teraz działają tez pod nazwa LAJKER. Zwykli oszuści i krętacze.

Takie, że uciekaj!

eks

I na szczęście nie moja, ale w tej sytuacji "administratorzy" są delikatnie mówiąc bezczelni nazywając pracowników ułomnymi. A w sprawie "GIODIO" jeszcze się pan nie wypowiedział...

Były

Nie polecam tej firmy!!!!

eks

Ułomni, to Wy jesteście! Nadal straszycie pracowników "GIODIO"? (dodatkowe "i" to nie przypadek. Poza tym to wasi wielcy "menedżerowie" siedzą w internecie na zakupach w Allegro. Tak "się robi" pieniądze w tej firemce!

do Tomcio

A co chcesz wiedziec więcej ? i o jakiej rozprawie sadowej piszesz ?

były

Wszędzie nawet tam gdzie płaca 4 zł netto za godzine więcej się zarobi niż w tej podającej się za firmę instytucji .

rozbawiony

Bo to jest pseudo biznesmen i lubi cukrzyc a noz dostanie z 20 dyszki ma girls za komentarze ! Haha

hehe
@rozbawiony 10.03.2015 00:23

No fakt sory nie pomyślałem... Ale nie bój się i tak nasze komentarze zaraz zostaną usunięte :P

feltcher

oczywiście miała być ci co nie zarabiają, mądrzy zrozumieją :))) głuptaś się przyczepi

feltcher

Fakt, Ci co zarabiają cie mają czsu na komentarze, Ci co nie zarabiają siedzą cały dzień i klikają w oferty "zarób 10 000 nie wychodząc z domu" :))) i taka prawda.

@feltcher 06.03.2015 20:34

To czemu biznesmenie piszesz komentarze?

rozbawiony

widze , ze strasznie długo trwa powstawanie nowych oddziałów , firma się rozrasta no no pogratulować

jwj

sarkazm tego pewnie nie rozumiesz bo sidzisz na zapierdzianym stolku bezrobotnym

klient
@jwj 04.03.2015 15:17

Nawet bezrobotni umieją się normalnie po polsku wypowiedzieć, a pracownicy BNB nie... O czym to świadczy??? O profesjonalizmie firmy pewnie...

klient

Spoko ale widać teraz profesjonalizm firmy... Jeśli pracownicy operują takim językiem na co dzień jak tutaj w komentarzach, to nie chciałbym być klientem takiej osoby...

szull

Nie polecam tej firmy!!! Gdyby nie przychylne komentarze nie były usuwane każdy mógłby przeczytać prawdę o tej "firmie"...

Pizaa

NIUEDACZNICY!!!! nigdy nie zarobicie bośta za ciency na obecny system kawki, koputera, telefonu wam nik nie poda, żeśta dolina Polski

kruger

z pewnoscia sie odnalazles bo jak miales oszukiwac to trzeba bylo na Policję do Prokoruratury zgłośić...

kruger

za darmo to nie czytali umów? ułomni? czy nie zaradni życiowo co myślą, że biurko komputerek, telefon, samochód był na ich usługach a oni będą siedzieć na fb hmmm czy to tak nie wygląda Ci co zarobili nie żalą się po forach, wiecie dlaczego? bo nie mają czasu robią pieniądz, pracują, uczą się, najlepiej dać wszystkie atrybuty i niech klienci dzwonią, że kupią dużo hahahah

@kruger 02.03.2015 12:18

jeśli ktoś ma we krwi oszukiwanie ludzi to się na pewno tam odnajdzie...

@kruger 02.03.2015 12:18

Ułomny krugerze, napiszcie w ogłoszeniu, że potrzebujecie do pracy akwizytorów żerujących na swoich znajomych, a mniej ludzi będzie się czepiało. Poza tym w komentarzach poza tobą nikt nie oczekuje komputerka, fb i samochodu.

były pracownik

nie bez powodu ktoś usuwa te wpisy tylko ta firma pilnuje żeby za dużo złego o niej nikt nie pisał bo gdyby było inaczej w jaki sposób by znalezli kolejnych frajerów co by za darmo dla nich pracowali ? wpisy nie kłamią ale jak nie wierzysz idz się zatrudnij bo każdego przyjmuja a za miesiać może dwa sam umiescisz tutaj swój kolejny negatywny wpis który zostanie usuniety przez admina tej strony .

Nie polecam tej FIRMY!!!

Damian

Dlaczego ciągle opinie są kasowane? Nikogo człowiek nie obraża a opinie skasowana...

zainteresowany

Do Lovelly słuchaj mam pytanie ale nie tutaj na osobności jak wejdziesz na to forum jeszcze to prosze napisz na mój adres meilowy lima1 @ wp . pl wiadomo adres meiowy pisany razem . Prosze o kontakt ciebie jak i inne pracujące tam osoby mające z ta firmą jakieś przeżycia .

Damian

Zapraszam również do zapoznania się z wpisem w KRS tej firmy i klasyfikacją PKD. Tam nigdy nie będziecie DORADCAMI (nie zdobędziecie licencji) tylko sprzedawcami/awkizytorami bo tak działa firma z branży reklamowej. Tak reklamowej. To nie jest firma, która zajmuję się finansami w żadnym wypadku ;p oni poprostu sprzedają produkty, które swoją drogą są słabe bo jest mnóstwo lepszych. Jedynie tworzą iluzję firmy zajmującej się profesjonalnym doradztwem.

do rybie kolano

A mało masz tutaj informacji na tym forum o tej firmie ? Poczytaj dokładnie zapoznaj sie z tym co ludzie tutaj piszą a zorientujesz się czy warto czy nie warto sie u nich zatrudnic a jak z tego co tutaj wyczytasz bedzie mało informacji dla Ciebie to wyslij do nich swoje cv zaprosza cie na rozmowe bo każdego zapraszają i dowiesz się co i jak tylko zadawaj konkretne pytania i oczekuj konkretnych odpowiedzi .

hehe
@do rybie kolano 20.11.2014 19:14

Niczego się nie dowie na tym forum bo prawdziwe komentarze juz zostały w wiekszości usunięte... Taka solidna firma hehehe:P

johnnie

Jak ktos chce to zarobi jak ktos bedzie sie patrzyl w komputerek nie zarobi proste jak swinski ogonek.

murzyn
@johnnie 06.11.2014 16:37

Johnie jasne jak jestes dyrektorem który prowadzi pseudo szkolenia i patrzysz w gowork żeby czasami na temat tej firmy nie pojawiły sie jakies prawdziwe opinie . Gdyby firma była taka super i wporzadku to by pozwoliła żeby komentarze na jej temat które tutaj wypisuja poszkodowane osoby nie byly usuwane

murzyn

Kolego oczywiście , ze na plus ktoś wyszedł przy pracy w bnb a mianowicie właściciel i menagerowie cala reszta tak jak ja to murzyni którzy na nich pracowali i co niektóre osoby zostały jeszcze wynagrodzone dodatkowo i zostały obciążone karami w nagrodę , ze nie chciały pracować za darmo. Polecam ta prace każdemu kto lubi pracować i nie brać za to wynagrodzenia to miejsce jest idealne dla niego:-D

nex

haha caly dyrektor bez prawa jazdy, oszukuja ludzi w bialy dzien, jak ci wyplaca z 300 zlotych po dwoch-trzech miesiacach to bedziesz wielkim szczesciarzem, tyle ze w tym czasie poniosles juz koszty dziesieciokrotnie wyzsze

oj

No niestety wszystko co piszecie to prawda, ale gdy ktoś patrzy tylko jak przepękać dzień bez prac to nigdzie nie zarobi! Firma jak firma, może nie jest doskonała, ale jest możliwość zarobienia kasy jak wszędzie.

nowy

akurat czytam komentarze i dodam do wypowiedzi "marnie" że : to ze w ogłoszeniach piszą 3500 albo 5000 podstawy + prowizja to nie prawda na rozmowie okazuje się że podstawa owszem taka może być ale jest uzależniona od wynników pracy + prowizja a więc możesz zarobić 1000 zł + prowizje nie wykluczone ze bedziesz dobry i zarobisz 5000 aha nie ma umowy o prace tak jak piszą tylko zlecenie proponują

marnie

proponują umowę zlecenie lub własna działalność gospodarcza. za pierwszy miesiąc szkolenia proponują 500 zł to jakiś żart !!!

obserwator

No to jak chcesz mieć płacone wszystko na czas to zapomnij o tej firmie zresztą masz opisane przez Angel co i jak w tej firmie wygląda ! Lepiej na ulotkach wyjdziesz roznosząc

zainteresowany

Angel masz jakis kontakt mailowy do siebie ?

były

(usunięte przez administratora)Szkolenia wygląda tak , że dostajesz materiały które są omawiane na zajęciach i uczysz się pewnych zwrotów i regułek na pamięć , zajęcia prowadzą tam wszyscy menagerowie i pani (usunięte przez administratora)też dosyć sympatyczna swoja drogą ;) ale ona bardziej czyta ogólne warunki owu niż coś tłumaczy . Działalność bardzo przemyślana która każdy może założyć tak naprawdę sam i nie dzielić się z nikim zarobkiem i gwarantuje , że będzie bardziej zadowolony z takiego rozwiązania .

młoda

@spoko 2: talent do sprzedaży, a nie nawiajnie makaronu na uszy. A to dwie rózne sprawy moi kochani :).

Spoko 2
@młoda 01.07.2014 16:26

Wiesz co talent może i masz do sprzedaży ale jeśli tak jest to nie rozumiem czemu nie masz jeszcze pracy a po drugie jeśli masz taki talent to znajdź sobie normalna firmę a z ta daj sobie spokój !!!!! Bo szkoda Twojego talentu na nich i Twoich nerwów docelowo

kk
@młoda 01.07.2014 16:26

hahahahaha

obiektywny

Śmieszy mnie to jak czytam ,że gościu piszę że miał najwięcej spotkań,klienci chcieli się z nim spotykać tyle umów podpisał itd same superlatywy i go nagle bez przyczyny wyrzucili albo tak dobrze mu szło i sam zrezygnował ... dobre sobie.' Czemu piszesz anonimowo jeżeli byleś takim wspaniałym pracownikiem heheh.

@obiektywny 29.06.2014 12:12

Po pierwsze pokaż mi gdzie napisałem że miałem jakąkolwiek umowę podpisaną... Po drugie napisałem że miałem najwięcej spotkań - to fakt miałem... Po trzecie jeśli się ma znajomych to oni zawsze chętnie się spotykają... a po czwarte jeśli z moich wpisów nie wiesz czemu zrezygnowałem to trzeba przeczytać wpisy które zamieściłem...

masakrta
@obiektywny 29.06.2014 12:12

Kolego trzeba czytać uważnie wpisy... Tu nikt się nie przechwala tylko opisuje sytuacje z firmy...

ja

No fakt jak ja tam pracowałem to mówili że otwierają nowe placówki i to nie jedną a 2 a od 2015 kolejną... Hihihi ciekawe gdzie śa te ich nowe placówki...

dobre

Nie ma to jak profesjonalne podejście... Idźmy na ilość nie jakość... Lepiej mieć 20 klientów beznadziejnych niż 5 porządnych którzy podpiszą wniosek...

Haha... też tak miałem. (usunięte przez administratora)Jeden wielki telemarketing i tyle ;)

masakra

Więc firma w sam raz dla ludzi którzy chcą związać swoją przyszłość z finansami:P hehehe

Niunia

Do mnie dziś też dzwonili, że ze wszystkich cv są zainteresowani akurat moją kandydaturą i jutro mam się pojawić na rozmowie kwalifikacyjnej :) dodatkowo, Pan powiedział przez telefon, czy na pewno się pojawię, bo prezes specjalnie musi spod Poznania dojechać, aby ze mną rozmowę przeprowadzić...

Zostaw opinię o BNB Investment - Poznań

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie BNB Investment