CTW Energy Sp. z. o. o.

Katowice

Opinie o CTW Energy Sp. z. o. o.

Natalia

Dużo z Was bardzo pozytywnie wypowiada się na temat CTW Energy Sp. z. o. o. jako pracodawcy i poleca innym pracę w firmie. Jedak dawno nie było nowych opinii. Możecie powiedzieć coś więcej o tym jak obecnie wygląda praca? Na jakie możliwości rozwoju mogą liczyć pracownicy?

kasia

@warszawiankaa111 cieszę się, że to czytam. Właśnie się przeprowadziłam w te okolice i zastanawiam się nad aplikacją :)

warszawiankaa111

zajebista atmosfera, dzieki tej pracy poznalam wiele pozytywnych osob , pracowalam kilka miesiecy ale zmienilam miejsce zamieszkania .

mateushhh1981

Jestem przedstawicielem handlowym w tej firmie, wczesniej pracowalem rowniez jako przedstawiciel, porownujac poprzednie prace do tej to szczerze powiem, ze warunki w ctw sa bardzo dobre. Nie odczulem zadnej presji ze strony przelozonych, jest fajna atmosfera, nie ma opoznien z wyplacaniem wynagrodzen, a co najwazniejsze firma daje mozliwosc rozwoju i awansu, o co trudno w innych zakladach pracy.....

xyz

dobra praca, dobra płaca :):)

Robertm

JA TEZ POLECAM , czytajac niektore opinie mozna sie wystraszyc ale nie wiem skad w ludziach tyle jadu, wszystko jest ok i polecam

zapracowana

Witam, z mojej strony moge powiedziec, ze nie jest to ciezka praca, dla kogos kto mial stycznosc juz wczesniej z klientem, daja prowizje od sprzedazy i tez niezla podstawe , tak jak juz ktos wspomnial , da sie zarobic niezla kase, nie jest nudno, pracuje 2 miesiace , zobaczymy jak bedzie dalej

paulo~

Ludzie tylko narzekacie, czasami trzeba dac cos od siebie zeby rozwinac skrzydla i cos osiagnac ! Ctw daje taka szanse, jesli badzro tego chcesz, nie wiem czemu tyle zlych komentarzy

martakwiatek190

Dobra praca, warunki niezle , trzeba sie troche nabiegac, pojezdzic, ale cos za cos, jak przychodzi dzien wyplaty to stwierdzam , ze bylo warto :)

lusia89

Ja sobie chwale , pracuje kilka meisiecy i nie narzekam, bo kasa dobra, wyplaty na czas. W dzisiejszych czasach ciezko o dobrze platna prace

nnn

nie wiem dlaczego opinie tej firmy sa tak dobre,jestem po drugim dniu szkolenia i dopiero teraz wydalo sie czym dokladnie firma sie zajmuje i jak to wyglada.przy pierwszym spotkaniu mialem przekazana informacje,ze klienci sa zainteresowani produktem dlatego do nich bedzie sie jezdzic,przy drugim spotkaniu wszystko sie zmienilo,(usunięte przez administratora)Żenada!

Ola

Wszystko fajnie, pracowałam tam 2 lata ale musiałam odejść ponieważ wyjechałam za granicę za mężem. Fajni ludzie, fajne zarobki i atmosfera bardzo fajna :))))

bbb

jak wyglada praca przedstwiciela handlowego w ctw energy?

bbb

Ktos moze napisze co tam bylo dzisiaj na rozmowach w Ctw w Lublinie

nowy

Witam,jutro mam rozmowe na stanowisko koordynatora w Lublinie,możecie napisac prawde co tam sie dzieje,czy warto,mam duze doswiadczenie jako PH.

ali

Właśnie plusem jest to, że jest podstawa ;) i to nie mała ;)

nina

A czy jest jakaś podstawa? Jak można wyjść z zarobkami?

eM

Nowoczesne techniki sprzedaży, możliwość rozwoju i dają szanse na otwarcie biura po staraniach. Bardzo nowoczesny system, można pracować na siebie i być sobie szefem samemu. Trzeba tylko starań i dobrych efektów. Każdy ma szanse, nawet mając 21 lat. Tylko trzeba sie starać jak w każdej pracy i mieć odpowiednią ilość osób.

były

Ludzie spoko, praca też ok, dużo można się nauczyć

sasha

Z tego co wiem, moja koleżanka tam pracuje i chwali sobie pracę, wręcz jest zajarana nią bo ciągle mi o niej gada. Cała grupa spotyka się poza czasem pracy bo widziałam zdjęcia. Byłam kiedyś nawet po nią to akurat wszyscy stali na fajce i miło się rozmawiało.

ixy

Właśnie zacząłem tu pracę niedawno, dostałem pierwszą wypłatę, była na czas i jestem zadowolony, koledzy z pracy, którzy pracują dłużej dostali ponoć spoko dużą wypłatę.

tom

gdzieś w internecie mignęło mi ich ogłoszenie ale patrząc po opiniach na temat firmy ctw energy nie wiem co myśleć. posty tutaj mają starą datę i nie wiadomo czy coś w kwestii wypłat uległo zmianie. może to było jednorazowe opóźnienie a może stały problem. proszę o informacje w tej sprawie bo nie wiem czy wysyłać cv.

jerry

Widze, że dawno nie było tutaj opinii na temat pracy w ctw energy, czyżby warunki uległy takiej wielkiej poprawie, że teraz warto tutaj pracować, czy jak... Najwyraźniej w kwietniu były jakieś problemy z wypłatami, mam nadzieję, że minęły albo to był zbyt szybki post, bo powstał on 8, a zazwyczaj wypłaty sa do 10.

JA

AGI gadasz bzdury. Skąd niby masz takie informacje. Nie pisz tu swoich domysłów, bo nie mają one żadnego poparcia.

klaudia z.

pracuje i jest ok, na rozmowie dowiedzialam sie wszystkiego bo pytalam, umowe przeczytalam i podpisalam, jestem 2gi miesiac i wszystko sie zgadza, ale tez mialam watpliwosci po przeczytaniu tych opinii tutaj, i wiem ze sa ludzie , którzy dużo mówią a mało robią, ja wiem jakie mam zadania i je realizuje, za co dostaje wynagrodzenie i jeszcze sie nie zdazylo zeby cos sie nie zgadzalo, bo bilanse sa co tydzien, polecam, polecam, polecam!

były pracownik Rudolf

były pracownik mikołaj - a nie jest manipulacją to że co chwilę wpisujesz pod innym nickiem złe komentarze na tę firmę? Lepiej odpuść już sobie i znajdź sobie pracę, bo za pisanie komentarzy nikt nie płaci :)

była pracownica

Ja tez mam dobre zdanie o tej firmie. Mi praca odpowiadała (musiałam zrezygnować bo zaczęłam studia dzienne), była fajna atmosfera, i wcale nie było źle jak to piszą co niektórzy. Owszem trafiali się nowi pracownicy którzy nie nadawali się do jakiejkolwiek pracy, ale podejrzewam że w każdej firmie są takie "czarne owce" ;) ja miło wspominam pracę, Pozdrawiam :)

monika n.

polecam prace w tej firmie kasa na czas fajni ludzie i fajna atmosfera a to ważne żeby się chciało chodzić do pracy, a w pracy na pewno się nie zmęczysz, wszystko ok jak dla mnie

fgdvbfhgfy

Ja pracuje 6 miesiac i wszystko jest ok, wynagrodzenie w porzadku, atmosfera super, jedynie daleko mam do biura ale to juz inna kwestia. Te komentarze co czytam to chyba pracownikow ktorzy oszukiwali klientow, bo skad niby rezygnacje i telefony ze skargami? Mi sie jeszcze zadna skarga nie zdarzyla, ale chyba nie kazdy sie przyklada do pracy. Praca jest ok, na pewno lepsza niz jakis mcdonald, bar czy callcenter

XXXXXX

PRACODAWCĘ OCENIAM BARDZO DOBRZE, JA PRACUJE TU DOPIERO DWA TYGODNIE ALE JUŻ MOGĘ COŚ POWIEDZIEĆ NA TEN TEMAT. A ZŁE OPINIE? NIKT NIKOGO DO NICZEGO NIE ZMUSZA. SĄ PRZEDSTAWIONE NA POCZĄTKU JASNE WARUNKI, I ALBO CI ODPOWIADAJĄ ALBO NIE. PROSTE. TAK JEST W KAŻDEJ FIRMIE. JA OSOBIŚCIE NIE MAM ŻADNYCH ZASTRZEŻEŃ. TAK JAK KTOŚ NAPISAŁ - ATMOSFERA JEST PO PROSTU ŚWIETNA, I NAPRAWDĘ MOŻNA ZAROBIĆ. A SZEF JEST MŁODY I BARDZO WYROZUMIAŁY, WIĘC NIE MOGĘ NARZEKAĆ, ŻE MAM ŹLE :)

były pracownik Mikołaj

(nazwisko) Były Pracownik

JA

Ja pracuje 2 miesiac i wszystko jest ok, wynagrodzenie w porzadku, atmosfera super, jedynie daleko mam do biura ale to juz inna kwestia. Te komentarze co czytam to chyba pracownikow ktorzy oszukiwali klientow, bo skad niby rezygnacje i telefony ze skargami? Mi sie jeszcze zadna skarga nie zdarzyla, ale chyba nie kazdy sie przyklada do pracy. Praca jest ok, na pewno lepsza niz jakis mcdonald, bar czy callcenter

Jadzia

Polecam pracodawcę, wszystko w jak najlepszym porządku.

Była pracownica

POLECAM PRACĘ :) SYMPATYCZNIE, RZETELNIE, NAJLEPSZA FIRMA :)

MARIUSZKO

powiem tak, na słuchawce bylem 3 miesiące, zarobilem 600 za miesiac, lipa!!! ciekawe ile powinienem bo zadnych rozliczen nie dostalem, tutaj jestem 2 tydzien i wziąlem 2 tygodniowki w sumie 700, wiem co i jak, wszystko na papierze, oprócz tego premie, kumpla tez juz wciagam do firmy bo widze sens tego co robie i za ile robie, podoba mi sie

grek

Za.....je....bi...st....a firma :D :)))))))) Warto!!!!!!!!!!!

una
@grek 22.01.2014 23:59
Za.....je....bi...st....a firma :D :)))))))) Warto!!!!!!!!!!!

gdzie byles na słuchawce? bo wlasnie sie zastanawiam nad tym tylko ze opinie sa nie za bardzo, i po opiniach zastanawiam sie nad ctw, jak szukac ich ogloszen?i wogóle jakie miasto?

maciej

jestem 3 tydzień, mam tygodniówki, wiem ile zarobiłem, menadżer codziennie informuje co i jak, do tego małe premie w tygodniu do wyciągnięcia, czarno na białym, spoko, !!! w tydzień mam tyle co na słuchawce w miesiąc

Wioletta

Pracodawca na 5+, godny zaufania i polecenia.

sddgbv

Polecam pracę.

Mareek

Na poczatku bylem sceptycznie nastawiony, teraz pracuje 4 miesiac i jest na prawde ok, najlepsza atmosfera, wynagrodzenie tez fajne, ostatnio kolega wyciagnal prawie 3000 na reke. Polecam

wonsiasty

Praca fajna, na pewno nie jest nudna :) Jeśli chodzi o atmosferę - jest git :))) Mi taka praca odpowiada, ale są różne gusta, o których się nie dyskutuje ;)

Buba

Zgadzam się z Fantom. Ja lubię tu pracować.

Jarek

Czy ktoś może mi załatwić tam robotę?

pracownica

Pracuje w tej firmie trochę ponad 2 miesiące, i powiem że praca bardzo mi się podoba :) Życzliwy manager, bardzo fajny szef i ogólnie wszyscy są mili i pomocni. Na początku trochę się bałam "jak to będzie", ale po pierwszym miesiącu pracy mam bardzo dobre zdanie o firmie, po pierwszej wypłacie aż się miło zrobiło :) Naprawdę doceniają pracowników, i to widać. Jeśli ktoś się stara i zależy mu na pracy to na pewno zostanie to zauważone i docenione.

fantom

Bardzo fajna firma, można dobrze zarobić.

K.R.Z.Y.S.Z.T.O.F

BYŁEM DZIS NA 1 DNIU SZKOLENIA - MUSZE POWIEDZIEC ŻE MILE SIE ZASKOCZYŁEM :) NAPRAWDE FAJNI LUDZIE TU PRACUJĄ. POZDRAWIAM :)

magdalena

fajna firma. polecam pracę :)

HP

Ja na 5 możliwych gwiazdek daje im 10 :) Pracuję i zarabiam. Proste. Polecam pracę z czystym sumieniem :) Pracuje się przyjemnie, jest wesoło, fajni ludzie, pensja jest wypłacana 2 razy w miesiącu, wiec mam kasę na bieżąco :)

pentium

ale się rozpętało,hehehhe, powiem tak , pracowałem w firmie 7 miesięcy i spoko zarabiałem. Z przyczyn osobistych musiałem zrezygnować, co do pracy- jak każda, pracowac trzeba, ja byłem zadowolony i sporo sie nauczyłem, nawet bardzo sporo. nie mam nic do zarzucenia firmie , szefom i tym rozliczeniom o ktorych tak tutaj duzo. widzialem tez ze najwiecej do powiedzenia mieli Ci, którzy od razu chcieli zarabiac po 5 tysi jak najmniejszym wysilkiem. ja pracowalem i zarabialem, inni udawali ze pracuja i teraz sie tutaj produkuja jak to im zle, do roboty trzeba sie wziać. jak sie nie nadajesz no to trudno, znajdz sobie taka prace gdzie za siedzenie cos dostaniesz, bo tam nie. pracujesz masz, nie pracujesz - nie masz i tyle.

..-.

A JA AKURAT CHWALĘ SOBIE PRACE W TEJ FIRMIE. ZAWSZE SIĘ ZNAJDZIE KILKU KRYTYKÓW, KTÓRZY ZA SWOJĄ NIEPORADNOŚĆ OBWINIAJĄ INNYCH. TRZEBA SIĘ PRZEKONAĆ NA WŁASNEJ SKÓRZE, A NIE KIEROWAĆ SIĘ ZDANIEM LUDZI, KTÓRZY NIE POTRAFIĄ SIĘ ODNALEŹĆ W ŻADNEJ PRACY.

Zostaw opinię o CTW Energy Sp. z. o. o. - Katowice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie CTW Energy Sp. z. o. o.