Opinie o Agencja Ochrony Kowalczyk w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Agencja Ochrony Kowalczyk. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Agencja Ochrony Kowalczyk o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Agencja Ochrony Kowalczyk w Warszawa

Rafał

Z tego co słyszałem od znajomych z Kowalczyka, to w Warszawie nie ma jeszcze takiego pogromu jak w Łodzi , ale w tym roku odpadł - Dom Kultury,,KADR " Ministerstwo Infrastruktury, Sąd na Terespolskiej, PKP Cargo , jednostki i biura wojskowe i inne .A paru kolejnych administratorów zapowiedziało że na kontrakt w przyszłym roku firma nie na co liczyć .Tak więc firma powoli i w Warszawie się zwija .Co prawda zapewne ze wszystkim nie znikną i ostaną na paru obiektach gdzie patrzą tylko na cenę i tam zabiorą najbardziej lubiących spać, wiernych pracowników, ale tych ,,wspaniałych" miejsc pracy u Kowalczyka będzie w przyszłym roku znacznie mniej niż dotychczas...

@Rafał

Akurat w tych odpadnieciach Ameryki nie odkryłeś. Skoro Kowalczyk nie wygrał przetargu za mała stawkę, to znaczy, że ktoś wygrał za mniejszą. Takie prawa rynku.

@Obserwator

Akurat. W co najmniej dwóch przypadkach wiem dokładnie, a zapewne w większości, nie zadecydowała cena tylko administratorzy mieli już dosyć Kowalczyka i jego menelo- cieci np gość palił papierosy do tego stopnia na obiekcie, aż przyjechała Straż Pożarna. W innych przypadkach ludzie skarżyli się administracji. Zmiany przez cenę są rzadko, z Kowalczykiem ceną może wygrać tylko agencja zatrudniająca same osoby z grupami...

@Rafał

Jakoś nie wydaje mnie się:-) ktoś Ci dobry farmazon zaprawił :-) administrator może mieć wpływ przy umowie komercyjnej, przy przetargowej jedynie nie wywiązanie się z umowy może skutkować zejściem z obiektu a obiekty, które podałeś na 99 procent skończyły się umowy i kowalczyk przegrał lub nie startował do przetargu :-)

@Obserwator

Czym innym jest karne zejście z obiektu , a czym innym sytuacja w której administrator ma dość agencji za całokształt usług i tylko czeka do końca umowy, aby zmienić agencję chyba o tym wiesz :) Z tego co wiem to administratorzy już zapowiedzieli koordynatorom na dwóch kolejnych obiektach, że kolejnego kontraktu nie będzie. Tak więc mówiąc twoim językiem Kowalczyk wkrótce przegra kolejne dwa przetargi :) :) :)

Nikola

Brawo Łódź, tylko tak dalej, a Kowalczyk nareszcie dostanie za swoje. Tylko tal dalej.

@Rafał

W Warszawie przekupują ludzi. tz., - część załogi po cichu dostaje koperty a reszta nie. Po co? a po to żeby nie było jedności w załodze , i żeby nie zaczęli wszyscy strajkować. Tam gdzie jest rozłam nie dojdzie do strajku.

@Rafał

Jeżeli firma startująca w przetargu spełnia kryteria to niestety admin nie ma nic do gadania :-)

@Obserwator

Niech Ci będzie widzę że sami siebie ostatnio czarujecie :) To co wypisujecie przypomina już niemiecką propagandę po roku 1943 , o sukcesach w postaci skracaniu linii frontu i uzyskiwaniu cennych rezerw :) :) :) .Wypisujecie pod różnymi nickami o oddawaniu niepotrzebnych i rzekomo nieekonomicznych obiektów i rezygnacji z przetargów. Prawda jest taka, że tracicie udział w rynku i nic tego nie zmieni. Mam nadzieję że w ciągu roku -dwóch przestaniecie się zajmować tą nieopłacalną działalnością jaką jest waszym zdaniem ochrona , co wyjdzie na zdrowie całej branży I wszystkim normalnym pracownikom .Pozdrawiam :) :) :) :) :) :) :)

Jedynym dla nas ratunkiem jest flexee i nie rozumiem tych którzy krytykują tą aplikacje, wolę zapłacić niewielką prowizję o i mieć pewne pieniądze.

Kamil

Co ty pleciesz , jakie pewne pieniądze , przeczytaj regulamin flexee, do moment spłaty przez Kowalczyka tego co ty weźmiesz to jest to pożyczka , jeżeli Kowalczyk nie spłaci to ty musisz zwrócić z odsetkami dodam sporymi !!!!

Arnold
@Kamil

ty kamil to moze czekaj na wyplate z AK ktora nigdy nie nadejdzie i daj ludziom zyc. wolny kraj. kazdy robi co chce. a pracownika popieram. ja tez ciesze sie ze jest taka opcja. to lepsze, niz czekanie.

Nieprawda.

Mariola

Nie wiem co ludzie robią jeszcze u Kowalczyka. Tą pseudo firmę trzeba jak najszybciej opuścić. To nie firma, to (usunięte przez administratora)

Anka

Ja się pod tym podpisuję. To Flexee sie nagle pojawilo i nie gryze paznocki co miesiac myśląc czy pensja będzie na czas czy nie. Do tej pory zyłam na krawedzi z placeniem rachunkow itd. A to to sobie wchodzę, wyplacam i zyje spokojniej. A co mi jakas tam mala prowizja jak żyję spokojniej.

Anka
@Kamil

A co Ty Kamil pleciesz? Przeciez oni sie juz sami rozliczaja Flexee z Kowalczykiem, a my w tej apce mamy swoje zarobione pieniadze nie calosc, bo znajac niektorych to by wszystko sobie wydali. Z tego co ja wiem to oddac do Flexee trzeba wtedy kiedy sie przestalo pracować, a sie tego nie zglosilo i pobiera sie pieniadze z apki za dni, ktorych juz nie chodziles na obiekt. To zrozumiale. Ja korzystam i jestem zadowolona normalnie żyć mogę.

@Anka

Kowalczyk ma obowiązek wypłacić wynagrodzenie pracownikom na czas, a nie kombinować z jakimś Flexee. Jeszcze prowizja, to chyba jakiś żart. Ja osobiście namawiam tak jak moje koleżanki i koledzy do opuszczenia stanowisk pracy, jeśli kasy nie ma na czas. Stawić się do pracy i nie podjąć jej, dopóki nie przyjadą z kasą. Wszystko w temacie. Pozdrawiam.

dedi56

12.10.22 Przyszła wypłata za wrzesień Małopolskie

Andzia

To ze firma delikatnie mówiąc do najrzetelniejszych nie należy to każdy wie. Kasa się opóźnia, bardzo, za bardzo to fakt. Ale wypłacają, wiec nie wiem skąd opinie ze wogole nie palca ludziom. Ale ja nie o tym :) LUDZIE !!!! 12.10 a ja etat dostałam. Sama w to nie wierze ale to prawda. Marzeniem moim jest żeby tak było zawsze.

Anna B.
@Andzia

Masz rację koleżanko musisz zacząć brać więcej godzin ciekawe z jakiego miasta piszesz ? Tylko nie ZAPOMNIJ SPRAWDZIĆ SKŁADKI NA ZUS . POWODZENIA !

Firma Agencja Ochrony Kowalczyk poszukiwała pracowników. Wziąłeś udział w procesie rekrutacyjnym? Ile etapów obejmował ten proces? Podziel się swoimi przemyśleniami dotyczącymi przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Nauczyciel do Przedszkola Ziarno
Heniutek

Najlepsza firma w mieście ????????????????

@Kamil Przeczytałem artykuł odnośnie strajku w Gdańsku. Potem oświadczenie zarządu Kowalczyka odnośnie tego, że im zablokowali konta, żeby spłacili ZUS. Spłacili ale konta nadal nie odblokowane i mają braki w płynności finansowej. Potem przeczytałem też następny artykuł o tym, że zerwano w Gdańsku umowę z Agencją i będzie przetarg na nową ochronę. I teraz pytanie czy wszyscy pracujący tam na obiekcie Twoim zdaniem przejdą do nowej czy jednak część się przejedzie i będzie musiała szukać roboty. Jak im się to opłaci?

Czarny.

Ci którzy będą musieli ewentualnie odejść zupełnie nic nie tracą, Kowalczyk jest najgorszą z dużych firm, psującą rynek. Natomiast jak ktoś chce znaleźć jakiegoś małego krzaka , np mającego 2 osiedla i 3 magazyny , działającego jak Kowalczyk to nie ma problemu. Jakbym chciał spać na obiekcie I chodzić w byle czym to i bez Kowalczyka wiem gdzie w Warszawie zadzwonić. Co prawda wypłatę bez składek dostanę raz na 2-3 miesiące, jak będą tracić obiekt to ostatniej, albo dwóch nie zobaczę w ogóle, ale znam z 3 takie mini -agencje w Warszawie, więc sądzę że I w Gdańsku problemu ze znalezieniem takich firm nie będzie... Natomiast Ci co chcą pracować, nawet jak nie weźmie ich nowa agencja nie mają się co smucić, co najwyżej w nowej firmie jak dobrze wybiorą dostanę wypłatę i składki w terminie , a to chyba nie powód do smutku...

Witam wszystkich z tej strony Łódź , odnośnie zadłużenia firmy Kowalczyk w ZUS -e dług już opiewa na 4,5 MLN PLN ! niedawno było 3,5 MLN . Także nie wierzcie w to ,że Kowalczyk spłacił swoje zadłużenie wobec ZUS-u , to jak zawsze kłamstwo ze strony firmy i jeszcze mają czelność kłamać do prasy Gdańskiej ,że niby uregulowali dług - bezczelni i aroganccy w swoim zachowaniu . Byłem osobiście w ZUS-e i dług cały czas rośnie ! Uciekajcie z tej psełdo firmy bo jak upadną nie odzyskacie pensji ,bo tam dług na długu tak doprowadził firmę Kacper Kowalczyk gość szaleje z kasą nie myśląc logicznie i strategicznie a juz nie mówiąc o ekonomii firmy . Syndyk wisi w powietrzu już z oddali czuć jego zapach ....Pozdr .

Koko
@Michał

Michal złóż CV w superexpresie….. na naczelnego

@Michał

nie ma co dybać i snuć domysły. Na sudop-uokik-gov-pl (zamiast kresek dać kropkę) po wpisaniu nip firmy widać ile otrzymała pomocy państwowej m.in. dofinansowanie do niepełnosprawnych i jest też wzmianka o rozłożeniu na raty zaległości w ZUS. W dniu 06.10.2022 r. widnieje kwota 5.940.191,53 zł

Bucu
@Koko

A jak. Najlepsza agencja ever ????????????

Mariola

Jasne, że się opłaca!!! Jak najdalej od Kowalczyka. Brawo chłopaki. Wszyscy powinni to zrobić. Tylko tak można zniszczyć tego............ To nie firma, to (usunięte przez administratora)

Krymek

Śląskie nadal bez wypłat, normalka ????

Sonia

Śląsk jak zwykle bez wypłat. Ani na konto, ani koperty .

Franca

Firma zasługuje na swoją opinię.

Buc
@Franca

No pewnie ze ta! Wszak firma to ludzie…

Wkurzona

Gratulacje dla Gdańska (muzeum Artusa) jakby więcej takich dużych obiektów odważyło się na taki krok może szybciej byłby koniec firmy. Małe obiekty to gdyby ogół, wszyscy stawili się do pracy ale jej nie podjęli ..... to może w firmie zaczęło się myśleć głową a nie dolna częścią .To już dno firmy, jeżeli nie liczy się dla nich pracownik , który na nich pracuje.

Mała

Czy składki na ZUS są odprowadzane w tej firmie ?

Czarny.
@Mała

Powinni płacić od etatu, chociaż w praktyce ostatnio wygląda to tak że od czasu do czasu płaci komornik jak zablokuje im konta , więc i to trzeba sprawdzić. Jeśli chodzi o zlecenie to zapłacą Ci składki od 89.45 złotych, a resztę firma rozliczy jako delegacje i zwrot kosztów podróży...

@Czarny.

Ile już nie pracujesz u Kowalczyka?

Mała
@Czarny.

No to bardzo Ciekawe. Bo do 20.08 według przepisów powinni zapłacić z umowy zlecenie a na koncie ZUS nie odnotowano wpłaty.

@Mała

jeszcze kasy z umowy o prace nie ma ,a powinna być 10 .08

Agnieszka
@Warszawa

To co tam jeszcze robisz? Zejść z obiektów i do PIP u. Nie ma innej drogi. Ten ........... żeruje na takich ludziach jak Wy. Nie bać się i do przodu.

Brak slow

Nie wierzcie we flexee .szukają ludzi aby przytrzymać za grosze aplikacja aby kasę wypłacać wcześniej

superman
@Brak slow

no to chyba lepiej jak masz kase na koncie wczesniej. a z tym flexee tak masz. oni ci pomagaja bo jak masz ta aplikacje to nie musisz czekac na przelew. wykazujesz sie niezrozumieniem tematu. powinienes raczej dziekowac za przyspieszenie wyplaty a nie narzekac. nie rozumiem o co ci chodzi. ty noś kadry na rekach ze ci daja wyplacac hajs wczesniej

@superman

Wypłatę z flexee dostaniesz wcześniej a potem musisz sobie doliczyć odsetki od tej wcześniejszej wypłaty. Przecież za darmo nie ma nic więc po co pisać takie głupoty.

supermen

skad te odsetki wytrzasnales. odsetki sie placi od pozyczki a to nie jest zadna pozyczka. tu jest mala oplata za to ze ci firma daje wczesniej pobrac wyplate ale nikt cie do niczego nie zmusza. nie potzrebujesz wczesniej to czekaj do przelewu. i to jest piekne ze mozesz ale nie musisz. skoro masz z tym problem to rozumiem ze sam lubisz pracowac za darmo.

@supermen

A to nie pożyczka od fleexe? Nic nie ma za free.No chyba że piszesz jako nagabywacz z flexee bo sms i telefony od tej firmy już stają się męczące.

@supermen

Ta drobna opłata to przykładowo 2 pln od wypłaconych 100 pln czyli 2%

Spiacy

Oskarzenia wsadz ze w kieszen. Zaplace i 5% i 20 zł oplaty za wcześniejszą kase jak pilnie potrzebuje a nie mam. Wole to niz placic 1500% nabpewno w tysiacach od typowej firmy pożyczkowe. Ktos Cię do czegos zmusza ? ja tam jestem zadowolony bo zawsze mam opcje. Jak się nie podoba praca i co ci firma oferuje to się idzie i mówi lub wolna droga a nie szczeka jak pies za ogrodzeniem. Narzekasz ze możesz zapłacić małą opłatę za komfort ze możesz pobrać wcześniej? To nie bierz. Przelew ci i tak wyplaca albo i nie bo skoro tak narzekasz to pewnie tez zle pracujesz. A tacy sie najbardziej burza. Taki madry, tak sie wypowiada ze wszysko powinno byc za darmo. w sklepie też masz wszystko za darmo? Nie pobierasz pensji za pracę? Pobierasz? Ale jak to ? Jak można chciec od ludzi jakieś pieniądze za pracę idąc twoim tokiem myślenia. Jak Ci ktoś coś wcześniej dal to też chce zarobić. Ważne że nie zdziera. Ciekawe kto to taki tak obgaduje swoją firmę.

@Spiacy

Czytasz to co piszesz bo merytorycznie Twój tekst to się kupy nie trzyma ja mam taki komfort że nie muszę pobierać kasy z flexee bo mam za co żyć a pracuję dla zabicia czasu. Jak coś piszesz to bardziej składniej.

@Spiacy

Człowieku ,jakbym miał komuś jeszcze płacić za to żeby mieć pensje to po co w ogóle pracować w tej firmie?A może ta firma jest powiązana z Kowalczykiem ,pomyślałeś o tym ?

Kancelaria Notarialna

Czy wiecie kto obsługuję tę zacną firmę Kowalczyk notarialnie? więc wam odpowiem Pan Notariusz Wojciech Breksa Kancelaria Notarialna ul. Powstańców Warszawy 11E 05-500 Piaseczno , a skąd dostajemy pieniążki ? z jakiego Banku ? w jakiej miejscowości ? no właśnie z Piaseczna dziwny zbieg okoliczności ..? Kacper Kowalczyk i jego " pajęczyna" powiązań spółek ,że głowa boli i Leszek Kowalczyk PHU LECHMAR , Agencja Ochrony MK . Ta cała firma i jej spółki śmierdzą na odległość ......... pewnie wyciągają VAT od Skarbu Państwa tylko kwestia czasu jak ich zawiną ...!!

Pracownik Poznań

Kochani dajcie znać na forum jakie wynagrodzenie otrzymaliście w jakiej kwocie ? czy znowu "wkradł " się do wypłaty Polski Ład ..? jakie miasto podajcie jeśli możliwe podajcie też obiekt...chodzi mi o wynagrodzenie za miesiąc sierpień 2022. pozdro.

Borek

A jak wasze składki ZUS może wypowiedzą się mistrzostwie drugiego planu co tak chwalą ten cały interes bo pieniążki za niby delegację są na czarno ładowane w kieszeń .

Bieda

@Kacper 28.08 wyplata jest Warszawa

Wkurzona
@Bieda

Ciekawe kto ją ma. Dziś 30.08 i dalej brak kasy z umowy o pracę nie mówiąc już o zleceniu

@Wkurzona

ZEJŚĆ Z OBIEKTÓW. NIC INNEGO NIE POMOŻE. JUŻ NA SIŁĘ SZUKAJĄ LUDZI. TAM NIKT NIE CHCE PRACOWAĆ. JA JUŻ UCIEKŁAM. A KASY POSZUKAM W SĄDZIE. POWODZENIA.

An na
@Mariola

Ludzie obudźcie się w końcu ją odeszłam w styczniu i nie dostałam kasy za styczen a pan prezes przedstawił inspekcji pracy ze pracowałam w miesiącu tylko po sześć godzin

No i znowu powtórka z rozrywki dzisiaj 14 kasy z umowy o pracę nie ma.

A co PiP zrobi znowu da im mandat za 500 złoty bo tylko tyle potrafią zrobić już był informowany i na mandacie się skończyło.

Dafi

Tak super agencja ochrony jak pracownicy za miesiąc czerwiec i lipiec nie dostali pieniędzy z umowy o prace.

Małgorzata

Dzisiaj byłam w Państwowej Inspekcji Pracy i pokazalam im wasze forum , to za łeb się złapali jak to przeczytali ale zdjęcia zrobili jako dowód nie formalny .I co Wy na to ?

Misza

A ktoś wie kim jest p. Mariusz Sz...w tej firmie? Da się z tym człowiekiem dogadać w sprawie finansów czy coś?jakiś w porządku człowiek? Chyba to kierownik/brygadzista?

Zostaw merytoryczną opinię o Agencja Ochrony Kowalczyk - Warszawa

• Jak się pracuje w Agencja Ochrony Kowalczyk?

Zobacz opinie na temat firmy Agencja Ochrony Kowalczyk tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 519.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Agencja Ochrony Kowalczyk?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 490, z czego 94 to opinie pozytywne, 181 to opinie negatywne, a 215 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

2. pracuj.pl 3 349 188
  4. olx.pl 2 874 042