Opinie o FABRYKA PRZEWODÓW ENERGETYCZNYCH w Będzin

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie FABRYKA PRZEWODÓW ENERGETYCZNYCH. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie FABRYKA PRZEWODÓW ENERGETYCZNYCH o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja wyrobów utrzymywania ciągłości produkcji

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o FABRYKA PRZEWODÓW ENERGETYCZNYCH w Będzin

Jarosław

@Zeus, czy możesz opisać warunki zatrudnienia, które oferuje firma FABRYKA PRZEWODÓW ENERGETYCZNYCH nowo zatrudnionym pracownikom? Na jakie wynagrodzenie można liczyć na początku? Czy z czasem możliwe są podwyżki? Napisałeś, że firma oferuje dobry socjal, jak on konkretnie wygląda? Sprecyzuj te kwestie, które napisałem w swoim komentarzu.

Zeus

Nie narzekajcie zarobki dobre zakład państwowy socjal dobry przełożeni są Oki. Jak ktoś nie wie jak wygląda praca zapraszam do brembo magneti saint gobain Johnson elektrolux i amozon to są obozy FPE stary dobry zakład i ludzie Oki

qwerty

Potwierdzam, że jest tak jak napisał wyżej XYZ. Niestety to prawda.

XYZ

Dopóki rządziła "stara" kadra i poprzedni prezes atmosfera w fabryce była bardzo przyjemna. Wszystko można było załatwić od ręki i klient był zadowolony. Obecnie sporo się pozmieniało, kilka osób odeszło, kilka kluczowych zwolniono, a prezes otoczył się grupą bliskich mu "doradców" niezwiązanych z branżą energetyczną, a co za tym idzie, nie bardzo zorientowanych w temacie sprzedaży tego rodzaju asortymentu. Bazują głownie na wieloletnich kontraktach załatwionych przez poprzedników, no i liczą na to, ze jakoś to będzie, jakoś interes będzie się kręcił. Pytanie tylko jak długo???? Nie polecam tej firmy. Zarobki marne, atmosfera nieprzyjemna, nie szanują tam człowieka.

Firma FABRYKA PRZEWODÓW ENERGETYCZNYCH w ostatnim czasie przeprowadzała rekrutację na stanowisko Specjalista ds. Handlu. Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej? Jaki rodzaj umowy oferuje pracodawca? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania w sprawie pracy.
logo firmy Szwaczka / Szwacz do przyuczenia
Dobre Miasto
Dfm Sp. z o.o.
logo firmy Operator maszyn CNC
Rzeszów
Smithstown Polska Sp. z o.o.
Lolek

Są przyjęcia na produkcje. Parunastu ludzi prawdopodobnie. Tyle teraz także i do FPE zawitała "dobra zmiana" PISu, w czerwcu będzie nowy prezes więc wszystko może się zmienić, zobaczymy po czasie czy na lepsze czy też na gorsze...

Sam

Na produkcję i do paczkowania.

Sam

Szukają ludzi do pracy. Sprawdzę.

Ludzie zawsze będą narzekać :)

Lolek

Brutto zarobek na starcie 2000 + premia, po trzech miesiącach 2300 + premia 20-30%, czyli brutto jakieś 2875. Jeżeli chodzi o premię to dostaje cały zakład albo nikt, od ostatnich 7 miesięcy premia była, aczkolwiek czasem się zdarzało że w 2015 roku jej nie było (około 4 miesięcy bez premii). Dodatkowo płatne wczasy pod gruszą koło 800pln, na święta Bożego narodzenia 700pln, na Wielkanoc podobnie, do tego w środku roku koło czerwca płaca zyski w zależności od tego jakie firma miała czyli między 0-800pln (wszystkie kwoty świąteczne netto). Na skręcarkach i ciągarkach do aluminium praktycznie każda sobota jest nadgodzin, bardzo często zdarza się praca po 12h w ciągu tygodnia i sobotę także. Za nadgodziny płaca uczciwie. Praca na skręcarkach raczej nudna po zazbrojeniu maszyny (2-3h), reszta dniówki przebiega na obserwowaniu pracy maszyny (pozostałe 5h). Na ciągarkach lepiej bo zajęcie jakieś jest. Kierownictwo jak wszędzie - czyli gonią. Chyba obiektywnie opisałem - szału nie ma (zarobki niskie), ale praca stała, z wszystkimi świadczeniami i na normalnej umowie o pracę.

Sam

Gred, przejedź się i zrób rozeznanie, zostaw papiery i wtedy zobaczysz. A potem opisz

nick

Nie polecam firmy. Opinie z 2012 roku są aktualne. Prezes ma wszystkich i wszystko w (usunięte przez administratora) Nie ważne ile się człowiek stara i pracuje to zawsze on ma jakies ale. Zabiera premie jak nie ma wyników sprzedaży, przyjmuje nowych za minimalne stawki. wiecej niz 2000 nie zarobisz bo prezesowi szkoda dac ludziom pieniędzy, wazne ze on ma kawe i ciastka dla siebie i jeszcze na flaszki dla klientów. Kto przyjedzie to od razu wychodzi z łapówką i flaszką. Goście z torbami wypchanymi wychodzą, taka polityka, niby państwówka a korupcja na każdym kroku!

Chętny

Jakieś newsy?? Szukam roboty. Warto, nie warto? Zarzućcie coś.

KRYCHA

Byłem na rozmowie kwalifikacyjnej 9.50 brutto na godzine dla nowego pracownika,w jakich oni czasach żyją ,[usunięte przez moderatora] nic wiecej,niepolecam

normalny

ten zakład to kompletne nieporozumienie,niby panstwowy zakład a czuje sie jakby był jego chodzi mi o prezesa tego zakładu,zarobki do[usunięte przed moderatora]obiecuja ci złote góry a jest tak zeby zarobic 2000 tysiace trzeba robic soboty do których jestes zmuszany,ludzie go nie opchodza maja w [usunięte przed moderatora],premie zabiera bo wyników niema zawsze mało ,wazne zo on ma kase .kierownictwo tez nawiedzone zero poszanowania tez cie gonia jakby mogli to by stali nad toba z biczem ,tak ze jak chcesz sie przyjac do tego [usunięte przed moderatora] to sie zastanow

gościu

to tu miał wisieć napis buchnięty w Oświęcimiu bo to tutaj jest [usunięte przed moderatora] praca w nadgodzinach bez możliwości odmowy nadgodziny owszem 100% płatne ale za to premie zabierze i się wyrówna a co tam on ma na opłaty a ludzie co go to obchodzi mają [usunięte przed moderatora]

Zostaw merytoryczną opinię o FABRYKA PRZEWODÓW ENERGETYCZNYCH - Będzin

• Jak się pracuje w FABRYKA PRZEWODÓW ENERGETYCZNYCH?

Zobacz opinie na temat firmy FABRYKA PRZEWODÓW ENERGETYCZNYCH tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

FABRYKA PRZEWODÓW ENERGETYCZNYCH
1.4/5 Na podstawie 158 ocen.
  • Sielecka 1
    42-500 Będzin