Opinie o Cushman & Wakefield Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Cushman & Wakefield Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Cushman & Wakefield Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Cushman & Wakefield Sp. z o.o. w Warszawa

Rozmowa rekrutacyjna to wielka ściema. Nikt nie informuje o tym, że pracy jest tyle, że ciężko się wyrobić podczas 8 h. Jeśli ktoś nie ma życia prywatnego I zainteresowań to cushman jest idealnym miejscem. Praca tam się nie kończy po 17 i w weekendy. A osoby pracujące od 9 do 17 traktowane jak nieroby i leniuchy. Płatnych nadgodzin nie ma. 13stki też nie ma. Pensje niskie w porównaniu do obowiązków. Omijać szerokim łukiem osobom którym zależy na zdrowiu i spokoju.

artur

A wiecie jak wygląda praca w IT? Czy firma posiada własne zasoby osobowe do obsługi budynków, czy korzystają z firm zewnętrznych? Jeśli mają swoich pracowników to na jakim poziomie kształtują się zarobki?

Czarek

Zastanawiam się dlaczego twierdzicie , że firma nie szanuje pracowników? Bo każe pracować?

kuszman

Polecam prace w Cushman na stanowisku administrator budynku ( można się dogadać z firmami, które świadczą usługi na budynku np. sprzątanie, ochrona, dział techniczny i brać od nich procent. Bydynki doprowadzają do ruiny bo jak się bierze pln to nie można być wymagającym. Z Cushman nikt tego nie sprawdza a dochody z takich źródeł w miesiącu przewyższają 3-4 razy pensje). Tylko zarządzać w Cushman????

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Cushman & Wakefield Sp. z o.o. odpowiadała Twoim potrzebom? Czego dowiedziałeś się o swoim nowym, potencjalnym miejscu pracy? Twoja opinia jest dla nas ważna.
Lalek

Nie polecam firmy- zupełny brak szacunku do ludzi. Dwie rozmowy rekrutacyjne- tylko po to, żeby zrobili raport dla zarządu, bo kandydat z góry wybrany... po dwóch etapach informacja, Żr wybrali kogoś z rekomendacja... tia, od piczatku było wiadomo. Do tego stopnia, ze osoby rekrutujące nawet nie pojawiły sir na 2etapie rozmów w Polsce (ba 1tez nie), oba etapy: rozmowa 10-15min przez skype- po co więcej jak wiadomo, ze już ktoś jest, kto prace ma dostać, ale w kadrach musi się przecież zgadzać, ze rekrutacja się odbyła.

Iza

@Oszukany co takiego miało miejsce, że w ten sposób wypowiadasz się o tym pracodawcy? Jedna osoba nie czyni zespołu, więc może są jakieś superlatywy, o których warto wspomnieć na forum? Jakie miałeś zadania w Cushman & Wakefield? Co z prowizją od sprzedaży?

Iza

@nowfree, @Anna, dziękujemy za Wasze opinie. Na forum ważna jest ich różnorodność, dlatego mile widziane są opinie pisane z różnych perspektyw i mówiące o wielu aspektach pracy w firmie. @Wypełniacz Exceli, czy w firmie istnieje realna możliwość awansu? Czy umowy zlecenia są na porządku dziennym, czy istnieje szansa na otrzymanie umowy o pracę?

nowfree

Odnośnie pracy w budynku Lumen przy Złotej; duże wymagnia za nieduże pieniądze. Na codzień odczuwalna presja i stres, w czasie zamknięcia miesiąca sięga zenitu a leki przeciwbólowe mają branie większe niż cukierki... Z czasem każdy odczuwa, że ktoś pod nim kopie dołek, aby ocalić swój własny. Duzy wpływ na taką nieprzyjemną atmosfere ma pani z dwuczłonowym nazwiskiem. Nie przez przypadek... Działy windykacji, płatności i księgowości upchnięte w malutkich, ciasnych pokojach, nie ma możliwości skupienia się. Analitycy wcale nie mają lepiej, wszyscy ok 20 osób umieszczeni w troche większym. Starsza specjalistka vel krasnal po powrocie z rozmowy kwalifikacyjnej, chętnie opowiada na forum wszystkie fakty o kandydatach, łącznie z osobistymi informacjami ktore nie mają prawa wyjść poza pomieszczenie w którym odbywa sie rekrutacja. Widocznie chęć obgadania wyniesiona z domu jest silniejsza od profesjonalnego zachowania którego wymaga takie stanowisko. Może firma wyrobiła sobie marke na świecie ale od wewnątrzw Pl wygląda to jw

@nowfree

Czyli nic się nie zmieniło, a wręcz przeciwnie...

Wypełniacz Exceli

Plusy: + Brak nadmiernych biurokratycznych procedur + Dobra lokalizacja biura + Brak mikrozarządzania Minusy: - Brak szkoleń, instruktaży, mentoringu a nawet porady - Pasywne zarządzanie przez wyjątki. Przełożeni nie są liderami ani menadżerami ale administratorami. - Brak podstawowej polityki personalnej, systemu rekrutacji - Codziennie ciche dni, brak komunikacji oczekiwań, atmosfera cichego napięcia (jak przed burzą) - Łamane puste obietnice lepszego potraktowania i nadużywanie umowy zlecenia. - Traktowanie z góry, makiawelistyczne umniejszanie zasług i potrzeb pracownika - Niehonorowe obgadywanie pracownika zamiast rozmowy w cztery oczy i przedstawienie swojej oczekiwań - Brak możliwości awansu, praca monotonna zabijająca nadzieje w człowieku W skrócie - zero inwestycji w pracownika i personalny chaos. Gdyby nie moja trudna sytuacja zwolniłbym się.

Maryla

Większość firm kontaktuje się z wybranymi osobami więc przestańcie tak się dziwić!!

anna

Zupełny brak profesjonalizmu. 3 rozmowy ! i nawet nie raczyli napisać emaila że mnie nie zatrudnią...

danio

bylam na rozmowie do dzialu windykacji - rozmowa z pania z HR i pania manager - to bylo jakeis 3 tygodnie temum - do tej pory oczywiscie nie otrzymalam zwrotnej odpowiedzi. Panie zadawaly pytania swiadczace o tym, jakby dopiero na rozmowie wlasciwie moje CV przeczytaly - nie rozumialy co tam bylo napisane ( moze dlatego ze po angielsku?), i ten obrazony ton Grazyn ktore sie dostaly na salony - dobrze ze mialam przeprawe z trudnymi klientami bo nie wiem czy bym wybrnela z tej rozmowy bez emocji :D

xxx

tez mnie interesuje kwestia tych pozapłacowych świadczeń, i na jakie zarobki można liczyć w dziale finansowym ?

Dobre i liczne zmiany po wymianie poprzedniej, wieloletniej i kompletnie nie przystosowanej do zmian Dyrektor Personalnej! Potwierdzić mogę elastyczne godziny pracy i brak przymusowej przerwy obiadowej, nie wliczanej do czasu pracy. To duży plus wśród zacofanego i nie elastycznego świata korpo w nieruchomościach. Atrakcyjne świadczenia pozapłacowe. Są jeszcze różnice kulturowe wśród pracowników ale organizacja zmierza zdecydowanie w lepszą stronę.

Iza

Obecnie dostępnych jest kilka ofert pracy w Cushman & Wakefield. Pracodawca oferuje umowę o pracę oraz pakiet świadczeń pozapłacowych. Interesuje mnie jednak możliwość rozwoju w firmie. Czy zapewniane są dodatkowe szkolenia, pozwalające podnosić swoje kwalifikacje? Dla osób młodych jest to kluczowa kwestia, która w przyszłości może pozwolić na awans lub podjęcie lepiej płatnej pracy.

badchoice

Najgorszaa firma w jakiej pracowałam- mam namyśli dział finansowy przy Złotej. Kierownictwo przymyka oko na mobing. Poza tym nie potrafią wprowadzić nowego pracownika, zatrudniają jak najszybciej a potem nikt nie ma czasu ani chęci, żeby powiedzieć co i jak... absurd. Typowe korpo, właściwie co 2 tygodnie przychodza nowe osoby a inne odchodzą. Typowe korpo....

Pixy

Moja opinia jest na temat rozmowy kwalifikacyjnej. Niestety jak na tak dużą międzynarodową firmę to poziom rozmowy był bardzo bylejaki . Pani średnio przygotowana ( usilnie starała się wypaść profesjonalnie ) zadająca beznadziejne pytania i ewidentnie nie zapoznała się z moim CV. Druga Pani zakrzykiwana przez pierwszą Panią, tak jakby ta pierwsza bała się, że ta druga zada jeszcze głupsze pytania. Ogólnie tak sobie. Czekam na odpowiedź.

Wko

Cushman & Wakefield Sp. z o.o. z tego co widzę ma naprawdę dobre oferty pracy i chyba jest to na miejscu dość

llkk

A jak pracuje sie w Warszawie? Też chaos komunikacyjny? prosze o opinie

ulu

Nie radzę tej firmy.. komunikacja pomiędzy działami na bardzo niskim poziomie. Działy (o dziwo!) konkurują ze sobą. Ogólnie w firmie panuje chaos.Obowiązki pracownika często nie pokrywają się z tymi, co w rzeczywistości robisz. Sądzę, że ta firma jest mocno przereklamowana. Można tam pracować mając protekcję - na przykład, szefa. I kompletnie nic nie robić. Moim zdaniem, niedługo ta firma odnajdzie się w sytuacji kryzysowej. Aczkolwiek, każde doświadczenie jest ciekawe.

Zostaw merytoryczną opinię o Cushman & Wakefield Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Cushman & Wakefield Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Cushman & Wakefield Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 11.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Cushman & Wakefield Sp. z o.o.?

Cushman & Wakefield Sp. z o.o.