Opinie o Madro Kraków w Niepołomice

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Madro Kraków. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Madro Kraków o rekrutacji.

Branże: Produkcja nadwozi i przyczep

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Madro Kraków w Niepołomice

spawacz niemcy

Gdzie mam sie zgloscic do wspolpracy? jestem spawaczem od 8 lat, aktualne certyfikaty 135,141,111 w tym certyfikaty TUV,aktualnie szukam czegos konkretnego w PL,stawka 3500netto i olewam prace w DE

kierownik

wasza radość jest przedwczesna - w krótkiej perspektywie - firma zewnętrzna będzie wykonywać całość roboty Madro , o ile będziecie mieli cokolwiek do roboty , a co będzie z Wami któż to wie ...... Pan [usunięte przez moderatora] - nie jest głupim człowiekiem - i na pewno nie pozwoli na powrót czasów pana [usunięte przez moderatora]. działacza [usunięte przez moderatora]. i brygadzisty [usunięte przez moderatora]. Dobrych i kompetentnych zapraszam do współpracy , reszta może pozostać w Madro

kolo

Już go nie ma

byly spawacz

Nie mow ze zwolniony zostanie?

Czy pracodawca podczas rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Madro Kraków na stanowisko Spawacz bardziej zwracał uwagę na Twoje kompetencje twarde, czy miękkie? Jakie odniosłeś wrażenie? Daj znać innym, jakie cechy pracodawca ceni w kandydatach najbardziej.
Leszno
kolo

Witam, Panie kierowniku ...raczej były kierowniku, właśnie pokazałeś swoje podejście do pracowników, dziwię się tylko czemu tak późno kierownictwo opamiętało się

byly spawacz

ee panie kierowniku..dostales posade przez plecy u dyrektorki,twojej sasiadki z ulicy,jakie ty masz dowiadczenie nad pracami spawaczy? skoro pracowales w fabryce lozysk ?.... W madro bylo dobrze 2 lata temu.Teraz jest syf kila i mogila...

kierownik

szanowny kolego !!! Firma Madro jest bardzo poważnym pracodawca , gwarantującą swoim dobrym i fachowym pracownikom odpowiednie do ich kwalifikacji zarobki. Niestety wszelkiej maści nieudacznicy i nieroby , są jak zauważyłeś bardzo szybko identyfikowani i tępieni . Wytrzymałeś trzy dni - mając na uwadze poziom twojego spawania to i tak o dwa za dużo . Zapraszam fachowców do pracy w naszym zespole - tobie proponuje etat pomocnika stróża na budowie .

Majster

Firma Madro z Niepołomic to jedna wielka porażka . Zarobki tragiczne 1300 / 1400 zł. na stanowisku spawacza lub montera . Ciągły [usunięte przez moderatora] zmuszanie ludzi do pracy po 10 godzin i pracę w soboty i niedziele . Umowa o pracę podpisana na pracę od 7 do 15 a tak nie jest ! Atmosfera pracy ciągły terror . Pan kierownik \'\' [usunięte przez moderatora]\" i kontroler jakości \'\' [usunięte przez moderatora]\'\' tragedia , to są ludzie nienadający się na te stanowiska . Zero kultury osobistej , arogancja do ludzi . Ogólnie mówiąc nie polecam najgorszemu wrogowi !!! Byli pracownicy prosimy o kontrole przez tą firmę państwową inspekcje pracy .Pozdrawiam .

Zostaw merytoryczną opinię o Madro Kraków - Niepołomice

Madro Kraków