Pflege Mit Herzen 24

Bydgoszcz

Opinie o Pflege Mit Herzen 24

Patrycja

@Joasia, to na pewno bardzo ważna informacja z puntu widzenia wyjeżdżających i pracujących w Pflege Mit Herzen 24, dlatego dziękuję za to. Z Twojej wypowiedzi wynika, że znasz się na całym procesie rekrutacji, wcześniej pytałam o system zmianowy ale nikt się do tego nie odniósł, może Ty byś mogła?

Joasia

WAŻNA INFORMACJA DLA OPIEKUNEK!!! Na rok 2017 podstawa wymiaru składki na ubezpieczenia społeczne i zdrowotne pracowników oddelegowanych za granicę nie może być mniejsza niż 4263 zł.. Firmy polskie - wysyłające opiekunki do Niemiec - powinny odprowadzać składki do ZUS-u od tej właśnie sumy. Są to składki emerytalne, rentowe, wypadkowe i zdrowotne. W przypadku umowy zlecenia, składka chorobowa jest dobrowolna. Opiekunki powinny zwracać szczególną uwagę na ten przepis, gdyż zaniżone składki mogą nie liczyć się do przyszłych emerytur. Zainteresowanych odsyłam do zapoznania się z przepisami poprzez infolinię ZUS. Nr telefonu: (+48) 22-560-16-00.

Patrycja

@lena a jesteś pracownikiem firmy? W jakim systemie pracujesz w tej chwilo? Czy jest to system zmianowy? Każda dodatkowa informacja, to duża pomoc dla osób, które szukają możliwości zatrudnienia.

Lena

Poczytałam sobie opinie i widzę, że agencja ma generalnie dobra opinię! Wiadomą rzeczą jest , iż praca za granicą nie należy do lekkich więc jak się ktoś decyduje na wyjazd to powinien mieć świadomość wyzwań jakie go czekają!. Można dobrze zarobić ale trzeba się napracować.

Relka102

Czy polecacie tą firmę na wyjazd do pracy Pflege Mit. Herzen 24?

Hanna

Mogę tylko potwierdzić, że Pflege Mit Herzen 24 jest sprawdzoną i dobrze organizująca wyjazdy do pracy agencją. Jeśli tylko jesteśmy świadomi na jaką pracę się decydujemy to firma wszystko zorganizuje.

Zuzanna

Pflege Mit Herzen 24 jest sprawdzoną agencją i można ją polecać następnym chętnym, praca jest pewna.

ewache

Ja takze pracuje z ta firma juz dwa lata nigdy nie bylo nieporozumien ,stella zawsze sie zgadza z opisem pdp. wszystkie skladki oplacone,p.z biurainteresuje sie zawsze jak jestem na stelli dzwoni kilka razy i pyta czy nic sie nie zmienilo .Wiec nie opowiadajcie glupot ,wyplata zawsze na czas ,dodatki za swieta tez .

Natalia

Mam pytanie czy oferta pracy dla pani z dobrym niemieckim do prowadzenia domu w Herten jest jeszcze aktualna? Już kiedyś korzystałam z pośrednictwa tej agencji i byłam zadowolona dlatego myślę, że teraz też tak będzie.

Karolina

Ja pracuje z tą agencja juz 5 lat. Pieniądze dostaje zawsze na czas. Czesto nawet dzień, dwa wcześniej. Mam odprowadzane wszystkie składki w normalnej wysokości. Na rządanie zawsze otrzymuje rmua. Przed wyjazdem zawsze jest opis podopiecznej oraz warunków mieszkaniowych. Ba nawet jeśli cos nie pasuje np brak dostępu do internetu, to moja koordynatorka mi pomaga załatwić to z rodzina. Kontak mamy zawsze. Na każde pytanie dostaje odpowiedz. Do tej pory nadal jestem zadowolona i bynajmniej nie zarabiam 900 euro.

Patrycja

@serio, zgłaszałeś/łaś tą sytuację? Warunki w umowie zostały poprawione?

xxx
@Patrycja 06.03.2017 10:14
@serio, zgłaszałeś/łaś tą sytuację? Warunki w umowie zostały poprawione?

Czy panie w biurze nie mają w obowiązku tego wiedzieć! Czy liczą na niewiedzę opiekunki i że zrobi to a jakby co to kogo będą szarpać?

serio

Oferta przekazana przez telefon nie zgadzała się z opisem przesłanym w umowie .Nam nie wolno bandażować ran na terenie Niemiec jak i robić zastrzyki To tak gwoli przypomnienia .

Lila

Świetnie że m aja tak dużo różnych ofert, zawsze można coś wybrać

Wdzięczna

Ja niejednokrotnie korzystałam z ofert agencji i byłam bardzo zadowolona. Wiadomo, że praca nie jest lekka ale za to kasa bez porównania większa od tej jaka mogłam zarobić w kraju. Opiekują się ludźmi.

PIOTR

NIE STAC ICH NA TELEFON? TO MUSI BYC BARDZO BOGATA FITMA: LACH

Iza

Firma puszcza sygnaly z tel. 508-624-667 i mysli ze ktos do nich oddzwoni. Wcale nie dziwie sie ze takie opinie w internecie!!!1

opiekunkaaa

Uważajcie na tą firmę. Kłamią i zdzierają jak mogą, wypłata marna, nie odbierają tel, nie polecam!!!!!!! Jest dużo innych dobrych agencji ale nie ta ( usunięte przez administratora ) warta!!

Pflege Mit Herzen

Dzień dobry, odprowadzamy wszystkie składki w tym emerytalno-rentowe oraz zapewniamy ubezpieczenie zdrowotne, co w prosty sposób można zweryfikować w ZUSie. Zakres obowiązków zależy od konkretnej oferty, natomiast stawka przede wszystkim od stopnia znajomości języka. Ilość ofert nie jest uzależniona od rotacji pracowników, a od ilości klientów, którzy zgłaszają się do nas, szukając opiekunki. W razie jakichkolwiek wątpliwości zachęcamy do kontaktu z nami: http://www.pflegemitherzen24.pl/kontakt-s23 Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania :) Pozdrawiamy serdecznie, Pflege Mit Herzen

Gabi

Zgadzam sie z Tobą. Wszystkim ludziom nie dogodzi. Jak komus nie pasują firmy to niech siedzi w domu. Nikt mu nie kaze pracowac. Ale tez niech nie wypowiada sie na forum

m i k i

Witam wszystkich wypowiadających się na tym jak i na innych forach. Jeśli mam być szczera, to jeszcze nie urodził się nikt ani nie powstała żadna firma co dogodzi wszystkim i zawsze znajdzie się ktoś, komu coś nie pasuje. Czytając wypowiedzi w stylu ,,wszystkie firmy są do bani" lub ,,nie polecam żadnej z tych firm" zastanawiam się czy takim osobom wypowiadającym tego typu słowa chce się w ogóle pracować, skoro wszędzie jest im aż tak bardzo źle i czy takie osoby przypadkiem nie chciałyby dostawać pieniążków za nic, za siedzenie w domu. Pozdrawiam wszystkich wypowiadających się. E...

joannaj

chyba 900 euro na miesiąc około 3000 PLN. w Niemczech najniższa pensja to 1000 euro. To zależy od znajomości języka....może być mniej...

Cargo
@joannaj 11.11.2015 18:05

Praca nie zależy od znajomości języka...tylko od wykonywanej pracy... Jeśli rodzina akceptuje brak języka płaci tak samo ja za biegły. Prawo nie uzależnia wynagrodzenia od języka, koloru skory czy narodowości. A idąc tym krokiem niemowa powinien pracować za darmo...

joa1

To są niechodliwe oferty stąd rotacja

joannaj

Wszystkie firmy opiekuńcze prowadzą ciągłą rekrutację,,, tak jak ochrony, sklepy wielkopowierzchniowe i inni...

Kasia

Ciągle rekrutują, pojawiają się ogłoszenia, ciekawe, bo to nie świadczy dobrze o firmie, w której wydaje się, jest ciągła rotacja.

Lucyna

Nie warto, to prawda, zgadzam się, Pani z obsługi niemiła, jak wyjechałaś, to najlepiej siedź tam i nie dzwoń, jak masz problem. Bezczelna do granic możliwości, ale z tego co wiem, to już jej chyba nie ma w tej firmie, więc może jest lepiej.

joannaj

Kłamstwo ja byłam i nic nie opłaciliście!!!!Żadnych składek POZA TYM umowa jest śmieciowa to te składki, które opłacie można sobie wsadzić .....to jest za mało płacicie 10 zł z groszami tak jak Promedica i nie kł,am bezczelnie i nie zabieraj ludziom czasu!!!

Pflege Mit Herzen

Dzień dobry, odprowadzamy wszystkie składki łącznie z ubezpieczeniem zdrowotnym. Zachęcamy do kontaktu z nami: http://www.pflegemitherzen24.pl/kontakt-s23. Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania i wątpliwości. Pozdrawiamy serdecznie, Pflege Mit Herzen

Iza
@Pflege Mit Herzen 07.09.2015 12:07

Jeszcze raz pusccie mi sygnal z waszego numeru (usunięte przez administratora) to bedziecie mieli sprawe na policji i w prokuraturze!!!!

joannaj

Jeśli uważasz za legalną ofertę bez ubezpieczenia zdrowotnego na śmieciówce!!!!

ewaC
@joannaj 31.08.2015 19:42
Jeśli uważasz za legalną ofertę bez ubezpieczenia zdrowotnego na śmieciówce!!!!

To nie prawda jezeli nie pracowalas w tej firmie to po co piszesz glupoty ,wlasnie pracuje w tej firmie wszystkie skladki sa odprowadzane ,firma dba o pracownika ,bedac na zleceniu dzwonia kilka razy i pytaja czy wszystko w pozadku ,pieniadze wyplacane sa terminowo i nie sa najgorsze .Jestem zadowolona ze wspolpracy z Pfilge Mit Herzen

Alina

Wszystkie firmy to gwarantują, tylko często za małe skladki na ZUS płacą i często na czas nie ma wypłaty. Ja pracuję dla firmy Ac...-Int.... z Warszawy. Na wysokich skladkach mi nie zależy, bo już mam emeryturę. Skladki od najnższej krajowej . Początkowo podchodziłam bardzo nieufnie. Ale nabrałam powoli zaufania. Teraz czekam czy za polecenie dwoch opiekunek, ktore pracują z mojego polecenia otrzymam jakiś bonus. Tak mam w umowie. Nie mam obaw ,że nie otrzymam wyplaty. Wyplacają 10 dni po zakończeniu zlecenia. Dla mnie to maly minus,ale zaakceptowałam , bo zawsze terminowo.

Aga

Pracowałam w tej firmie 3 lata temu i mam porównanie z innym pośrednikiem. Wyjeżdżając do pracy dostałam na piśmie opis stanu zdrowia mojej podopiecznej, a pomimo tego następnego dnia po przyjeździe zadzwoniła pani z firmy pytając czy to co podała rodzina jest zgodne ze stanem faktycznym, pani z Polski dzwoniła również z życzeniami świątecznymi, przed powrotem do Polski i kiedy już byłam w domu, żeby się dowiedzieć czy szczęśliwie dojechałam. Może to nic wielkiego, ale jeśli jest się w obcej rodzinie to docenia się takie gesty. Poza tym jechałam tylko na dwa miesiące (tak chciałam) i firma zapłaciła za przejazd w dwie strony - poprzedni pośrednik płacił dopiero przy pobycie trzymiesięcznym. Pieniądze były zawsze na czas. Właśnie straciłam pracę w Polsce, więc rozważam kolejny wyjazd z nimi.

joannaj

Krótko: nie warto w ogóle nie warto z żadną z tych agencji nie tylko z tą - brak opłat na zus i emetytury na starość a praca do d....dbają o to żeby jak najwięcej mieć dla siebie szkoda czasu!!!!!

Tatiana

Czy ktoś może dodać opinię o tej firmie Pflege mit Herzen 24 Katowice, ale ktoś kto pracował jako opiekunka. Czy terminowo płacą, czy umowa jest do przyjęcia, czy dbają o pracownika? Czy warto nawiązać współpracę? Z góry bardzo dziękuję

joannaj

Wyjezdzaj sobie na stale do podcierania tylkow!!!!Jak lubisz!!!! Brak rzetelnej informacji o stanie zdrowia klienta przed wyjazdem...braK JAKIEGOKOLWIEK UBEZP: ZDROWOTNEGO: MUSISZ MAX PO ´3 MIES: WROCIC DO POLSKI DO MUSI PRZYJECHAC ZMIENNICZKA POTEM MOZESZ ZNOW JECHAC PO MIES PRZERWY ÜMOWA SPIS NA NICH CHCESZ TO MOGE CI WYSLAC UMOWE ZA DROBNA OPLATA

kalina26
@ewache 14.10.2016 11:31
To prawda tez pracuje w tej firmie umowe mam na dwa lata i nawet bedac w polsce mam odprowadzane skladki wszystkie ,to bzdury c...

Ja pracowałam z nimi w 2014/2015r. Oferta nie zgadzała się nigdy z tym co zastałam na miejscu, panie w biurze nie odbierają tel., nie oddzwaniają, są aroganckie i opryskliwe... Moja współpraca zakończyła się gdy nie zapłacili mi 100 euro za Wielkanoc + 150 euro, które potrącili mi za podróż. Tłumaczyli się że"ta rodzina już nie istnieje" ( bo pan zmarł, a żona zerwała umowę z taką firmą). Potem przestali odbierać telefony i odpisywać na meile. A p.ANNA PĘKAŁA ma czelność napisać wreszcie, że "KOSZTY PODRÓŻY MA MI ZAPŁACIĆ RODZINA A NIE FIRMA" ale zapomniała, że to właśnie rodzina płaci firmie za mój przejazd, aja już skończyłam pracę i jestem w Polsce!!! NIGDY Z TĄ FIR$MĄ!!!!!!!!!

PMH
@kalina26 24.02.2017 23:06

Pani Kalino, niestety chyba zaszła pomyłka.... Pani Anna Pękała Pracuje dla Alteris24 http://www.alteris24.pl/ możliwe, że starała się zaszkodzić konkurencji....

Zostaw opinię o Pflege Mit Herzen 24 - Bydgoszcz

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Pflege Mit Herzen 24