Ingenes

Kraków

Opinie o Ingenes

maoak

no i teraz u ncih szukają ludzi jako konsultantka wdrozeniowego.

trollo

może nie wiedzą że o nich tu piszą i tyle.. w sumie opinia że jest przyzwoicie w niczym nikomu raczej nie pomaga.. ale swoją drogą znalazłem tu fajne oferty pracy- na programistę, konsultanta oraz specjalistę ds. sprzedaży oprogramowania z tym, że patrząc że tu nikt się niczym nie interesuje- to napiszę do firmy bezp.

iop87

dlaczego nie chcecie sie wypowiadac na temat pracy w tej firmie dosyc długo patrze był ostatni wpis ja czekam na kolejne moze ktos sie wypowie czy rzeczywiscie tak poniżaja pracowników zeby tak bylo to raczej nikt nie pracowałby u nich na rzecz rozwoju a jak wynagrodzenia wyplacaja zgodnie z terminem ..

mis

Pracuje się całkiem przyzwoicie, fajni współpracownicy

mat

ale [usunięte przez moderatora] kolego. nie jest sie cieniasem co to znaczy . juz po samej twej wypowiedzi ingenes traci wiarygodnosc.

p

pracuje sie ok, ale jak sie lubi wyzwania i nie jest sie cieniasem - pozdrawiam starszego, bylego kolege

ciekawy

czy to prawda?

boa2

Pracuje się całkiem przyzwoicie, fajni współpracownicy.

Szczerze odradzam pracę w tej firmie.Opinie jakie słyszałem od pracowników brzmią jak jakieś science fiction - nie wyobrażam sobie jak można dać się tak poniżać.

Ciężka praca, ale dużo można się nauczyć.

boa

Pracuje się całkiem przyzwoicie, fajni współpracownicy.

Przestrzegam przed tym [usunięte przez moderatora] i [usunięte przez moderatora] - bo pracodawcą to raczej trudno go nazwać... Jeden z [usunięte przez moderatora] jest tak niekompetentny i chamski, że tego nawet nie da się opisać. Zamiast pomagać to zajmuje się tylko utrudnianiem i ochrzanianiem ludzi za wszystko co tylko przyjdzie mu do głowy. Nawet najbardziej absurdalne rzeczy niezależne od pracowników. Po prostu wyżywa się psychicznie na pracownikach. Pracowałem już w kilku firmach ale z czymś takim to jeszcze nigdy się nie spotkałem i raczej nie spotkam. Szkoda czasu i nerwów. Jeśli mimo wszystko ktoś by chciał tam pracować, to radzę nagrywać rozmowy z szefem - później będzie łatwiej w sądzie pracy...

Zostaw opinię o Ingenes - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Ingenes