Opinie o Doppiek Sp. z o.o. w Dopiewo

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Doppiek Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Doppiek Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Piekarnie

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Doppiek Sp. z o.o. w Dopiewo

fiona

Nie rozumiem...dlaczego ludzie którzy pracują lub pracowali w tej firmie,nie są w stanie porozmawiać o swoich żalach i problemach w cztery oczy tylko rzucają "mięchem" na forum publicznym.Każdy ma wolną wole i wybór..nie podoba się odchodzę i do widzenia ,a nie męczycie się ludziska i opływacie pózniej żalami i pretensjami...ŻENADA

r.
@fiona

A myslisz ze to cos da w cztery oczy,nic n ie da pracowalem tam chodzilem do szefa z problemami ktorymi stwarzal pseudo manager i co i (usunięte przez administratora). szef sluchal tylko go ale jak nie umieja docenic pracownika to juz ich problem a nie wspomne o tym jak odeszlem z tamtad jak bym przestepstwo popelnil.

norbi

Pracodawca i niby kierownik mogą razem rękę sobie podać.Wynagrodzenie kiebskie ,umowa zlecenie śmiech!!! Sami sobie stańcie za ladami i nawzajem piszcie sobie kartki co zrobić aby zwiększyć utarg. Wy jesteście po studiach? Tragedia , tego nie da się opisać.

klient

oceniam bardzo pozytywnie pieczywo żytnie 100% tak jak deklarują, bułeczki wyborowe super - tak trzymać

PIP

Podejście pracodawcy do swoich pracowników jest żenujące. Na papierze pensja minimalna, a pod stołem reszta. (usunięte przez administratora) Ponieważ ciągnie się to od wielu lat to myślę, że to najwyższy czas aby oficjalnie, w formie pisemnej zgłosić to im. Mam nadzieję, że pomoże to wielu innym przyszły pracownikom.

PIP
@PIP

Niestety mój post nie był wcale obraźliwy, a został zmieniony przez administratora. Chodziło mi o to,że praktyki panujące w tej firmie (a mianowicie nie wykazywanie całości dochodów pracowników przed fiskusem - szara strefa, należy ku przestrodze potencjalnych pracowników, zgłosić do Państwowej Inspekcji Pracy i US. Określenie "im" użyte przez administratora dotyczy PIP.

no
@PIP

Święta prawda. patrzą tylko na siebie a pracownika mają za nic

Jak oceniasz przebieg rozmowy rekrutacyjnej w firmie Doppiek Sp. z o.o.? Jakich rad mógłbyś udzielić osobie, która rozważa skorzystanie z zaproszenia na spotkanie w tym miejscu? Czy poleciłbyś jej, a może odradził wykorzystanie szansy?
gggggggggggg

ciekawe kiedy teraz będziesz dawał po nocy pracownikom w łapę??? Szefie od siedmiu boleści!!!

4g45

dostałeś już podpis od żonki...na tk maxxa stać Ciebie???

leszek

od niedawna mieszkam na Manhatanie w Swarzedzu i musze przyznac ze tak milej obslugi jak w tamtym sklepie dawno nie spotkalem,obie Panie sa wspaniale oby wiecej takich bylo w innych sklepach

No tak zgadzam się z opinią przedmówcy..panie w Dopieku są bardzo miłe ,ale nie tylko na Manchatanie -chodzi pewnie o Swarzędz.Jeszcze nigdy nie byłam zle potraktowana przez jakąkolwiek Panią a zakupy robię w różnych punktach jesli chodzi o Swarzędz

STAŁA KLIENTKA
@Ewa

Podzielam opinie Manhatanu ale w drugim punkcie na (usunięte przez administratora)przyjęli teraz (usunięte przez administratora)ktora kompletnie nie nadaje sie do pracy w handlu-także Panie Menadżer źle pan wybrał ta ekspedientke!!!!!!czas pomyslec nad zmianą!!!!

janek

Witam,a ja bym chciał tylko podziękowac szefowi tej firmy, za zatrudnienie tak sympatycznych Pań w sklepie na Manchatanie. Panie są bardzo, bardzo miłe, sympatyczne i zawsze bardzo uprzejme. W sklepie jest czysto, az sie miło kupuje. Wiecej takich Pań powinno pracować w Dopieku.

nana

taka sobie

...

Na konto jest zawsze na czas, a jak tak nie jest to nie wiem, bo ja sie z tym jeszcze nie spotkalam. Praca jak praca, jednym się podoba innym nie. Myślę, że trzeba samemu się przekonać, porozmawiać z tymi co na danym punkcie pracują.

?

Nie pracuje dlugo.ale umowa o prace byla po 3 miesiacach zlecenia. Fakt pensja minimalna i ta reszta w polowie miesiaca ale zawsze na czas.

SZCZERA PRAWDA

A no i dodam ze oczywiscie na umowie masz najnizsza mozliwa kwote, bo wyrowauja rzekomo w polowie miesiaca, ale tak jak pisalam, nie tak jak powinni tylko jak sie im podoba i tego oczywiscie nie ma w umowie, wiec nawet gdyby Ci nie wyplacili nie mozesz im nic zrobic. Musza miec niezle znajomosci w PIP bo inaczej nie wyrobili by sie z karami.

SZCZERA PRAWDA

Umowa o prace i pieniadze na czas? Albo jestes kims kto robi dobra reklame temu miejscu albo jestes pracownikiem z dlugim stazem i zalapalas sie na inne warunki. Ja musialam sie prosic o zlecenie. A jak w koncu po jakims czasie z laska dostalam to wygladalo to tak, ze czesc pieniedzy kolo 10 na konto, a czesc rozliczana w polowie miesiaca i tu uwaga- nie tak jak bylo ustalone, tylko tak jak sie im podoba!

...

bez przesady, wypłaty są zawsze na czas i umowa o prace też jest.

...

oni wciąż szukają i zbieraja cv

...

pewnie ze pracuje, ale jak nic sie nie zmieni to bedzie zle

Elan

Czy wciąż pracuje tam ten niemiły manager na którego tutaj tak wszyscy narzekacie czy może ktoś zmądrzał? :)

Zostaw merytoryczną opinię o Doppiek Sp. z o.o. - Dopiewo

• Jak się pracuje w Doppiek Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Doppiek Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 11.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Doppiek Sp. z o.o.?

Doppiek Sp. z o.o.
2.7/5 Na podstawie 55 ocen.
  • Trzcielińska 1
    62-070 Dopiewo