Opinie o Instytut Doradztwa Europejskiego Innowacja s.c. w Kraków

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Instytut Doradztwa Europejskiego Innowacja s.c.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Instytut Doradztwa Europejskiego Innowacja s.c. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Instytut Doradztwa Europejskiego Innowacja s.c. w Kraków

ABC Nowy wpis

W mojej opinii bardzo słabe traktowanie pracownika, kombinowanie z umową, oferowanie bardzo niekorzystnych warunków. Osobiście nigdy więcej nie chciałabym pracować w takim przedsiębiorstwie ponownie. Uważam, że szkoda marnować czas na proces rekrutacji, gdyż po przyjęciu w swoje szeregi bardzo szybko można przekonać się, że negatywne opinie zamieszczone na tym serwisie i innych forach internetowych mają pokrycie w rzeczywistości.

BB Nowy wpis
@ABC

Potwierdzam. Na moje szczęście przerwałem łańcuszek niedorzecznych rozmów kwalifikacyjnych (2 spotkania w całym procesie)

Michał Nowy wpis

@ABC czyli lepiej z nimi nie podpisywać umowy?

B&H Nowy wpis

Pracowałam w tej firmie i nie zgadzam się z opiniami tutaj zamieszczonymi. Praca jest wymagająca i nie dla każdego, tylko dla tych co chcą się czegoś nauczyć i rozwijać. Szefostwo też jest wymagające ale nikogo nie obrażają ani nie wyzywają. Za czasem występujące nadgodziny można wsiąść wolne. Nikt nie musi sprzątać biura chyba, że po sobie obie umyć kubek! Praca jest ciekawa, ale odpowiedzialna. Stres tak jak wszędzie jeśli robi się coś ważnego!

OLA

Przeglądając wpisy na stronach różnych firm zastanawiam się nad kondycją psychiczną tych wpisujących osób, które uważają się za bardzo doświadczonych pracowników. Wymycie szklanki za zniewagę, zaniesienie listu na pocztę za zbędną pracę itd. można by cytować "straszne prace", które każe wykonywać pracodawca., a może do czegoś innego się nie nadajecie? Pracowałam w tej firmie i ze zdziwieniem stwierdzałam że niektóre osoby po studiach nie potrafiły policzyć zwykłego procentu, nie potrafiły napisać w miarę składnego tekstu, nie należy się więc dziwić że robiły tylko kawę. Podejrzewam że stosunek do pracy mieli taki jak ich wpis, więc nie dziwi mnie że pracodawca mógł być zirytowany . Śmiało mogę powiedzieć że jeżeli chcecie się nauczyć jak pisać i prowadzić projekt unijny to w tej firmie tego się nauczycie , pod jednym warunkiem ,że tego chcecie.

Jakie są Twoje wrażenia po rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Instytut Doradztwa Europejskiego Innowacja s.c.? Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie wybierającej się na rozmowę w sprawie pracy na stanowisku Specjalista / Specjalistka ds. rozliczeń projektów finansowanych z udziałem funduszy unijnych?
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Poszukujemy Kierownika pracującego!
Koloryt Sp. z o.o.
dorota

To zdecydowanie najgorsza pracodawczyni z jaką miałam do czynienia w życiu. Duża rotacja pracowników, stosowany mobbing. Pewnego dnia ktoś nagra ta Panią właścicielkę i wytoczy jej proces. Pamiętajmy, że karma wraca..

X&Y

Zgadzam się w stu procentach. Nic się nie zmieniło! Jakiś czas temu miałam "przyjemność" realizacji stażu w tej firmie. Zero szacunku dla pracownika czy stażysty, którego traktuje się jak własność. Zero płatnych nadgodzin, które w trakcie pisania projektu można liczyć w dziesiątkach. Nawet, odebranie ich w wolnych dniach jest wielkim problemem. Zero szkoleń i możliwości awansu. Nie ważne, że pracuje się w dziale projektów, masz także odbierać telefony, chodzić na pocztę, do sklepu, do apteki, załatwiać prywatne sprawy "tych u góry", wykonywać obowiązki sekretarki, której często nie ma, parzyć kawę, herbatę itd. oraz zmywać wszystkie naczynia, bo przecież wielmożni Państwo są uczuleni na wodę i płyn, a które to naczynia niejednokrotnie wrzucane są do zlewu ze słowami: zrób coś z tym. Po wykonaniu naprawdę mnóstwa bzdur, wielkie oczekiwanie że projekt będzie na czas, chociaż i tak został narzucony na ostatnią chwilę przed terminem, i który to projekt kończy się po nocach w domu bo przecież trzeba zdążyć. Nie wspomnę o krzykach, wiecznych pretensjach i traktowaniu każdego jak idioty bo nie ma doktoratu. Odradzam!

X

odbywałam staż w tej firmie i potwierdzam każde powyżej napisane słowo! dodam tylko że pani dyrektor bardzo chętnie przenosi swoje prywatne problemy (rozwód) do firmy (awantury, a potem wyżywa się na pracownikach)

A&M

Praca jeszcze jeszcze, ale pani dyrektor jest arogancka i obraża pracowników wyzywając ich od kretynów i upośledzonych umysłowo jak coś się źle zrobi. Zastępca dyr. jest nieuprzejmy i uważa się za lepszego od innych. Ogólnie atmosfera miejsca pracy jest nieciekawa, wszyscy są zastraszeni. Do obowiązków pracowników należy mycie okien i porządki świąteczne, z których efektu i tak szefostwo jest zawsze niezadowolone. Szkoda nerwów i zdrowia bo płaca nie rekompensuje pracy w bardzo stresującej atmosferze.

Zostaw merytoryczną opinię o Instytut Doradztwa Europejskiego Innowacja s.c. - Kraków

Instytut Doradztwa Europejskiego Innowacja s.c.
1.7/5 Na podstawie 7 ocen.
  • Olszańska 18 lok. 1
    31-517 Kraków
  • NIP: 6762295149 REGON: 120056401

Instytut Doradztwa Europejskiego Innowacja s.c.