Pronar - Narew
2 167 779 5 1
Młody 123 Nowy wpis
Nazwa działu: Produkcja

Jestem mile zaskoczony. Nikt nie gania każdy robi swoim tempem, dobre obiady, można i podwójnie zjeść. I nie wyjdzie się najgorzej finansowo a wręcz przeciwnie. A jak ktoś pracować nie lubi to wszędzie będzie miał źle.

TakNie
Vovka - gej Nowy wpis

Dziś bylem na kolowni. Ale tam fajne byczki są :-) Jak można przenest sja nacten dział?

Tak1Nie
Olga Nowy wpis

Podpowie mi ktoś czy firma potrzebuje aktualnie kogoś do pracy w biurze?

TakNie2
. Nowy wpis
@Olga

Biurowych jak psów w schronisku. Szukaj w innym miejscu.

Vovka

Cześć. Od miesiąca pracuję w Pronarze. Wsystko fajnie. Chyba zostanu na dluży! Tyllo powiedzcie czy znajdzie sie tu jakiś fajny, dobrze zbudowany chlopak do związku ? Ja o nietadycjonnej seksualnej orientacyji

Tak9Nie
VOVKAGEY
@Vovka

VOVKA jeżeli lubisz FUTRZAKI to weź zająca lub kreta. Jeżeli coś gładkiego to proponuję łysego z brazzers. Wal do zderzaka! POWODZENIA

Tak8Nie
Vovka
@VOVKAGEY

Łysego z brazzers bym poznał!!

Tak5Nie
  4. linkedin.com 2 417 265
  5. goldenline.pl 2 097 664
... pełny raport Gemius
nick

Czy to prawda że w firmie roboty kuga przyczepy skrobią z odprysków ?

Tak1Nie17
Wania
@nick

1.Jeżeli potrafisz podpier.olić swojego najlepszego kolegę - najlepiej w jego obecności; 2.Jeżeli potrafisz wejść w doopę swojemu przełożonemu- również bez wazeliny- 24h/dobę; 3.Jeżeli nie masz własnej rodziny i będziesz pracować min. 12h/dobę i wracać do domu z firmy tylko po to aby się zdrzemnąć; 4.Jeżeli potrafisz zrezygnować z urlopu nawet w sezonie wakacyjnym oraz optymalnie z ekwiwalentu za urlop; 5.Jeżeli będziesz pracować w wolne soboty, katolickie i państwowe święta najlepiej z uśmiechem na twarzy i bezpłatnie DOŁĄCZ DO NAS!!! JESTEŚMY KOLEKTYWEM I CZEKAMY NA TAKIEGO "PRACOWNIKA" JAK TY! NA PEWNO WYROOCHAMY CIĘ TAK JAK WSZYSTKICH PRZED TOBĄ I PO TOBIE. Złóż dokumenty już dziś. Zajmie się Tobą "GENERAŁ" SB w stanie stałego spoczynku.

Tak22Nie1
@Wania

oraz jesli jestes ruskim bo polakow nie potrzebujemy wrecz zwalniamy

Tak19Nie1
Szewc
Nazwa działu: Produkcja

Czy to prawda, że w Pronarze zamiast butów roboczych z "noskiem", otrzymuje sie onuce wyprodukowane jeszcze w ZSRR ?

Tak47Nie5
Nikita
@Szewc

Tak to prawda. A wiesz ze w pomieszczeniu kierownika wisi mapa ZSRR a wzorem skuteczności zarządzania kolektywem jest towarzysz Josif Wisarionowicz?

Tak47Nie3
Krzysztof
@Nikita

Moglibyście napisać coś o warunkach zatrudnienia, które firma Pronar - Narew oferuje nowo zatrudnionym osobom? Chciałbym dowiedzieć się czegoś w tym zakresie, a widzę, że prowadzicie dyskusję, więc pozwoliłem sobie zapytać.

Tak1Nie22
RUDY102
@Krzysztof

Obejrzyj sobie czterej pancerni i pies. Będziesz pełnił rolę "psa" jak w ruskim czołgu. Pozdrawiam i życzę Ci szczęścia!

Tak29Nie
z innej bajki
Nazwa działu: Produkcja

Panowie co tam sie w Białymstoku otworzylo bo nam z samasza uciekaja ???

Tak2Nie27
Gość

Pracuję od wielu lat na dziale PIH i powiem wam że każdemu życzę takiego kierownika jakim jest Paweł. Ma normalne podejście do pracownika porozmawia bez powodu nie drze japy jak inni. Oczywiście jak trzeba postawić do pionu to to zrobi ale to normalne jak ktoś dobrym słowem nie rozumiem. Życzę wszystkim pracownikom takiego przełożonego.

Tak5Nie52
Wazeliną zaje.bało
@Gość

Łubu dubu, łubu dubu niech nam żyje ŁYSY z BRAZZERS nasz kochany kierownik dzialu PIH!!!!!!!!!!!!!! To ja mówiłem Radzio z Działu PIH Są tacy co wpychają ŁYSEMU W DOOPĘ SZPILKI, to nie ludzie, to WILKI!!!!!!!!!! Niech nam żyje ŁYSY Z BRAZZERS 100 LAT!!!!!!!!!!

Tak47Nie1
Młody 123
Nazwa działu: Produkcja

Podobno dużo tutaj piją. Ja nie pije, więc mi wszystko jedno. Zarobki tutaj dobre bo na akord da się dostać około 4tys netto. Wskażcie mi firmę w której zarobie więcej. Raczej tutaj złoże CV

Tak2Nie63
Cwaniak nowy123
@Młody 123

Cwaniaku Nowy 123, jeżeli to prawda co piszesz, że dostajesz 4.000zł NETTO/m-c to podziel się jeszcze informacją na jakim dziale, czym się zajmujesz i czyim jesteś CHRZEŚNIAKIEM, KUZYNEM. Wyjaśnijmy potencjalnym KANDYDATOM na pracowników, że "zwykły" człowiek z ulicy musi ZAPRACOWAĆ na co najmniej DZIESIĘCIU DARMOZJADÓW z klanu pociotków, których jedynymi obowiązkami jest donoszenie na kolegów i siane zamętu. Pracownik nie z klanu nie dość, że musi zapiep.rzać na utrzymanie pasożytów jeszcze jest ciągle je.bany za całokształt. NIE POLECAM!!!

Tak67Nie2
@Cwaniak nowy123

To może zmień pracę ? Dlaczego się tak męczysz ? czy po prostu piszesz i zniechęcasz kandydatów bo boisz się że Ciebie zwolnią ?

Tak4Nie61
cwaniak 456
@456

Sam CWANIAKU, dałeś pogląd na sprawę, że jesteś albo KONFIDENTEM albo POCIOTKIEM lub dobrze płatnym NAGANIACZEM! DLACZEGO? Dlatego że zwykły człowiek który przyjdzie tu do roboty nie politykuje, którego pracownika zwolnić, czy zatrudnić. Nowego pracownika interesuje wyłącznie kwota na kwitku 10-go każdego m-ca. Idą - może już przyszły- czasy kiedy człowiek potrafiący coś zrobić jakościowo OK , samodzielny, chcący się rozwijać nie boi się o pracę i godną płacę. Jeżeli tego nie zrozumiesz, czy firma tego nie zrozumie- upadnie jak każde imperium, które utrzymuje siłowe rozwiazania tj. 100% NEPOTYZMU, KUMOTERSTWA oraz PGR-owskich tradycji tego zakładu.

Tak60Nie5
@cwaniak 456

Żal mi Ciebie

Tak4Nie53
cwaniak 456
@456

Ale po co? Nie zaprzątaj sobie mną głowy! Jeżeli nie pijesz i pracujesz w zespole to albo jesteś chory albo donosiciel? Odpowiedź tylko ty!

Tak54Nie4
@cwaniak 456

Chyba ty

Tak4Nie47
Jug

Czy to prawda, że Pronar ma produkować elektryczne łodzie podwodne ???? ????

Tak60Nie2
Miłego dnia
@Jug

Prawda. Pierwsza ma być bez silnika. A kapitanem Ty. Pójdziesz na zawsze na dno i już nigdy więcej nie będzie głupich komentarzy na tym forum z równie głupimi pseudonimami. Po co tkwisz w tej firmie? Widać że co miesiąc słabą wypłatę dostajesz s później szalejesz na forum. Zwolnij się i idź na kuroniówkę i trochę odpocznij degeneracie .

Tak18Nie42
Grzesio
@Miłego dnia

A ty myślisz że to pisze tylko ten co robi?klaunie ty to może pisać nawet byly pracownik.puknij się cegłą w ten swój pusty durny kanciasty łeb

Tak47Nie
Miłego dnia
@Grzesio

Myślę że właśnie tym frustratem ty jesteś. Grześ ,wieś, itp itd....idz leczyć się na nogi bo na głowę za późno

Tak41Nie6
Pawełek
@Jug

W Łomży mówią że ta firma ma zacząć produkcję czajników do gotowania herbaty i termosów

Tak42Nie
Ciekawy
@Pawełek

Czy produkcja termosów już ruszyła ?

Tak41Nie
Stara Gwardia
@Ciekawy

Tak. Produkujemy tańsze termosy niż Chińczycy :). Wypłaty też mamy jak w Chinach :D

Tak34Nie1
ErTok
@Stara Gwardia

Dzis kupiłem termos z Pronaru. Bez rewelacji, poziom chińszczyzny.

Tak21Nie1
nikk
Nazwa działu: Produkcja

ostatnio praktyka sie stalo karanie spawaczy (ktorych brakuje) przeniesieniem na skrobak ot chocby w Narewce dyrektorska decyzja majac to na uwadze biurowcy maja w (usunięte przez administratora) produkcje o ktorej tak glosno sie mowi ze to podstawa bytu firmy niezrozumiale i karygodne to jest Prezesie jesli to czytasz wyciagnij wnioski bowiem takowe podejscie do sprawy bedzie mialo konsekwencje i moze doprowadzic firme do zatwardzenia a pozniej sraczki i fachowcy zza wschodniej granicy nie pomoga gdy klienci odesla bubloprzyczepy kadra dyrektorska staje sie coraz bardziej zlosliwa na szczescie na swoja niekorzysc jeszcze troche to sami chwyca za spawary i beda (usunięte przez administratora) po 12 godzin w soboty niedziele i swieta by zarobic na wlasna premie bo wszyscy normalni produkcyjni odejda w (usunięte przez administratora) tak dalej robcie daleko zajedziecie zlosliwccy

Tak39Nie
Tyryry

Zauważyłem że większość osób które obsmarowuje Pronar to zwykli leserzy którzy myślą ze za samo przyjście i podpisanie sie mają zagwarantowaną kase. Praca jest od pracowania. w pronarze robisz na akord, jak pracujesz tak masz. Nic dziwnego że płaczecie skoro przychodząc dopiero co do firmy robicie ile wlezie, norma sie zgadza jest fajna wypłata, a potem wam sie odechciewa i macie nizszą wypłate. Wtedy to hur dur Pronar kołchoz. Zarobić możesz bo jak na standardy hajnówki wypłata powyzej 2800zł jest okej, w firmach pokroju hamechu, forte czy danwoodu w bielsku zarobisz jeszcze mniej.

Tak8Nie41
Olej
@Tyryry

Panie Tyryry, to prawda wszyscy jak jeden jesteśmy leserami. Pozostaje jednak pytanie: kim (Dzong) ty jesteś? "Praca jest od pracowania." Robota jest więc od robienia - podsumowałeś wszystko w kilku szczerych, prostych, socjalistycznych słowach. Mam do ciebie tylko jedno pytanie... CZY NOSISZ ONUCE? Proszę o szczerą odpowiedź! Dziękuję

Tak43Nie2
Herm
@Tyryry

Niektórzy w pronarze to półgłówki ????jebija bez zejścia z produkcji na przerwę???? większość majstrów to bym rozszczelal bezastanowienia to dopiero idioci ???? masz znajomości to masz pensje i robotę odpowiednią niemasz znajomości to (usunięte przez administratora) nawet i na miotle pomimo że zostałeś przyjęty jako spawacz????Powodzenia nowym rekrutom ???? Uważaj co mówisz i z kim bo podpierdalaczem okaże się twój najlepszy kumpel????

Tak27Nie
Marek

A u łysego z brazzers jak się zarabia?i u kreta?

Tak42Nie
Łyysyy
@Marek

(usunięte przez administratora) musisz go poklepać po glacy - jak Benny Hill. Jeżeli tego nie zrobisz masz (usunięte przez administratora)jak w T34!

Tak52Nie1
Zając
@Marek

Ludzie powiedzcie, czy wam nie jest gorąco na tych halach. Piszcie ile macie stopni. Najlepszy wynik zostanie nagrodzony.

Tak46Nie1
Solidny
@Zając

+22, ale na klimatyzatorze mam możliwość od +18 do +26 :)

Tak23Nie1
Piotr
@Łyysyy

na łysego trzeba uważać żeby dla żony w małą nie zajrzał więc tam nie idź

Tak29Nie
@Zając

38*C ale to w kotłowni więc nie wiem czy się liczy.

Tak13Nie1
Laluś

pewnie lubi u dojrzałych zamoczyć swojego kabana

MILF

Łysy z brazzers lubi stare, sflaczałe niemie.kie MILFY. Myślisz że skąd zna tak dobrze niemiecki ja, gut, schneller,schneller, weiter, weiter?

Tak38Nie
BurdelMama
@MILF

Haha. W Narwi znajdzie se nie jedną starą i sflaczałą, tylko że to nie będzie niemka :D

Tak25Nie
@BurdelMama

ale dziura juz pewnie rozklekotana XD

Tak20Nie
Milf
@anonim

Ale jak łysy wsadzi swoje tłoczysko do tulei Milfa to może uszami olej wyjść?

Tak37Nie
Fetyszystka
@Milf

Hahaha, tak też może być :D

Szczęśliwy ruchacz cipek

Myślę nad tą firmą.warto tu złożyć CV?

Tak6Nie35
Gs
@Szczęśliwy ruchacz cipek

Nie warto. Gorzej niż u Turka w Niemczech.

irek
@Szczęśliwy ruchacz cipek

jak chcesz to możesz złozyć do sztywniaka(oszołoma) na dział cv

Tak23Nie2
Rafał

Ale u was kierownicy mają ksywy hahaha

Tak23Nie1
Grzesio

Albo niech składa do kreta na dział .ewentualnie do łysego.

Tak18Nie1
Mechanik kwantowy
@Grzesio

Do kreta trochę bez sensu, małymi łapkami przekopie psychikę młodego pracownika. Natomiast do Łysego z Brazzers może składać, pod warunkiem, że nie będzie aż nadto udzielał się w relacjach ''międzyludzkich''. Łysy to łysy, wie co dobre :-)

Tak22Nie1
@Mechanik kwantowy

Hahaha Łysy z brazzers :D

Tak26Nie
Włodek
@irek

Sztywniak to debil.z tym człowiekiem to tylko psychikę zmarnujesz

Dawid
@Włodek

(usunięte przez administratora) to mało powiedziane.

Tak9Nie
Korki

Jakie tu dauny pisza swe zale to sie w glowie nir miesci . Domyslam sie ze spora wiekszosc to byli pracownicy wyjeb.ani za wòde lub inne przekrety i beneficienci programu 500 + . Podobno na roli brakuje rąk do pracy wiec wszyscy idzcie na (usunięte przez administratora) do przerzucania gnoju , a ludziom ktorzy chca pracowac i sie czegos dowiedziec nie przeszkadzajcie !

Tak5Nie24
KootasKorki
@Korki

Drogi Korkowcu, w czyim imieniu występujesz na tym forum? Jeżeli w swoim to napisz kim jesteś. Jeżeli bowiem okaże się że sam wódke chlasz, bierzesz 500+ to jesteś najgorszym kootasem w całej firmie!

Tak30Nie1
Workkk

Witam. Ktoś napisał ze samasz duzo lepszy od pronaru. W pronarze nie pracowalem wiec nie wiem jak tu jest. Ale samasz nie jest taki idealny. Pracuje juz kilka lat i po przeprowadzce do zabłudowa jest tylko gorzej. W białymstoku było znośnie. Większość komentarzy to niestety prawda. Jeśli w samaszu jest niby lepiej to nie chce wiedziec jak było/jest w pronarze.

Stefan
@Workkk

W Pronarze nie muszę zdawać egzaminów aby dostać podwyżkę. W Samaszu jest przeludnienie baranów w biurze.

Tak10Nie1

Tak8Nie1
Paweł

Haha a co ten kierownik (usunięte przez administratora)chodzi czy kałem wali od niego że mówia sraczka hahaha

Niki

Firma okej (usunięte przez administratora)

On 25 lat

A ja polecam. Zarobki jak na Podlasie są bardzo dobre. Ludzie w porządku. Obiady są tanie i bardzo smaczne. Ogólnie fajna firma. Można się rozwijać i awansować. (Jak ktoś tego chce.i dąży do tego) . Dziś dostałem wypłatę i byłem mile zaskoczony premią

Tak5Nie19
Xpracownik
@On 25 lat

Na jakim dziale pracujesz? Ile lat w firmie? Na jakim stanowisku zaczynałeś? Kiedy awansowałeś. Czym się teraz zajmujesz? Ile premii dostałeś? Konkretne pytania... Odpowiesz na nie?

Tak20Nie1
Poważny człowiek
@Xpracownik

Zaczynałem od miotły. Teraz mam swój komputer i swoje biurko. Mam pod sobą ludzi. Premię dostałem taką że niektórzy takiej wypłaty nie mają. Nie powiem ile bo Ci żyłka pęknie . Powiem tak: od zera do milionera.

Tak1Nie19
Miotlaż
@Poważny człowiek

POWAŻNY CZŁOWIEKU, jeżeli zaczynałeś od miotły - (byłeś cieciem czy na niej latałeś) w fabryce ZAMIATAREK, to bardzo ciekawe. I podówczas zobaczył cie dyrektor, że kuuła zamiatasz szybciej niż pro..nar zamiatarka i wziął cie na majstra. Oczywiście wcześniej musiałeś podpier.olić kilkunastu kolegów że zamiatają wolniej niż ty. Następnie stałeś się takich chu.em jak twoi zwierzchnicy i dostałeś biurko po koledze którego musieli przez twoje podpierdol.nie wyje.ać z roboty. Życze ci aby twoja premia wystarczyła ci na zakup samolotu, najlepiej elektrycznego i abyś jako pierwszy nim poleciał. Starsi ludzie ostrzegają: żeby tylko z tego (usunięte przez administratora) nie zrobił się pan! Powodzenia

Tak21Nie1
@On 25 lat

Jaki awans ?robie tam już 15 lat i (usunięte przez administratora) Ci co w (usunięte przez administratora) wchodzą tak awansują albo jak się ma rodzinę w firmie wypłaty są raz lepsze raz gorsze dobra dostać trzeba walić soboty urlop chcesz dostać zapomnij chyba że dzień lub dwa więcej niema szans pracujesz 20lat masz 15 zł na umowie a przychodzi młody po szkole i ma na umowie to samo gdzie logika szef wogole nie wie co się dzieje na poszczególnych działach tam rządzą kierownicy dyrektor wszystko pod dywan aby sobie nie dla ludzi

Tak10Nie
Biere tylko 500plusy

Na miescie mówia ze Pronar od wrzesnia rozpoczyna produkcje sera plesniowego? Slyszałem tez o elektrycznych lodziach podwodnych (od listopada?) oraz o produkcji rakiet daleko zasiegu dla KimDzongUn-a Tylko ile w tym prawdy ? Zastanawiam sie nad zlozeniem CV, ale slyszalem tez, ze tam duzo wódki sie pije, a ja nie pije i w zwiazku z tym nie wiem czy jest sens skladac CV ???

On 18
@Biere tylko 500plusy

Najlepiej wystrzel się w kosmos i lataj między galaktykami. Chyba zwoje na mózgu ci się wyprostowały. Najpierw udaj się do dobrego doktora.

Tak4Nie28
Olej
@On 18

ON 18 Lekarzu lecz się SAM!

Al koholik
@Biere tylko 500plusy

500 plusie, jak nie pijesz to nawet sie tam nie wybieroj. Tam same alkocholiki są. Co najwyżej bedziesz za kołnierz se lał, albo pod stół. Ostrzegam cie, jak z nimi bedziesz robił i nawąchasz sie śmierdzących onuc -to zaczniesz pić jak wszyscy. Gadam ci, tak będzie. Hey

Tak36Nie
Henryk

Te złomy produkowane w Pronarze jadą na wystawę do Szepietowa?

Bartek

pracowałem w pronarze w latach 2009-2016 i powiem ze to jest syf.Na długie lata nie polecam tego bajzlu.Dobra robota na przyuczenie sie i udanie się do Samaszu.W samaszu jestes traktowany jak pracownik a nie jak (usunięte przez administratora)

Tak10Nie4
@Bartek

A to ciekawe. Jest na goworku taki pracodawca wystarczy wpisać Samasz i poczytać. No to z tego co tam ci dobrze traktowani pracownicy piszą to w żaden sposób nie wynika, że jest raj na ziemi. Wręcz przeciwnie jak tak człowiek poczyta to raczej ma wrażenie, że tam coś jak w japońskiej erze kamienia łupanego.

roman

nie polecam tej firmy.Nie polecam.Żadnej organizacji pracy dno totalne.Chcesz się poczuc jak ruski w koł..chozie,to ta firma jest dla ciebie.

Tak10Nie1
Maniuś

ja to i tak pokonałem rekord hehe w 2014 roku przerobiłem tylko 5 godzin w [pronarze xddd w samaszu robie 5 lat więc widać odrazu jakie jest podejście w pronarze a w samaszu.pronar to dla mnie ma takie znacznie jak kupa w sraczu

Tak12Nie5
Jurrk
@Maniuś

Widać że jesteś ofiarą losu. Nie kłam że robisz w samaszu. Pracujesz w pronarze i jesteś gnojony

Tak6Nie10
Radek
@Jurrk

A ty jesteś ofiarą (usunięte przez administratora)

Tak5Nie8
Radek Q.tas
@Radek

Na drugie imię ci Q.tas. Rozumiem. To nie grzech, ale wstyd.

Rady

Radziocipka Rozumiem, że z tym Q.tasem w buzi to twoje marzenia erotyczne. Głodnemu chleb na myśli...

MarekQtasek

Widać, słychać i czuć od ciebie pro.nar. To stan twojego umysłu. DNO i fekalia. Resztki mózgu masz wyżarte przez woodke. Jesteś skoondlonym , zwyrodniałym, deviantem i psychopatą Z radykalnie zrytym baniakiem. Nadajesz się na kierownika lub dyrektora w tej firmie! 3MAM za ciebie kciuki! POWODZENIA na równi pochyłej do szamba!

Walenty

Wszystkie maszyny pronarze to złomy.Pochodze z Krakowa posiadam waszą belarke Pronar i w odbyt se ją wsadźcie.ten co ją skonstruował ma niedokonanie mózgowe

Tak11Nie1
Maciej
@Walenty

Jaka firma takie i maszymt.Z pronaru lepiej nic nie kupować(usunięte przez administratora)

Łomżanin
@Walenty

toż to złomy są.na targach w szepietowie to nawet nie ma co podchodzic bo ta firma sie odrazu kojarzy z szajsem

pronar firma wyzysku

Każdy otym wie że Pronar to dno w Bielsku w Białymstoku w Hajnówce każdy to mówi i odradza pracy w tej łaźni

Tak7Nie2

firma kant i oszust.najgorszemu wrogowi nie życzę pracować w tym burdelu.pracowałem 9 lat tu i powiem tak patologia rządzi tym g..ównem bo inaczej tego bajzlu nie nazwiesz

Julita Zabzykana

jak wygląda praca w handlu?Jak zarobki?

Wyczesany jeż
@Julita Zabzykana

Poniżej 4000 nie schodze. A w sezonie nawet 7 z przodu

Tak7Nie

Owłosiony penis
@Wyczesany jeż

Zarobki dobre tylko firma porażka

Tak10Nie

@Wyczesany jeż

pewnie po znajomosci lub na paszport bialoruski

Tak7Nie

@nick

Z paszportem Polsatu ????????

Tak3Nie
Zainteresowany

Zastanawiam sie nad podjęciem pracy w Pronarze w Narwi. W związku z tym mam pytanie odnośnie tego co tam jest przygotowywane na obiad oraz ile dań jest do wyboru ? Dziękuje za konkretne odpowiedzi.`

Pronarszczyk

szwedzki stół

Smaczny obiadek
@Zainteresowany

No witam Cię. Do wyboru mam kilka dań. Zazwyczaj są 4 lub 5 i dwie zupy. Najlepszym powodzeniem cieszą się dewolaje z frytkami. Są smaczne i wypływające masełko ze środka sprawia że czujesz niebo w gębie... frytki a'la mc Donald. Pieczeń z dzika przyprawiona kolendrą i kardamonem też jest pyszna. A tak poza tym to klasyczny schabowy , pierś z kurczaka są ok. Nie można narzekać chyba że ktoś stoluje się np u Magdy Gesler to będzie wybrzydzal. Zawsze do obiadu masz pyszny kompot A jak Ci nie smakuje to pepsi czy zwykła cola. Tak na marginesie powiem że zatrudnilem się tam że względu na obiady . Każdy kto tam pracuje je poleca. Wiele osób znam ktorzy tam pracują, mają lepsze oferty pracy , ale ze względu tych obiadów nie chca odejść z firmy.ja także mam propozycję lepszej pracy, około 700 zl więcej mógłbym zarobić, bliżej o 10 km i o wiele lżejsza praca, ale nie odejdę.

Sky is the limit
@Smaczny obiadek

To widzę odkąd odeszłam dużo się w firmie zmieniło. Oby tak dalej:))

TakNie

Kartofel
@Smaczny obiadek

Moje ulubione danie to kotlety ziemniaczane z kartiflami, niektórzy narzekają ale dla mnie na przykład smakuje. Danie zdrowe i pożywne.

były pracownik
@Zainteresowany

wyzysk na maksa. nie polecam

TakNie2
były pracownik

Co wy wypisujecie za brednie. Jakie obiady sie zmieniły HAHAHA NIe polecam tej firmy. Wyzysk na maksa. Beznadziejne relacje z kierownictwem. Sa podwyżki, normy pozanizane . Dno i wodorosty.!!!

Tak6Nie

Zostaw opinię o Pronar - Narew - Narew

Chcę opublikować:

Joanna Koczaj-DyrdaJoanna Koczaj-Dyrda
Ofiara mobbingu -Radca prawny
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie