Żagiel S.A

Opinie o Żagiel S.A

3wer

jezeli chodzi o zatrudenie u nich w firmie to wiem ze szukaja na chwile obecna mechanika- diagnosty w Lublinie, ttrzeba miec wyskztalcenie mechaniczne

!

Firma ok ale niektórzy szefowie do niczego.

Zwolnienia już są i jeszcz e głowy poleca

M.

Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako ... .bardzo dobrą. Atmosfera i ludzie tam pracujący są ...bardzo mili i pomocni. Najbardziej podobało mi się w Żagiel S.A kontakt z klientem, założenie planu finansowego.

Monika

Witam wszystkich. Czy ktoś ma może informację na temat planowanych zwolnień grupowych (redukcji stanowiska referenta) w Żagiel S.A.? Kiedy to ma nastapić i na jakich zasadach? Przecież setki ludzi stracą pracę...

Zostaw opinię o Żagiel S.A - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Żagiel S.A