"JOKER"

Gliwice

Opinie o "JOKER"

igor

@butre też myślę, że warto wysłać cv, szczególnie, że oferta ma już prawie miesiąc i chyba nadal nie obsadzili tego stanowiska. A nawet jeśli się nie uda, to może następnym razem sobie o tobie przypomną ;)

Lukasz

PRACOWALEM U NIEGO KILKA LAT TEMU - [usunięte przez moderatora] km po UE naklepalem a kasy 0 ODRADZAM [usunięte przez moderatora]

oszukanu - 2010-05-25 16:06:04 ogulnie lipa nie polecam nikomu zero kasy zero ruchu nic dobrego naprawde !!! Zgadzam sie z poprzednikami!Lipa i to ogromna!!! Notoryczne sprawdzanie..nie daje kasy na drogę [usunięte przez moderatora] Nie polecam!!!

oszukanu

ogulnie lipa nie polecam nikomu zero kasy zero ruchu nic dobrego naprawde !!!

Zostaw opinię o "JOKER" - Gliwice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie "JOKER"