Firma Event

Kraków

Opinie o Firma Event

mila

Carol' powiem ci ze spoko fajne doswiadczenia jak widzisz możesz rozwijac się w kilku dziedzinach :) Jako tancerka musisz posiadać jakieś kursy zawodowe czy przyjmują cie bez kwalifikacji, zastanwiam sie nad tym

Carol

Kasa nie z tej ziemi, fajna atmosfera, darmowa lekcje tańca na rurze i angielskiego !!! Wszystko fajnie do puki kluby zarabiają. Najlepsze zaczyna się gdy przyjdzie słaby tydzień, a po nim drugi. Odcinają wtedy prąd, wodę, internet i zaczyna się Cocomo! Kluby toną w długach ratując się sprzedażą róż. Ubaw po pachy. Zostajesz wysyłana do innych klubów na drugi koniec polski, mieszkasz po kilka osób w wynajętym przez firmę mieszkaniu gdzie jedna drugą okrada. Wymarzona praca. No i pijesz ile klient naleje - hehe! Miłej pracy :)

magda99

ja pracowalam w tej firmie przez pol roku jako tancerka. kasa nie z tej ziemi , a praca naprawde fajna. nauczylam sie tanczyc , chodzilam na lekcje angielskiego sponsorowane przez firme, poznalam duzo fajnych osób i zarobilam duzo pieniedzy ! jesli ktos potrzebuje duzo gotówki przy nie wielkim nakladzie pracy powinien tam isc

Zostaw opinię o Firma Event - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Firma Event