BNB Investment

Poznań

BNB Investment
4 909

Opinie o BNB Investment

Pracodawco! Chcesz wiedzieć ile osób odwiedziło Twój profil?

Czy ktoś chciałby wypowiedzieć się w sposób rzetelny i prawdziwy o przedsiębiorstwie BNB Investment? Taka wypowiedź mogłaby pomóc innym aplikantom w uzyskaniu informacji o firmie.

Iza

Czy macie tak dobrą pracę w firmie, ze nie piszecie?

Opinie pracowników dotyczące pracy w BNB Investment okazują się być cennymi wskazówkami podczas podejmowania decyzji związanych z zatrudnieniem w przedsiębiorstwie. Wiesz jak wygląda poziom wynagrodzenia w firmie? Dysponujesz informacjami na temat benefitów pozapłacowych? Napisz o tym!

Byly pracownik

Dokladnie jestem rego samego zdania w Polsce prawo jeszcze bardzo raczkuje bo oszusci i kretacze a takimi sa Ci dwaj panowie wymienieni wczesniej przez Damiana to az dziw, ze jeszcze nie siedza a moze swiadczy to o tym, ze w naszym pieknym kraju mozna bezkarnie oszukiwac i naciagac ludzi.

Joanna

@Damiandlaczego masz taką opinię na temat firmy? Czy byłeś jej pracownikiem? Chętnie dowiemy się więcej na temat tego jak wygląda praca w firmie od jej obecnych pracowników.

D.
@Joanna 28.04.2017 09:02

Byłem jej pracownikiem. Mechanizm ich działania jest bardzo przemyślany. Oszuści i naciągacze. Wiem, że było prowadzone kilka spraw przeciw nim. W jednej uczestniczyłem jako świadek. Omijajcie szerokim łukiem a jeśli ktoś chcę zacząć przygodę z finansami to niech szuka dłużej ale w firmie, która się tym rzeczywiście zajmuje.

Damian

Ta pseudo firma jeszcze istnieje? Idealny przykład, że polskie prawo jest raczkujace. Rafała J. i lukasza sz. Jeszcze nie posadzili za machlojki... Niesamowite... Nie idźcie na rozmowę, nie zaczynajcie pracy za darmo.

oszukany

Czy ktoś ma aktualny adres firmy BNB Investment?

Wom

Ale jak to, nie ma umowy o prace tutaj w firmie, czy my na pewno wszyscy mówimy właśnie o BNB Investments? Ja tam zawsze myślałem, że umowy o pracę to jest właśnie standard niezaprzeczalny i nie do podwazenia i na tym opiera się właśnie komfort firmy

Chłopie o jakiej umowie o prace w tej firmie Ty mówisz ? Pracowałeś tam , ze się wypowiadasz ? czy tylko powtarzasz to co wyczytałeś w ogłoszeniu ? idź na rozmowę zatrudnij się a potem porozmawiamy bo fajnie jest się udzielać nie mając zielonego pojęcia o czym się pisze a powiela coś co się wyczytało a nie przeżyło samemu !! Papier wszystko przyjmie a rzeczywistość to weryfikuje . Ja pracowałem tam więc wiem o czym pisze a Ty ?

Chcesz być murzynem to do bnb

Czasy niewolnictwa i pracy za free myślałem, że mamy dawno za sobą a tutaj prosze w XXI wieku w podanej wyżej firmie jest gorzej niż w więzieniu no może nie do końca bo można opuścić mury siedziby firmy ale w więzieniu dają chociaż jeść a pracując w tej firmie podkreślam pracując nawet na suchy chleb się nie zarobi a jeszcze jak przyjdzie co do czego to człowieka obciąża kara za śmieszne kserowki i pseudo line szkolenie!

Oszuści

Chyba to ze płaca napisał ktos z właścicieli. BO NIE PŁACA! Ani na czas ani w ogole. !!!!!!!

oszukana

ja przez pana rafala zostalam oszukana - standardwo jak widze powyzej nie wyplacono mi wynagrodzenia. dzis zlozylam pozew z powodztwa cywilnego. wszelkie osoby ktore zostaly rowniez oszukane prosze o kontakt poniewaz zostanie zlozny rowniez pozew zbiorczy. sprawa zgloszona jest rowniez na policji. kontakt: ula.gas@wp.pl

Flaszer

Pracowalem u nich w grudniu 2012r. Poswiecilem wszystkich moich znajomych probujac im sprzedac te smieszne produkty finansowe. Jak teraz pomysle to smiech przez lzy. Stracilem ponad 2 tysiace zl a nie zarobilem ani gronia, bo... nie potrafie klamac i oszukiwac. Tak! Jezeli jestes kretaczem, oszustem i zlodziejem to jest praca w sam raz dla Ciebie!

Zainteresowany

Faktycznie jak sie sprawdzi krs widnieje ta sama osoba!!!!!!

J.D

Teraz działają tez pod nazwa LAJKER. Zwykli oszuści i krętacze.

Takie, że uciekaj!

eks

I na szczęście nie moja, ale w tej sytuacji "administratorzy" są delikatnie mówiąc bezczelni nazywając pracowników ułomnymi. A w sprawie "GIODIO" jeszcze się pan nie wypowiedział...

Były

Nie polecam tej firmy!!!!

eks

Ułomni, to Wy jesteście! Nadal straszycie pracowników "GIODIO"? (dodatkowe "i" to nie przypadek. Poza tym to wasi wielcy "menedżerowie" siedzą w internecie na zakupach w Allegro. Tak "się robi" pieniądze w tej firemce!

do Tomcio

A co chcesz wiedziec więcej ? i o jakiej rozprawie sadowej piszesz ?

były

Wszędzie nawet tam gdzie płaca 4 zł netto za godzine więcej się zarobi niż w tej podającej się za firmę instytucji .

rozbawiony

Bo to jest pseudo biznesmen i lubi cukrzyc a noz dostanie z 20 dyszki ma girls za komentarze ! Haha

hehe
@rozbawiony 10.03.2015 00:23

No fakt sory nie pomyślałem... Ale nie bój się i tak nasze komentarze zaraz zostaną usunięte :P

feltcher

oczywiście miała być ci co nie zarabiają, mądrzy zrozumieją :))) głuptaś się przyczepi

feltcher

Fakt, Ci co zarabiają cie mają czsu na komentarze, Ci co nie zarabiają siedzą cały dzień i klikają w oferty "zarób 10 000 nie wychodząc z domu" :))) i taka prawda.

ja
@feltcher 06.03.2015 20:34

To czemu biznesmenie piszesz komentarze?

rozbawiony

widze , ze strasznie długo trwa powstawanie nowych oddziałów , firma się rozrasta no no pogratulować

jwj

sarkazm tego pewnie nie rozumiesz bo sidzisz na zapierdzianym stolku bezrobotnym

klient
@jwj 04.03.2015 15:17

Nawet bezrobotni umieją się normalnie po polsku wypowiedzieć, a pracownicy BNB nie... O czym to świadczy??? O profesjonalizmie firmy pewnie...

klient

Spoko ale widać teraz profesjonalizm firmy... Jeśli pracownicy operują takim językiem na co dzień jak tutaj w komentarzach, to nie chciałbym być klientem takiej osoby...

szull

Nie polecam tej firmy!!! Gdyby nie przychylne komentarze nie były usuwane każdy mógłby przeczytać prawdę o tej "firmie"...

Pizaa

NIUEDACZNICY!!!! nigdy nie zarobicie bośta za ciency na obecny system kawki, koputera, telefonu wam nik nie poda, żeśta dolina Polski

kruger

z pewnoscia sie odnalazles bo jak miales oszukiwac to trzeba bylo na Policję do Prokoruratury zgłośić...

Zostaw opinię o BNB Investment - Poznań

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie BNB Investment