Opinie o Doppiek Sp. z o.o. w Dopiewo

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Doppiek Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Doppiek Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Piekarnie

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Doppiek Sp. z o.o. w Dopiewo

To już jest śmieszne. Znajomy pracował w tej firmie i nadal nie dostał wypłaty. Żenada

Geniu

Tak to już jest przed 11 listopada ;) a pozatym tam nigdy nie masz wypłaty 9 tylko zawsze 10 i ostatnim przelewem :]]]

Klientka

Chleb ostatnio straszny kruszy się chyba coś dodają bo wcześniej był ok oszczędność ponad wszystko nie fajnie chodzi głównie o firmowy i jeszcze ceny w górę

Nie polecam pracy tam teraz szukają znów do pracy gdzie przed chwilą zwalniali żenada ????

Y

A co z tymi co im powiedzieli ze zadzwoni jak zwalniał? Zadzwonił?

Ty

Szefostwo słucha managera jak Boga i we wszystko wierzy może by tak porozmawiać z pracownikami co?

Hahha
@Ty

Tym bardziej ze owy”meneger”osoba wiarygodna nie jest i uwielbia sobie przypisywać pomysły ekspedientek.a do tego wszystkiego - gdy nawali (a często tak bywa) to zwala wine na kogoś bo nie umie się przyznać do błędy!!!

Jak oceniasz przebieg rozmowy rekrutacyjnej w firmie Doppiek Sp. z o.o.? Jakich rad mógłbyś udzielić osobie, która rozważa skorzystanie z zaproszenia na spotkanie w tym miejscu? Czy poleciłbyś jej, a może odradził wykorzystanie szansy?
Trwała

(usunięte przez administratora) Wspolczuje takiej „kadry” rządzącej tymi dziewczynami .. zysk zysk i zyyyysk .. jest inna robota to bierzcie i nie podniecajcie się ta „wyplatka” bo tam nie znasz dnia ani godziny czy jestes na umowie o prace czy nie ;-) i mozess w robocie dawac z siebie wszystko a i tak się czuj niepewnie . No i dziewczyny na maxierzynskie to tam tez nie macie co iść bo nie bedzie gdzie wracać !

Każdy chyba może się tutaj wypowiedzieć podzielić opinią czy klient czy pracownik więc nie wiem po co taki hałas faktycznie chleb ostatnio trochę się popsuł niestety

Dziekuje bardzo tym Pania za ladą w tych trudnych czasach. Jestescie Wielkie

@Klient

Panie M. co Pan wypisuje. Żaden...zapewniam żaden klient nie wejdzie na forum i nie napisze tego tutaj. Mówią to ekspedientkom w twarz, ci życzliwi oczywiście. Taką propagandę proszę upubliczniać w Korei północnej. Ludzie tam są przyzwyczajeni do manipulacji

Czy Wy ludzie nie macie co robic tylko takie (usunięte przez administratora) pisac ,chleb z 3dni pracownice z przed 20 lat boze,zwalniaja za L4 kto ma czas na takie bzdury.Zwalniaja bo zasluzyles bez powodu nie zwolnią. Milego dnia

Możliwości takiej (patrz. w agresywnym i jadowitym tonie, bez oczywiście jakiegokolwiek sensownego argumentu) odpowiedzi jest kilka. Albo ktoś broni swojego tyłka bo faktycznie sprzedaje stary chleb. Albo znalazł sobie dobry moment do odprawy ludzi niewygodnych*. Albo jest właścicielem lub lewą ręką prezesa. Innych nie znajduję, bo któżby inny miał czas na " takie bzdury". Kimkolwiek jesteś pamiętaj że nie ma ludzi niezastąpionych. Peace end love. Miłego * ludzie niewygodni: nie donoszą, nie przynoszą do pracy wazeliny i wziernika żeby głębiej wejść, nie przypisują sobie wszystkich zasług. Nie zwalają winy na innych. Mają do siebie szacunek.

Klient

Stary chleb razowy z przed trzech dni chyba sprzedają (usunięte przez administratora)

L

nieciekawa firma gdzie wyrzucaja pracownika bo był na zwolnieniu lekarskim albo na opiece na dziecko... nie można tam chorować jak ktoś chce to na dwa trzy miesiące żeby się zaczepić dluzej nie ma co tak jak ktos już gdzieś nizej napisal.

Adusia

Porażka porażka i jeszcze raz porażka????

Wiele osób zainteresowałaby kwestia, związana z możliwością rozwoju w Doppiek Sp. z o.o.. Czy taka w ogóle w niej istnieje?

pracownica

Nie istnieje możliwość rozwoju. Jak dostaniesz umowę o prace to już jest cud!!!

Sandra

Ciągle przenoszone ekspedientki. Czemu to ma służyć ? Było już tak miło, ludzie się przyzwyczaili i co ? Coraz gorzej się robi. Chleby razowe sprzedawane przez kilka dni, gumowate bułki. Szef nie rozumie potrzeb klientów... firma to nie tylko produkt, ale tez ludzie którzy pracują... a przede wszystkim ludzie. Jak ktos zle za szefa zarządza to trzeba go wymienić, może niekoniecznie przenosić czy zwalniac te panie, które napędzają ten cały biznes?

Martynka_99

Oddajcie nam Panią Patrycję w piekarni na os. Działyńskiego w Swarzędzu! Pani Patrycja to przemiła osoba, dzięki której zawsze chciało mi się wstawać po świeży chlebek rano i wcale nie był to przymus :) Zakupy u niej to przyjemność i przy okazji możliwość krótkiej pogawędki. Taki pracownik jest na wagę złota! Rzadko kiedy spotykany w tych czasach.

Klientka
@Martynka_99

A co? Pani Beatka się nie sprawdza... czyżby wszędzie ten sam problem? No...Nie jest to empatyczny typ człowieka.

Jolka

Fajne miejsce do pracy, fajna atmosfera i można się wiele nauczyć, więc polecam.

Witam przeczytałam jedną opinie ze w sklepie o 11 ,nie bylo w swieta chlebka .Prosze P jak sama nazwa wskazuje ze jest to piekarnia i robi sie zakupy z samego rana nie wymagajmy zeby o 11 godz byl caly asortyment pieczywa .Co do Pan proszę mi wierzyć ze sa zawsze mile i usmiechniete niestety nie mozna tego samego powiedziec o klientach ale mimo tego zawsze jestemy mile. Co do Pan w kadrach prosze sie zamienic z nimi praca a potem komentowac.Co do szefostwo zawsze mili i uczynni zarobki rewelacja.pozdrawiam

Ciekawa

Witam. Poszukuję pracy w cukierni i chciałabym się zapytać jak wygląda praca w tej cukierni na produkcji i ile się zarabia?

Co powiecie odnośnie o zarobkach w Doppiek Sp. z o.o.? Czy w ostatnim czasie ich poziom zmienił się?

MR

Gdzie jest ostatni wpis? Wyparował?

@MR

Jaki wpis?? O czym był?

Zarobki są dobre chociaż jest 6 dni po 8-9 h to szału niema ale wypłacane w 2 ratach a ta druga nigdy nie wiadomo kiedy wpłynie na konto może 25 a może 29

Witam ile zarabiają na produkcji pracownicy

P.Kasia

Dzień dobry .Bardzo miłe nowe Panie na oś.Raczynskiego.Pomoga zawsze z uśmiechem.Dziekuje.

Zdzisław

Łysa małpa robi co chce a Gucze tańczy jak zagra. Nie polecam tej pseldo firmy.

XD
@Zdzisław

Łysa małpa, czyli kto? Można coś więcej na ten temat?

NOWAK
@Zdzisław

opinię o firmie jest napisana przez pana M. CZ. nie przezemnie/ o firmie nie narzekam dobre zarobki szef się nie wtrąca coś się dzieje zaraz reagują panie menager nie wolno komuś podkładać świnki widzieliśmy się o 7 pan robi wpis o 8.18 dziecinada z podpisem zdzisław to nie moje metody sprostowanie piszę dla kolegów których pozdrawiam liczę na wyrozumiałość i kontakt

NOWAK
@XD

podkładanie pod kogoś maila jest karalne pana tylko ostrzegam panie M.CZ. nie jestem żaden ZDZISŁAW to nie moje metody jestem byłym pracownikiem tej firmy może ktoś to przeczyta i pójdzie po rozóm do głowy

Zostaw merytoryczną opinię o Doppiek Sp. z o.o. - Dopiewo

• Jak się pracuje w Doppiek Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Doppiek Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 11.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Doppiek Sp. z o.o.?

Doppiek Sp. z o.o.
2.7/5 Na podstawie 55 ocen.
  • Trzcielińska 1
    62-070 Dopiewo