Work Force Sp. z o.o.

Opinie o Work Force Sp. z o.o.

Work Force Lublin

Czy ktoś pracował z firmy Work Force Lublin? Co powiecie? Czy ktoś jedzie w czerwcu?

Pack
@Work Force Lublin

Ja mam mieć wyjazd 5 czerwca. We wtorek jadę papiery wypełniać do Opola

@Pack

hej! wlasnie ta firma zaproponowała mi wyjazd.. jak myslisz jest to opłacalne?

kaska

Wybieram sie na pakowanie wedlin. Czy moze ktos mi powiedziec cos o tej firmie, zakwaterowaniu itp?

Michal90

Klaudik22 ja tez jade 15,05,16 do oss hartjes meat

klaudik22

Witam ja wyjeżdżam w niedziele 15.05 do Oss będę pracować w firmie Hartjes Meat,czy ktoś może mi coś więcej powiedzieć o pracy tam ? klaudik22@wp.pl

Pakowacz

Wysłanie CV . Telefon i zaproszenie do biura. W biurze test jezykowy ktorego nawet nie sprawdzili . od razu podpisanie umowy

Na ile chce jechac .

anudula

Witam. Powiedzcie mi jak wychodzi solaris przy 40 godzinach nie przy stawce wiekowej.

Chyba nie jest źle, bo nikt się nie skarży. A Polaczki nie chcą dobrze pisać, bo boją się, że za dużo osób pojedzie. Hmm...

Radek

Tylko nie przez tą agencje pracy, najgorsza agencja jaka może być w holandi. A zarobisz na bilet powrotny jak się uda.

benq1

Warto pojechać na jakieś pakowanie czy coś z tą firmą ? Jak warunki, płaca itp. Chciałem sobie dorobić coś na wakacje (student, lat 21). Ze znajomymi, jakbym chciał wyjechać, to problemu nie ma ?

kotek

czy jedzie ktos teraz do Best na pakowanie miesa? jakie sa warunki mieszkaniowe czy placa na czas itp

Zuza
@kotek

Podobno ciągła rotacja wiec o niczym dobrym to nie swiadczy

mikus

witam czy jedzie ktos lub pracuje w firmie Van Loon/Meat Friends-pakowanie miesa w Best? interesuje mnie czy oplaca sie tam jechac i jakie sa warunki pozdrawiam

MariuszCh

Witam Możecie mi powiedzieć czy opłaca się wyjechać przez tą agencje do pracy do Holandi na pakowanie owoców, warzyw itp możecie wyrazić opinie na ten temat.Pozdrawiam

Mew

Witam Czy jedzie może ktoś do Holandii 08.05.2016 przez ta firme na owoce, bo nie wiem czy jechac dzisiaj dzwonili a do jutra do 10:00 mam dac odpowiedz Moze ktos juz wczesniej pojechał i cos wie na ten temat to niech, dzieki pozdrawaiam

lola

Siema wszystkim wiele tu pytań ale brak odpowiedzi... Ja pracuje na pakowaniu warzyw u owoców. Praca akurat na mojej firmie jest w miarę okk są oprócz tego chyba jeszcze dwie inne firmy i powiem szczerze że cieszę się że akurat tam nie trafiłam. Często pracujesz całymi dniami jedyny tego plus to źr masz Godzin dużo ale bajezdzabie na psychikę i mega zmęczenie wydaje mi się że nie jest tego warte. Kasa zawsze na czas plusem jest to że po 18 place 125% a za nocki 150% więc jeżeli chodzi o kasę to nie można narzekać oczywiście jeśli ma się godziny :) man nadzieję że chociaż troszkę pomoglam. Powodzenia. :)

Olka
@lola

Cześć, możesz powiedzieć w jakiej firmie pracujesz? Dostałam dwie oferty pracy jedną z firmą Frankort (pakowanie warzyw i owoców) i TBP (pakowanie małych owoców jagodowych jak borowka itd.) Zastanawiam się nad wyjazdem ale opinie są prawdę mówiąc różne, czytałam również że może kasa jest ale potrafią wlepiać kary za cokolwiek i wtedy okazuję się że pracuje się na jedynie na zakwaterowanie i kase na życie. Chciałabym wyjechać ale zastanawiam się czy opłaca się jechać do Holandii żeby zarobić ok 2tys. gdzie nie jest to do końca pewne.

tom
@lola

W jakiej firmie pracujesz? jest możliwość wyrobienia nadgodzin czy tylko minimum?

olo
@Olka

Frankort (usunięte przez administratora)

ktos

Siema. Poszukuje informacji na temat podatku-czy trzeba sie rozliczac w Polsce z tego co zarobilismy tam? W razie co moj mail mi.losz666.999@gmail.com

koleś
@ktos

Witam musi pan zgłosić się do urzędu skarbowego w Polsce i tam panu dadzą odpowiednie druki do uzupełnienia ,trzeba je wypełnić nawet jeśli się nie pracowało w Polsce i o zwrot podatku może się pan starać sam jadąc do kraju w którym się pracowało lub dać pracę agencji ja oddałem firmie tax pol z Wrocławia biorą 10 % kasy ze zwrotu,jedyne co trzeba mieć z zagranicy to rozliczenie pracy tzw japograph jakoś tak a resztę załatwi panu resztę agencja pozdrawiam,proszę poczytać na stronie tax pol tam wszystko pisze

annnn

Witam, Pracuje ktoś może przy pakowaniu przez ta firme? bo wybieram sie 23 kwietnia i chciałabym wiedzieć coś więcej.. z góry dzieki za jakie kolwiek info :)

kukis86
@annnn

JA też wybieram się 23 kwietnia i tęż bym wolal mieć pewność że jest git no ale tak czy siak gorzej być nie może jak tu na miejscu pozdro ;p

elmo

jedzie ktoś 9 kwietnia z lbn?

@elmo

hej! zastanawiam sie wlasnie, wiesz coś o tej firmie?

Agn

No właśnie czy wgl warto jechać - przeglądałam stare oferty pracy o przyznam że dużo znalazłam tych właśnie pakować ubrań, tylko jak to rozumieć? Ze jest tam tyyyle pracy? Czy raczej taka wymiana ludzi co chwile? Ze praca jest na ok 2 msc i potem przykmują kogoś nowego? !

Kamilek

Ja mam 16 busa z rzeszowa ktos tez?

Andzia
@Kamilek

A do jakiej miejscowości ? Ja z narzeczonym też jade 16 z Rzeszowa, ponoć do Oss ale jeszcze dokładnie nie wiem

Agn

Pakowacz ubrań! Czy warto jechać? Czy jak sie jedzie w parze to biuro może nas "rozdzielić" np. że dziewczyna chodzi na rano, chłopak a nocki lub praca na różnych magazynach?

zainteresowany

Rodacy, jak to naprawde wygląda pracował ktos z tego lub poprzedniego naboru szczegolnie interesuje mnie syt, na produkcji miesa. pozdrawiam

Zostaw merytoryczną opinię o Work Force Sp. z o.o. - Opole

• Jak się pracuje w Work Force Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Work Force Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 184.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Work Force Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 33, z czego 12 to opinie pozytywne, 8 to opinie negatywne, a 13 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Work Force Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Work Force Sp. z o.o. napisali 6 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Work Force Sp. z o.o.