Opinie o ALO Sp. z o.o. w Kobylniki

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy ALO Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w ALO Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe firmy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ALO Sp. z o.o. w Kobylniki

Iza L

tak, praca w ALO-2 to zdecydowanie najbardziej traumatyczne doświadczenie w moim życiu! :D

N

Jeśli uważasz, że 1200,00 to wysokie zarobki to powodzenia. Ja osobiście myślę, że nawet nie wiadomo ile nie jest godne pracy tam. [usunięte przez moderatora] wiecznie ma muchy w nosie. Atmosfera paskudna i nerwowa. [usunięte przez moderatora] łamie prawa pracownika do przerw i wynagrodzeń po godzinach. Praca po godzinach jest obowiązkowa, a nikt Ci za nią nie zapłaci. [usunięte przez moderatora] najbardziej lubi odzierać pracowników z godności i to jest to co wychodzi jej najlepiej i z czego czerpie wielką satysfakcję, "karmi się" tym. Poniża wszystkich i każdego z osobna, na każdym kroku. Bezkarnie. Wiecznie krzyczy i nigdy nie jest zadowolona. Pracowników traktuje jak niewolników. Dostaje się od niej wszystkim. Wiecznie wszystko źle. Forma przekazywania przez nią wiecznych pretensji również pozostawia wiele do życzenia. Możesz mieć pewność, że nawet jak nie ma powodu to ona zawsze go znajdzie, żeby cię zmieszać z błotem. Poniżanie innych ewidentnie sprawia jej radość. Bardzo duża rotacja, pracownicy sami odchodzą jeden za drugim, bo ile można wytrzymać z niezrównoważoną szefową. Zero ludzkich odruchów, liczy się tylko kasa. Jej oczywiście. Niech nikogo nie zmyli rozmowa kwalifikacyjna, na której będzie bardzo miło i przyjemnie, bo Iza to dobra aktorka. Praca tylko dla lubiących nieustanną presję i chcących nabawić się nerwicy. Są tacy? Raczej nie… Wszystkie opinie zamieszczone są prawdziwe. Praca tylko dla desperatów o bardzo silnych nerwach! Pracownik nie ma w Alo-2 żadnych praw! "Szefowa" nie ma oporów aby pracownika poniżać nawet przy klientach. Psychicznie potrafi człowieka zniszczyć bardzo szybko. Po rzuceniu tej pracy spokojnie przespałam noc. Przypadkiem trafiłam na tę stronę i z ciekawości wpisałam „ALO”. Z poczatku pomyślałam, ze nawet nie chce mi się pisac w tym wątku, bo po co przypominac sobie najgorsze chwile ze swojego zycia?? Jednak zmienilam zdanie – choćby po to aby przestrzec innych potencjalnych przyszłych pracownikow. PS. Apeluję do wszystkich pracowników [byłych i obecnych], by nie bali się i opisali tutaj całą prawdę o tym biurze i jego właścicielach – ku przestrodze!

tu nie chodzi o to, ze płaca wynosi 1200 !!! nie w tym sensie miałem na myśli "upadlanie sie" !!! w wielu firmach tyle płacą (niestety). chodzi mi raczej o warunki pracy, jakie stwarza pracodawca. mozna przeciez pracowac za 1200 zl - ale w normalnych ludzkich warunkach, w zupelnie innej atmosferze. w tej firmie [usunięte przez moderatora] odziera Cie z godnosci, upokarza, poniża.... dlatego nie warto sie upadlac. gdyby chociaz placili wiecej -byłaby to pewna rekompensata. poza tym świat na Alo sie nie konczy. mam kontakt z bylymi pracownikami i wszyscy (prędzej czy poźniej) znalezli "w tych trudnych warunkach" lepszą prace, z której są zadowoleni, w ktorej sa traktowani jak ludzie. nie można się jak piszesz "dostosowywać" do takich warunków które są poniżej wszelkich standardów. praca jest - tylko trzeba umiec szukac...

byly pracownik

mnie najbardziej zawsze porazal ogromny SYF w tej firmie. ze wskazaniem na [usunięte przez moderatora]. pelno sprzetu komputerowego, kartonow, segregatorow, papierkow, kurzu. syf i malaria. jak szanujaca sie firma moze w takim miejscu posadzic pracownika, a tym bardziej dla przykladu Panie z kontroli z Urzedu Skarbowego?!

Czym trzeba się wykazać, aby pomyślnie przejść proces rekrutacyjny w firmie ALO Sp. z o.o.? Na co pracodawca kładzie nacisk: doświadczenie, umiejętności, wiedzę, a może osobowość? Opisz swoje doświadczenia z rozmowy kwalifikacyjnej na stanowisko Nauczyciel z pasją
logo firmy Specjalista IT ds. wsparcia
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Specjalista IT
Kłosowice
Abp Poland Sp. z o.o.
myha

Po Alo trafiłam do innego biura rachunkowego i powiem Wam, że naprawdę są na świecie normalni pracodawcy i normalne firmy. Tak naprawdę po Alo myślałam, że coś umiem. Gówno prawda. W moim obecnym biurze nie ma jakiegoś chorego podziału obowiązków. Musiałam poznać całą procedurę od nowa. Teraz sama całościowo obsługuję klientów: od przyjmowania dokumentacji, poprzez nanoszenie, obsługę kadr i płac itd. Mogę pić kawę przy biurku ile mi się podoba. Mogę w spokoju zjeść śniadanie i nikt nie wrzeszczy na mnie, że byłam na przerwie np. 20 a nie 15 minut. Mogę korzystać z telefonu - wiadomo przecież że nie będę tego nadużywać i gadać co chwilę z kimś o pierdołach. Mogę rozmawiać z koleżankami z pokoju! Ha! Mogę korzystać z internetu w godzinach pracy, kiedy wyrobię się ze swoimi obowiązkami.

Ludzie! Czy Wy się cenicie w jakiś sposób? Trzeba być pewnym siebie, świadomym swojego wykształcenia i umiejętności, a nie upadlać się za 1200 pln w jakimś [usunięte przez moderatora]!!

gość

Urlopy... I to jest temat rzeka. Oczywiście, że są problemy i to b.duże! Bezpłatnego urlopu firma nie udziela - to po pierwsze. Po drugie - ustawowo należny urlop płatny oczywiście dostaniesz, ale... nie może on kolidować z urlopem współpracowników, którzy zajmują się tym samym co Ty (a jest to naprawdę spore utrudnienie). Urlop trzeba wykorzystać do końca danego roku kalendarzowego. Zapomnij o urlopie w terminie między 10 a 25 dniem każdego miesiąca, bo jest wtedy dożo pracy. Zapomnij o urlopie w miesiącach kiedy robi się zeznania roczne, bo jest wtedy dużo pracy. I ogólnie zapomnij o urlopie wtedy, kiedy Ty go potrzebujesz, bo szefowa zawsze poda Ci jakieś "ale" i pozmienia Ci wszystko. Niby firma otwarta na studentów, ale z urlopem przed sesją czy obroną też jest trudno. Albo np. niby się umawiasz, z dużym wyprzedzeniem (!!!), że potrzebujesz jakiś dzień wolny, no a że szefowej ten dzień nie pasuje, to najpierw się zgodzi a potem wpisze Ci i tak, że to był urlop na żądanie!

gość

Nigdy nie było szkoleń. Ani 5 lat temu, ani wcześniej. Nie ma obecnie...i nie będzie! W tej firmie przeszłość, teraźniejszość i przyszłość niczym się od siebie nie różnią. Znam byłych jak i obecnych pracowników tak więc wiem co mówię.

gość

Nie ma szkoleń - ani na miejscu w firmie, ani tym bardziej gdzieś poza siedzibą. Generalnie powiem tak - jak masz jakieś pojęcie o księgowości to każą Ci robić coś "ambitniejszego". Uczysz się na własnych błędach. Jak coś zrobisz źle do dostaniesz ostry opiernicz ...i w taki oto sposób zostaniesz przeszkolony. Jak o rachunkowości nie wiesz nic, to każą Ci na przykład bezmyślnie wklepywać faktury albo pisać denne protokoły. A twoje drugie pytanie - tak, wychodzisz z tej firmy bogatszy o nowe doświadczenia z szefostwem, ktorych z pewnoscia nie zaznasz w zadnej innej firmie, gdzie są normalni ludzie. Posiądziesz wiedzę odnośnie tego jaki na pewno NIE powinien byc twoj szef/szefowa.

gość

no ja rozumiem, ze pytania tutaj sa wlasnie po to, aby dowiedziec sie prawdy. tylko pracownicy sa w stanie powiedziec jak to w danej firmie jest naprawde...albo mozna to sprawdzic na wlasnym przykladzie. tyle ze ktos tu chce jeszcze wiecej konkretow, jeszcze wiecej informacji....no wiec jakich???!!!! wszystko juz wiadomo - o płacach, o obowiazkach, o atmosferze w pracy, o szefostwie itd. Wszystko podane jak na tacy.

doradca

a co jeszcze konkretniej chcesz mieć opisane? tu jest już tak dużo konkretów na temat pracy w Alo że więcej chyba nie można - wystarczy przeczytać całość ze zrozumieniem!!! po drugie - tu się wypowiadają raczej byli pracownicy - tak więc już tam nie pracujemy!!! a Ty jak chcesz się przekonać na własnej skórze, bo "za mało Ci konkretów" to złóż tam podanie i kropka.

doradca

jejku tak bardzo chcesz wiedziec, to sie tam zatrudnij i sam(a) sie przekonasz...jak ci opinie innych osób nie wystarczają albo w nie nie wierzysz to trudno... ta firma zmieni twoje zycie. i nie bedzie to zmiana na lepsze.

xyz

nie, to nie tak! nie musisz umieć/wiedzieć, bo przyjmują bez doświadczenia zawodowego czy tez bez odpowiedniego wykształcenia kierunkowego...ale po prostu rzucaja Cię na głęboką wodę i albo sobie radzisz, albo nie... Szkoleń nie ma (nigdy nie było)...

kurcze ile mozna pytac o to samo - macie wszystko podane jak na tacy... zarobki jak kot napłakał, obowiązki nieadekwatne do wynagrodzenia i jeden wielki terror psychiczny... jak komus to nie przeszkadza, to...."witamy w [usunięte przez moderatora]"

referent

Ile można zarobić - pisał już ktoś na ten temat wcześniej... 1100-1200 zł/mies. Jeżeli szefowa Cię polubi, to może dorzuci Ci do tego "extra" stówkę miesięcznie za fakturę za paliwo lub np. za szkołę jeśli studiujesz. Jakie obowiązki? Stanowczo za dużo jak za tę kwotę. Robisz wszystko to, co robi się w biurze rachunkowym i wymaga się od Ciebie być wszystko już umiał i wszystko wiedział.

xXx

Oni tam przyjmują do pracy praktycznie każdego kto jest chętny, nie patrzą na doświadczenie czy umiejętności - pod warunkiem, że w kwestionariuszu/ankiecie, jaką wypełniasz na miejscu nie wpiszesz, że chciałbyś zarobić np. 1500 czy 2000 (wtedy takiego kandydata od razu odrzucają nawet nie czytając reszty odpowiedzi...) ;-)

xXx

a to już zależy od Ciebie :) jak bardzo jesteś silna/y psychicznie, odporna/y na humorki i fochy szefostwa,[usunięte przez moderatora]do pracowników itp. itd. (jak wyżej opisywano - wiesz już czego się spodziewać)... Powiem tak - jeśli pracowałaś/eś już w innej NORMALNEJ firmie, to ciężko Ci będzie się przystosować do takich warunków.

ona29

Już tam nie pracuję, aczkolwiek z tego co mi wiadomo to zarobki się nie zmieniły - czyli 1200 to jest maksimum. Praca jest potrzebna, a sytuacje życiowe są różne - ale mimo wszystko każdej osobie poleciłabym jakąkolwiek inną pracę - nawet w markecie przy stoisku mięsnym (nie uwłaczając nikomu)...ale nie to biuro rachunkowe!!!! Tam po prostu psychika siada..... :/

Zostaw merytoryczną opinię o ALO Sp. z o.o. - Kobylniki

• Jak się pracuje w ALO Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy ALO Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ALO Sp. z o.o.?

ALO Sp. z o.o.
1.1/5 Na podstawie 52 ocen.
  • Szamotulska 26
    62-090 Kobylniki