Event

Krynica-Zdrój

Opinie o Event

ljhb

@szejm widze ze te oferty pracy są naprawde bardzo rożnorodne. Szukają na przykład tancerek pole dance

moko

a co wiecie o Klubie Exlosion na Piłsudskiego ??? co to za klub i jakiego rodzaju

romek

hahaha, dobra opinia @zdziwiony! no w sumie nie wyobrazam sobie, żeby w ten sposób miała wyglądac rekrutacja, no chyba, ze jest się faktcyznie jakieś najwyższej klasy specjalistą z danej dziedziny, no to zmienia postać rzeczy, jeśli pracownicy się o Ciebie biją, haha, Naprawde chyba ktoś tu nie zna polskich realiów pracy.

dora01ss

hej, chciałabym się czegoś dowiedzieć na temat pracy jako kelnerka/barmanka w klubie w krynicy zdrój, pracuje tam któraś? byłam dzisiaj na rozmowie i Pani z którą rozmawiałam wydaje się bardzo fajna, w środe miałabym podpisywać umowę a w przyszłym tygodniu szkolenia w krakowie. :)

Meg

o COCOMO- pracowałam tam przez jakis czas jako kelnerka i zrezygnowałam, chce uprzedzic tylko wszystkich facetów- NIE IDZCIE TAM!!! jesli chcecie zahaczcie o jakikolwiek inny klub gogo bo w Cocomo od momentu przekroczenia progu jestescie caly czas obserwowani,chwile potem obleza was tancerki i za pare min kelnery i beda nagabywac zebyscie wydali grube siano..atmosfera zabawy jest tylko pozorna, dziewczyny pracuja prawie kazdej nocy,sa przemeczone,ponizane przez kierowniczki. Aha i nie liczcie na nic poza tancem,nawet za grube pieniadze zadna nie przespi sie z wami bo regulamin tego zabrania. COCOMO szuka frajerów ktorzy wydadza tam cala kase z karty za badziewne drinki, minute tanca albo szampana. Ogolnie organizacja pracy lezy i kwiczy,ale to sie bardzo ladnie tuszuje. Aha i nie jedzcie orzeszków ;)

deng
@Meg 21.07.2014 16:00

możesz wyjaśnić kwestie orzeszków?

Anka
@deng 23.07.2014 11:06
możesz wyjaśnić kwestie orzeszków?

Ups..co z tymi orzeszkami??????????????Czy to po nich pomroczność jasna???????

gosc

na okresie próbnym pracownik otrzymuje 80% wynagrodzenia, pamiętajcie ze w innych firmach nie płaca za okres próby !!! za zły makijaż nie dostaniesz kary - nie wiem kto opowiedział Tobie takie głupoty - ale to nie jest prawda !!! Promotorka - zajmuje się reklamowanie klubu, zaprasza gosci do środa :) praca w godzinach wieczornych max 5 h :) a do tego podstawa za godzinę + prowizja :) polecam !!!!!

zainteresowana

Czy to prawda ze osoba ktora przeprowadzala ze mna rozmowe kwalifikazyjna otrzyma za to kase z mojej pensji? Ze za "zly" makijaz otrzymam kare? Jak wyglada praca promotorki?

Kamilla01

Witam, rok temu pracowałam w klubie, który jest konkurencją w Krynicy dla Cocomo, w Planie B. W ciągu 3 dni we wrzesniu zarobiłam powyzej 2 tys złotych. Praca polegała na promowaniu klubu i roznoszeniu ulotek. Pieniadze otrzymałam w dzien zakonczenia pracy + premie, wlasciciele traktowali mnie jak dobra znajoma a nie pracownika, czulam sie bardzo dobrze. Wiem, ze w tym roku beda rowzniez potrzebowac promotorek, ulotkarek oraz tancerek. Z tego co wiem nie tylko ja bylam zadowolona, calkowity profesjonalizm, mila atmosfera i swietne zarobki. Jesli nie wielkim kosztem chcecie w krotkim czasie dobrze zarobic chetnie udziele informacji. Kontakt na maila: kamila.za@op.pl

POLECAM PRACE W EVENT !

Ewa

Pracuję jako kelnerka i zarabiam naprawdę niezłą kasę:). Pracowałam w wielu miejscach i mogę szczerze powiedzieć, że nie zarabiałam nigdzie takiej kasy jak tu..Praca jest naprawdę spoko:)

muszelka
@Ewa 22.05.2014 14:53

Popieram koleżankę. Ja również pracuję w Cocomo, tyle że na stanowisku Barmanki. I muszę się wypowiedzieć w tej kwestii, bo nie rozumiem o co chodzi z rzekomymi oszustwami? Ja pracuję na jasnych zasadach, mam podstawę i prowizję więc zarabiam świetną kasę - którą jak do tej pory zawsze otrzymuję na czas. Ekipa też jest świetna, w pracy panuje luźna atmosfera a sam Klub oceniłabym na poziomie ( pracowałam w gorszych miejscach). Dlatego szczerze - raczej nie sugerowałabym się negatywnymi wypowiedziami, zawsze można spróbować a jak komuś nie odpowiada to przecież można zrezygnować :)

miki m

Hej, jestem kelnerką w Krynicy w cocomo i fajnie mi sie pracuje. Moja praca polega tylko na kelnerowaniu. Dostaję fajne wypłaty co tydzień!!! co na poczatku jeste super bo nie trzeba miesiaca czekac... Atmosfera jest fajna, kierowniczka pomaga w razie potzreby, a dziewczyny wspierają sie nawzajem. Na szkoleniu byłam w krakowie i po skonczonym od razu do krynicy przyjechalam i juz zostalam. Wiec polecam gorąco :)

Lusi

Zależy co masz na myśli mówiąc BARDZIEJ puszyste, u nas pracują różne dziewczyny:) musisz się zgłosić i porozmawiać, zarobki są bardzo różne, ale uwierz mi, że są nie małe :)wszystko zostanie Ci przedstawione na rozmowie. (usunięte przez administratora)

Lusi

wpisz sobie w google pracuj w cocomo :)

totylkoja

Ogólnie ciężko jest się dostać tam, niby mówią, że brak doświadczenia nie przeszkadza, bo organizują kursy, ale to lipa. Kursy są dwa : jeden teoretyczny prawdopodobnie w Krakowie a drugi - praktyczny w Sopocie lub Gdańsku, zależy jak zadecyduje taka Pani, co je robi. Dojechać trzeba na własny koszt i wrócić też, oni płacą za każdy dzień na kursie po 50 zł brutto i zwracają potem kasę za przejazdy, ale jakoś trzeba się tam dostać. Ja byłam na rozmowie kwalifikacyjnej, ale niestety nie zadzwoniła do mnie już Pani, z którą rozmawiałam. W sumie szkoda, bo podobno fajna kasa szła tam i w ogóle... praca jest w godzinach od 20 do ostatniego klienta, 5 dni w tygodniu (przynajmniej jeśli chodzi o pracę kelnerki).

kamuska3

Cześć dziewczyny, możecie coś więcej powiedzieć o pracy kelnerki ? Ile może zarobić ? Czy wypłaty są regularnie ? Bez ściemy ? Czy można zrezygnować w każdej chwili ? I o co chodzi z tymi oszustwami ?

Maciek

A ja miałem okazję odwiedzić zarówno Cocomo, jaki i Plan B, i to Cocomo bardziej mi odpowiada. Jest przyjemniejsza atmosfera, dziewczyny piękne, obsługa profesjonalna, lokal na poziomie. Plan B mnie jakoś nie zachwycił, może gorszy dzień miałem... Ale jeśli wrócę do Krynicy, to na pewno Cocomo odwiedzę ponownie!

Wiola

Słuchaj jeżeli chodzi o promotora w Gentlemen,s Club PLAN B w Krynicy to śmiało naprawdę fajny gostek dogadasz się z nim bez problemu . Naprawdę warunki pracy w tym klubie sa EXTRA nie martw się o nic będziesz zadowolona....Pieniązki jak sobie ustalisz raz to takie będziesz miała nikt cie nie oszuka....

Ada

Witajcie widzę że tu można zapytać o opinie. Słuchajcie Gentlemen,s Club PLAN B w Krynicy Zdrój . Jestem umówiona na rozmowę z Promotorem tego klubu czy ktoś wie co to za facet.. Troszkę sie obawiam..

Wiola

Słuchajcie dziewczyny to Cocomo w Krynicy to naprawde porażka .. Promotorka jakaś niedorozwinięta romawiałam z nią i zaproponowała mi prace na warunkach nie do przyjęcia.Jak ktoś chcę pracować w Krynicy w tej profesji udajcie się do konkurencji. Gentlemen,s CLUB PLAN B zajefajny lokal naprawdę na wysokim poziomie promotorka super jeżeli chodzi o kasę to regularne wypłaty bez ściemy .. chcesz pracować pracujesz nie chcesz pracować wyjeżdzasz i nikt Ci pieniążków nie zatrzymuje . Pracuje tam już chwile i gorąco polecam ten klub..

Zuzia

Widzę że ktoś pięknie tu opisuje wszystko ale chyba do końca nie miał nic wspólnego z tą pracą.. Jeżeli chodzi o klub to jedno wielkie oszustwo wcale go nie polecam .. Omijac z daleka bo o kasę nie tak łatwo.. I wcale nie jest tam tak fajnie....

blabla

to wszystko co tu piszecie to sciema dziewczyna pojechala tam do pracy juz jest miesic i chce zrezygnowac ale nie dali jej wyplaty nawet nie ma na jedzenie i na powrot do domu podpisala wypowiedzenie ale nie przyjeli rodzice wyslaliby jej pieniadze na powrot do domu ale sie boja ze te pieniadze nie trafia do niej

Ada

ja tez jestem zainteresowana opiniami o pracy konsulatanki

gość

hej idę na rozmowę na stanowisko konsultantki, czy ktoś może mi napisać czy ciężka jest ta praca, bo chyba trudno znaleźć fajną tancerkę, prawda?

kasia

Witam! Potrzebuję pilnie danych kontaktowych do klubu Event w Krynicy zdroju. Niestety na ich stronie nie ma ani numeru telefonu, ani adresu! Jeżeli ktoś takowym dysponuje proszę o udostępnienie, pilne! Pozdrawiam.

Eliza

To fajnie,że jesteśmy we dwie bo ja mam jutro rozmowę i fajnie wiedzieć a wiecie ile zarabiają?

wiola

jasne ze tak bo selekcjonerki sa dwie i rozpisuja sie na grafiku wiec nie ma problemu zebys sobie wziela wolne na szkole:D

mustina

Czytam że tu kelnerki mogą mieć zajęcia i łączyć, a mnie interesuje, czy selekcjonerka też? bo dowiedziałam się, że kluby są czynne cały tydzień i jak tak, to czy jest szansa jakaś żeby tą pracę połączyć z nauką?

Klaudyna

Nie ma problemu, ja studiuję zaocznie. Generalnie to nie problem bo z grafikiem mozna się dobrze dogadać ale szkoda tych weekendów bo wtedy jest najwięcej ludzi i na prawde rewelacyjnie mozna zarobic.

lolitka

jasne że tak grafik masz rozpisywany na tydzień więc zgłaszasz po prostu ze nie możesz i juz:D

an
@lolitka 20.11.2012 16:47

generalnie grafik układany jest co tydzień, zgłaszasz swoja dyspozycje i do pracy :) my mamy zgrana ekipe i smiało sie dogadujemy:) można pogodzic parce ze szkoła nie ma problemu :) i to jest fajne

Fika

a ja mam takie pytanie, czy jak się chce być kelnerką to można studiować zaocznie (mam zjazdy w weekendy) dajcie znać

Sabina

Nie przejmuj się, u nas w klubie w Łodzi normalnie sa studentki, nawet dzienne. to nie problem

milena

jasne ,że tak przecież są dwie koordynatorki a ty pracujesz normalnie jak na etacie 5 dni z dwoma wolnymi więc kwestia dogadania się pomiędzy sobą przecież:D

Dżastina

a jak ja studia mam tylko raz na tydzień we wtorki teraz to mogę się dostać na koordynatorkę promotorek? bo u mnie w mieście szukają i wysłałam i nie wiem czy sens czekać na odpowiedź

Milena 23

Ja tez studiuje zaocznie i pracuję w klubie. Generalnie to niewielki problem. Kiedy sesja się zbliża trzeba trochę kombinować, ale generalnie to na pewno nikogo nie wyklucza.

Kora

Studiuje zaocznie myślisz,że mam jakąś szansę?,że dostać się do tej firmy - chciałabym spróbować mam \"jaja\"jak sama stwierdziłaś myślę,że jestem odpowiednią kandydatką ...

gosiaczek

ja jestem kierowniczka we wrocławiu i to wyglada tak ze no musisz byc w pelni dyspozycyjna bo pracy jest duzo ale po pierwsze opłaca sie finanoswo po drugie zdobywasz doswiadczenie na stanowisku kierowniczym a to bezcenne:D jak jestes ze tak powiem kobieta z jajami to na bank dasz sobie rade:D ja jestem mega zadowolona i bardzo lubie swoja prace:D polecam jak masz jeszcze jakies pytania to smialo - chetnie odpowiem:D

doświadczona

ale jestes studentka dzienna czy zaoczna? bo jezeli uczysz sie dziennie to juz odpada, taka osoba musi byc w pelni dyspozycyjna. przede wszystkim musi byc to osoba konkretna, z charyzma i taka ktora umiec rzadzic i kierowac calym klubem. natomiast jezeli chodzi o zarobki to taka kierowniczka zarabia kilka tysiecy zlotych miesiecznie ;)

event

Hej. Widziałam ogłoszenia, że poszukują kierowniczki wieczornej. Czy ktoś mógłby mi powiedzieć Ile miesięcznie może wyciągnąć na takim stanowisku? Jestem studentką I nie wiem czy jest sens zawalać noce 7 dni w tygodniu za tysiąc złotych...

odessa

właśnie więc da się pogodzić jedno z drugim :)

justa

dokładnie bo woiadomo że każdy ma jakieś życie poza praca:P

bibi_kropeczka

fajne jest to, ze z dziewczynami zawsze mozna sie dogadac i ustalic sobie grafik jakos sensownie

malgosia_mowia_mi

fajnie, ze mimo ze same laski, to atmosfere maja dobra :D bo z tym to nieraz ciezko

Ewelin

Dokładnie zagadzam się dziewczynki,wszystko jest spoko miła atmosfera,fajni ludzie no i kasa

kasia

no raczej w koncu atmosfera w pracy jest NAJWAŻNIEJSZA!

jola

oprócz zarobków podoba mi się właśnie to ludzkie podejście do pracownika, jest naprawde git

milutka

ten system z tygodniówkami wogóle jest bardzo fajny - co tydzień dostaje się wypłate i można świętować;D a tak na serio można sobie wtedy jakoś lepiej rozplanować wydatki i nie wydawać wszystkiego naraz;)

kinia

dziewczyny w pracy sa fajne, jest dobra atmosfera.

karo92

Fakt, można dobrze zarobić a przy tym też się trochę pobawić ;D

doris

no kasa nieprowównywalna z żadna praca!

lola

najlepsze ze tu w tydzien masz to 1000zlociakow

gini

dokładnie, mam pracę na stałe, nie muszę się martwić o pieniądze, a sama praca też jest ciekawa, bo codziennie spotyka się nowych ludzi :)

Zostaw opinię o Event - Krynica-Zdrój

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Event