Kamiński i Spółka, Autoryzowany Serwis VW i SKODA

Brodnica

Opinie o Kamiński i Spółka, Autoryzowany Serwis VW i SKODA

Cezary

Jeżeli nie ma się nic mądrego do powiedzenia, nie potrafi prowadzić firmy to w desperacji ucieka się do terroru.... chore ale prawdziwe. Szkoda bo pamiętam czasy kiedy było tam całkiem przyjemnie. Czasy dawnej ekipy, której już niestety nie ma... Takich ludzi jak Pan Dominik i Pan Łukasz juz nie ma.

GbC
@Cezary 16.10.2017 08:02

Od kiedy P. JAN KAMIŃSKI NIE ŻYJE JEST TAK ŹLE.

Monter

Ludzie!!! Omijajcie ich z daleka. Lepiej siedzieć na bezrobociu i mieć spokój niż marny grosz , obowiązków I odpowiedzialność za wszystkich do tego krzyki, mobbing i obcinanie pensji za byle co.

Jack

Z tego co słyszałem mają zamknąć ten serwis. Podobno ma go kupić autosar z Torunia. Jeden pracownik tamtejszego serwisu juz pracuje w brodnicy i póki co namawia do wizyt u specjalistów w Toruniu. W prywatnej rozmowie stwierdził " wolałbym nie ryzykować i pojechać do kogoś innego "

Chętny do pracy ..,

A ja chętnie popracuje w tej firmie ... słyszałem ze się trochę pozmieniało ... lepiej płaca wiec pewnie więcej wymagają ... jak ktoś chce zrezygnować to dawać znać Bo ja jestem zainteresowany praca na stanowisku obsługi klienta

@Chętny do pracy .., 23.08.2017 21:22

Nie wiesz na co się piszesz. Nic się nie zmieniło. Jest jeszcze gorzej. Do tego rządy szefowej prowadzą do złego. Ja będe uciekać od nich. Zresztą wszyscy uciekają, nawet pracownicy z wieloletnim stażem.

Zły

Jednym słowem MASAKRA ! Wszystko do bani. Krzyk, kłótnia, spychologia i niedoksztalcenie właścicieli.

Asdfghjk

Nie polecam odbywania praktyki w tym zakładzie

Czarek

Neli niestety masz rację. Z punktu widzenia klienta da się zauważyć , że pracownicy robią wszystko by zamaskować niedokształcenie pracodawców. Na szczescie szefostwo ma malo do czynienia z klientela. Z tego co widać załoga jest zgrana, pomagają sobie nawzajem. Jeżdżę tam już kilka lat. Pozdrawiam obsługę.

neli

może mi ktoś powiedzieć jak wygląda sytuacja w tej firmie teraz? otrzymałam propozycję pracy i zastanawiam się czy warto przyjąć po powyższym poście dochodzę do wniosku że chyba nie.

~byłypracownik

Lepiej iść do MOPSu po zasiłek, niż u nich pracować. Pracownicy zwalniają się grupowo od nich i to pracownicy z wieloletnim stażem. W tej firmie jest czterech szefów i kto rano wstanie to rządzi. Nie ryzykuj, bo możesz mieć poważne problemy jeśli zatrudnisz się u nich, oczywiście za najniższą krajową. OSTRZEGAM WSZYSTKICH !!

Zostaw opinię o Kamiński i Spółka, Autoryzowany Serwis VW i SKODA - Brodnica

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Kamiński i Spółka, Autoryzowany Serwis VW i SKODA