Opinie o Europejskie Centrum Podatkowe w Wrocław

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Europejskie Centrum Podatkowe. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Europejskie Centrum Podatkowe na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Europejskie Centrum Podatkowe w Wrocław

gsV1488

Jako klientka ,odradzam jakikolwiek kontakt z tymi oszustami.Zapłaciłam z góry za usługę.Czekanie na załatwienie sprawy 0,5 roku,11.2020 roku otrzymałam wiadomość ,że jest pozytywnie rozpatrzona odpowiedź z urzędu z Holandii .Dziś jest 02.2021,a ja do tej pory nie otrzymałam pieniędzy. Zastanawiam się ,czy Ci (usunięte przez administratora) wogóle wysłali do Holandii moje dokumenty,czy tylko kasuja od frajerów pieniądze?

@gsV1488

Witam. W mojej sprawie też jest tak samo. Od sierpnia 2017 roku do września 2020 czekałam na rozpatrzenie sprawy zwrotu podatku z Holandii. W tym czasie trzy razy wysyłałam dane do przelewu (2 razy przez Email raz poczta). We wrześniu 2020 poinformowano mnie ze otrzymam zwrot podatku, więc zapłaciłam za usługę. Pieniędzy nie otrzymałam do tej pory, twierdzą że urząd holenderski pomylił numery kont poprostu wysłał je na czyjeś konto. Obiecują że wyjaśnią sprawę, trzeba cierpliwie czekać. I tak sobie czekam a dziś już jest 23 kwiecien 2021 a sprawa dalej nie jest wyjaśniona. To biuro to (usunięte przez administratora)

NIE NIE

Omijać szerokim łukiem ciężki kontakt z nimi w swojej sprawie , nikt nigdy nic nie wie co się dzieje , koszty mają kolosalne za rozliczenie połowy rozliczenia sobie zabierają za usługę . (usunięte przez administratora)

Bandit

Nie polecam. Naciągają na kasę. Za załatwienie kindergeld mieli wziąć 150€ a fakturę wystawili na ponad 2000 pln.

@Bandit

Czy rozmawiałeś z firmą na ten temat, że wcześniejsze ustalenia były inne? Może to jakieś nieporozumienie? Daj znać jak sprawa zostanie wyjaśniona.

Kris

Ludzie trzymajcie się od tej firmy z DALEKA. Biora pieniądze za niewykonaną pracę. Rozliczałem u nich pracę w niemczech, Dostali wszystkie papiery kwity do rozliczenia i połowy nie wysłali do niemieckiego Finanzamt dzięki czemu zwrotu podatku mi się nie należy. Ale ECP wystawiło mi fakturę na 700 zł to jest dopiero biznes! Acha dodam jeszcze że po wystawieniu faktury połączenie z konsultantem jest praktycznie niemożliwe, dopiero jak zadzwoniłem z innego numeru udało się usłyszeć pracownika. Odradzm ODRADZAM I JESZCZE RAZ ODRADZAM!!!!!!!

Zostaw swoją opinię o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Europejskie Centrum Podatkowe. Jak oceniasz zaangażowanie rekruterów, ich podejście do kandydata, punktualność oraz organizację spotkania? Czy poleciłbyś aplikację innym? Czekamy na Twoją opinię.
Rafał

Trzymać się z daleka od tej firmy. Zrobią błąd w rozliczeniu i nie przyznają się do tego.Brak kontaktu -dzwonisz pół godziny żeby porozmawiać z osobą co ma wyuczone 4 zdania i wkoło to samo od niej się słyszy.

ttt

Witam Stanowczo odradzam Europejskie centrum podatkowe Wrocław. Bardzo trudny kontakt z dodzwonieniem się. W placówce w moim mieście zapewniano mnie, że nie pobiorą opłaty jeżeli z danego roku nie będzie zwrotu. Na zwrot czekałem ponad pół roku. Z kwoty 1800zł zabrali ponad 1000zł. pomimo, że były lata bez zwrotu. Kompletny brak empatii, typowe polaczki dorabiaczki jadący na frajerach z zagranicy. Naprawdę szkoda czasu, szkoda nerwów, zlecić to komuś kompetentnemu. (usunięte przez administratora)

Domi

Odradzam firme pojechali ze mna na calej lini bede wstepowal na droge sadowa o zwrot nalerznych zle obliczonych pieniedzy i straty moralne mowa tu o kwocie 4000€ firma nie rzetelna nie majaca pojecia o przepisach w Niemczech

arni74

Witam i bardzo odradzam z korzystania usług w sprawie odzyskiwania podatku za prace zagranicą (usunięte przez administratora)w dużym słowie tego znaczenia. nie zwracają tych kwot co podają na portalu klienta .

marek

tragedia od pażdziernika ,dziś marzec nie można się do nich dodzwonić. robią co chcą . nie polecam ,TRAGEDIA

ani 74
@marek

Kontakt z nimi tylko przez Messengera.

Pattiiin

Nie

Damian
@Pattiiin

Rozumiem, że brak jest socjalu, ale czy można ubiegać się o premie uznaniowe lub płatne nadgodziny, żeby podwyższyć pensje? Czekam na Twoją bardziej szczegółową opinię.

robson

Prosze sie nie sugerowac ich pseudo 6%prowizji i mydleniem oczu . Od kwoty zwrotu prawie 800euro za 2017 pobrali 410zl prowizji a za 2018 za ten sam zwrot ok800euro i pseudo '"extra znizke"' za podpisanie wczesniej umowy wyszlo juz 570zl prowizji NORMALNIE MAGIA takze ZDECYDOWANIE NIE POLECAM !! za 2018 od zw rotu z pracy za granica wzieli w sumie 17%PROWIZJI

Adamek

Nie polecam ninomu rozliczania sie z ta firma ciagna tyle kasy ze nie warto cokolwiek im powierzyc przekonalem sie na wlasnej skorze

Daniel

Zdecydowanie nie polecam. W trakcie rozmowy, poinformowałem, że nie uzyskałem rozliczenia z firmy w której pracowałem. Zobowiązali się załatwić sprawie w moim imieniu. Po jakimś czasie, dostałem informację, że nie uzyskali mojego rozliczenia, żądając ode mnie dostarczenia dokumentów. Po jakimś czasie otrzymałem wiadomość, że to JA zerwałem umowę i obciążają mnie kwotą 123zł. Uważam, że jest to złodziejstwo i zdecydowanie nie polecam tej firmy.

Janek

Taka jest prawda, że ciągnie się jak flaki z olejem. Moi znajomi już po 1 do 3 miesiąca od złożenia dokumentów mają już kasę na koncie . Ja złożyłem w marcu ,a opracowali w Październiku . Do dzisiaj cisza....

Klient

Tragedia nie polecam tej firmy. Rozliczenie podatku ciągnie się miesiącami i ciągle trzeba ich ponaglać po siedmiu miesiącach zadzwoniłam okazało się że pieniądze są ale wypłacą za dwa tygodnie. Pytanie dlaczego? I jak długo te pieniądze mają na swoim koncie.

Aneta
@Klient

@Klient W Europejskie Centrum Podatkowe nie ma możliwości rozliczenia podatku na miejscu? Odpowiedz proszę.

Dorota

Nikomu nie polecę tej firmy. Pół roku minęło od złożenia dokumentów i dalej nic nie jest zrobione. Wystawili mi fakturę na ponad 260 zł. Chciałam to wyjaśnić i oczywiście nie uzyskałam odpowiedź dlaczego mam zapłacić te kwotę jeżeli rozliczenie nie zostało zakończone. Gubią dokumenty i każą sobie przesyłać co chwilę ten sam dokument

Janek

ECP załatwia sprawy w bardzo rozległym terminie. Mam znajomych , którzy mają podobną sytuację jak ja i zwrotu dostają więcej i już po 3 miesiącach złożeniu wniosku jest kasa na koncie. Ta firma dopiero po pół roku od złożenia wniosku wysyła do Niemiec. Padaczka.

dudek

To forum pracownicze utworzone w celu zamieszczania opinii o pracy!!

vafluk

Zlodzieje i oszusci, jakies faktury na 130 pln wystawiaja za nic, i to po czterech latach. Policja powinna sie tym w koncu zajac.

7Kacperek
@vafluk

Niestety też mam niemiłe doświadczenie z tą firmą i wszystkim znajomym pracującym za granicą odradzam z korzystania z ich usług.

Dominika

Łatwo jest oskarżać tylko nie zawsze mamy podstawy. Firma ma dobrą opinię i zapracowała na to!

vafluk
@Dominika

a wlasnie ze mamy

Zostaw merytoryczną opinię o Europejskie Centrum Podatkowe - Wrocław

• Jak się pracuje w Europejskie Centrum Podatkowe?

Zobacz opinie na temat firmy Europejskie Centrum Podatkowe tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Europejskie Centrum Podatkowe?

Europejskie Centrum Podatkowe