Work Force Sp. z o.o.

Opinie o Work Force Sp. z o.o.

Sylwo

Witam.Mam możliwość wyjechania do Holandi do produkcji spożywczej:pakowanie,produkcja. I niewiem czy jechać,doradzicie coś? Ktoś się wybiera w styczniu?

@Sylwo

na jaki termin dostalas oferte?bo tez sie wybieram i mam termina na 11 lutego...moze jest ktos jeszcze kto sie wybiera...???

wyjazd weekend 28-29

ja wybieram się w ten weekend 28-29

@wyjazd weekend 28-29

Jesli bedzie taka mozliwosc to daj znac czy jest ok.

Mauuu

Witam też mam jechać 11 lutego

niezdecydowany
@izzzaa29

witam tez mam mozliwość jechania do Holandii 11 lutego. Mogę wiedzieć skąd jedziesz??

@Mauuu

ja jestem z wadowic ale mam jechac z biura w opolu(tam mam podpisac umowe) a ty skad jedziesz?

@niezdecydowany

ja jestem z wadowic mam podpisac umowe w opolu,a ty skad jedziesz?

mazzz
@Sylwo

Wybiera się ktoś w maju?

Taki tam on..10

Usuwane są niewygodne opinie.

Work Force sp. z o.o.
@Taki tam on..10

Usuwane sa opinie dotyczace OTTO Workforce, my jestesmy Work Force sp. z o.o. Nie jestesmy w stanie odpowiadac za dzialania innej firmy.

JohnDoe

LUDZIE, JAK SZUKACIE PRACY ZA GRANICA TO NAJLEPIEJ ZROBIC TAK WWW.GOOGLE.COM>PRACA[KRAJ] HOLANDIA LUB INNY KRAJ KTORY WAS INTERESUJE I MACIE MASE OGLOSZEN. NAJLEPIEJ TEZ ZOBACZYC OPINIE PRZED WYJAZDEM O DANEJ FIRMIE, Z TEGO CO ZAUWAZYLEM OPINIE W 80℅ SA PISANE PRZEZ LEWOSOW KTORYM NIE CHCE SIE PRACOWAC, JAK JEDZIESZ DO PRACY TO CI SIE UDA! POWPDZENIA!

Eliza_mała
@JohnDoe

pracowałam z otto, a ofertę pracy znalazlam na fb, mozna się tam szybko wszystkiego dowiedzieć, szybki kontakt. a praca naprawdę spoko i kaska w porządku.

Janka

Witam mam propozycje wyjazdu przez work force do pakowania owocow itd do Osse. Czy ktos moglby sie wypowiedziec cos na ten temat. ??nigdy nie wspolpracowalam z nimi i chcialabym znac opinie

Pakowacz

Wysłanie CV . Telefon i zaproszenie do biura. W biurze test jezykowy ktorego nawet nie sprawdzili . od razu podpisanie umowy

Na ile chce jechac .

Saabinkaa

witam dostałam dziś propozycję pracy "Praca przy sortowaniu i pakowaniu roznego rodzaju asortymentu-pakowanie slodyczy,ciuchow,kosmetykow,owocow,warzyw,wedlin,miesa. " Proszę o wasze opinie jak tam jest trochę boję się sama jechać,wiadomo wolała bym z kimś :)

Kawa
@Saabinkaa

Jade 26 grudnia do wędlin zobaczymy czy będzie tak jak mowią i piszą na stronie ?

gin

nie wiem czemu niektórzy tak narzekają na otto. ja nie miałam powodów. jeśli będę potrzebować to znów pojadę i tyle.

Jackowski72

Dziwne żeby było tyle usunięć i żadnej normalnej odpowiedzi ??

Ja1235

Witam ja również szukam opinii na temat pracy przy pakowaniu wędlin, ktoś coś wie?

Adam Ptaszynski
@Ja1235

Chciałbym złożyć podziękowania agencji za miłe przyjęcie i załatwienie mi pracy.Kazdemu polecam tą agencję,która troszczy się o swoich klientów, nie zostawia ich samych sobie, pomaga w trudnej sytuacji. Pracuję z osobami, które również są zadowoleni z usług tej agencji.Wiem, że w każdej sytuacji można na nich liczyć.Podziekowania dla p.Bogdana

grzech

Ja rowniez nic nie moge znalezc przy pakowaniu wyrobow miesnych i wedliniarskich. Wyjazd 27 listopada 2016r. Moze adninistrator usuwa cenne info?

Michael

bara

Micho

Taki jeden

Mario

Zenek

Czy ktoś się orientuje odnośnie pracy "pakowanie wyrobów mięsnych" w mieście Best - Holandia ?. Ktoś się wybiera lub był, ma jakieś informacje o tej pracy ?

art
@Zenek

Ja również szukam informacji na ten temat ! Zatem, bardzo proszę o wypowiedź osób, które tam pracują/ pracowały. Mam wyjazd 27.11.

TmK07
@art

Cześć Dostałem propozycje wyjazdu do nl przez biuro Workforce na zakłady miesne a dokladnie pakowanie wedlin, planowany wyjazd na 27.11 Może jest tu osoba co tam pracujr i opisze wszystko dokladnie od srodka? Dzieki i pozdrawiam.

Miko
@TmK07

Miko
@art

Ola
@TmK07

Krychuu
@Miko

Ciekawe dlaczego pewnie prawda pisał jak tam naprawdę jest

Marsa

Czy wyjeżdża ktoś w sobotę 15.10 do oss? Praca jako pakowacz

Witam czy ktoś może powiedzieć coś więcej o pracy na produkcji pizzy w miejscowości Apolda ?

ten

mnie interesują głównie niemcy bo znam ten język. ktoś coś wie nt my toys? widzę,że ktoś się tam wybiera, znacie kogoś kto już był i potwierdzi że ok?

Ish

Firma Work Force Sp. z o.o. zatrudni w Holandii osoby do pracy w magazynach z odzieżą. Praca polega na pakowaniu nowych ubrań, metkowaniu, naklejaniu cen oraz doczepieniu alarmów. Zatrudnimy również osoby do pakowania słodyczy, wędlin, owoców oraz warzyw. - Miejsce pracy: Woerden. Czy ktoś się zdecydował na którąś z tych ofert?

Marsa

Ja się wybieram

@Marsa

kiedy się wybierasz? czy już może pojechałas? jesli tak prosze o kontakt na email: ishia1@o2.pl mam pare pytan :)

George
@Ish

Jestem zainteresowany pracą, proszę o konkrety.

Michal

Gwitan jestem zainteresowany oferta ale to dopiero nawakacje na 2 miesiace

Ola
@Ish

Witam ja bym chciala z chlopakiem. Nic jednak nie pisze o stawkach?

Ish

Firma Work Force Sp. z o.o. zatrudni w Holandii osoby do pracy w magazynach z odzieżą. Praca polega na pakowaniu nowych ubrań, metkowaniu, naklejaniu cen oraz doczepieniu alarmów. Zatrudnimy również osoby do pakowania słodyczy, wędlin, owoców oraz warzyw. - Miejsce pracy: Woerden. Czy ktoś się wybiera?

karolina25
@Ish

Właśnie zastanawiam się nad tą ofertą? Jedziesz?

Joanna
@Ish

Witam, jestem zainteresowana pracą, od zaraz. Prosze o kontakt.

Zostaw merytoryczną opinię o Work Force Sp. z o.o. - Opole

• Jak się pracuje w Work Force Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Work Force Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 184.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Work Force Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 33, z czego 12 to opinie pozytywne, 8 to opinie negatywne, a 13 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Work Force Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Work Force Sp. z o.o. napisali 6 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Work Force Sp. z o.o.