Opinie o Elda-Eltra Elektrotechnika S.A. w Szczecinek

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Elda-Eltra Elektrotechnika S.A.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Elda-Eltra Elektrotechnika S.A. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Elda-Eltra Elektrotechnika S.A. w Szczecinek

Haha

Nie polecam. Najgorsze są te stare babska co mają klapki na oczach i nic poza ta praca nie widza. Wredne kłamliwe i podstepne (usunięte przez administratora) trzeba uwazac co i do kogo sie mowi. Czekaja zeby tylko kogos podpierdzielic albo wymyslaja jakies przeklamane historyjki i leca do mistrza. A ze z mistrzem sa ziomkami to młodzi maja lipe. Wiecej zarobic mozna puszczajac bańki na placu wolnosci. Tfuu nie polecam

Mikołaj
@Haha

Widzę, że pod względem atmosfery w Twojej ocenie praca w firmie Elda-Eltra Elektrotechnika nie wygląda najlepiej. Zastanawiam się więc, czy próbowaliście może w jakiś sposób zintegrować się z tymi osobami? Może wspólne wyjście po pracy załatwiłoby sprawę?

Schneider Electric jak dumnie to brzmi.. I właściwie na tym by się skończyło. Taka przedsiębiorcza firma, nowe lepsze wyroby inwestycje liczone w milionach euro, a ludzie to tylko ludzie, płacą każdemu inaczej połowa osób na zlecenie i dziwią się wszędzie, że nikt nie przychodzi do pracy. Za takie pieniądze? Robota do zrobienia, normy których nikt nie jest w stanie wyrobić, coraz cięższa atmosfera. Praca za 2100 brutto, a dyrekcja jeździ samochodami marki Ford i to nie byle jakimi, ludzie odjeżdżają po 30, a nawet 60 kilometrów (w jedną stronę) i co z tego mają nawet 10 % kosztów nie jest ponoszone przez firmę, a niby taki prestiż. Wiem jak jest bylem/am pracownikiem już zatrudnionym na umowę o pracę, ale już nie dało się znieść tego, że z ludzi robią sobie żarty. Co rok to samo upały i problem z temperatura, oczywiście nie ma co zrobić z takim problemem. I tylko słychać BHP najważniejsze, a zdarzały się osoby w za małych butach. Kobiety z włosami prawie do pasa nie związane, a przy wypadkach zawsze wina operatora maszyny, bo.. nie przestrzegał bhp. Na magazynie prowadzenie ewidencji kto ile par rękawic wziął. Już ludzie patrzeli na siebie krzywo, czekając aż można będzie naskarżyć. To co się tam działo to był cyrk. Każdy przychodził szukał zleceń do wykonania, pilnował sobie godzin, a jak już przyszedł zwrot(wiadomo wszystko może się zdarzyć) to masa pytań jak to się stało, dlaczego tak to zostało wydane. Każdy musiał się pilnować i nikt nie patrzy że przy temperaturze 30stopni człowiek pada na twarz po 4 godzinach i jest mniej wydajny najważniejsze że cele mają się zgadzać. Podobnie jak inne duże firmy, żeby zarobić lepsze pieniądze trzeba trzaskac 12 godzin i soboty, a spróbuj odmówić zbyt często, już u mistrza masz wielki minus. Tak więc podsumowując dno i wodorosty. Czytałam/em poprzednie opinie i zgadzam się z tym co jest napisane. Zarządzający powinni zobaczyć gdzie jest przyczyna zwolnień, a nie zastanawiać się gdzie są wszyscy bezrobotni

popracuj w opaku w temperaturze 45 stopni i więcej to dopiero się zdziwisz i będziesz padać na pysk.

nocna gorączka
@anonymous

no dziś w nocy na pewno było więcej niż 45

gośc

Elda to nie firma Elda to stan umysłu

Elelel

Pracując w laborum niczego się nie nauczysz wręcz można nabawic się depresji nikomu nie polecam tej pracy

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Elda-Eltra Elektrotechnika S.A. spełniła Twoje oczekiwania? Jak oceniasz spotkanie z rekruterem?
Były

W Eldzie różni ludzie, które potrafią powiedzieć na ucho za twoimi plecami i potem na ciebie naskarżą do kierowników i mistrzów. Mistrzowie i kierownicy ze swoimi sektorami uwielbiają wrednych kapusiów nasłuchiwać i zwalniać dobrych i przyjaznych ludzi.

Alicja
@Były

Z Twojej wypowiedzi wnioskuję, że atmosfera w Elda-Eltra Elektrotechnika nie spełniła Twoich oczekiwań. Jednak chciałabym wiedzieć, czy opinię dotyczącą warunków zatrudnienia w firmie posiadasz odmienną? Jak one się prezentowały i jaka umowa była zagwarantowana?

Były pracownik Laborum

W tym zakładzie panuje donosicielstwa żeby do mistrzów i kierowników coś złego powiedzieć na kogoś. Mistrzowie i kierownicy uwielbiają kapusiów I wieżą w to że dobrzy ludzie robią coś złego. Totalne kłamstwo. Elda to musztra wojskowa lub zakład karny. Nie polecam

Pracuję kilkanaście lat w Elda -Eltra i czytając te opinie ,muszę napisać , że to święta prawda i jeżeli ktoś ma inne możliwości podjęcia pracy to ja osobiście nie polecam Eldy

Grzegorz123

Taka jest prawda co oni ludzie w tej firmie wyprawiają. Niech zajmie się inspekcja pracy.

Pracowałem w eldzie jakieś 2 miesiące. Jedna wielka tragedia. Każdy się do siebie uśmiecha a później gada o tobie za plecami. Średnia wieku 45/50+. W dodatku obsługa komputera, rozliczanie godzin, bardzo duża odpowiedzialność. Większość stanowisk ma bardzo duże normy godzinowe..nie wiem czy robot by nadążył. Każdy gada na każdego.najgorsza rzeczą w tej firmie jest to że inne osoby które wcale nie powinny interesują się bardziej twoim życiem niż ty sam i kontrolują na każdym kroku żeby tylko na ciebie coś złego powiedzieć do mistrzów. Kapusie totalne, czego nie zobaczą nie usłyszą Odrazu lecą do mistrzów i kierowników na skargę. Porazka jednym słowiem.nie polecam.

Generał

Firmę powinna odwiedzić inspekcja pracy bo zatrudniają ludzi bez umowy o pracę ludzie nie wiedzą za jaką stawkę pracują a jak ktoś się zapyta o umowę to osoby odpowiedzialne szybko zbywają i robią wielkie oczy

Niedawno pracowałem przez kilka miesięcy temu. Firma Schneider Electric - Elda wygląda ok. Ale najgorszą rzeczą jest dyskryminacja w co zatrudniając przez Laborum na umowach zlecenie na rzecz firmy elda. Zbyt duża odpowiedzialność ilości sztuk norm godzinowych z obsługą komputera na wszystkich liniach montażowych wraz z komplikowanych obsługą maszyn monterskich. Po kilków miesiącach zwolnili mnie po przez donosicielstwa w co byłem przerażony smutkiem, nie było dla mnie szans o przejścia z Laborum do Eldy na normalną umowę o pracę. Różni ludzie, donosicielstwa na kogoś. Ja już miałem dość kapusiów i teraz z głową do góry pracuję gdzieś indziej i nigdy do tej firmy już nie wrócę. Porażka.

Grzegorz122561

Nie polecam tej firmy. Chciałbym jeszcze raz się przyjąć Monter Sprzętu Elektroinstalacyjnego w Laborum. Firma Laborum nie odbiera wogule telefonów dzwoniąc z podanej oferty pracy w serwisie iszczecinek.pl. Coraz trudniej pracę znaleźć. Porażka

szpecu1

Nie polecam tej firmy. Pracowałem po przez dwa miesiące po przez firmy Laborum. W sektorze 1 obsługa maszyn jest zbyt duża odpowiedzialna oraz wyrabiania wszystkim norm godzinowych. Zatrudnieni rzucają się na wszystkich liniach montażowych z obsługą komputera w walenia w klawiaturę, brak poszanowania pracowników laborum, kumoterstwo, ciągle nie wyrabiasz i nie spełniasz w pełni obowiązków w pracy.

admin

Opinie z pierwszej ręki są dla nas szczególnie cenne! Bądź pierwszy i podziel się swoim zdaniem z innymi użytkownikami.

Zostaw merytoryczną opinię o Elda-Eltra Elektrotechnika S.A. - Szczecinek

• Jak się pracuje w Elda-Eltra Elektrotechnika S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Elda-Eltra Elektrotechnika S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 17.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Elda-Eltra Elektrotechnika S.A.?

Elda-Eltra Elektrotechnika S.A.