Opinie o Doppiek Sp. z o.o. w Dopiewo

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Doppiek Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Doppiek Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Piekarnie

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Doppiek Sp. z o.o. w Dopiewo

RM

Gucze co słychać?

Dominika

Na swojej stronie internetowej Doppiek Sp. z o.o. umieściło informację o docenieniu jej przez Centralne Biuro Certyfikacji Krajowej, co jest potwierdzeniem spełniania najwyższych standardów. Czy to spełnianie standardów uwzględnia również pracowników tej firmy? Jak to wygląda od strony praktycznej? Zachęcam aktualnie zatrudnione osoby w Doppiek Sp. z o.o. o wypowiedź w tej sprawie.

Tłusty czwartek :)
@Dominika

Jakie najwyższe standardy, szanujmy się :) Nie będę się tu wypowiadać żeby nie psuć renomy, a i jeszcze z pracy wylecieć. Dziękuję bardzo

XD
@Tłusty czwartek :)

Właściciel zawsze był bucem.

XD
@XD

Doppiek czyli doopiek

Dominika

@MR, wpisy na forum usuwane są tylko wtedy, gdy łamią regulamin forum. Zachęcam Ciebie do zapoznania się, jakich sytuacji może to dotyczyć: https://www.gowork.pl/regulamin Chciałabym wspomnieć, że przed dodaniem komentarza, zawsze akceptuje się jego postanowienia.

Nieznajoma

Siano spoko tylko szkoda że pod stołem. Umowa na 3/4 etatu a robisz 8 godz lub więcej. Szefowa bardzo miła kobieta, szefa za bardzo nie poznałam ale pseudo menedżer jak mu zagra tak zatańczy. Szef to chyba nie widział na oczy 80% ludzi którzy tam pracowali. Po prostu menedżerowi się coś nie spodoba to wypad, gość zadumany w sobie nie liczy się ze zdaniem innych, uważa że ma zawsze rację. Myślę że gdyby nie on to wszyscy byliby szczęśliwi. Ciągłe jakieś zmiany wymyśla, najgorzej w święta lub w jakiś dzień uprzedzający długi weekend. Słyszałam że kierowcy to jeżdżą jak debile po 4 kursy nie raz. Na sklepach też nieciekawie, co chwilę zmieniają osoby. Generalnie jak kończy Ci się umowa to możesz szukać innej pracy :)

Jak oceniasz przebieg rozmowy rekrutacyjnej w firmie Doppiek Sp. z o.o.? Jakich rad mógłbyś udzielić osobie, która rozważa skorzystanie z zaproszenia na spotkanie w tym miejscu? Czy poleciłbyś jej, a może odradził wykorzystanie szansy?
zzz

witam jestem zainteresowany praca w tej firmie ale nie wiem czy warto tam isc proszę o info

sprawiedliwy
@zzz

jezeli szukasz pracy tymczasowej to smialo wystarczy ze przejdziesz rozmowe z "kierownikiem"3/4 etatu na papierze w realu 8 godzin lub wiecej oczywiscie bez wykazywania tego w us strata czasu

M
@zzz

Zaręczam, że nie warto.

Dominika

@Zrelaksowany, a jakie ono jest skoro twierdzisz tak? Co chciałbyś by zmieniło się w pozytywnym kierunku? A jak poza tym wygląda etap zatrudnienia i przyjęcia się do pracy? Tylko przyjmowanie są Panie?

sprawiedliwy

firma nastowiona tylko i wylacznie na zysk brak szacunku dla pracownika pseudo menager zlosliwy wredny z zenujacymi pomyslami jesli masz swoje zdanie i nie pozwolisz sobie zeby mogli cie gnoic to juz nie masz pracy doppiek miejsce pracy tymczasowej wiekszosc pracownikow jest ok

Zrelaksowany
@sprawiedliwy

A co na to Pan Gucze? Czyżby cały czas interesował się socjotechniką i psychologią? Z tego co piszecie nic się nie zmieniło w tej firmie jeżeli chodzi o podejście właściciela do pracowników. Żenada.

Panie w sklepach uśmiechnięte ponieważ pracuje się dobrze :) obowiązki są, jak w każdej pracy,ale nie jest ciężko i atmosfera ok.

Łukasz

Jestem pełen podziwu dla rodzimych przedsiębiorców z naszego rynku, którzy dają radę i budują własną markę. Obserwuję tą firmę od dłuższego czasu, a w zasadzie bywam w ich sklepach i po prostu robię zakupy. Widać, że ktoś dobrze prowadzi ten biznes. Z każdym rokiem widzę że Doppiek, oprócz dobrych jakościowo produktów już od jakiegoś czasu zaczął stawiać też na poprawę wizerunku swoich sklepów - robi się po prostu przyjemnie dla oka. Założyli nawet stronę internetową i wygląda to estetycznie. Niestety w najbliższym czasie przenoszę się do Wrocka i będzie mi brakowało razowca i jadzodzianek! Śmiało można powiedzieć, że Doppiek to już marka sama w sobie. PS. Nie wiem jak tam się pracuje, ale Panie w sklepach zawsze uśmiechnięte ;)))

doris

Jestem zniesmaczona, już kilka razy chciałam kupić pieczywo w Skorzewie kolo Galerii Mallwowa ale niestety, około godz. 12 juz nie ma chleba, puste półki, to po co ten sklep otwierać skoro w południe juz nic nie kupisz????

Zadowolony

Chcialem ,poinformowac szefostwo ze wasze pieczywo i rogale jest rewelacyjne jak i wasze pracownice.uwielbiam robic i robie zakupy przy freszu,piaskach i manchattanie.panie w tych sklepach sa poprostu rewelacyjne.taka obsluga na 6 .Panie wlascicielu dbaj o te kobiety.

Były

Ja też tam pracowałem i muszę przyznać, że bardzo dużo się nauczyłem. Praca na produkcji nie jest lekka i jak ktoś nastawia się na łatwą robotę to nie tędy droga. Warunki pracy na produkcji tez sa ok, bo troche sie inwestuje - takie moje odczucie. Wiadomo, że czasami było nerwowo, bo szef wymagajancy, takze lekko nie bylo ale ogolnie byl to dobry okres. No i kasa na czas! Pozdrawiam cala ekipe!

Karolek

Panie sa moze i mile,ale na zmianie popoludniowej jedna z tych pan notorycznie ma glowe w telefonie,moze mam takie szczescie.zmienilem sklep bo mnie to irytowalo.teraz robie zakupy w tym nowym sklepie przy freszu lub na manhattanie i tam poptostu rewelacja .obsluga na 102 .brawo dla tych pan.

Natalia
@Karolek

Panie Karolku, nie wiem dlaczego Pan się tak doczepił tego telefonu, skoro jak Pan sam napisał Panie są miłe. Tylko się bać, aż trafi Pan na sytuacje, gdzie w kolejnym sklepie zobaczy Pan kogoś z telefonem, znowu Pan zmieni sklep??? pozdrawiam ;)

Martyna

Co za bzdura. Obie Panie są bardzo miłe i pracowite. Takich sprzedawców powinno być więcej. Robię tam zakupy codziennie i żadnej z Pań z telefonem nie widziałam. Lubię tam robić zakupy, nie tylko ze względu na smaczne pieczywo, ale też ze względu na obsługę :). A tak w ogóle to strona jest o pracodawcach a nie o pracownikach. Pozdrawiam :)

Natalia
@Martyna

Potwierdzam, obie Panie bardzo miłe i zawsze uśmiechnięte, bardzo chętnie robię tam zakupy, rzadko spotyka się tak fajną obsługę. Pozdrawiam

Karolek

Sklepy ok,ale jedna Pani z Dopieku na Dzialynskiego ,nie jest zbytnio mila i ciagle ma glowe w telefonie.bardzo nie ladnie .troche lekcewazaco.

Widzac, ze szef dba o sklepy , wszystkie po kolei remontowane super!!!!

xxx

Ile płacą najniższa....ludzi co chwile zwalnia przyjmuje nowych bo podatków unika..nie masz co liczyć na dłuższy pobyt w tej firmie bo wystarczy że powiesz coś nie po mysli szefuncia i wylatujesz z hukiem...On nie przejmuje sie pracownikami tylko sobą i swoja rodzinką Ty jestes maszynką do robienia mu kasy

Karolek

Zgadzam sie,ze obsluga na tym nowo wyremontowanym sklepie jest wzorowa.na innych pewnie tez,ale ja zakupy robie na dabrowszczakow tzw.manhatan.bardzo dobre pieczywo,drozdzowki .no i jest to sklep czynny do 18 bo szkoda ze na warszawskiej jest tak krotko, bo ja wracsm po 16 no i cale szczescie ze jest manhatan no i jeszcze plac powstancow gdzie moge sie zaopatrzyc.Szefie nie skracaj godzin na tych sklepach bo gdzie my dostaniemy tak dobry chlebek.

korek

Bardzo ładny sklep na oś.Dąbrowszczaków po remoncie, taki czysty, nowoczesny. Pięknie no i obsługa też bardzo,bardzo miła:)

yyyyba

Masakra sklepy zamknięte bo nie ma kto pracować...a ciagle ludzi zwalniaja...chyba za dużo juz dorobił sie na chlebku

Zostaw merytoryczną opinię o Doppiek Sp. z o.o. - Dopiewo

• Jak się pracuje w Doppiek Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Doppiek Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 11.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Doppiek Sp. z o.o.?

Doppiek Sp. z o.o.
2.7/5 Na podstawie 55 ocen.
  • Trzcielińska 1
    62-070 Dopiewo