Z.R.B. - K. MAJKA

Stopnica

Opinie o Z.R.B. - K. MAJKA

Mieszkańcy pierwszej klatki bloku nr 99 ul. Kobier

Właściciel firmy oraz kierownik budowy bardzo nieudolnie prowadzą prace dot.ocieplenia budynku nr 99 przy ul.Kobierzyńskiej w Krakowie.Nie potrafią podzielić pracowników na równoliczne brygady.Brak elastyczności w realizacji zadań, lekceważenie interwencji mieszkańców. W efekcie część mieszkań już dwa miesiące jest odciętych od światła dziennego, z każdej strony rusztowania, folie na oknach i plandeki zwisające z rusztowań . Tydzień za tygodniem mija i nie dzieje się nic, co dawałoby nadzieję na kontynuowanie pracy ( są jedynie przyklejone styropiany). Argumenty właściciela o nierównej liczebności pracowników w brygadach zupełnie nas nie przekonują,bo przecież kto jak kto,ale właściciel powinien mieć wpływ na dokonanie sensownego przydziału pracowników na poszczególne odcinki.Albo jest to zła wola i kompletne lekceważenie klientów albo nieudolność w zarządzaniu i brak nadzoru nad prowadzonymi pracami, nie wiadomo,co gorsze.

solidna uczciwa firma

użytkownik zarejestrowany

KAMA

CZĘŚĆ A NA JAKICH RUSZTOWANIACH PRACOWAŁEŚ

omar
@KAMA 26.01.2016, 19:17
CZĘŚĆ A NA JAKICH RUSZTOWANIACH PRACOWAŁEŚ

nawet 4 z przodu jest mozliwa. a firma zapewnia transport i zakwaterowanie na swój koszt.

maro

jeden z lepszych z jakimi pracowałem,sprzęt z najwyższej półki a najbardziej rusztowania

Baedzo dobra firma, polecam :))))

omar

Uczciwy solidny pracodawca. Zatrudnia na umowy o pracę na pełny etat. Nigdy nie zalega z wypłatami. Dobrze płaci ale wymaga solidnej pracy. Zwalnia za kradzieże i alkohol.

etrusk11

NIEUCZCIWY,NACIĄGACZ [usunięte przez moderatora]

Zostaw opinię o Z.R.B. - K. MAJKA - Stopnica

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Z.R.B. - K. MAJKA