Eko-Tour Przedsiębiorstwo Usługowo-Turystyczne Biuro Podróży

Katowice

Opinie o Eko-Tour Przedsiębiorstwo Usługowo-Turystyczne Biuro Podróży

Kam

Zdecydowanie nie polecam.Zbyt drogie ceny jak na taką jakość.Brak wycieczek fakultatywnych, piloci-rezydenci jadą na wczasy ,a nie do pracy ( prawie zero organizacji) .Prawdopodobnie jeżdżą znajomi i pociotki bo ludzie z turnusu znali z innych wyjazdów nieudolną rezydentko pilotkę! W przypadku naszego turnusu wszystkie pokoje na parking, dopłaty do napoi duże , a wino rozcieńczane z wodą , niby cola i wszystko oprócz piwa podawali w karafkach . Większość turnusów wykupują zakłady pracy (kopalnie -tam gdzie jest dział socjalny -przeżytek dawnego ustroju)i jak ktoś jedzie za 500 złotych na wczasy .......to wszystko mu się podoba . Biuro na tym jedzie -ciekawe jak długo? Jedyny plus to transport -fajny bus i mili panowie kierowcy .Tu bez zastrzeżeń . RESZTA DO BANI

Aneta

@bylapracownica czy traktowanie, które opisałaś w swoim poście, dotyczyło bezpośrednio Ciebie? Czy była to jednorazowa sytuacja, czy powtarzająca się. Możesz podzielić się wszystkimi swoimi doświadczeniami z Eko-Tour Przedsiębiorstwo Usługowo-Turystyczne Biuro Podróży?

Marta

Czy Eko-Tour ma jakieś potrzeby kadrowe, nie mogę namierzyć.

Aneta

Pracujesz obecnie w Eko-Tour? Podziel się swoimi doświadczeniami. Na jakie warunki zatrudnienia mogą liczyć pracownicy?

koluia

a cenowo to się u nich chociaz opłacają takie wyjazdy?

nova

Przykro, jak sie czyta coś takiego, włąścicielka biura zrobiła na mnie ostatnio bardzo dobre wrażenie, no ale pozory mylą i działa to w obie strony... i teraz pozostaje rozkminka...Majorka, byłaś tam na rozmowie?

zainteresowany

m
@zainteresowany 29.07.2015 20:01
można się jakoś skontaktować z Tobą na priv..?? daj jakiegoś prywatnego maila chętnie dowiem się czegoś więcej.....

zainteresowany, ale na jaki temat potrzebujesz informacji ?

Zostaw opinię o Eko-Tour Przedsiębiorstwo Usługowo-Turystyczne Biuro Podróży - Katowice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Eko-Tour Przedsiębiorstwo Usługowo-Turystyczne Biuro Podróży