Gabit Sp. z o.o.

Opinie o Gabit Sp. z o.o.

Ktoś obcy

Skoro tak Wam źle to proszę się zwolnić. Co wy jeszcze tam robicie? Jak Wam się nie podoba. Poco wypisywać takie bzdury? Nie lepiej porozmawiać?

@Ktoś obcy

Co do sugestii odnośnie rozmowy to czy istnieje faktycznie sposobność na (usunięte przez administratora) konsultacji? Są na to wyznaczone jakieś terminy? W dodatku ciekawa jestem czy podobnie jak pojawiające się w ostatnim czasie opinie na forum, jest w samym miejscu pracy, czy ludzie głośno wykazują tego typu niezadowolenie z warunków?

Dział Kadr - GABIT Sp. z o.o.

W ostatnim czasie zauważyliśmy na forum GoWork większą aktywność na temat naszej firmy. Jako firma cenimy sobie opinie zarówno naszych partnerów handlowych, jak i pracowników i współpracowników. Śledząc na bieżąco opinie i informacje na temat naszej firmy w Internecie podchodzimy do nich z pełną uwagą. Zapoznaliśmy się z wpisami, jakie w ostatnich kilku dniach pojawiły się tutaj. Mając na uwadze dobro naszej firmy i chcąc rozwiać wszelkie wątpliwości, postanowiliśmy zareagować na zaistniałą sytuację. Ciężko nam jednak odnieść się do anonimowych wypowiedzi, nie mamy pełnego obrazu sytuacji i osób, które udzieliły tu swojego głosu. Trudno nam stwierdzić czy są to wpisy osób obecnie zatrudnionych w naszej firmie, czy też osób pracujących u nas w przeszłości, a może osób zupełnie nie związanych z firmą. Nie znamy też intencji autorów. Zachęcamy więc do kontaktu bezpośredniego z nami. Cenimy sobie szczerość i otwartość, a także konstruktywną krytykę. Pragniemy tworzyć miejsca pracy przyjazne pracownikom, rozwijamy się również w tym zakresie. Nie zawsze jest różowo, ale na tym polega współpraca, na ciągłym doskonaleniu - dla naszego wspólnego dobra. Pozdrawiamy i zapraszamy do kontaktu: pracownicy@gabit.eu

Obecny pracownik
@Dział Kadr - GABIT Sp. z o.o.

pozytywnie oceniam reakcję firmy na ostatnie wpisy

Koko
@Dział Kadr - GABIT Sp. z o.o.

Właśnie o to w tym chodzi że jeżeli ktoś to powie wam prosto w oczy na kilka dni będzie szukał nowej pracy... Już raz ludzie wyszli na plac i chcieli porozmawiać z szefem... Nie doszło do spotkania

@Dział Kadr - GABIT Sp. z o.o.

Maila obsługuje sam menadżer ds.rozwoju. Może wiadomości docelowo powinny trafić do innej osoby? Jeśli chodzi zaś o konstruktywną krytykę, bardzo przykro mi to pisać, ale niestety w praktyce wygląda to zupełnie inaczej. Nikt nie może wyrazić swojej opinii bez obawy o utratę stanowiska.

Justyna
@Koko

Miala miejsce już taka sytuacja, że ktoś z pracowników stracił pracę za to, że powiedzial, że coś mu w firmie nie odpowiada? Nie dało się spokojnie porozmawiać i wyjść inaczej z tej sytuacji?

Były Pracownik
@Dział Kadr - GABIT Sp. z o.o.

Nie przyjmujecie krytyki piszecie tylko tak aby opinia to przeczytała. Prawda jest taka że wasi pracownicy wyżej postawieni stosują (usunięte przez administratora), jak nie było pani. (usunięte przez administratora). Na wyższym stanowisku Było jeszcze w miarę ok ale to ona zaczęła szarpać opinie waszej firmy jednak pan prezes jest ślepo zaślepiony w jej opini. Ludzie uciekają również z powodu. Jej OBECNOŚCI ale wy nie słuchacie szaraczków tylko waszych pupili. Nie polecam tej firmy,(usunięte przez administratora)

@Dział Kadr - GABIT Sp. z o.o.

Tworzycie miejsca pracy przyjazne pracownikom? Poważnie? Pracuje po czasem nawet do 18stej żeby wyrobić się ze wszystkim czym mnie zawalicie. (usunięte przez administratora) bo uważacie ze na moje miejsce sa następni. Ten wpis to po co? Żeby się wybielić zacznijcie najpierw traktować ludzi z szacunkiem!

Maja

o jakich konkretnie zadaniach tu mowa, że do 18stej trzeba czas poświęcić, aby z nimi zdążyć? Co z kwestią wsparcia? Współpracownicy nie są skorzy do pomocy? I w jaki sposób normy co do przydzielanych obowiązków są wyliczane?

Maja

A obecnie jakie warunki zatrudnienia są na pozycji menadżerskiej, skoro już ją przytaczasz? Co, muszę umieć, żebym je na takie stanowisko wzięli? I czym tak naprawdę będę się zajmować? Jak płacą?

Maja

A coś więcej na ten temat? Jaka miałaby być konkretna przyczyna? Nie zostało to przytoczone jednoznacznie i trudno się do tego odnieść. Ile jeszcze osób byłoby jeszcze o podobnym stażu pracy tu w firmie? Na jakie warunki wtedy można się nastawiać?

Czy brałeś udział w spotkaniu rekrutacyjnym w firmie Gabit Sp. z o.o.? Czy rekruter weryfikował w jakiś sposób Twoje umiejętności? Jak oceniasz stosunek wymogów podanych w ogłoszeniu do rzeczywistych? Czy była to dla Ciebie łatwa, a może trudna rozmowa?

Maja

No i co z tego, że dostał kogoś do pomocy? Piszesz, że może mieć jakieś problemy czyli tzn., że firma zauważa to i reaguje jeśli trzeba? Jakie jeszcze inne problematyczne sytuacje mogą się tu zdarzyć i do kogo zazwyczaj chodzicie, żeby je zgłosić?

Czy można liczyć w Gabit Sp. z o.o. sp.k. na prywatną opiekę medyczną?

Maja

jest to jasna i krótka odpowiedź, że raczej nie? można wobec tego dopytać o jakąś aktualną alternatywę lub bardziej precyzyjne określenie obecnych warunków zatrudnienia skoro jako pracownik chyba jesteś na bieżąco? Co Ciebie motywuje do dalszej kontynuacji zatrudnienia się tu w firmie?

Marzena

Mam wrażenie, że tu głównie produkcja się wypowiada. A ja w sprawie pracy w biurze. Jakoś w listopadzie był nabór na Pracownika Działu Handlowego PVC i Aluminium. Wymagania: znajomość języka niemieckiego. Ktoś odpisze, czy przewidywany jest nabór do Działu Handlu w tym półroczu? Jakie zarobki?

Ktoś obcy!!!

Jakie ,,Brawo,, za odwagę? Jakie mówienie głośno??? Skoro to jest Wypisywanie na forum o opiniach pracodawcy??? . Wszystko za plecami!!! A nie rozmowa z szefostwem!!!

Ktoś obcy!!!

Drodzy krytykujący, skoro tyle żalu od Was płynie, pytanie: Kto Wam każe pracować w tej firmie? Skoro tyle pretensji, tyle żalu??? Są inne zakłady pracy.... Do przemyślenia dla osób które piszą komentarze!!! Ps. Komentujące osoby - słownik ortograficzny!!!

Team

Rada powinna to wreście zakończyć jaki wstyd dla firmy chuczy wszędzie takie opini wstyd

Sznycel

Ten zakład shodzi na psy, same układy, (usunięte przez administratora) niewygodnych ludzi przez kułko wzajemnej adoracji, wyżucanie doświadczonego magazyniera by wstawić jakiegoś (usunięte przez administratora) po znajomości który potrafi tylko siedzieć i (usunięte przez administratora) innych z zerowym pojeciem o temacie,(usunięte przez administratora)

Krzsiek

Hej gabiciaki i ja pamiętam Leszka mówiliśmy na hali na niego kitajec pracowałem u iego na lini jeszce na starej hali koło produkcji drewna dzięki niemu mam swoją firmę i życie na poziomie on tak mi szed na rękę za co mu bardzo sto kroć dziękuje wiecie że w Drucie student miał źle nie było możliwości na zjazdy jeździć a znim szło się dogadać . Pamiętam do dziś jego słowa ja nie miałem możliwości podjąć studiów ale ty to zrób za mnie Leszek bardzo Ci dziękuję za tą możliwość nauki i na zawsze pozostaniesz najlepszym brygadzistą i człowiekiem w mym sercu dzięki bardzo kitajec

Andrzej - ramowy.

Postanowiłem zabrać głos po tym wszystkim, co tu napisano. Po pierwsze - nie wypada "walić" po nazwiskach na takiej stronie, niezależnie od tego, co się dzieje. Po drugie - najważniejsze : każdy zapomina o tym, że to nie jest strona z newsami na temat hali PVC, tylko opinie o firmie, o zarobkach, kwestiach zatrudnienia i tym podobnych. Zgadzam się, że zaszły pewne zmiany i nie wszystkie są dobre dla nas, pracowników, tylko, że w biurze też pracują ludzie i jeśli trzeba coś zmieniać, to zachęcam twarzą w twarz, a nie na stronie, którą przedsiębiorcy przeglądają zapewne raz, dwa razy w roku (!) Tak niczego się nie naprawi. Wypisując wszystkie żale tutaj robicie koło pióra nie tym ludziom, którzy Wam przeszkadzają, ale wizerunkowi firmy, w której nadal pracujecie. (usunięte przez administratora)

Jeszcze obecny pracownik

Dokładnie jak ktoś napisał wyżej.. że niektórzy sa usuwani a niektórzy przerzucani na inne stanowiska co byli podziękować Kierownikowi (usunięte przez administratora)za bardzo dobra współpracę i za to jakim byl dla nas pracowników. Teraz nasz (usunięte przez administratora) ma na każdym miejscu swojego donosiciela albo (usunięte przez administratora) Prezesie znam cię nie od dziś proszę otwórz oczy.. bo na wiosnę nie będzie miał kto tutaj pracować..

Prezes powinien się przejść po hali i porozmawiać z ludźmi co tu się dzieje (usunięte przez administratora)dobry kątakt z nami i rozwiązywać problemy ale jak mu nie zalrzy na załodze to tym bardziej my mamy go gdzieś robimy bo robimy a.buble idą bo jak kadry żądzoncej się pytasz o cos to mają w (usunięte przez administratora) za (usunięte przez administratora)nie.bylo tego zaraz.dzwonil i.zalatwial sprawę.a jak nie to poszedł do biura i gostka przyprowadził i poprosił go jak to zrobić.u niego nie problemów z produkcją i jakoś była warzniejsza od sztuk a teraz liczy się ilość (usunięte przez administratora)

Okuwacz

W tej firmie wszystko by było ok gdyby majster zmiany w sumie obu zmian nie miał swoich (usunięte przez administratora)którzy najprawdopodobniej (usunięte przez administratora) jeśli nie masz tam żadnych znajomości to radzę się nie zatrudniać bo (usunięte przez administratora) cię i tak po czasie majster zmiany ma swoich "kolegów" okuwajacych którym nic nigdy jeszcze nie zrobił mogą sobie używać telefonów robić wszystko co im się podoba przechodząc obok nich ani słowa na ten temat, ale gdy to ktoś inny zrobi odrazu są konsekwencje moim zdaniem powini zbudować tą firmę od początku a chodzi mi o nowe osoby które miały by "rządzić" pracownikami i żeby każdy był tak samo traktowany

Na jakie zarobki mozna liczyc?

Aleksandra

O jakie stanowisko chodzi?

@Aleksandra

Witam ile zmian jest w " gabit " . Chodzi mi o godz pracy .

@@pas

A jest to może zależne od stanowiska czy jak to wygląda?

@Maja

W Drutex mają trzy zmiany na hali i słyszałam od kilku osób ze gabit ma tylko jedną zmianę .

@@pas

A to jak oni podczas jednej to wszystko przerobią? Duża ta hala tutaj?

Czy nowo zatrudnione osoby w Gabit Sp. z o.o. sp.k. otrzymują od pierwszych dni umowę o pracę?

Tak , pierwsze co przechodzisz szkolenie BHP , podpisujesz umowę i zaczynasz pracę, także wszystko jest tak ,jak się należy.

Maja

A jest tu okres próbny czy to z marszu już normalna umowa na start?

@pas

Witam ile zmian jest w Gabicie . Chodzi mi o godz pracy .

Maja

Słabo to brzmi no ale od samego narzekania i nadziei nic się nie wskóra. :( Chociaż jak tak sobie pomyślałam to może jakieś masowe zwolnienie by coś dało? Czy raczej mają podejście, że na wasze miejsce za bramą czeka 200 chętnych?

Trzymajmy się tematyki forum, czyli warunków pracy w firmie Gabit Sp. z o.o. sp.k. i jej sytuacji na rynku pracy. Twoja opinia jest bardzo dosadna, ale nie piszesz żadnych konkretów. Co takiego zdarzyło się w tym miejscu, że oceniasz je tak negatywnie?

@Karolina

Wszyscy co narzekają to są pewnie ci co chcieli by nic nie robić, albo mają dwie lewe ręce , a wymagania co do wypłaty ogromne . Pokaz że chcesz , potrafisz to zarobisz. Ja nie mogę narzekać i ci których znam uczciwie pracujących też się ze mną zgodzą.

Janusz

Jeśli płaci się najniższą, to i wymagania mogą być ... To ile w takim razie płacą? Coś więcej niż minimalna? A jak pokażesz, że chcesz, to co, na premię można liczyć?

Zostaw merytoryczną opinię o Gabit Sp. z o.o. - Bytów

• Jak się pracuje w Gabit Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Gabit Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 31.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Gabit Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 29, z czego 3 to opinie pozytywne, 17 to opinie negatywne, a 9 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Gabit Sp. z o.o.