Opinie o Spiro System Sp. z o.o. w Szczecin

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Spiro System Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Spiro System Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Pojazdy specjalistyczne - produkcja statków i łodzi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Spiro System Sp. z o.o. w Szczecin

jaro Nowy wpis

też jestem podobnego zdania.. i kobieta i mężczyzna się tu odnajdzie :)

arek Nowy wpis

pewna jesteś danuta że taka ciężka praca jest dla kobiet? myślisz że normalnie kobieta by się w tym odnalazła? nic nie sugeruje tylko tak z ciekawości pytam. Sam myślę o pracy właśnie w spiro sytem w szczecinie, bo niedługo się tam przeprowadzam ale niestety tak naprawdę nie wiele jest inormacji o jakiejkolwiek robocie w spiro

danuta Nowy wpis

o świetnie ja mam duże doświadczenie w pracach ślusarskich. ale widze że informację o tym zamieściliście na początku stytcznia - czy to w takim razie jest nadal świeże i aktualne? byłabym wdzięczna za odpowiedź. ogólnie w tej firmie nie ma problemów z zatrudnianiem kobiet na takie stanowiska? pozdrawiam

poszukujacy pracy Nowy wpis

Aktualnie poszukują do pracy osoby z doświadczeniem w pracach ślusarskich, monterskich. Jak jest w tej dziedzinie u nich pod kątem wynagrodzenia?? Czy sprawa płatnościami jest unormowana? A napiszcie jak wyglada proces rekrutacji... Czy szef staje w obronie swojego zespołu, gdy zachodzi taka potrzeba? Czy stara się uzyskać awanse dla swoich ludzi?

Rozmowa kwalifikacyjna to zwykle stresujące wydarzenie. Czy ta w Spiro System Sp. z o.o. się do takich zaliczała? A może wręcz przeciwnie? Czekamy na Twoją opinię.
Leszno
piotrek

witam wszystkich przedmówców pracoewałem w tej firmie 3 lata w norwegi w mieście ulsteinvik i na szczęście nigdy więcej pan prezesik to(usunięte przez administratora) do dziś nie rozliczył się do końca z kolegą i co telefon go zwodzi pamiętam boże narodzenie bez wypłaty i swieta wielkanocne oraz rozpoczęcie roku szkolnego w 2011 również bez pieniędzy a jareczek na Majorce z rodzinka NIGDY NIE WIERZCIE W JEGO GADANIE BO NIKT CI TYLE NIE DA W ŻYCIU CO CI (usunięte przez administratora) NAOBIECUJE !!!

Mariusz

Przeczytaj poprzednie posty. Podpisujesz umowę zlecenie ze stawką godzinową brutto. Przy rozliczeniu miesięcznym okazuje się że ekipa nie wyrobiła jakiejś śmiesznej normy, czyli prezes na robocie za mało zarobił i zamiast dostać około 5 000 zł na rękę dostajesz niecałe 2000 zł. Z tego co się teraz orientuję pozatrudniał dwóch kierowników z których żaden nie gada po niemiecku także niezły cyrk się tam dzieje. Także jak ktoś by się wybierał do roboty u Jarka niech się nastawi że powyżej 2000zł nie zarobi a od tego niech sobie odejmie dojazd do Rostocku lub Straslundu i żarcie.

Firma Spiro-System,prezes J(usunięte przez administratora) !!!!!!!!! LUDZIE Nie dajcie sie nabrac na jego obietnice.

zrobiony w wała

Cwaniaczek (usunięte przez administratora),dorobkiewicz,na ludzkim grzbiecie kasiory chce sie nachłeptac,do lasu go i zakopac w dole

Paulo

Witam.Zgadzam się z waszymi opiniami.Zróbcie coś z tym gościem,bo ja zostałem wczoraj oszukany,wraz z 9 kolegami.obiecane 5 , 6. tysięcy a zarobiliśmy po od 1100-1800.Ostrzegam, nie dajcie się nabrać.Pracowaliśmy w Strasslundzie i gorzko tego żałujemy.

oszukany

zastanow sie zanim sie przyjmiesz do tej firmy kazdy pracuje do pierwszej wyplaty pracujac w kraju za 8 zl na godzine zarobisz wiecej banda (usunięte przez administratora)

nigdy wiecej

jeszcze jedno :( jezeli chodzi o pensje ,nigdy w terminie,nie dosc ze smieszna to jeszcze z conajmniej miesiecznym opoznieniem

Nigdy wiecej

pan (usunięte przez administratora) wszystko ładnie opowiada,patrzy prosto w oczy, opowiada ile to mozna u niego zarobic, w rezultacie praca na metry na dodatek i na procenty ktore sobie wymyslił (tak zwana norma zadaniowa,ktorej nikt nie zna tylko pan (usunięte przez administratora)),mozesz orac jak woł i tak ci obetnie jak nie z tej strony to z tamtej. Ludzie nie słuchajcie tego oszusta to jest (usunięte przez administratora) i krętacz,kupa ludzi juz go podaje do sadu i do panstwowej inspekcji pracy.Umowy zlecenia ktore daje to smiech na sali,wogole z nich sie nie wywiazuje.Pozdrawiam wszystkich kolesi z ktorymi pracowałem.

(usunięte przez administratora)Ja sie też z tym zgadzam też pracowałem w tej firmie i stwierdzam ze to PCHLI TARG !!!!

Ziomal

Zgadzam sie z wami choc nie pracoalem w tej firmie ale moj dobry kolega tam robi to co opowiada to nie do przyjecia ja sie zastanawiam dlaczego nikt z pracownikow nie pojdzie do inspekcji pracy niemieckiej i powie jak placi i ze nie placi przede wszystkim przeciez wtedy gosciu zniknie z rynku niemieckiego bo sie nie wyplaci za kary ale to musza wszyscy sie zgadac a nie jeden wiadomo przydupasy sa i beda (usunięte przez administratora) takich . Wspolczuje wam!! frajerow trzeba tepic!!!!!!!!!!!

Witam pracują i jeżdżą tylko (usunięte przez administratora) majstrów .(usunięte przez administratora) są w tym najlepsi.

Mariusz

Zgadzam się z przedmówcą. Bardzo nieczytelny system płac, niby płacona stawka godzinowa i diety ale prezes potrafi ci zapierdzielić 1/3 bo jakaś dziwna norma była niewyrobiona. Niby daje ciuchy ale jak się zwalniasz to oczywiście 600 zł ci zabierze za te beznadziejne ciuchy co po miesiącu się rozlatują. Co do roboty to (usunięte przez administratora) pana brygadzisty pracują na godziny a reszta łosi musi wyrobić tzw. metry. Oczywiście metrów nie da się zrobić bo z niemcami tak podpisuje kontrakt aby konkurencję wyrolować. Oczywiście nikomu nie polecam tej firmy

(usunięte przez administratora) firma co miesiac obcinaja godziny i diety, wyplata w umowie do 15 a przychodzi miedzy 26 a 31. Tragedia pan Prezes obiecuje zarobki rzedu 6-7 tys wielka sciema potrafia obiciac 2 tys zl z wyplaty. Kolejne to ciuchy niby wszystko fajnie firma daje ale jak sie zwolnisz lub Ciebie zwolnia to zaplacisz za nie 480 zl. Smiech. Pan brygadzista (usunięte przez administratora). wielki znawca a (usunięte przez administratora)wie i sie zna nie ma pojecia o tym. Nikomu nie poecam pracy w tej firmie

Zostaw merytoryczną opinię o Spiro System Sp. z o.o. - Szczecin

Spiro System Sp. z o.o.