Opinie o Bull Market (Markets.Com) w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Markets.Com. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Markets.Com o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Markets.Com w Warszawa

Pan Lawson Smith

Czy jesteś zainteresowany pożyczką? długoterminowy lub krótkoterminowy, a odmówiono Ci pożyczki z banku, czy potrzebujesz pożyczki osobistej?, pożyczki biznesowej? Pożyczka bez zabezpieczenia?, szybka i łatwa pożyczka lub inna forma pożyczki, której potrzebujesz. Pożyczka zostanie zatwierdzona od 24 do 48 godzin. Skontaktuj się ze mną przez e-mail: lawsonsmithloan24@gmail.com Wypełnij poniższe informacje. Pełne imię i nazwisko: Kwota kredytu: Okres kredytowania: Dziękuję Ci. Pan Lawson Smith E-mail: Lawsonsmithloan24@gmail.com Potrzebujesz pożyczki z jakiegokolwiek powodu? Skontaktuj się z nami teraz Niedroga oferta pożyczki z oprocentowaniem 2% z minimum 1000 $ i maksimum Od 50 000 000,00 $, a jeśli jesteś zainteresowany, nie wahaj się Skontaktuj się z nami E-mail: lawsonsmithloan24@gmail.com Lawson Smith Prosimy o wypełnienie i przesłanie nam poniższych informacji, abyśmy mogli kontynuować transakcję pożyczki.

Marcin G

Czy miał Pan taką samą sytuację jak ja? gruca-m@o2.pl

buli....

witam ja jestem viamarketsgo.od 4 dni tez ukrainski akcent kmonsultanta nie podawalem zadnych prywatnych danych jak pesel numer konta itd..ale laczylem sie przez any desk....wplacilem 1000zl..jutro sproboje odzzyskac pieniadze zeby mi odeslali ciekawe co powiedza..ale chyba jestem w plecy tak mi sie wydaje.

Mmm
@buli....

Hej mam ten sam problem.. tylko za e ja nie poszłam na brednie ruskiego (usunięte przez administratora) Chce tylko wyciągnąć tysiąca a się nie da jak się nie obrucilo.

Przemo
@buli....

Witam. Też jestem na tym samym etapie co Ty i też się łączyłem przez anydesk. Udało Ci się odzyskać pieniądze?

Nick1274
@buli....

Wpłaciłem tez 1000 zł udało ci się odzyskać pieniądze ?

Hdxji
@Przemo

Jak wyglada sytuacja odzyskałeś pieniądze?

@Hdxji

Nikt nie odzyskuje pieniędzy.. Uwaga też na kancelarie, które niby szukają pieniędzmi... Większość to skam. Wyłudzacze

Niko

Na bank!!!!????????????????????????????????????????????

Macin G.
@Przemo

Ja też łączyłem sie przez Anydesk jak Twoja sytacja???

Uzyskaj legalną pożyczkę tutaj

Witamy w Marson POŻYCZKI GOTÓWKOWE Obecnie oferujemy pożyczki tylko z oprocentowaniem 3%, oferta specjalna otwarta dla osób znajdujących się na czarnej liście i zadłużonych recenzja. Aby uzyskać więcej informacji na temat naszej oferty specjalnej 3% stawki dla firmy/osobisty pożyczki.Skontaktuj się z nami przez : E-mail: creditmidland@gmail.com https://midsetloanfirm.webs.com/ WhatsApp: +48732104284

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Markets.Com? Czy przeprowadzana jest w formie online, czy stacjonarnie w siedzibie firmy? Jak oceniasz podejście rekruterów do kandydata?
Mikołaj

Uwaga na kancelarię która tutaj się reklamuje i pisze sama sobie komentarze, posiadają numer 794.777.028 oszusci jakich mało, oszukują ludzi na pieniądze pobierają jakieś opłaty za sprawę a w sprawie nic nie robią i tylko tracimy dodatkowo kase, jeszcze nic nie odzyskali, nie polecam, spółka otworrzona tydzięń temu przez dwóch znajomych 25 i 20 lat, nie polecam

xxx
@Mikołaj

Dokładnie, opowiadają, że odzyskali już pieniądze. Jak zapytaliśmy o potwierdzenie bankowego to oczywiście odmówili. Firma założona 2 tygodnie temu przez nastolatków.

KZ
@xxx

Ja również ostrzegam, to co mówią to jedno wielkie kłamstwo. Może to te same osoby i teraz w ten sposób chcą zarobić na (usunięte przez administratora) już ludziach. UWAŻAJCIE!

KZ
@KZ

Może warto to też gdzieś zgłosić, co o tym myślicie?

Klient

Uwaga na ludzi pod numerem 794777028, podają się za kancelarię i mecenasów a naprawdę mają po 20 i 25lat, Pan mikołaj i Patryk, (usunięte przez administratora) jakich mało, pobierają kase na prowadzenie sprawy a nic nie robią w tej kwestii, (usunięte przez administratora)

polecam Pana Mikołaja

Można prosić jakiś kontakt na maila ?

AAAAA i jak coś to ten (usunięte przez administratora)sam dodaje komentarze z innych imion i nazwisk promujące tą cwelbekę, którą nazywa kancelarią. Nie dajcie sie omamić i (usunięte przez administratora), szukajcie prawdziwych firm inwestycyjnych nie odrzutka z bardachu.

@Tomek

Młodzieniec który ma 20 lat a podaje się za mecenasa, OSZUST JAKICH MAŁO, okłamuje liudzi przez telefon i podpisuje fałszywe umowy z których wynika, że nic nie musi robić a kase zgarnął, nie polecam unikać jak ognia

AV

Czy nie można ich namierzyć po adresach IP, po logowaniach telefonów do stacji BTS? W każdej sprawie policja rozkłada ręce. Według mnie byłoby to możliwe tylko trzeba chcieć. Skoro organa ścigania rozkładają ręce to może dobry haker by się przydał.

Piotrek

Firma, a w zasadzie spółka która zarejestrowana daleko poza granicami naszego kraju służy tylko i wyłącznie do przesyłania do niej pieniędzy i nie ma nic wspólnego z działalnością brokerską oprócz platformy z "instrumentami finansowymi". Jedynym wyjściem w tym czy innym przypadku pseudo brokerów jest ściganie osób postronnych, które są odpowiedzialne za wyłudzenia środków w Polsce. Posiadamy informacje na temat owych osób (pseudo maklerów, brokerów z podrobionymi licencjami lub ich brakiem). W celu uzyskania dalszych informacji proszę o kontakt telefoniczny pod numerem: 794777028

Leszek

Moja sprawa jest prowadzona przez polská i niemieckà prokuraturè.Niemiecka prukuratura zapytala mnie ktòry bank pobral pierwszà wplate i jakie to konto. Moje bylo GBPay*ampink bei jing shi-czy ktos morze potwierdzic to konto. Pozdrawiam

TOBI

A czy ktoś słyszał lub miał , ma do czynienia z ta firmą ? BFB CAPITAL www.bfb.capital Dziękuje z info

Iwona

Polecam Pana Mikołaja 500.439.095

Marian
@Iwona

Tego Pana Mikołaja co pod szyldem firmy windykacyjnie sprzedaje za 300zł zawiadomienie do prokuratury bez faktury? z faktura za 3000zł młody chłopaczek chce sobie dorobić :)

kolega

(usunięte przez administratora) uważajcie to (usunięte przez administratora) szczególnie mark Barkowski i Alex Kochanowski wyciągną kasę i nie zwrócą obydwaj panowie grają w duecie jako dobry gliniarz i zły

Jeśli masz szczęście, przeczytaj to wcześnie. Chciałem podzielić się moim doświadczeniem (usunięte przez administratora) które było przygnębiające, prawie odebrałem sobie życie. jeśli straciłeś pieniądze w wyniku (usunięte przez administratora) i długów. Dobra wiadomość jest taka, że nadal możesz odzyskać pieniądze. Istnieją jednak kroki, które możesz podjąć natychmiast, aby ograniczyć szkody i uchronić się przed dalszymi krzywdami. Straciłem ponad 11 700 $ do inwestycji 360trade, a oni ciągle prosili o coraz więcej pieniędzy. Skontaktowałem się z JOLLYINVESTIGATORS i pomogli mi odzyskać pieniądze. Jeśli kiedykolwiek zostałeś (usunięte przez administratora) lub znasz kogoś, kto został (usunięte przez administratora) JOLLYINVESTIGATORS .com odzyska utracone pieniądze. Są specjalnymi detektywami ds. odzyskiwania, którzy specjalizują się w odzyskiwaniu funduszy, czy to bitcoin, forex, (usunięte przez administratora) pożyczkowe, (usunięte przez administratora) sumowe / romansowe. Radziłbym skontaktować się z nimi już dziś JOLLYINVESTIGATORS. COM

krys.szot@interia.pl
@Monika

Masz do tej firmy telefon

@Monika

Prosze o kontakt.

Voeller
@Aneta

Nie kontaktujcie się z tym Jolly cośtam. To kolejny scam.

@Voeller

Zgadza się kolejni ..... Ale musiałam założyć konto żeby się o tym dowiedzieć. Jollyinvestigetors to kolejni a nawet ci sami S............... NIE KONTAKTOWAĆ SIĘ.

@krys.szot@interia.pl

TO CI SAMI S.................. WYMYŚLILI NOWY SPOSÓB ŻE NIBY WIEDZĄ GZIE (usunięte przez administratora) UKRYLI PIENIĄDZE I DOGADALI SIĘ Z BANKIEM ŻEBY CI JE ODDAĆ . NO MASKARA.

Franek

Uciekać od nich jak najdalej. Nam udało się odzyskać pieniądze przez prokuraturę. Myślę, że większość osób nawet nic z tym nie zrobi bo sąd nie pomoże. 500439095 możecie pod tym numerem złapać człowieka który nam prowadził sprawę. w naszym przypadku było 11 tysięcy EURO.

Marek P.
@Franek

W takim razie proszę podać w której prokuraturze było prowadzone to postepowanie z miła chęcią każdy sprawdzi, jeżeli nie udzieli Pan tej informacji (bo doskonale Pan wie, że 100% jest umarzanych) to zrobi Pan dobrą reklamę swojej pseudo kancelarii naciągaczu. Pozdrawiam Marek P.

Mikołaj

Współpracujemy z odpowiednimi organami ścigania i odzyskujemy pieniądze---> 500439095

Pan Michał, który jak przedstawiał się, że jest "maklerem/doradcą inwestycyjnym", namówił mnie do otwarcia konta. Na początku namówił mnie do wpłaty 500 USD żebym zobaczył jak to działa i że da się zarobić. Posłuchałem go i po weryfikacji konta wpłaciłem pierwsze środki. Wraz z pomocą Pana Michała zarobiłem pierwsze pieniądze na tej platformie. Został mi przedstawiony sposób kilkukrotnego pomnożenia kapitału za pomocą auto tradingu. Jednak warunkiem była wpłata dodatkowych środków na konto, a więc skusiłem się i przelałem jeszcze 5000 USD. W momencie w którym chciałem wypłacić środki straciłem do konta. Po konsultacji z radcą prawnym dowiedziałem się, że sprawa cywilna w tym przypadku jest całkowicie bezskuteczna. Więc sprawa trafiła do prokuratury za pośrednictwem Pana z Wrocławia. Pierwsze pieniądze zaczęły spływać po niecałych czterech miesiącach na dzień dzisiejszy sprawa jest już prawie całkowicie załatwiona- 500439095 numer do Pana Mikołaja, który zajmował się moją sprawą

Mateusz

Cześć widzę że nie jestem jedynym naiwniakiem, który dał się oszukać pseudo firmie Finvestings. Com oczywiście jak inni najpierw 250$ potem gdy chciałem odzyskać 1000zl zrobiło 115tys w plecy oszczędności oraz zaciągnięty kredyt. Sprawę zgłosiłem na policję zrobiłem reklamację w banku ING sam się, zastanawiam czy warto wynająć firmę do odzyskania pieniędzy czy już pogodzić się że, zrobili mnie w konia i niema szans na odzyskania ani grosza. Wszystkie rozmowy mam nagrane oraz jak kożystal z mojego laptopa za pomocą Anydesk jeśli kto kolwiek wie jak tych cwaniaczków dopaść chętnie też dołączę do pozwu Zbiorowego trzeba ich dopaść. Krajan1994@onet.pl

@Mateusz

Nic nie wiadomo o zbiorowym pozwie. Ale jeżeli masz jeszcze jakiś grosz weź kancelarię, istnieje jakieś 50% na odzyskanie. W przeciwnym razie nic. Ja wyszłam z założenia że i tak nie mam oszczędności to jeszcze te 4 tysiące odżałuję a może sie uda. Te (usunięte przez administratora)ukraińskie kiedyś za to zapłacą. los nie rychliwy ale sprawiedliwy podobno. (usunięte przez administratora)

G300
@Mateusz

@mateusz a jak oni zaciągają za Ciebie kredyt i jak zrobiło się 115 tys w plecy. Co to za mechanizm. Proszę daj znać jak to działa

Mateusz
@G300

Jeśli jesteś zalogowany na koncie bankowym a on jest połączony z twoim komputerem za pomocą Anydesk może zaciągnąć kredyt w banku fałszując wszystkie dane twoje jeśli mają nip zakładu pracy bez problemu zaciągną kredyt bo bank nie weryfikuje klienta dokładnie jeśli robi się to na stronie konta bankowego.

kolec
@G300

jak zainstalujesz any desk to maja dostęp do konta

kolec
@Mateusz

stracone pieniądze, głupota wasza jest gigantyczna, nie wolno nic przelewać, nie wolno nic instalować, o tym mówi się od dawna, nic wam nie pomoże

@Mateusz

(usunięte przez administratora) Sprubój tu może. Ja wzięłam inną kancelarię na razie bez rezultatu ale ta może bardziej doświadczona. Też mnie (usunięte przez administratora)

@Mateusz

To prawie nie możliwe, są jakieś firmy dające małe szanse, ale chcą pomoc. Natomiast, żeby zacząć trzeba Paare tysięcy wyłożyć. Jedna firma (adwokat) zaproponowali pomoc za 13 000 zł. Inna 2000 euro i 10%, są to różne metody. Wpisz (usunięte przez administratora) status Markt i od razu pojawia się firmy służące pomocą. Tylko czy to są poważni Lidzie... Szanse są malutkie

NIKI
@Aneta

Witam, ja też należę do "klubu". Ku pokrzepieniu dodam, że nie jest ważne to, że "kiedyś za to zapłacą" ale co Pani z tego będzie miała, tu chodzi o to, aby Pani dostała chociaż zwrot wpłaconych środków. W postępowaniu karnym to właśnie ta kwota jest przedmiotowa. A zarobek? Pozostanie jako zapłata za naukę - również handlowania. Przestępstwo ma zasięg międzynarodowy, więc najlepiej rokuje postępowanie prowadzone poprzez międzynarodowe organa ścigania.

@kolec

widzę, że jesteś mocno zorientowany, ja nie, nie wiedziałam , ze tak można popłynąć, chciałam zainwestować, a uwierz mi, sa tak wyszkoleni, ze widzą w jaki sposób ciebie podejść. Nie ulega wątpliwości, ze są osoby podatne i na nich żerują.... tak, ze daj sobie spokój , bo i tak nam ciężko.........

Załamana
@Mateusz

Czy ma ktoś numer telefonu tej podłej firmy Market.Com w Warszawie , chcę sprawdzić czy mój jest taki sam.Chce również zapytać gdzie były wpłacane wasze pieniądze.W jakim depozycie i gdzie.Bo to co oni robią , przechodzą ludzkie granice .Trzeba coś zrobić żeby odzyskać swoje pieniądze.Nie mogę pojąć jak depozyt może nieuprawnionym osobom , wypłacać twoje pieniądze.

Mmmmm
@Załamana

Witaj. Jestem (usunięte przez administratora) przez firmę z Warszawy niby swissmarketfx.

Załamana

To (usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora) którzy potrafią naciągnąć klijenta na bardzo duże pieniądze ,tak jak i mnie naciągnęli,gdy przyszło do wypłaty pieniędzy, urwał się kontakt z asystentem,a z mojego konta znikły wszystkie pieniądze ,wpłacone i zarobione.Jestem załamana ,bo zostały mi długi do spłacenia.

Tuptus

Omijać szerokim łukiem zostawiają bez grosza i dlugi nie wypłaca nic proszę o kontakt osób poszkodowanych ela301165@wp.pl chodzi o firmę viamarketsgo

Zostaw merytoryczną opinię o Markets.Com - Warszawa

• Jak się pracuje w Markets.Com?

Zobacz opinie na temat firmy Markets.Com tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 41.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Markets.Com?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 36, z czego 7 to opinie pozytywne, 14 to opinie negatywne, a 15 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Markets.Com