Opinie o CTW Energy Sp. z. o. o. w Katowice

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie CTW Energy Sp. z. o. o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w CTW Energy Sp. z. o. o. o rekrutacji.

Branże: Edukacja - działalność wspomagająca

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o CTW Energy Sp. z. o. o. w Katowice

ali

Właśnie plusem jest to, że jest podstawa ;) i to nie mała ;)

nina

A czy jest jakaś podstawa? Jak można wyjść z zarobkami?

eM

Nowoczesne techniki sprzedaży, możliwość rozwoju i dają szanse na otwarcie biura po staraniach. Bardzo nowoczesny system, można pracować na siebie i być sobie szefem samemu. Trzeba tylko starań i dobrych efektów. Każdy ma szanse, nawet mając 21 lat. Tylko trzeba sie starać jak w każdej pracy i mieć odpowiednią ilość osób.

były

Ludzie spoko, praca też ok, dużo można się nauczyć

Doradca Klienta

Rekrutacja trwa kilka minut - pytania są odnośnie doświadczenia w sprzedaży - czy lubi się pracę z klientem itp. KAŻDY przechodzi ją bo mają duże zapotrzebowania a nikt nie decyduje się na taką pracę

Raczej nie było nic ciężkiego... pytanie jakie zadałam to takie czy jest to praca w terenie to dostałam informację że pierwszy miesiąc pracuje się w firmie - obsługuje się klientów którzy przychodzą do biura a później w terenie. No ale cóż oczywiście wszystko zmyłka :)

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
sasha

Z tego co wiem, moja koleżanka tam pracuje i chwali sobie pracę, wręcz jest zajarana nią bo ciągle mi o niej gada. Cała grupa spotyka się poza czasem pracy bo widziałam zdjęcia. Byłam kiedyś nawet po nią to akurat wszyscy stali na fajce i miło się rozmawiało.

ixy

Właśnie zacząłem tu pracę niedawno, dostałem pierwszą wypłatę, była na czas i jestem zadowolony, koledzy z pracy, którzy pracują dłużej dostali ponoć spoko dużą wypłatę.

tom

gdzieś w internecie mignęło mi ich ogłoszenie ale patrząc po opiniach na temat firmy ctw energy nie wiem co myśleć. posty tutaj mają starą datę i nie wiadomo czy coś w kwestii wypłat uległo zmianie. może to było jednorazowe opóźnienie a może stały problem. proszę o informacje w tej sprawie bo nie wiem czy wysyłać cv.

jerry

Widze, że dawno nie było tutaj opinii na temat pracy w ctw energy, czyżby warunki uległy takiej wielkiej poprawie, że teraz warto tutaj pracować, czy jak... Najwyraźniej w kwietniu były jakieś problemy z wypłatami, mam nadzieję, że minęły albo to był zbyt szybki post, bo powstał on 8, a zazwyczaj wypłaty sa do 10.

JA

AGI gadasz bzdury. Skąd niby masz takie informacje. Nie pisz tu swoich domysłów, bo nie mają one żadnego poparcia.

klaudia z.

pracuje i jest ok, na rozmowie dowiedzialam sie wszystkiego bo pytalam, umowe przeczytalam i podpisalam, jestem 2gi miesiac i wszystko sie zgadza, ale tez mialam watpliwosci po przeczytaniu tych opinii tutaj, i wiem ze sa ludzie , którzy dużo mówią a mało robią, ja wiem jakie mam zadania i je realizuje, za co dostaje wynagrodzenie i jeszcze sie nie zdazylo zeby cos sie nie zgadzalo, bo bilanse sa co tydzien, polecam, polecam, polecam!

były pracownik Rudolf

były pracownik mikołaj - a nie jest manipulacją to że co chwilę wpisujesz pod innym nickiem złe komentarze na tę firmę? Lepiej odpuść już sobie i znajdź sobie pracę, bo za pisanie komentarzy nikt nie płaci :)

była pracownica

Ja tez mam dobre zdanie o tej firmie. Mi praca odpowiadała (musiałam zrezygnować bo zaczęłam studia dzienne), była fajna atmosfera, i wcale nie było źle jak to piszą co niektórzy. Owszem trafiali się nowi pracownicy którzy nie nadawali się do jakiejkolwiek pracy, ale podejrzewam że w każdej firmie są takie "czarne owce" ;) ja miło wspominam pracę, Pozdrawiam :)

monika n.

polecam prace w tej firmie kasa na czas fajni ludzie i fajna atmosfera a to ważne żeby się chciało chodzić do pracy, a w pracy na pewno się nie zmęczysz, wszystko ok jak dla mnie

fgdvbfhgfy

Ja pracuje 6 miesiac i wszystko jest ok, wynagrodzenie w porzadku, atmosfera super, jedynie daleko mam do biura ale to juz inna kwestia. Te komentarze co czytam to chyba pracownikow ktorzy oszukiwali klientow, bo skad niby rezygnacje i telefony ze skargami? Mi sie jeszcze zadna skarga nie zdarzyla, ale chyba nie kazdy sie przyklada do pracy. Praca jest ok, na pewno lepsza niz jakis mcdonald, bar czy callcenter

XXXXXX

PRACODAWCĘ OCENIAM BARDZO DOBRZE, JA PRACUJE TU DOPIERO DWA TYGODNIE ALE JUŻ MOGĘ COŚ POWIEDZIEĆ NA TEN TEMAT. A ZŁE OPINIE? NIKT NIKOGO DO NICZEGO NIE ZMUSZA. SĄ PRZEDSTAWIONE NA POCZĄTKU JASNE WARUNKI, I ALBO CI ODPOWIADAJĄ ALBO NIE. PROSTE. TAK JEST W KAŻDEJ FIRMIE. JA OSOBIŚCIE NIE MAM ŻADNYCH ZASTRZEŻEŃ. TAK JAK KTOŚ NAPISAŁ - ATMOSFERA JEST PO PROSTU ŚWIETNA, I NAPRAWDĘ MOŻNA ZAROBIĆ. A SZEF JEST MŁODY I BARDZO WYROZUMIAŁY, WIĘC NIE MOGĘ NARZEKAĆ, ŻE MAM ŹLE :)

były pracownik Mikołaj

(nazwisko) Były Pracownik

JA

Ja pracuje 2 miesiac i wszystko jest ok, wynagrodzenie w porzadku, atmosfera super, jedynie daleko mam do biura ale to juz inna kwestia. Te komentarze co czytam to chyba pracownikow ktorzy oszukiwali klientow, bo skad niby rezygnacje i telefony ze skargami? Mi sie jeszcze zadna skarga nie zdarzyla, ale chyba nie kazdy sie przyklada do pracy. Praca jest ok, na pewno lepsza niz jakis mcdonald, bar czy callcenter

Jadzia

Polecam pracodawcę, wszystko w jak najlepszym porządku.

Była pracownica

POLECAM PRACĘ :) SYMPATYCZNIE, RZETELNIE, NAJLEPSZA FIRMA :)

MARIUSZKO

powiem tak, na słuchawce bylem 3 miesiące, zarobilem 600 za miesiac, lipa!!! ciekawe ile powinienem bo zadnych rozliczen nie dostalem, tutaj jestem 2 tydzien i wziąlem 2 tygodniowki w sumie 700, wiem co i jak, wszystko na papierze, oprócz tego premie, kumpla tez juz wciagam do firmy bo widze sens tego co robie i za ile robie, podoba mi sie

Zostaw merytoryczną opinię o CTW Energy Sp. z. o. o. - Katowice

• Jak wygląda rekrutacja do firmy CTW Energy Sp. z. o. o.?

Kandydaci do pracy w CTW Energy Sp. z. o. o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

CTW Energy Sp. z. o. o.