Gabit Sp. z o.o.

Opinie o Gabit Sp. z o.o.

Cx

Ja nie znam firmy gabit , ale jezeli ktoś chce byc prezesem to niech otworzy firmę , posadzi sie w biurze, kupi samochód najnowszy !!!!!!

Janusz

Wiem, że wpis jest starszy, ale chciałbym się dowiedzieć o co chodzi z tymi pensjami? Z jakiego niby powodu były niższe? Aż o tysiąc? Czy problem dalej występuje, bo aż ciężko uwierzyć?

Lechu

Nie polecam. Prezes albo nie wie co się dzieje na produkcji albo ma to gdzieś (tak źle, i tak niedobrze). Na hali rządzi kierownik i jego rodzinka. Pozajmowali sobie najwygodniejsze posadki i zadowoleni. (usunięte przez administratora) Wypłata to trochę ponad (usunięte przez administratora)bez nadgodzin(młodzi do 25roku życia mają te kilka stówek więcej). Oczywiście są tacy co zarabiają i (usunięte przez administratora), ale dlaczego taki rozstrzał, to chyba tylko góra wie.

zadowolony
@Lechu

to raczej oczywiste dlaczego taka różnica, jak nie potrafisz nic tylko papierosy palić to i tak za dużo zarabiasz

Jakie są mocne strony pracodawcy Gabit Sp. z o.o. sp.k.?

Kazik

Mocną stroną jest to, że kładą kostkę brukową na całym placu. Wypłaty przy tym też są "mocne"

Kaszub

Super współpraca. Polecam

Czy brałeś udział w spotkaniu rekrutacyjnym w firmie Gabit Sp. z o.o.? Czy rekruter weryfikował w jakiś sposób Twoje umiejętności? Jak oceniasz stosunek wymogów podanych w ogłoszeniu do rzeczywistych? Czy była to dla Ciebie łatwa, a może trudna rozmowa?

Karol

Takie szkolenia nie tylko podnoszą kompetencje pracowników, ale też są z pożytkiem dla pracodawcy, bo dzięki temu ma bardziej wykwalifikowaną kadrę. Może warto wyjść z inicjatywą i zaproponować takie szkolenie. Co o tym myślisz?

Okurde

Nie tylko na oświetleniu ale nawet na papier toaletowy zaczeli zwracać uwage za chwile pewnie bedzie trzeba swoją wode z domu przynieść żeby było czym spłukać i to nie są żarty ale prawda

Supersajanin SSJ

(usunięte przez administratora)Oszczedzają na oswietleniu? To nie koniec świata. Miesiąc się czeka na odzież roboczą to nie koniec świata. Wietrzenie hali to nie konoec świata. Brak perspektyw zawodowych i niekonkurencyjne zarobki to koniec świata. (usunięte przez administratora)

Krystyna
@Supersajanin SSJ

Napisałeś, że zarobki nie są konkurencyjne na rynku. Mógłbyś napisać dla osób, które nie znają wynagrodzeń w Gabit na produkcji, ile one wynoszą? Dziękuję

Napisz jak wyglądają w firmie umowy o pracę. Od razu dostaje się kontrakt na czas określony, czy dopiero po okresie próbnym?

Od dawna na stronie firmy nie pojawiły się żadne nowe wpisy, natomiast osób poszukujących pracy w sezonie jest z pewnością wiele, więc jeżeli ktoś z odwiedzających forum posiada jakieś aktualne informacje na tema firmy to proszę napiszcie. Być może firma prowadzi rekrutację o której nie poinformowali na stronie internetowej? Coś wiecie na ten temat?

rorke

Konkretnej kwoty @kici nie jestem w stanie Ci podać, ponieważ nie mam pojęcia jakie stanowisko Cię interesuje, ale zarobki w tej firmie zaczynają się od kwoty 2000 złotych, oczywiście, możesz jeszcze do tego doliczyć premie, dzięki którym kwota znacznie wzrasta.

miro

witam. jak tam praca lepsza niż w drutexie czy ta sama szajba ?!

Ktoś

trzeba jeszcze wspomniec ze zatrudniajac sie tam to na pierwsza umowe czekasz 2-3 miesiace albo na poczatku dostaniesz jakąs dziwną umowe zlecenie. to jest chory zaklad zrobił sie taki odkąd majstrem został tam jakiś (usunięte przez administratora) czlowiek idzie do pracy i nigdy nie wie do ktorej pracuje najlepiej to przyjdzie smieśzny majsterek 5 minut przed 14 i Ci powie do ktorej pracujesz. ten czlowiek wogole nie ma pojecia o byciu majstrem z reszta co on moze wiedziec o produkcji(usunięte przez administratora)

bazyl

oświetlenie pozostawiam bez komentarza! w ogóle jak kierownik bhp może pozwolić na prace przy takim oświetleniu, oślepnąć idzie. Nie wspomnę już o tym, że w ciągu dnia światło musi być zgaszone bo co, bo OSZCZĘDZAMY!!! Wiecznie przeciągi, hala nie jest w żaden sposób ogrzewana. W zimie jak jest 7 stopni C na hali to jest ciepło, bo ty masz pracować i ma być ci ciepło. A na ciuchy z dobry miesiąc musisz poczekać jak nie lepiej.

jochn

żeby tak się stało to jesteś pierwszy który tak pisze, trzeba było pracować a nie pić w czasie pracy, sam jesteś sobie temu winny więc nie mnij pretensji do firmy, wiem o co chodzi, pozdrawiam cię (ja)

jochn

Jestem innego zdania, każdy robi co chce i robi sobie samowolkę, najlepiej dać im jeszcze telewizor na hali i kelnera żeby i kawę tylko nosił i [usunięte przez moderatora] wycierał same lenie i nic więcej, to strata dla firmy i to bardzo grube pieniądze. W innych firmach nie mieli tak dobrze jak w Gabicie.

(usunięte przez administratora) Chcesz wolne - jesteś już zwolniony. Jak dadzą Ci wolne, bo nie mają zleceń to i tak musisz być na telefon. Nie masz prawa do życia prywatnego. Praca za marne grosze, bez urlopów, bez wolnego. Nie dostaniesz wolnego nawet na pogrzeb(usunięte przez administratora) Życzę powodzenia w prowadzeniu interesu kosztem życia innych.

ktos
@ja

jesli tylko pojdziesz na jakis urlop chorobowy dłuzszy niz tydzien to juz zapomnij o pracy od razu Cie pogonia.

Zostaw merytoryczną opinię o Gabit Sp. z o.o. - Bytów

• Jak się pracuje w Gabit Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Gabit Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 31.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Gabit Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 29, z czego 3 to opinie pozytywne, 17 to opinie negatywne, a 9 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Gabit Sp. z o.o.