Company

Gdańsk

Opinie o Company

rerere

hej patrzyłem ostatnio na różne oferty [pracy w internecie i znałazem parę od nich, na przykład na stanowsiko pomocnika magazyniera w Kobyłce obok Warszawy

Company

Najgorsza firma z jaka miałem do czynienia ponieważ: 1)gubia umowy 2)maja problemy z terminowością wypłat 3)sa mega niekompetentni jezeli chodzi o prowadzących spóźnianie się na ustalone przez nich spotkania to standard 4)podpisuja kilka takich samych umów z tym samym stanowiskiem na ten sam okres pracy !!!! jedyny plus to wysokosc wynagrodzenia

Zostaw opinię o Company - Gdańsk

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Company