Opinie o pronar.pl - PRONAR Sp. z o.o. w Narew

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Pronar - Narew. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Pronar - Narew o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Pronar - Narew w Narew

Spawacz

Witam. Jakie są warunki finansowe w Białymstoku dla spawacza ktoś może wie ?

nick
@Spawacz

a co spawaja w Bialym?

Spawacz

Sam jesteś bubel

@Spawacz

słabo chyba że majster ci sprzyja w lutym to większość 2600

Dima - gej

Podpowie ktoś czy są jakieś i jurne fajne chłopaki w zakładzie w Narwi?

Martinus piedarast burneika
@Dima - gej

Na kołowni są dobrze zbudowane chłopaki z dobrym sprzętem sami fachowcy od 30 cm w zzwisie w wzwyż .Tylko mów odrazu że chcesz na kołownie jak będziesz się przyjmował.Jak ja pryjechał tu do roboty i wszedłem na dział i zobaczyłem tam chłopaków to dumał że mi spodnie zaraz pękną.

Jakość pronar

Rozrzutnik Pronar Herkules 14...#5..Remont nowego rozrzutnika przez firmę Pronar Bardzo proszę obejrzeć ten filmik i zastanowić się nad osobami które biorą ciężkie pieniądze za nadzór nad tym bajzlem. Dieriektor zajtsev, kierowniczok kret i kierowniczok łysy z brazzers o kontroli tego łajna nie wspominajac. Niektórzy z tych gierojów bioro reklamówke piniendzy w miesiąc. Efekty widać gołym okiem.

Ale typ.... A co to portal randkowy ?

Przedstawiciel Handlowy

Spotkanie z Dyrektorem Regionalnym, opowieści o firmie, parę pytań, ogólna rozmowa... zapytanie o wynagrodzenie. Poinformowanie o GPSie w aucie, oraz że kolejna rozmowa w centrali - kosztów dojazdu nie zwracają, a odległość ogromna. Kasa jaką płacą słaba, oczekiwania mega duże...

mało pytań, więcej opowieści - ciągły ślinotok bez ładu i składu.

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
carex z wsi

Wypłaty na czas, obiady spoko. Relacje miedzy pracownikami na hali nieciekawe (w biurze podobno też). Relacje pracownik - przełożony mają znamiona mobbingu. Męczący dojazd do głównej siedziby po kilku latach pracy. Ogólnie praca na 1-3 lata, złapać doświadczenie wpisać w CV i można już wtedy znaleźć coś lepszego.

Pawel

Brak słów

nickk

bo ludzi brak do roboty na chwale kaprala

popróbuj zobaczysz

Najlepsze w pronarze to są podwyżki dostaje ten kto nic nie robi .Ma wójka za majstra i udaje psełdomajstra ,mowa jest o dziale pih .

Podwyszki

Pod Wyszki to możesz sobie pojechać! Paweu - jest jalepsiejszym kierownikiem. Widocznie nie powiedziałeś jemu dzień dybry i o podwyszce możesz zapomnieć. Być może zakapował ciebie twój kolega. Na pichu wszyscy strasznie kablujo. Sami kapusie. Uważaj. Przeproś Paweła

O tak! Pełna zgoda.

Pełna zgoda!!!!

Niestety komentarze ludzi się zgadzają. Ja gdy się przyjmowałem podczas rozmowy informacyjnej "pan wojskowy" złożoną kartką papieru wydłubywał z zębów resztki obiadu. Serio. Więc co ma nowy pracownik pomyśleć o firmie bo taka osoba reprezentuje markę! Ja mogę tylko potwierdzić opinie innych ludzi, prawdziwy (usunięte przez administratora) spawacze wyglądają jak kominiarze, przyczepy ludzie poprawiają pedzelkiem takim jak w szkole. Tu lądowisko z samolotami a po drugiej stronie karteczki ktore sie odszarpuje byle jak i dajesz na stołówce za obiad. Tu przyczepy warte miliony a firma wydaje pracownikom gumofilce. Dacie wiarę? Każdy boi się zapytać dlaczego Białorusin zarabia 3 razy więcej. Robi to samo. Zobaczcie sobie parking dla pracownikòw, zawieszenie mozna zgubić. Pan Martyniuk wiedział gdzie taką firme stworzyc bo na śląsku nikt by za te pieniądze nie pracował. Przy czym ludzie tu zarabiają duże pieniądze ale nie szary pracownik. Handlowcy, kierownicy, dyrektorzy i ludzie ktorzy pucują się im. Gdyby nie więźniowe (do 60%) to kto by tam pracował.

nikt

Jak ktoś chce robić to bedzie robił nawet za nisza krajowa tylko checi,a pronar moim zdaniem jest spoko mi zarobki ok tlyko zalezy od ciebie czy bedziesz pracowal (wkoncu akord)

Mi
@nikt

Chcem robić, ale nie wiem co to znaczy akord! Czy to znaczy, że siedzisz na stanowisku i ciągle spawasz? Odchodzisz od roboty tylko na siusiu a ktoś musi dostarczyć mi wszystko dosłownie pod nos? Czy tak jest w pronar? Prosze o podpowiedź. Dziękuje

Jaka jest atmosfera pracy w dziele planowania w Narewce ?Chodzi mi o kierownictwo i współpracowników.

Jurrk

Atmosfera jest normalna. Jak w pracy. Pracujesz a potem do domu jedziesz. Czego tu nie wiedzieć ? Bidon do roweru. Miłego i Hej

ostr

Na jakie wynagrodzenie może liczyć początkujący spawacz w pronarze ? Czy dostanie 2200 na ręke?

Jurrk
@ostr

Moim skromnym zdaniem minimum 3700 na rękę ale oczywiście z jedną sobotą. Tu się zarabia poważne pieniądze. Można nawet zarobić 8300 ale trzeba chodzić w dwie soboty niestety

CZŁONEK

Zostaw JANA w spokoju ty ŁAJDAKU! Dlaczego tak brzydko piszesz o nim piszesz? Jan to wyjątkowo uczciwy, wierny i zasłużony CZŁONEK kolektywu!

Co jaki okres czasu w Pronar - Narew można ubiegać się o podwyżkę?

Emeryt

O podwyżkę będziesz mógł ubiegać się jak przejdziesz na emeryturę chyba, że wcześniej wejdziesz w odbyt zającowi, łysemu z brazzers lub kretowi?

ostr

Pytanie do pracowników Pronaru jak się plasują zarobki na produkcji ?

Nika

Sukces przez wielkie S.!!!! Agrirehnica 2019 za nami. Na stoisku widać było mnóstwo gości i zachwyconych klientów! Gratulacje!

ŚWISTAK
@Nika

Nika co ty palisz? A ŚWISTAKI, które zawijały w sreberka też tam były? "Mnóstwo zadowolonych klientów" tzn, że od razu wykupili całą wystawę? Być może chciałaś napisać: mnóstwo zadowolonych POTENCJALNYCH klientów... To napisz jeszcze co ty "przytuliłaś" za wzorowo wykonaną robotę?

Dddo

Mam pytanie do pracowników. Czy dowożą do was z Białegostoku pracowników. Macie jakiś autobus pracowniczy?

Młody 123

Jestem mile zaskoczony. Nikt nie gania każdy robi swoim tempem, dobre obiady, można i podwójnie zjeść. I nie wyjdzie się najgorzej finansowo a wręcz przeciwnie. A jak ktoś pracować nie lubi to wszędzie będzie miał źle.

Młodystaruszek
@Młody 123

Zgadnij "Młody" skąd ty to wszystko wiesz? Może ty wcale nie jesteś taki młody na jakiego się kreujesz? Napisz tylko na jakim jesteś dziale. Ja też jestem młody i chciałbym dobrze zarobić i podwójnie lub potrójnie się nawpierda.lać.

Młody 123
@Młodystaruszek

Przyczepy. Ale zależy co się robi. Bo strasznie nie równe stawki. Jedni dostaną 100 od przyczepy a drudzy drugie tyle. Ale zapier.. trzeba i tu i tu. A robię może z rok tylko

Młodystaruszek
@Młody 123

To ile takich przyczep zlepisz na miesiąc?

Niedajerady
@Młodystaruszek

Dobrze młody pisze. Jedni mają 224zl od przyczepy. I robisz 2 we dwóch i masz tyle. Ja na skrobaku i mam 120zl. I ostro trzeba robić żeby zdążyć. Czasy w których robisz całe życie za minimalną się skończyły. przynajmniej dla mnie. Człowiek wiadomo chce się czegoś dorobić. 2400 brutto dla mnie to kpina.

Sylwia
@Niedajerady

@Niedajerady Pronar - Narew daje podwyżki swoim pracownikom? Dzięki.

Vovka - gej

Dziś bylem na kolowni. Ale tam fajne byczki są :-) Jak można przenest sja nacten dział?

Vovka

Cześć. Od miesiąca pracuję w Pronarze. Wsystko fajnie. Chyba zostanu na dluży! Tyllo powiedzcie czy znajdzie sie tu jakiś fajny, dobrze zbudowany chlopak do związku ? Ja o nietadycjonnej seksualnej orientacyji

VOVKAGEY
@Vovka

VOVKA jeżeli lubisz FUTRZAKI to weź zająca lub kreta. Jeżeli coś gładkiego to proponuję łysego z brazzers. Wal do zderzaka! POWODZENIA

Vovka
@VOVKAGEY

Łysego z brazzers bym poznał!!

Zostaw merytoryczną opinię o Pronar - Narew - Narew

• Jak się pracuje w Pronar - Narew?

Zobacz opinie na temat firmy Pronar - Narew tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 21.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Pronar - Narew?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 12, z czego 3 to opinie pozytywne, 5 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Pronar - Narew?

Kandydaci do pracy w Pronar - Narew napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Pronar - Narew